0

@th@les Nie można tak u nas podchodzić do sprawy?

0

O kurde. Mam nadzieję, że jednak zdecyduje zająć się szybciej swoimi zainteresowaniami i polityką. Nowe pokolenie już czeka :)

0

@Ronin47 Sądzę, że kibice Arsenalu będą na niego wołać Ceballos II. Na pewno nie do tak topowego klubu.

0

@Coutinho007 Bardzo słaby transfer. Można powiedzieć, że przeciwieństwo Alby, sporadycznie się podłącza. Raczej taki typowy LO w ustawieniu z 4 obrońcami.

0

@Katalonbar Czyli nie myliłem się mając odruch wymiotny patrząc na jego grę w ostatnich dwóch latach i podania do bok i do tyłu. Z tego co liczyłem, to jakoś co czwarte podanie było w kierunku bramki rywala. Słuszna decyzja z odejściem. Był wypalony.

0

Ja wyciągam z tego plus. Młodzi obrońcy się ograją i będziemy mieli na następne kilka, a może i nawet kilkanaście lat spokój ze środkiem. A są perspektywiczni. Liczę, że uda się sprowadzić w lecie Garcię za darmo, wtedy będziemy mogli zarobić czyste pieniądze ze sprzedaży Umtitiego.

1

@kacperek2005letsgo Zauważyłem tutaj pewien trend, krytyka Lewandowskiego. Przecież to potwierdzony tytuł, nie spekulacje, wypracował na boisku. A stałe fragmenty gry, to perfekcja. Ciężko być dobrym we wszystkim. Skoro w dzieciństwie "był jak wielu", to tym bardziej należą się jemu duże brawa. Chyba zazdrość nas zżera albo takie zwykłe polskie złośliwości. Pała za takie komentarze!

0

@NaFazieHitman W punkt.

0

@Ratamahatta Ja tylko dodam od siebie, że niektórzy ludzie mają tak, że jak dowiedzą, że się na nich nie liczy, to w tym wypadku mają powiązane nogi. Z życia to znam i ten kto tego doświadczył zgodzi się :)

1

Rewelacyjnie, że szansę w pierwszym składzie znowu otrzymują młodzi Araujo i Mingueza. Langlet w takie formie, to rzeczywiście może być trzecim stoperem. A na pewno są ambitniejsi od Francuza w ostatnim czasie.

0

@Senyer Zobacz ich postawę przed wygranym meczem z Realem. Nie przypominali zespołu z wieloma problemami. My też nie jesteśmy asami przestworzy.

26

Nie zgadzam się co do oceny dla Araujo i Messiego. Obydwaj zagrali dobre zawody. Ronald był pewny w swojej grze a Leo wracał z odbiorami. Niesprawiedliwe.

1

@Barca1992 A chcesz wywołać dyskusje i znaleźć najlepsze rozwiązanie czy zwyczajnie krytykujesz?

0

@Suzu nie było tematu.

0

@xBoMBoWiECx Spokojnie. Zespół jest przebudowywany z nowym trenerem i ustawieniem. Gwarantuję Ci, że potrzebujemy czasu. Na mistrza mamy bardzo małe szanse, tak dla jasności.

0

Super mecz. Bodaj jeden błąd w drugiej połowie. Spokój, niezłe ustawianie się i wygrywanie pojedynków daje nadzieję na solidnego stopera.

0

Zbliża się czas na gola dla Juventusu.

1

Podoba mi się odważna decyzja Koemana ze środkiem obrony! Lenglet jest obecnie słabiutki.

0

@NeroTFP A ja się stresuję wizytą Dyrektora Regionalnego :D

1

@Comentateiro Na szczęście będą musieli wykrzesać więcej z siebie, bo przeciwnik sporo mocniejszy.

0

Tak buduje się swoją przyszłą pensję w którymś z klubów.

2

@LoXaR92 Ciężko zadebiutować mając 15 czy 16 lat :)

0

@Przemek2323 Dzisiaj potwierdzono oficjalnie wybór nowego Prezydenta USA. Słyszałem już różne manipulacje.

0

@Yoshi94 A ja przeciwnie, bo to co Xavi miał mózg i inteligencję, to teraz niespotykane.

0

Kolejny piłkarz po Fatim i Pedrim, na którym Barcelona będzie opierała swój skład w niedalekiej przyszłości.

0

Ja pierniczę. Nie wiem dlaczego tak mówi Alba ale nawet on nie zagrał bardzo dobrego spotkania. Nienawidzę minimalizmu, bo to jest hamulec...

0

Ciekawe w którą stronę to pójdzie. Zawodnicy przestaną ufać trenerowi czy może twarda ręka zadziała...

0

A później się dziwimy kibice, że dostajemy na wiosnę lanie. Nie ma filozofi.

26

@QuaReL Ja pierniczę, to nie jest głupie...

0

@mesqueunbarca Pique przychodząc z Manchesteru United też był przeciętny :) Więcej wiary, ja na niego liczę i przede wszystkim wiem na kogo nas stać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?