2

@Kidd Słaby poziom rzeczywiście. Lazio i Inter po prostu zdechli a Atalanta nie ma za dużo do stracenia. Podobnie w naszej lidze.

4

@Snajper10 Bo wcale nie jest taki genialny jak piszesz czy piszą niektóre gazety. Mamy Fatiego i problem z finansami. To powinno wystarczyć :)

3

Ciekawe czy chłopak do opchnięcie czy rzeczywiście za dwa lata ma grać w pierwszym składzie. Bądź może będzie to Rafinha albo Denis...

0

@Kidd Jeżeli masz sprawdzone źródło i był robiony audyt, to oczywiście powinny być wyciągnięte z tego konsekwencje. Często ludzie piszą z niesprawdzonych źródeł i manipulają.

0

@Kusco15 Pytam czyj elektorat jest tak radykalny, że używa takich określeń?

0

@Kidd A co sądzisz o Polsce rządzonej przez Tuska, Sikorskiego, Drzewieckiego, Gawłowskiego, Nowaka, Neumanna, Waltz czy Lewandowskiego? Tak z ciekawości pytam o argumenty.

0

@Joe_Pesci Skąd takie dane?

0

@Ratamahatta Gdyby Pani wybrała rządzących, to kogo by postawiła na Prezydencie, Premierze, no i dla jasności jaką Partię?

0

@Kusco15 Moze odwrotnie. Kto tak uważa? Czyj elektorat? Adamek jest zagorzałym katolikiem.

0

@Trepyveb Zaangażowanie jumu również spadło w drugiej połowie. To oczywiście nie zmienia faktu, że jest najbardziej zaangażowanym zawodnikiem. Nikt jemu nie dorównuje.

0

@Trepyveb Przepraszam, że się wtrącę ale w rewanżu z Liverpoolem w pierwszej połowie był zdecydowanie najlepszy w Barcelonie i może i na boisku ale w drugiej wkomponował się w beznadziejny zespół.

0

Według mnie przynajmniej ostatnim zdaniem Marino trafił w sedno.

0

@adukla Czasami utytułowanemu piłkarzowi wystarczy, żeby po trzydziestce nie gral większość podań do tyłu bądź okazjonalnie do boku. Jest typowym hamulcowym i nie ma co do tego dalszych dyskusji :)

0

@Bykunn Nie odnoszę się docelowo do ostatniego meczu. Ocenę Ivana obrałem po tym słabym dla niego sezonie.

47

Patrząc na Rakitica i Puiga, widać różnicę pokoleń i chęci.

1

@kuz Oni jeszcze nie są pełnoprawnymi zawodnikami pierwszej kadry, póki mogą grać w rezerwach. Jak się nie mylę, to mają nawet numerację chyba powyżej 25 na koszulkach.

0

@kkbarca Wręcz nierealne.

0

@Kwiatek67 Ja chyba Cancelo. I to byłby transfer firmowy ostateczna nich miesięcy Barcelony ;)

1

@Janiama Mega skok jakościowy. Większość Polskich piłkarzy po prostu przez rok musi się uczyć tego poziomu premium. Wiem, że mowa o drugiej lidze angielskiej. Wszystkich perspektywicznych ekstraklasa się będzie pozbywać co rundę. Nie widać przyszłości.

0

@Borneo Tak, Barcelona stała się statyczna. Zawodnikom po prostu nie chciało się biegać, przykład Puiga jest idealny. On musi być w kadrze Barcelony. Żadne wypożyczenia w stylu Alenii. Nasi piłkarze tak się nie sprawdzają.

0

@Borneo Zgadza się ale Barca ma również problem z zespołami, które grają wysokim pressingiem. Wtedy się gubi.

0

Raczej się zgadzam.

0

@Hosh A czego niby Polacy przestrzegają? Taką nonszalancję lubią nazywać "demokracją".

0

@klaudiusz_blau Najłatwiej jest napisać, że to pisowska prokuratura. Czy tutaj również doczytamy się takiego skrótu?

3

To nie jest myślenie długofalowe. W tym aspekcie Barcelona lekceważy młodzież. Ciągle liczy się chwila, bo każdy boi się wyników. Chore.

2

Brawo dla chłopaka! Super! Obserwuję jego uważnie i liczę, że z czasem wniesie nowa generację.

0

Nie maja większych szans w tym meczu. To mówi logika :)

0

@damiano16398 Aby się sprzedać może paść i nazwisko Nawalki, co mnie nie zdziwi.

0

@Gomess Nie ma szans. Real ma nierówne dwie połowy. City ma taką siłę, że to wykorzysta.

0

@mikiiki Polecam Monikę Olejnik. Podczas wywiadu z Panem Derą mało z krzesła nie spadła tak broniła obozu KO. Proszę też przed komentarzami obejrzeć choćby część wywiadu. Wy odbieracie wyłącznie negatywnie TVP, bo nie lubicie PiS, a drudzy nie mogą słuchać ciągłych niepowodzeń rządu w TVN, gdzie niemalże nie mówi się o sukcesach. Tak funkcjonujemy jak nie patrzymy z dwóch stron. Polecam Polsat News. Obecnie najbardziej obiektywni. Jak jest informacja negatywna na jednych, to o drugich również coś się znajdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?