To nie jest czas i miejsce na sentymenty względem wysłużonych piłkarzy. Trzeba budować nowy zespół a nie liczyc aż Luis wreszcie będzie w formie. W pewnym momencie nie można bylo patrzeć na niego.
@Mario96w Ale już z Atalantą Neymar nie był tak świetnej formie. Wydaje mi się, że w takim meczu nie będzie wielkiego Neymara czy Mbappe. Bayern to nie Lipsk. Ale to mi się wydaje :)
@speed1 A co sądzisz o jego zachowaniu na boisku względem sędziów i swojego doświadczenia? Wydaje mi się, że taki ktoś jak on powinien dawać przykład młodszym o co gramy i pokazywać pełen profesjonalizm. O jego życiu prywatnym nie będę pisał, jego sprawa.
Kto według Was powinien pożegnać się z Barceloną? Dodam, że sugeruję na podstawie całego sezonu a nie wczorajszego meczu i nie Pań czy Panów w gajerkach.
@AV0CAD0 Chodziło mi jaka będzie reakcja internautów :) Słyszałem już jak ten projekt na gorąco był podczepiany pod jedna z partii politycznych. Media manipulowały.
Transfery Barcelony od jakiegoś czasu są nastawione na zysk finansowy a nie wzmocnienie wyniku sportowego. Co Ty o za zawodnicy typu Todibo, Maia czy Matheus?
7
To nie jest czas i miejsce na sentymenty względem wysłużonych piłkarzy. Trzeba budować nowy zespół a nie liczyc aż Luis wreszcie będzie w formie. W pewnym momencie nie można bylo patrzeć na niego.
1
Dziwi mnie, że Chorwat jeszcze nie odszedł z Barcelony.
1
To może być ostatni sezon tego bardzo wymagającego trenera w Liverpoolu.
0
@Mario96w Ale już z Atalantą Neymar nie był tak świetnej formie. Wydaje mi się, że w takim meczu nie będzie wielkiego Neymara czy Mbappe. Bayern to nie Lipsk. Ale to mi się wydaje :)
0
@Mario96w Zwariowaliście z tym zwycięstwem PSG :) Zdziwię się gdy przegra Bayern z taką formą i kadrą.
12
Kadra Warty Poznań przeciwko Lechii w 100% z polskich piłkarzy. Ewenement w tej słabej lidze!
1
Matunio, 25 mln bądź ewentualnie skuteczne negocjacje i do tego pozbyć się beznadziejnego Firpo! Z pocałowaniem reki
0
Chcielibyście Thiago w Barcelonie? Według mnie super rozwiązanie.
1
@speed1 A co sądzisz o jego zachowaniu na boisku względem sędziów i swojego doświadczenia? Wydaje mi się, że taki ktoś jak on powinien dawać przykład młodszym o co gramy i pokazywać pełen profesjonalizm. O jego życiu prywatnym nie będę pisał, jego sprawa.
1
Matko moja kochana, oby skorzystał...
0
@Janiama 0:0 stawiam.
0
Rivaldo wie wszystko :)
0
@Karzel Lopetegui miał podobnie z Hiszpanią. Później rozczarowanie w Realu.
0
Jak komptomitacja i burdel, to tak jest.
0
@FC1899Barca Proste :)
0
@TraperWWL O tych sukcesach słyszałem tyle, że akurat jemu trafiła się taka dobra drużyna.
0
@Arkon Z zaskoczenia dodałbym Garcię, którego bardzo chciałbym za Pique.
0
Kto według Was powinien pożegnać się z Barceloną? Dodam, że sugeruję na podstawie całego sezonu a nie wczorajszego meczu i nie Pań czy Panów w gajerkach.
0
@TraperWWL Przecież ja tam mogę zgłosić Pana Franka Smudę na trenera :)
0
@donleo12 pisałem dokładnie to samo. Ale kilka miesięcy wcześniej i wczoraj spodziewałem się kompromitacji.
0
Dobrze, że kosztował tak niewiele. Nie mogę patrzeć na jego grę. Stojanov itd.
0
@misiek69 A inaczej :) A dlaczego akurat on ma zachęcić chłopaków do biegania?
1
@macio_944 Podłączam się.
0
Przypomnijcie któż to taki ten Puigdemont...
0
@AV0CAD0 Chodziło mi jaka będzie reakcja internautów :) Słyszałem już jak ten projekt na gorąco był podczepiany pod jedna z partii politycznych. Media manipulowały.
0
Co myślicie o pomyśle wprowadzenia ustawy mającej na celu nawet kary pozbawienia wolności za przebieranie się w Halloween? Słyszeliście coś?
0
Kiedyś najmłodsi i w niedługim czasie staliśmy się najstarsi. Wynik zaniedbań i nietrafionych transferów.
1
Palcem po wodzie pisane. To tyle Elber były piłkarz Bayernu :) Stwierdza, że jemu się wydaje.
4
Co za beznadziejny artykuł :) Też tak mogłem napisać.
0
Transfery Barcelony od jakiegoś czasu są nastawione na zysk finansowy a nie wzmocnienie wyniku sportowego. Co Ty o za zawodnicy typu Todibo, Maia czy Matheus?