@Coutinho007 Bardzo słaby transfer. Można powiedzieć, że przeciwieństwo Alby, sporadycznie się podłącza. Raczej taki typowy LO w ustawieniu z 4 obrońcami.
@Katalonbar Czyli nie myliłem się mając odruch wymiotny patrząc na jego grę w ostatnich dwóch latach i podania do bok i do tyłu. Z tego co liczyłem, to jakoś co czwarte podanie było w kierunku bramki rywala. Słuszna decyzja z odejściem. Był wypalony.
Ja wyciągam z tego plus. Młodzi obrońcy się ograją i będziemy mieli na następne kilka, a może i nawet kilkanaście lat spokój ze środkiem. A są perspektywiczni. Liczę, że uda się sprowadzić w lecie Garcię za darmo, wtedy będziemy mogli zarobić czyste pieniądze ze sprzedaży Umtitiego.
@kacperek2005letsgo Zauważyłem tutaj pewien trend, krytyka Lewandowskiego. Przecież to potwierdzony tytuł, nie spekulacje, wypracował na boisku. A stałe fragmenty gry, to perfekcja. Ciężko być dobrym we wszystkim. Skoro w dzieciństwie "był jak wielu", to tym bardziej należą się jemu duże brawa. Chyba zazdrość nas zżera albo takie zwykłe polskie złośliwości. Pała za takie komentarze!
@Ratamahatta Ja tylko dodam od siebie, że niektórzy ludzie mają tak, że jak dowiedzą, że się na nich nie liczy, to w tym wypadku mają powiązane nogi. Z życia to znam i ten kto tego doświadczył zgodzi się :)
Rewelacyjnie, że szansę w pierwszym składzie znowu otrzymują młodzi Araujo i Mingueza. Langlet w takie formie, to rzeczywiście może być trzecim stoperem. A na pewno są ambitniejsi od Francuza w ostatnim czasie.
Nie zgadzam się co do oceny dla Araujo i Messiego. Obydwaj zagrali dobre zawody. Ronald był pewny w swojej grze a Leo wracał z odbiorami. Niesprawiedliwe.
@xBoMBoWiECx Spokojnie. Zespół jest przebudowywany z nowym trenerem i ustawieniem. Gwarantuję Ci, że potrzebujemy czasu. Na mistrza mamy bardzo małe szanse, tak dla jasności.
@mesqueunbarca Pique przychodząc z Manchesteru United też był przeciętny :) Więcej wiary, ja na niego liczę i przede wszystkim wiem na kogo nas stać :)
0
@th@les Nie można tak u nas podchodzić do sprawy?
0
O kurde. Mam nadzieję, że jednak zdecyduje zająć się szybciej swoimi zainteresowaniami i polityką. Nowe pokolenie już czeka :)
0
@Ronin47 Sądzę, że kibice Arsenalu będą na niego wołać Ceballos II. Na pewno nie do tak topowego klubu.
0
@Coutinho007 Bardzo słaby transfer. Można powiedzieć, że przeciwieństwo Alby, sporadycznie się podłącza. Raczej taki typowy LO w ustawieniu z 4 obrońcami.
0
@Katalonbar Czyli nie myliłem się mając odruch wymiotny patrząc na jego grę w ostatnich dwóch latach i podania do bok i do tyłu. Z tego co liczyłem, to jakoś co czwarte podanie było w kierunku bramki rywala. Słuszna decyzja z odejściem. Był wypalony.
0
Ja wyciągam z tego plus. Młodzi obrońcy się ograją i będziemy mieli na następne kilka, a może i nawet kilkanaście lat spokój ze środkiem. A są perspektywiczni. Liczę, że uda się sprowadzić w lecie Garcię za darmo, wtedy będziemy mogli zarobić czyste pieniądze ze sprzedaży Umtitiego.
1
@kacperek2005letsgo Zauważyłem tutaj pewien trend, krytyka Lewandowskiego. Przecież to potwierdzony tytuł, nie spekulacje, wypracował na boisku. A stałe fragmenty gry, to perfekcja. Ciężko być dobrym we wszystkim. Skoro w dzieciństwie "był jak wielu", to tym bardziej należą się jemu duże brawa. Chyba zazdrość nas zżera albo takie zwykłe polskie złośliwości. Pała za takie komentarze!
0
@NaFazieHitman W punkt.
0
@Ratamahatta Ja tylko dodam od siebie, że niektórzy ludzie mają tak, że jak dowiedzą, że się na nich nie liczy, to w tym wypadku mają powiązane nogi. Z życia to znam i ten kto tego doświadczył zgodzi się :)
1
Rewelacyjnie, że szansę w pierwszym składzie znowu otrzymują młodzi Araujo i Mingueza. Langlet w takie formie, to rzeczywiście może być trzecim stoperem. A na pewno są ambitniejsi od Francuza w ostatnim czasie.
0
@Senyer Zobacz ich postawę przed wygranym meczem z Realem. Nie przypominali zespołu z wieloma problemami. My też nie jesteśmy asami przestworzy.
26
Nie zgadzam się co do oceny dla Araujo i Messiego. Obydwaj zagrali dobre zawody. Ronald był pewny w swojej grze a Leo wracał z odbiorami. Niesprawiedliwe.
1
@Barca1992 A chcesz wywołać dyskusje i znaleźć najlepsze rozwiązanie czy zwyczajnie krytykujesz?
0
@Suzu nie było tematu.
0
@xBoMBoWiECx Spokojnie. Zespół jest przebudowywany z nowym trenerem i ustawieniem. Gwarantuję Ci, że potrzebujemy czasu. Na mistrza mamy bardzo małe szanse, tak dla jasności.
0
Super mecz. Bodaj jeden błąd w drugiej połowie. Spokój, niezłe ustawianie się i wygrywanie pojedynków daje nadzieję na solidnego stopera.
0
Zbliża się czas na gola dla Juventusu.
1
Podoba mi się odważna decyzja Koemana ze środkiem obrony! Lenglet jest obecnie słabiutki.
0
@NeroTFP A ja się stresuję wizytą Dyrektora Regionalnego :D
1
@Comentateiro Na szczęście będą musieli wykrzesać więcej z siebie, bo przeciwnik sporo mocniejszy.
0
Tak buduje się swoją przyszłą pensję w którymś z klubów.
2
@LoXaR92 Ciężko zadebiutować mając 15 czy 16 lat :)
0
@Przemek2323 Dzisiaj potwierdzono oficjalnie wybór nowego Prezydenta USA. Słyszałem już różne manipulacje.
0
@Yoshi94 A ja przeciwnie, bo to co Xavi miał mózg i inteligencję, to teraz niespotykane.
0
Kolejny piłkarz po Fatim i Pedrim, na którym Barcelona będzie opierała swój skład w niedalekiej przyszłości.
0
Ja pierniczę. Nie wiem dlaczego tak mówi Alba ale nawet on nie zagrał bardzo dobrego spotkania. Nienawidzę minimalizmu, bo to jest hamulec...
0
Ciekawe w którą stronę to pójdzie. Zawodnicy przestaną ufać trenerowi czy może twarda ręka zadziała...
0
A później się dziwimy kibice, że dostajemy na wiosnę lanie. Nie ma filozofi.
26
@QuaReL Ja pierniczę, to nie jest głupie...
0
@mesqueunbarca Pique przychodząc z Manchesteru United też był przeciętny :) Więcej wiary, ja na niego liczę i przede wszystkim wiem na kogo nas stać :)