@Kidd Jeżeli masz sprawdzone źródło i był robiony audyt, to oczywiście powinny być wyciągnięte z tego konsekwencje. Często ludzie piszą z niesprawdzonych źródeł i manipulają.
@Kidd A co sądzisz o Polsce rządzonej przez Tuska, Sikorskiego, Drzewieckiego, Gawłowskiego, Nowaka, Neumanna, Waltz czy Lewandowskiego? Tak z ciekawości pytam o argumenty.
@Trepyveb Zaangażowanie jumu również spadło w drugiej połowie. To oczywiście nie zmienia faktu, że jest najbardziej zaangażowanym zawodnikiem. Nikt jemu nie dorównuje.
@Trepyveb Przepraszam, że się wtrącę ale w rewanżu z Liverpoolem w pierwszej połowie był zdecydowanie najlepszy w Barcelonie i może i na boisku ale w drugiej wkomponował się w beznadziejny zespół.
@adukla Czasami utytułowanemu piłkarzowi wystarczy, żeby po trzydziestce nie gral większość podań do tyłu bądź okazjonalnie do boku. Jest typowym hamulcowym i nie ma co do tego dalszych dyskusji :)
@kuz Oni jeszcze nie są pełnoprawnymi zawodnikami pierwszej kadry, póki mogą grać w rezerwach. Jak się nie mylę, to mają nawet numerację chyba powyżej 25 na koszulkach.
@Janiama Mega skok jakościowy. Większość Polskich piłkarzy po prostu przez rok musi się uczyć tego poziomu premium. Wiem, że mowa o drugiej lidze angielskiej. Wszystkich perspektywicznych ekstraklasa się będzie pozbywać co rundę. Nie widać przyszłości.
@Borneo Tak, Barcelona stała się statyczna. Zawodnikom po prostu nie chciało się biegać, przykład Puiga jest idealny. On musi być w kadrze Barcelony. Żadne wypożyczenia w stylu Alenii. Nasi piłkarze tak się nie sprawdzają.
@mikiiki Polecam Monikę Olejnik. Podczas wywiadu z Panem Derą mało z krzesła nie spadła tak broniła obozu KO. Proszę też przed komentarzami obejrzeć choćby część wywiadu. Wy odbieracie wyłącznie negatywnie TVP, bo nie lubicie PiS, a drudzy nie mogą słuchać ciągłych niepowodzeń rządu w TVN, gdzie niemalże nie mówi się o sukcesach. Tak funkcjonujemy jak nie patrzymy z dwóch stron. Polecam Polsat News. Obecnie najbardziej obiektywni. Jak jest informacja negatywna na jednych, to o drugich również coś się znajdzie.
2
@Kidd Słaby poziom rzeczywiście. Lazio i Inter po prostu zdechli a Atalanta nie ma za dużo do stracenia. Podobnie w naszej lidze.
4
@Snajper10 Bo wcale nie jest taki genialny jak piszesz czy piszą niektóre gazety. Mamy Fatiego i problem z finansami. To powinno wystarczyć :)
3
Ciekawe czy chłopak do opchnięcie czy rzeczywiście za dwa lata ma grać w pierwszym składzie. Bądź może będzie to Rafinha albo Denis...
0
@Kidd Jeżeli masz sprawdzone źródło i był robiony audyt, to oczywiście powinny być wyciągnięte z tego konsekwencje. Często ludzie piszą z niesprawdzonych źródeł i manipulają.
0
@Kusco15 Pytam czyj elektorat jest tak radykalny, że używa takich określeń?
0
@Kidd A co sądzisz o Polsce rządzonej przez Tuska, Sikorskiego, Drzewieckiego, Gawłowskiego, Nowaka, Neumanna, Waltz czy Lewandowskiego? Tak z ciekawości pytam o argumenty.
0
@Joe_Pesci Skąd takie dane?
0
@Ratamahatta Gdyby Pani wybrała rządzących, to kogo by postawiła na Prezydencie, Premierze, no i dla jasności jaką Partię?
0
@Kusco15 Moze odwrotnie. Kto tak uważa? Czyj elektorat? Adamek jest zagorzałym katolikiem.
0
@Trepyveb Zaangażowanie jumu również spadło w drugiej połowie. To oczywiście nie zmienia faktu, że jest najbardziej zaangażowanym zawodnikiem. Nikt jemu nie dorównuje.
0
@Trepyveb Przepraszam, że się wtrącę ale w rewanżu z Liverpoolem w pierwszej połowie był zdecydowanie najlepszy w Barcelonie i może i na boisku ale w drugiej wkomponował się w beznadziejny zespół.
0
Według mnie przynajmniej ostatnim zdaniem Marino trafił w sedno.
0
@adukla Czasami utytułowanemu piłkarzowi wystarczy, żeby po trzydziestce nie gral większość podań do tyłu bądź okazjonalnie do boku. Jest typowym hamulcowym i nie ma co do tego dalszych dyskusji :)
0
@Bykunn Nie odnoszę się docelowo do ostatniego meczu. Ocenę Ivana obrałem po tym słabym dla niego sezonie.
47
Patrząc na Rakitica i Puiga, widać różnicę pokoleń i chęci.
1
@kuz Oni jeszcze nie są pełnoprawnymi zawodnikami pierwszej kadry, póki mogą grać w rezerwach. Jak się nie mylę, to mają nawet numerację chyba powyżej 25 na koszulkach.
0
@kkbarca Wręcz nierealne.
0
@Kwiatek67 Ja chyba Cancelo. I to byłby transfer firmowy ostateczna nich miesięcy Barcelony ;)
1
@Janiama Mega skok jakościowy. Większość Polskich piłkarzy po prostu przez rok musi się uczyć tego poziomu premium. Wiem, że mowa o drugiej lidze angielskiej. Wszystkich perspektywicznych ekstraklasa się będzie pozbywać co rundę. Nie widać przyszłości.
0
@Borneo Tak, Barcelona stała się statyczna. Zawodnikom po prostu nie chciało się biegać, przykład Puiga jest idealny. On musi być w kadrze Barcelony. Żadne wypożyczenia w stylu Alenii. Nasi piłkarze tak się nie sprawdzają.
0
@Borneo Zgadza się ale Barca ma również problem z zespołami, które grają wysokim pressingiem. Wtedy się gubi.
0
Raczej się zgadzam.
0
@Hosh A czego niby Polacy przestrzegają? Taką nonszalancję lubią nazywać "demokracją".
0
@klaudiusz_blau Najłatwiej jest napisać, że to pisowska prokuratura. Czy tutaj również doczytamy się takiego skrótu?
3
To nie jest myślenie długofalowe. W tym aspekcie Barcelona lekceważy młodzież. Ciągle liczy się chwila, bo każdy boi się wyników. Chore.
2
Brawo dla chłopaka! Super! Obserwuję jego uważnie i liczę, że z czasem wniesie nowa generację.
0
Nie maja większych szans w tym meczu. To mówi logika :)
0
@damiano16398 Aby się sprzedać może paść i nazwisko Nawalki, co mnie nie zdziwi.
0
@Gomess Nie ma szans. Real ma nierówne dwie połowy. City ma taką siłę, że to wykorzysta.
0
@mikiiki Polecam Monikę Olejnik. Podczas wywiadu z Panem Derą mało z krzesła nie spadła tak broniła obozu KO. Proszę też przed komentarzami obejrzeć choćby część wywiadu. Wy odbieracie wyłącznie negatywnie TVP, bo nie lubicie PiS, a drudzy nie mogą słuchać ciągłych niepowodzeń rządu w TVN, gdzie niemalże nie mówi się o sukcesach. Tak funkcjonujemy jak nie patrzymy z dwóch stron. Polecam Polsat News. Obecnie najbardziej obiektywni. Jak jest informacja negatywna na jednych, to o drugich również coś się znajdzie.