2

Fatalnie wygląda Busquets. Pjanić nie powinien mieć dużo problemów z wygraniem rywalizacji.

0

@ProMILs Mam nadzieję, że takim językiem nie odnosisz się do strojów drużyny, której kibicujesz?

1

Rzeczywiście, jakiego składu trener nie wystawi większość ma jakieś argumenty przeciwko :) A ja zauważyłem, że zwycięskiego składu stara się nie zmieniać.

18

Mam tylko nadzieję, że Busquets usiądzie i dostanie kolejny pivot szansę.

2

Razi mnie wysoka ocena Araujo, który był po prostu niepewny i o mały włos podaniem do środka pola nie spowodował straty gola. Busquets i Pjanic za niska i De Jong za wysoka.

0

Szczerze. Uczy się jeszcze naszej gry. Ona nie polega na takim bieganiu.

1

@Hrzan Jakie plusy można wyciągnąć z tego zdjęcia? Pytam nie bez powodu.

0

@kamiVeB Jak miałbym być bardziej precyzyjny, to określiłbym jako przeciętną połowę.

0

To był dobry mecz ale nie świetny. Sporo jeszcze brakuje Barcelonie.

0

@Tasde No nie do końca masz rację. Przedstawię, to tak. Tak rozumując protestujący, to banda agresywnych, wulgarnych, demolujących bandziorów. Też wrzuciłem, to do jednego wora. Nie można tak pisać, bo nigdy nie będzie dobrze. Nie wiem jak takie społeczeństwo ma wpływać na dobre wychowanie dzieci.

0

@Tasde A jest ktoś, kto mógłby przeciwstawić się wandalizmowi ze strony części protestujących czy mają niepisaną zgodę obywatelską?

0

@bartekvisca Ja bym na Twoim miejscu zminimalizował do maksimum możliwość ewentualnego zarażania bądź samemu zostać zarażonym. Zawsze można znaleźć winnego ale czasami daleko szukać nie trzeba.

0

Drodzy kibice, co sądzicie o apelu grup kibicowskich Jagiellonii, Legii i Pogoni do zaprzestania niszczenia świątyń, murali czy kościołów? Proszę tylko nie pisać o polityce, bo każdy ma swój rozum.

0

@Przemo91 Przy obecnej ludzkości, i tak niemalże wszyscy poszliby na łatwiznę. Nie ukrywajmy.

0

@Janiama Więc w jakim celu piszesz te prawdopodobieństwa?

0

@Barca1992 Wyluzujcie. Po co takie wyolbrzymianie i wprowadzanie paniki.

0

@kamyk_23 A jakbyś miał wyznaczyć od jutra Prezydenta RP, to kogo i dlaczego?

0

@Coutinho007 Jego będzie ciężko spotkać na tej pozycji. Pivot, to dobry odbiór i szybkie rozegranie. Alenię tylko dlatego, że... jeszcze nie dostał szansy :)

1

@kamilop nie wiem czy teraz nie wystawić Alenii i Pjanica. Dzisiaj chłopaki się nie sprawdzili...

0

@NeroTFP Piszesz o tym Dudzie, który wygrał wybory czy tym z Solidarności?

1

@D1OS Sergio Busquets zalicza maksymalnie niezłe mecze w takim ustawieniu. Griezmann usiadł i teraz nie ukrywam, że i nasz wychowanek usiądzie a zobaczymy Bośniaka Pjanica. De Jong też nie porywa kibiców swoją formą ale jest bardzo perspektywiczny. Oby nie jak Bojan czy Gomes :)

2

Wielu z nas nie może się pogodzić, że przegraliśmy z Realem Madryt, który został "ogolony" przez zawodników Cadiz i Szachtar u siebie w ciągu zaledwie ostatniego tygodnia. Kolejnych wielu z nas widziało zwłaszcza w drugiej połowie człapiacą Barcelonę z ostatnich sezonów.

0

Barcelona - Real 3:2

0

Tego się wszyscy sympatycy Barcelony powinni bać. Pamiętam jak Arsenal za wszelką cenę chciał zatrzymał Walcatt'a. Dostał chyba 300 tys. tygodniówki i nigdy nie gral już pierwszych skrzypiec w Londynie.

0

@Foton Wiem jak wygląda służba zdrowia. Problem od lat, dziesiątek lat. Na szczęście jest co raz lepiej dofinansowywana. Niestety jeszcze nie narodził się taki, który odważyłby zreformować NFZ.

0

@Foton Uprzejmie proszę o przemyślenie posta przed jego dodaniem :)

1

@Fenelon @MesQueUnClub96 A skąd wziął się tak przemyślany wybór? :)

2

Na flashscore cwaniaczek Nyom ma żółtą kartkę z 40 minuty :)

0

@JaroCoach U nas nie ma siły na całe mecze, w kadrze również. Lepiej będzie jak odpocznie.

0

Słabiutki jest Belg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?