0

@Szklaner Zgadzam się. Średni kibic Barcelony jest niecierpliwy i nie wydaje mi się, że jest to prawdziwy kibic. 

0

@wibra Co tu ma szkoła wspólnego z przyszłością Barcelony? Odpowiedz merytorycznie, bo chętnie podyskutuję, a nie będę  odpowiadać hejtem na hejt :)

0

@frostiman90 Wyluzuj, Barca ma podobne sytuacje średnio co trzy lata. Zaufaj bardziej doświadczonemu kibicowi.

11

Część z Was cieszy się, ze Valverde może stracić pracę za to, ze nie podniósł ducha w zespole w przerwie rewanżowym meczu z Liverpoolem i przegrał puchar pocieszenia w Sevilli. Wydaje mi się, że powinniśmy doceniać pracę Ernesto, bo w lidze mieliśmy spokój z rywalami i zespół wyglądał na doświadczony, do momentu. Też myślę czy ten Martinez byłby lepszy ale to chyba chodzi o cel do jakiego Barcelona dąży albo powinna dążyć. Leo jest wybitny, a na dzień dzisiejszy klub nie zadbał o godnego następcę, tak jak i zlekceważył kwestię odmładzania kadry i mam tu na myśli ostatnie lata, a nie lato. Taki projekt musi prędzej czy później runąć, bo brakuje nam fundamentów w postaci zawodników z jajami. Jak ten zespół nie zostanie przebudowany, to będziemy mieć kruche lata, tak jak Real, który nie odrodzi się w najbliższym sezonie, Zidane to nie cudotworca. 

1

Fajnie wyglądał w tym sezonie ale to nie Barca. Tutaj wszystko jest inne i to byłoby za łatwe dla kibica, żeby Barca odkupiła jego i byłby zamiennikiem Alby, od czasu do czasu grając. Bardzo fajna opcja ale nie w Barcelonie..

0

Jeszcze Denisowi Suarezowi musimy podziękować, skoro mamy Alenę. Do każdej linii potrzebujemy wzmocnień.

0

Jordi był ogrywany niestety jak dziecko, a w ofensywie to te z nie to samo. Bez napastnika, Jordiego, Sergio w formie i gościa z wizją i odwagą w środku, nigdy nie zdobędą LM. Jaja, tego nam też brakuje!

1

Takim składem, kadrą i podejściem do gry, to za rok zajmiemy miejsce Realu. Piszę, to nie pod wpływem emocji ale podsumowania z końcówki sezonu. Tej drużynie potrzebne są jaja. Z takimi niektórymi mamejowatymi piłkarzami trzeba się pożegnać. 

2

Zobaczcie co młody wyprawia w Amsterdamie... naprawdę warto mieć takiego gościa w drużynie.


https://www.facebook.com/FangolPl/videos/517675665429980/

3

Komentarz usunięty

1

Sevilla nie robi transferów za takie kwoty jak 40 mln, więc dajemy ciała albo wysyłamy samolotem do Chin.

4

Pozbyć się, żeby nie blokowali zasłużonych szans mldla Aleni i Puiqa! Niepotrzeba nam średniakow, a wnoszacych jakość zawodników!

0

Chyba wszystko zostało tu napisane i najwyżej się powtórzę, najbardziej zawiodłem się na Albie. Nie pamiętam tak fatalnej meczu jakiegokolwiek piłkarza na światowym poziomie. Dwie, dziecinnie stracone bramki, zapisane jego inicjacjalami. W ofensywie podobnie... Sluchalem przed pierwszym meczem wypowiedź redaktora Ćwiąkały. Według niego, to zdecydowanie najlepszy lewy obrońca świata. Rzeczywiście tak było.

1

Nie pisz, że slabiutki trener, bo piszesz pewnie, to po jednym meczu i z emocjami, proszę Cię nawet o to.

0

Wreszcie!!! Każdy młody piłkarz, to lepsza opcja jak Kevin :) Nic nie będziemy mieć na przyszłość do 90 min wybieranych przez Boatenga.

4

W Polsce zgłosiłbym ten mecz do prokuratury. To jest nie do wytłumaczenia.

0

Moim zdaniem kiepsko to wyglądało. Młodzieży sporo brakuje nawet do roli dublerów. To się ciężka praca kluby, żeby odmienić losy.

0

Salah to kozak! Zastanawia mnie czy przy ewentualnym braku pucharów i w tym sezonie jakiś klub nie chciałby wyciągnąć Egipcjanina? Liczę, że zagra we wtorek... i nie będę tego żałował :)

0

Celta gra o życie, a więc zobaczymy na co stać dublerów!

0

Obawiam się, że sprowadzenie napastnika za Luisa, to będzie priorytet na to okienko. Suarez przyszłego sezonu może juz nie wytrzymać fizycznie, a klub nie powinien aż tak ryzykować.

24

Kolejny dobry transfer Realu. A my jesteśmy napaleni drugi rok na Williama, który ma 30 lat.

1

Ciekawe dlaczego nie ma Arnolda na prawej stronie, możliwe, że ze względu na obecność Alby :) Wiedziałem, że pojawi się Vidal, bo po to on jest, żeby walczyć w takich meczach! Najważniejsze, to zatrzymać szybkiego Salaha w pakiecie z Mane. Oby Pique pamiętał o ich szybkich akcjach i rozwijanej prędkości.

1

Klopp potrafi fantastycznie nakręcać ekipę, robi to obecnie najlepiej w Europie. Żałuję, że Barca pierwszego meczu nie gra na wyjeździe, co ma duże znaczenie. Wystarczy spojrzeć jak Roma w ubiegłej edycji rozprawiła się z nami, Barca z PSG i Lyonem czy Juve z Atletico. Liverpool ma taką atmosferę na Anfield, że to potrafi być ten przysłowiowy dwunasty zawodnik. Niesamowicie mocny zespół. Z całą pewnością najtrudniejszy rywal z pozostałych drużyn, bo głodna sukcesu! Obawiam się tego meczu ale jak nie zlekcewazymy rywala, to powinniśmy być w grze. Jak ktoś sądzi, że ma pewno ich obrazy, to jest głupcem!

0

W Barcelonie raczej już nie zaistnieje.

1

Co za gość! Krytykując Messiego, należy się nazwać prostakiem. Uzależnił Barcę od siebie, nie ma co :)

3

Oglądałem, w co wątpię u Ciebie :DD

6

Po odejściu Valdesa, byłem niemal przekonany, że lepszy bramkarz Barcelonie trafić się nie może. Było tak do momentu kiedy akrobata ter Stegen nie pokazał swoje umiejętności.

0

Chodziło mi konkretnie o Barcelonę i nie najlepszy styl w meczach wyjazdowych. Wszyscy kibice powinniśmy wiedzieć jak Liverpool w swoim kotle mobilizuje się u siebie ;) Tak więc lepiej byłoby ewentualnie móc odrabiać wynik u siebie. A i nie wierzę, że Barca będzie potrafiła zdominować Liverpool na wyjeździe.

0

Na lewej naszej obronie może dochodzić do wymiany ciosów, chyba, że któryś z trenerów nie odważy się atakować jak na codzień i gra skrzydłami będzie miała za zadanie zablokowanie ofensywnych wejść dwóch bocznych Liverpoolu. Bardzo ciężki dwumeczu, tym bardziej, że rewanż na wyjeździe.

0

Ciężko jest nam, kibicom ocenić jego grę, skoro gra sporadycznie a Ernesto na podstawie treningów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?