@portero Powinien się koncentrować od pierwszego dnia na prowadzeniu zespołu. Przekaz do zawodników o taktyce powinien być jasny i zrozumiały, choć nie wiadomo dlaczego odważa się zmieniać wieloletnie ustawienie walkowane od tyłu samo lat w la masia. W końcu pracą (jak choćby Pep) powinien budować autorytet wśród wielu zasłużonych zawodników. Wiem, że łatwo się pisze ale 2:0 z Valencią, którą Real zlał jak chciał w PK nie budzi zaufania u kibiców... a co tu pisać o nadchodzącej LM.
Padam na cycki! Nie wiem czy kiedykolwiek słyszałem takie wytłumaczenie beznadziejnej gry i wyniku na takim poziomie. Śmiechy śmiechami, opowieści o krowach i opowiadanie jak to ciężko było uwierzyć, że może prowadzić Barcę trzeba zakończyć i wziąć się na 100% do koncentracji przy wyjaśnianiu założeń itd. Przy takiej amatorce i słabej postawie ten sen może trwać do wakacji.
Nie wiem dlaczego tak duża część z Was uważa, że powinniśmy ściągnąć już teraz klasowego napastnika bez znaczenia na cenę. Przecież nie ma tak dobrego napastnika, który dałby nam w trakcie sezonu tyle ile byśmy oczekiwali. Przykład Lautaro, chłopak walczy o mistrza Włoch z Interem, a te kolejne pół roku na pewno da jemu więcej jak u nas. W Barcelonie nie jest tak łatwo się zaaklimatyzować, jak pokazuje nam ostatnio czas. Rozumiem przez ankietę, że według Was Barcelona powinna się liczyć w walce o Ligę Mistrzów. Według mnie nie ma takiej opcji w obecnym sezonie.
@Ernesto82 W Barcelonie jest przede wszystkim duża grupa piłkarzy wypalonych sukcesami. To trzeba odmładzać i rotować. Wydaje mi się w Barcelonie jest presja wygrywania w każdym meczu, trenerzy boją się ryzykować uzupełnieniem składu młodymi, nie sprawdzonymi zawodnikami. Boją się argumentu "masz Messiego i nie wygrywasz". Co do Zidane'a, to na koniec sezonu okaże się czy obecna praca przy przebudowywanym składzie przyniesie efekty, spokojnie :)
Można narzekać, sam często próbowałem kończyć jego etap w Barcelonie za ślamazarność, banalne straty pod nogi rywali czy tzw. arogancję "Ronaldo" ale pamiętać trzeba, że jest to "9" bardzo dobra, skuteczna i można na niego liczyć. Teraz zobaczymy czy znowu strzelanie bramek będzie na barkach Leo, a od Antosia i Ousmana będziemy oczekiwać ciągle tego samego czyli poprawy i wkomponowanie się w nasz styl. W tym okresie zobaczymy na co stać ekipę Valverde. Według mnie na niewiele, porównując osiągnięcia Barcy na przełomie ostatnich 10 lat. Brak walki, determinacji, pokazania na co nas stać nie wróży nic dobrego w drużynie. Można napisać, że drużyna gra jak Ernesto zachowuje się przy ławce.
A to, że zespół stanął przy 2:3 zamiast położyć wszystko na jedną kartę, to wina piłkarzy czy zrezygnowanego, opierajacego się łokciem o kolano trenera. Ernesto dobrze wie, że to ostatni jego sezon i nie wierzę, że marzy o wypełnieniu kontraktu.
Kuźwa, nie idzie oglądać Barcelony. Bez tabletek uspokajających nie wysiedzę. Tu chodzi o brak walki, ambicji u większości zawodników. Jesteśmy przeciwieństwem drużyny Kloppa.
@Ramon Pół świata to była oczywiście przenośnia. Powinieneś wiedzieć, że nasza szkółka jest non-stop monitorowana przez największe klubu europejskie i młodzi kuszeni są większymi pieniędzmi. Wcześniej grać w szkole to był prestiż dla młodych chłopaków ale jak pieniądz stał się rzeczą nabytą, to wywraca się nieco do góry nogami. Na szybko wymienię Ballerin, Eric Garcia, Olmo, Kubo czy Pique.
@Tatazolwinia Rozumiem ale według mnie powinniśmy przebudować skład. Do tego potrzebni są nam nowi zawodnicy, a kiedyś muszą mieć szanse na sprawdzenie się. Rezerwy to inna bajka, a wypożyczenia nie dają takiego rezultatu jak mogłoby się wydawać. Jest potencjał w młodzieży Barcy, wie to pół świata i dlaczego nie mielibyśmy nawet nazwę to sprawiedliwie nie ryzykować. szczerze, nie mogę patrzeć na Rakitica. Nie daje prawie nic drużynie, a wysysa krew. Pozdrawiam.
@Tatazolwinia A wychodząc w przyszłość, to będziemy mieli większy pożytek z wychowanka. Ivan po prostu się skończył, wygląda słabo przy Frenkim, który ma nową, lepszą jakość i wolę walki.
@Rzetafi Dokładnie. Po co nam zawodnik koło trzydziestki, zarabiający dużo nie wynoszący już za dużo do gry skoro mamy Alenę i Puiga w kolejce. Środek pola przegraliśmy z Realem do tego m.in. więc skoro możemy na nim zarobić trochę pieniędzy, to czemu nie. A Ty byś się upierał przy Chorwacie powiedzmy przy założeniu, że przychodzi nowy trener i chce zmieniać skład na ludzi z jajami?
Mało optymistyczne odpowiedzi Kluiverta. W sekcjach młodzieżowym widoczny jest regres i dobrze, to nie wróży na przyszłość. Moim zdaniem Barca powinna sprzedać w zimie Rakitica, ponieważ zwolni się miejsce właśnie dla Puiga oraz wyeliminujemy z zespołu zawodnika, który spowalnia naszą grę, która wygląda bardzo apatycznie. Vidal ma za dużą wolę walki, żeby wypychac jego za jakieś marne 12-15 mln €.
0
Nie dostawał prawie w ogóle szans w swojej przygodzie z Barceloną. Ciężko się dziwić, że był to zły ruch.
3
Rodrigo to nie Suarez, a i tak 10 piłkarzy z piłką przy nodze będzie rozglądać się za Leo.
1
@panczo Barcelona pewnie złoży w ciągu dwóch lat ofertę za Norwega ale już za jakieś 100-120 mln. I tak to funkcjonujemy.
2
Aubameyang to byłby piłkarz! Dynamika podobna do Eto'o.
0
Wiele i to nie przez pryzmat wczorajszego beznadziejnego meczu.
0
@hepibear Bardzo ważne jest dla mnie Twoje zdanie. Fajnie, że coś napisałeś.
0
@portero Powinien się koncentrować od pierwszego dnia na prowadzeniu zespołu. Przekaz do zawodników o taktyce powinien być jasny i zrozumiały, choć nie wiadomo dlaczego odważa się zmieniać wieloletnie ustawienie walkowane od tyłu samo lat w la masia. W końcu pracą (jak choćby Pep) powinien budować autorytet wśród wielu zasłużonych zawodników. Wiem, że łatwo się pisze ale 2:0 z Valencią, którą Real zlał jak chciał w PK nie budzi zaufania u kibiców... a co tu pisać o nadchodzącej LM.
0
@MG13 Polać jak ma pusto w kielonku! Brawo.
1
Padam na cycki! Nie wiem czy kiedykolwiek słyszałem takie wytłumaczenie beznadziejnej gry i wyniku na takim poziomie. Śmiechy śmiechami, opowieści o krowach i opowiadanie jak to ciężko było uwierzyć, że może prowadzić Barcę trzeba zakończyć i wziąć się na 100% do koncentracji przy wyjaśnianiu założeń itd. Przy takiej amatorce i słabej postawie ten sen może trwać do wakacji.
7
Ze słabą Valencią do przerwy ledwo 0:0. Rozumiem kibicowanie ale, żeby wierzyć w wygranie LM trzeba być głupcem.
2
To są tylko przesunięcia w drugiej drużynie.
0
Super, że trener ma możliwość sprawdzenia Fatiego i ocenienia jego przydatności na następny sezon!
0
Póki co nie sprawdza się. Mimo, że to drugi wybór.
2
Nie wiem dlaczego tak duża część z Was uważa, że powinniśmy ściągnąć już teraz klasowego napastnika bez znaczenia na cenę. Przecież nie ma tak dobrego napastnika, który dałby nam w trakcie sezonu tyle ile byśmy oczekiwali. Przykład Lautaro, chłopak walczy o mistrza Włoch z Interem, a te kolejne pół roku na pewno da jemu więcej jak u nas. W Barcelonie nie jest tak łatwo się zaaklimatyzować, jak pokazuje nam ostatnio czas. Rozumiem przez ankietę, że według Was Barcelona powinna się liczyć w walce o Ligę Mistrzów. Według mnie nie ma takiej opcji w obecnym sezonie.
0
@Ernesto82 Ronaldo nie byłby wzorem dla zawodników. Wydaje mi się, że Leo nie jest mniej ambitny od Portugalczyka. Wystarczy krótka analiza kariery ;)
0
Przecież to są jedynie doniesienia mediów. A przypominam, że one potrafią świetnie nami manipulować...
2
@Ernesto82 W Barcelonie jest przede wszystkim duża grupa piłkarzy wypalonych sukcesami. To trzeba odmładzać i rotować. Wydaje mi się w Barcelonie jest presja wygrywania w każdym meczu, trenerzy boją się ryzykować uzupełnieniem składu młodymi, nie sprawdzonymi zawodnikami. Boją się argumentu "masz Messiego i nie wygrywasz". Co do Zidane'a, to na koniec sezonu okaże się czy obecna praca przy przebudowywanym składzie przyniesie efekty, spokojnie :)
0
Można narzekać, sam często próbowałem kończyć jego etap w Barcelonie za ślamazarność, banalne straty pod nogi rywali czy tzw. arogancję "Ronaldo" ale pamiętać trzeba, że jest to "9" bardzo dobra, skuteczna i można na niego liczyć. Teraz zobaczymy czy znowu strzelanie bramek będzie na barkach Leo, a od Antosia i Ousmana będziemy oczekiwać ciągle tego samego czyli poprawy i wkomponowanie się w nasz styl. W tym okresie zobaczymy na co stać ekipę Valverde. Według mnie na niewiele, porównując osiągnięcia Barcy na przełomie ostatnich 10 lat. Brak walki, determinacji, pokazania na co nas stać nie wróży nic dobrego w drużynie. Można napisać, że drużyna gra jak Ernesto zachowuje się przy ławce.
0
A to, że zespół stanął przy 2:3 zamiast położyć wszystko na jedną kartę, to wina piłkarzy czy zrezygnowanego, opierajacego się łokciem o kolano trenera. Ernesto dobrze wie, że to ostatni jego sezon i nie wierzę, że marzy o wypełnieniu kontraktu.
3
Kuźwa, nie idzie oglądać Barcelony. Bez tabletek uspokajających nie wysiedzę. Tu chodzi o brak walki, ambicji u większości zawodników. Jesteśmy przeciwieństwem drużyny Kloppa.
0
@tbas Właśnie za taką postawę Ivana, nie ma dla niego miejsca w Barcelonie. De Jong przejął jego robotę, a we dwóch na kole gramy na ręcznym.
1
@catalanian09 Niestety, ale możesz mieć rację.
1
@DonAndresFCB Z wywiadu wynika, że Dani nie chce dalej grać w Dinamo.
2
Puig dopiero wsiada na rozpędzoną karuzelę, a Alena trzyma się już tylko jedną ręką. Miejsc dla wychowanków jest mało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ramon Pół świata to była oczywiście przenośnia. Powinieneś wiedzieć, że nasza szkółka jest non-stop monitorowana przez największe klubu europejskie i młodzi kuszeni są większymi pieniędzmi. Wcześniej grać w szkole to był prestiż dla młodych chłopaków ale jak pieniądz stał się rzeczą nabytą, to wywraca się nieco do góry nogami. Na szybko wymienię Ballerin, Eric Garcia, Olmo, Kubo czy Pique.
0
@Tatazolwinia Rozumiem ale według mnie powinniśmy przebudować skład. Do tego potrzebni są nam nowi zawodnicy, a kiedyś muszą mieć szanse na sprawdzenie się. Rezerwy to inna bajka, a wypożyczenia nie dają takiego rezultatu jak mogłoby się wydawać. Jest potencjał w młodzieży Barcy, wie to pół świata i dlaczego nie mielibyśmy nawet nazwę to sprawiedliwie nie ryzykować. szczerze, nie mogę patrzeć na Rakitica. Nie daje prawie nic drużynie, a wysysa krew. Pozdrawiam.
1
@Tatazolwinia A wychodząc w przyszłość, to będziemy mieli większy pożytek z wychowanka. Ivan po prostu się skończył, wygląda słabo przy Frenkim, który ma nową, lepszą jakość i wolę walki.
1
@Rzetafi Dokładnie. Po co nam zawodnik koło trzydziestki, zarabiający dużo nie wynoszący już za dużo do gry skoro mamy Alenę i Puiga w kolejce. Środek pola przegraliśmy z Realem do tego m.in. więc skoro możemy na nim zarobić trochę pieniędzy, to czemu nie. A Ty byś się upierał przy Chorwacie powiedzmy przy założeniu, że przychodzi nowy trener i chce zmieniać skład na ludzi z jajami?
3
Mało optymistyczne odpowiedzi Kluiverta. W sekcjach młodzieżowym widoczny jest regres i dobrze, to nie wróży na przyszłość. Moim zdaniem Barca powinna sprzedać w zimie Rakitica, ponieważ zwolni się miejsce właśnie dla Puiga oraz wyeliminujemy z zespołu zawodnika, który spowalnia naszą grę, która wygląda bardzo apatycznie. Vidal ma za dużą wolę walki, żeby wypychac jego za jakieś marne 12-15 mln €.