Część z Was cieszy się, ze Valverde może stracić pracę za to, ze nie podniósł ducha w zespole w przerwie rewanżowym meczu z Liverpoolem i przegrał puchar pocieszenia w Sevilli. Wydaje mi się, że powinniśmy doceniać pracę Ernesto, bo w lidze mieliśmy spokój z rywalami i zespół wyglądał na doświadczony, do momentu. Też myślę czy ten Martinez byłby lepszy ale to chyba chodzi o cel do jakiego Barcelona dąży albo powinna dążyć. Leo jest wybitny, a na dzień dzisiejszy klub nie zadbał o godnego następcę, tak jak i zlekceważył kwestię odmładzania kadry i mam tu na myśli ostatnie lata, a nie lato. Taki projekt musi prędzej czy później runąć, bo brakuje nam fundamentów w postaci zawodników z jajami. Jak ten zespół nie zostanie przebudowany, to będziemy mieć kruche lata, tak jak Real, który nie odrodzi się w najbliższym sezonie, Zidane to nie cudotworca.
Fajnie wyglądał w tym sezonie ale to nie Barca. Tutaj wszystko jest inne i to byłoby za łatwe dla kibica, żeby Barca odkupiła jego i byłby zamiennikiem Alby, od czasu do czasu grając. Bardzo fajna opcja ale nie w Barcelonie..
Jordi był ogrywany niestety jak dziecko, a w ofensywie to te z nie to samo. Bez napastnika, Jordiego, Sergio w formie i gościa z wizją i odwagą w środku, nigdy nie zdobędą LM. Jaja, tego nam też brakuje!
Takim składem, kadrą i podejściem do gry, to za rok zajmiemy miejsce Realu. Piszę, to nie pod wpływem emocji ale podsumowania z końcówki sezonu. Tej drużynie potrzebne są jaja. Z takimi niektórymi mamejowatymi piłkarzami trzeba się pożegnać.
Chyba wszystko zostało tu napisane i najwyżej się powtórzę, najbardziej zawiodłem się na Albie. Nie pamiętam tak fatalnej meczu jakiegokolwiek piłkarza na światowym poziomie. Dwie, dziecinnie stracone bramki, zapisane jego inicjacjalami. W ofensywie podobnie... Sluchalem przed pierwszym meczem wypowiedź redaktora Ćwiąkały. Według niego, to zdecydowanie najlepszy lewy obrońca świata. Rzeczywiście tak było.
Salah to kozak! Zastanawia mnie czy przy ewentualnym braku pucharów i w tym sezonie jakiś klub nie chciałby wyciągnąć Egipcjanina? Liczę, że zagra we wtorek... i nie będę tego żałował :)
Obawiam się, że sprowadzenie napastnika za Luisa, to będzie priorytet na to okienko. Suarez przyszłego sezonu może juz nie wytrzymać fizycznie, a klub nie powinien aż tak ryzykować.
Ciekawe dlaczego nie ma Arnolda na prawej stronie, możliwe, że ze względu na obecność Alby :) Wiedziałem, że pojawi się Vidal, bo po to on jest, żeby walczyć w takich meczach! Najważniejsze, to zatrzymać szybkiego Salaha w pakiecie z Mane. Oby Pique pamiętał o ich szybkich akcjach i rozwijanej prędkości.
Klopp potrafi fantastycznie nakręcać ekipę, robi to obecnie najlepiej w Europie. Żałuję, że Barca pierwszego meczu nie gra na wyjeździe, co ma duże znaczenie. Wystarczy spojrzeć jak Roma w ubiegłej edycji rozprawiła się z nami, Barca z PSG i Lyonem czy Juve z Atletico. Liverpool ma taką atmosferę na Anfield, że to potrafi być ten przysłowiowy dwunasty zawodnik. Niesamowicie mocny zespół. Z całą pewnością najtrudniejszy rywal z pozostałych drużyn, bo głodna sukcesu! Obawiam się tego meczu ale jak nie zlekcewazymy rywala, to powinniśmy być w grze. Jak ktoś sądzi, że ma pewno ich obrazy, to jest głupcem!
Po odejściu Valdesa, byłem niemal przekonany, że lepszy bramkarz Barcelonie trafić się nie może. Było tak do momentu kiedy akrobata ter Stegen nie pokazał swoje umiejętności.
Chodziło mi konkretnie o Barcelonę i nie najlepszy styl w meczach wyjazdowych. Wszyscy kibice powinniśmy wiedzieć jak Liverpool w swoim kotle mobilizuje się u siebie ;) Tak więc lepiej byłoby ewentualnie móc odrabiać wynik u siebie. A i nie wierzę, że Barca będzie potrafiła zdominować Liverpool na wyjeździe.
Na lewej naszej obronie może dochodzić do wymiany ciosów, chyba, że któryś z trenerów nie odważy się atakować jak na codzień i gra skrzydłami będzie miała za zadanie zablokowanie ofensywnych wejść dwóch bocznych Liverpoolu. Bardzo ciężki dwumeczu, tym bardziej, że rewanż na wyjeździe.
0
@Szklaner Zgadzam się. Średni kibic Barcelony jest niecierpliwy i nie wydaje mi się, że jest to prawdziwy kibic.
0
@wibra Co tu ma szkoła wspólnego z przyszłością Barcelony? Odpowiedz merytorycznie, bo chętnie podyskutuję, a nie będę odpowiadać hejtem na hejt :)
0
@frostiman90 Wyluzuj, Barca ma podobne sytuacje średnio co trzy lata. Zaufaj bardziej doświadczonemu kibicowi.
11
Część z Was cieszy się, ze Valverde może stracić pracę za to, ze nie podniósł ducha w zespole w przerwie rewanżowym meczu z Liverpoolem i przegrał puchar pocieszenia w Sevilli. Wydaje mi się, że powinniśmy doceniać pracę Ernesto, bo w lidze mieliśmy spokój z rywalami i zespół wyglądał na doświadczony, do momentu. Też myślę czy ten Martinez byłby lepszy ale to chyba chodzi o cel do jakiego Barcelona dąży albo powinna dążyć. Leo jest wybitny, a na dzień dzisiejszy klub nie zadbał o godnego następcę, tak jak i zlekceważył kwestię odmładzania kadry i mam tu na myśli ostatnie lata, a nie lato. Taki projekt musi prędzej czy później runąć, bo brakuje nam fundamentów w postaci zawodników z jajami. Jak ten zespół nie zostanie przebudowany, to będziemy mieć kruche lata, tak jak Real, który nie odrodzi się w najbliższym sezonie, Zidane to nie cudotworca.
1
Fajnie wyglądał w tym sezonie ale to nie Barca. Tutaj wszystko jest inne i to byłoby za łatwe dla kibica, żeby Barca odkupiła jego i byłby zamiennikiem Alby, od czasu do czasu grając. Bardzo fajna opcja ale nie w Barcelonie..
0
Jeszcze Denisowi Suarezowi musimy podziękować, skoro mamy Alenę. Do każdej linii potrzebujemy wzmocnień.
0
Jordi był ogrywany niestety jak dziecko, a w ofensywie to te z nie to samo. Bez napastnika, Jordiego, Sergio w formie i gościa z wizją i odwagą w środku, nigdy nie zdobędą LM. Jaja, tego nam też brakuje!
1
Takim składem, kadrą i podejściem do gry, to za rok zajmiemy miejsce Realu. Piszę, to nie pod wpływem emocji ale podsumowania z końcówki sezonu. Tej drużynie potrzebne są jaja. Z takimi niektórymi mamejowatymi piłkarzami trzeba się pożegnać.
2
Zobaczcie co młody wyprawia w Amsterdamie... naprawdę warto mieć takiego gościa w drużynie.
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/517675665429980/
3
Komentarz usunięty
1
Sevilla nie robi transferów za takie kwoty jak 40 mln, więc dajemy ciała albo wysyłamy samolotem do Chin.
4
Pozbyć się, żeby nie blokowali zasłużonych szans mldla Aleni i Puiqa! Niepotrzeba nam średniakow, a wnoszacych jakość zawodników!
0
Chyba wszystko zostało tu napisane i najwyżej się powtórzę, najbardziej zawiodłem się na Albie. Nie pamiętam tak fatalnej meczu jakiegokolwiek piłkarza na światowym poziomie. Dwie, dziecinnie stracone bramki, zapisane jego inicjacjalami. W ofensywie podobnie... Sluchalem przed pierwszym meczem wypowiedź redaktora Ćwiąkały. Według niego, to zdecydowanie najlepszy lewy obrońca świata. Rzeczywiście tak było.
1
Nie pisz, że slabiutki trener, bo piszesz pewnie, to po jednym meczu i z emocjami, proszę Cię nawet o to.
0
Wreszcie!!! Każdy młody piłkarz, to lepsza opcja jak Kevin :) Nic nie będziemy mieć na przyszłość do 90 min wybieranych przez Boatenga.
4
W Polsce zgłosiłbym ten mecz do prokuratury. To jest nie do wytłumaczenia.
0
Moim zdaniem kiepsko to wyglądało. Młodzieży sporo brakuje nawet do roli dublerów. To się ciężka praca kluby, żeby odmienić losy.
0
Salah to kozak! Zastanawia mnie czy przy ewentualnym braku pucharów i w tym sezonie jakiś klub nie chciałby wyciągnąć Egipcjanina? Liczę, że zagra we wtorek... i nie będę tego żałował :)
0
Celta gra o życie, a więc zobaczymy na co stać dublerów!
0
Obawiam się, że sprowadzenie napastnika za Luisa, to będzie priorytet na to okienko. Suarez przyszłego sezonu może juz nie wytrzymać fizycznie, a klub nie powinien aż tak ryzykować.
24
Kolejny dobry transfer Realu. A my jesteśmy napaleni drugi rok na Williama, który ma 30 lat.
1
Ciekawe dlaczego nie ma Arnolda na prawej stronie, możliwe, że ze względu na obecność Alby :) Wiedziałem, że pojawi się Vidal, bo po to on jest, żeby walczyć w takich meczach! Najważniejsze, to zatrzymać szybkiego Salaha w pakiecie z Mane. Oby Pique pamiętał o ich szybkich akcjach i rozwijanej prędkości.
1
Klopp potrafi fantastycznie nakręcać ekipę, robi to obecnie najlepiej w Europie. Żałuję, że Barca pierwszego meczu nie gra na wyjeździe, co ma duże znaczenie. Wystarczy spojrzeć jak Roma w ubiegłej edycji rozprawiła się z nami, Barca z PSG i Lyonem czy Juve z Atletico. Liverpool ma taką atmosferę na Anfield, że to potrafi być ten przysłowiowy dwunasty zawodnik. Niesamowicie mocny zespół. Z całą pewnością najtrudniejszy rywal z pozostałych drużyn, bo głodna sukcesu! Obawiam się tego meczu ale jak nie zlekcewazymy rywala, to powinniśmy być w grze. Jak ktoś sądzi, że ma pewno ich obrazy, to jest głupcem!
0
W Barcelonie raczej już nie zaistnieje.
1
Co za gość! Krytykując Messiego, należy się nazwać prostakiem. Uzależnił Barcę od siebie, nie ma co :)
3
Oglądałem, w co wątpię u Ciebie :DD
6
Po odejściu Valdesa, byłem niemal przekonany, że lepszy bramkarz Barcelonie trafić się nie może. Było tak do momentu kiedy akrobata ter Stegen nie pokazał swoje umiejętności.
0
Chodziło mi konkretnie o Barcelonę i nie najlepszy styl w meczach wyjazdowych. Wszyscy kibice powinniśmy wiedzieć jak Liverpool w swoim kotle mobilizuje się u siebie ;) Tak więc lepiej byłoby ewentualnie móc odrabiać wynik u siebie. A i nie wierzę, że Barca będzie potrafiła zdominować Liverpool na wyjeździe.
0
Na lewej naszej obronie może dochodzić do wymiany ciosów, chyba, że któryś z trenerów nie odważy się atakować jak na codzień i gra skrzydłami będzie miała za zadanie zablokowanie ofensywnych wejść dwóch bocznych Liverpoolu. Bardzo ciężki dwumeczu, tym bardziej, że rewanż na wyjeździe.
0
Ciężko jest nam, kibicom ocenić jego grę, skoro gra sporadycznie a Ernesto na podstawie treningów.