Nie pamiętam tak beznadziejnego dyrektora sportowego. Barcelona ma taki charakter, że jutro wszyscy będą chcieli wspierać Roberta i koniec końców wyjdzie z konferencji zadowolony...
Jaki może być powód ściągania prawie połowy nowej kadry do Barcelony B? Są dwie opcje, zarząd nie wierzy w swoich wychowanków, którzy dali nam wszystkim cenny awans albo są za słabi na grę na zapleczu La Liga...
Jeżeli to prawda, to najwyższy czas przystopować. W Atalancie jest dobry Argentyńczyk, Gomez się chyba zwie i może 40-50 mln by kosztował. A może lepiej kupić skutecznego dyrektora sportowego!
Katastrofalnie rozpoczął swoją nową funkcję od stanowczego zanegowania transferu Netmara a teraz pewnie myli się w kwesti Coutinho. Musi ciezko pracowac nad zaufaniem kibiców!
Jestes mlody i ambitny, wolałbyś grać w filmie z nanajlepszy, zdecydowanie najbardziej utytulowanymi i najlepsza widownią za 20 tys. czy w filmie ze starajacymi sie i wyszukanymi aktorami przez bardzo bogatego chinczyka, który na siłę chce być najlepszy ale jednak nie jest puszczany w najlepszych stacjach, no ale za 30 tys? ☺ Ja to widzę tak ☺
Naprawdę dziwne to jest, że z Barcelony odchodzi jeden z trzech najlepszych i najbardziej perspektywicznych piłkarzy. Ostatnio miałem takie odczucia po odejściu Alcantary do Bayernu. Niedużo brakuje, żeby Real nam odskoczył poziomem, bo transferami nas pobił na głowę! Asensio (!), Ceballos czy Theo o tych trzech piłkarzy Barca przegrała rywalizację a jesteśmy na etapie przejściowym w nabywaniu nowego pokolenia. Czas zmienić władzę, tych dyrektorów przez których młodzi piłkarze nie chcą kontynuować kariery w Barcelonie!
Takiego Neymara Barcelona nie potrzebuje. Lepiej sprzedać za taka kwote i budować nowy zespół. Po prostu głównie Brazylijczycy tak sie zachowują i to nie pasuje do naszego stylu.
Bellerin idealny. Wychowany w La Masia-plus, wiek-plus, przebojowy-plus. Nie oceniajcie po jednym sezonie, ktory byl jednym ze slabszych od lat (patrz liga). Przekonacie sie jeszcze, o ile przejdzie do nas.
Mi również rzuciło się to w oczy :) Pewnie palcówka :) Ciekawe czy pan Barbara jest tak dobry a piłkarze z Barcy B czy Juvenilu tacy przeciętni, że tyle się utrzymuje w takim klubie i na takim stanowisku.
To co napiszesz o Realu Madryt :) Turan miał lepsze i oczywiście gorsze mecze. Mam wrażenie, że kiedy na niego liczyłem, to zawodził. Barcelona potrzebuje perspektywicznych zawodników. Sądziłbym, że ze sprzedaży Turka moglibyśmy ewentualnie dołożyć do Coutinho! Pozdrawiam
Przekonujące mogą być Twoje wnioski ale zastanawia mnie dlaczego Lucho nie zebiera jego nawet do szerokiej kadry, w tak ciężkiej sytuacji jaką ma na prawej stronie...
Swój najlepszy mecz zagrał jak dobrze pamietam zdobywajac asyste badz bramkę ale nie pamietam ktory to byl mecz. Jezeli piszemy o zmianie Gomesa, to o ile Lucho nakazal grac bezpiecznie, czyli jak gral Portugalczyk, przewazniej do tylu, to byla, to rzeczywiście dobra zmiana. Gra Barcy byla głównie chaotyczna a Gomes gra na takiej pozycji, zebym właśnie tego określenia nie używał. To jest moje zdanie.
Od kilku tygodni Sergi gra słabo. Sądzę, że z nim na prawej stronie i jednocześnie z Gomesem na środku Barca za dużo nie osiągnie. Dodam tylko, że ma duży szacunek do Sergiego Roberto!
3
Nie wiem kto w lepszej formie Ter Stegen czy Umtiti ☺ Tych dwóch Panów w najwyzszej formie i ogromną pewnością siebie, za co ich podziwiam.
0
Real jak dobrze pamiętam podobnie zaczął rok i dwa lata temu, więc może to być kwestia przygotowania na długi sezon.
1
Nie pamiętam tak beznadziejnego dyrektora sportowego. Barcelona ma taki charakter, że jutro wszyscy będą chcieli wspierać Roberta i koniec końców wyjdzie z konferencji zadowolony...
0
Jaki może być powód ściągania prawie połowy nowej kadry do Barcelony B? Są dwie opcje, zarząd nie wierzy w swoich wychowanków, którzy dali nam wszystkim cenny awans albo są za słabi na grę na zapleczu La Liga...
0
Podoba mi się taka wypowiedź! Trzymam kciuki, bo może raz widziałem Seriego w telewizji :)
6
Jeżeli to prawda, to najwyższy czas przystopować. W Atalancie jest dobry Argentyńczyk, Gomez się chyba zwie i może 40-50 mln by kosztował. A może lepiej kupić skutecznego dyrektora sportowego!
0
Słusznie! Od nich i tak będzie się wymagać sukcesów a dyrektor sportowy jest partaczem. Caly sezon mial czas zeby znaleźć następcę Iniesty.
0
Katastrofalnie rozpoczął swoją nową funkcję od stanowczego zanegowania transferu Netmara a teraz pewnie myli się w kwesti Coutinho. Musi ciezko pracowac nad zaufaniem kibiców!
0
Jestes mlody i ambitny, wolałbyś grać w filmie z nanajlepszy, zdecydowanie najbardziej utytulowanymi i najlepsza widownią za 20 tys. czy w filmie ze starajacymi sie i wyszukanymi aktorami przez bardzo bogatego chinczyka, który na siłę chce być najlepszy ale jednak nie jest puszczany w najlepszych stacjach, no ale za 30 tys? ☺ Ja to widzę tak ☺
0
Jak racjonalnie mozna wytłumaczyć odejście Neymara? Macie jakieś pomysły?
3
Naprawdę dziwne to jest, że z Barcelony odchodzi jeden z trzech najlepszych i najbardziej perspektywicznych piłkarzy. Ostatnio miałem takie odczucia po odejściu Alcantary do Bayernu. Niedużo brakuje, żeby Real nam odskoczył poziomem, bo transferami nas pobił na głowę! Asensio (!), Ceballos czy Theo o tych trzech piłkarzy Barca przegrała rywalizację a jesteśmy na etapie przejściowym w nabywaniu nowego pokolenia. Czas zmienić władzę, tych dyrektorów przez których młodzi piłkarze nie chcą kontynuować kariery w Barcelonie!
2
Chcę zeby odszedł skoro ma wątpliwości. PSG nie jest klubem w ktorym sie rozwinie ale za to będzie w ko ncu niekwestionowana gwiazdą.
1
Takiego Neymara Barcelona nie potrzebuje. Lepiej sprzedać za taka kwote i budować nowy zespół. Po prostu głównie Brazylijczycy tak sie zachowują i to nie pasuje do naszego stylu.
0
Póki co Barcelona jest beznadziejna w tym okienku transferowym. Koniec kropka!
1
Ceballos'owi raczej nie po drodze z Barcelona ☺ Kto oglada i slucha uwaznie komentatorow stacji Eleven, ten dobrze wie co mam na mysli.
0
Trzeba miec jaja i w koncu wprowadzac jakies w strukturach szkolenia. Stare utytuliwane pokolenie juz sie konczy i to jest ten moment.
0
Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak ważny jest awans dla Barcy!
0
Bellerin idealny. Wychowany w La Masia-plus, wiek-plus, przebojowy-plus. Nie oceniajcie po jednym sezonie, ktory byl jednym ze slabszych od lat (patrz liga). Przekonacie sie jeszcze, o ile przejdzie do nas.
0
Mi również rzuciło się to w oczy :) Pewnie palcówka :) Ciekawe czy pan Barbara jest tak dobry a piłkarze z Barcy B czy Juvenilu tacy przeciętni, że tyle się utrzymuje w takim klubie i na takim stanowisku.
0
Brawo za wypowiedź! Dzieki temu nie musze nic dodawać.
0
To co napiszesz o Realu Madryt :) Turan miał lepsze i oczywiście gorsze mecze. Mam wrażenie, że kiedy na niego liczyłem, to zawodził. Barcelona potrzebuje perspektywicznych zawodników. Sądziłbym, że ze sprzedaży Turka moglibyśmy ewentualnie dołożyć do Coutinho! Pozdrawiam
1
Przekonujące mogą być Twoje wnioski ale zastanawia mnie dlaczego Lucho nie zebiera jego nawet do szerokiej kadry, w tak ciężkiej sytuacji jaką ma na prawej stronie...
0
Bez takich farmazonów, że transakcja może odbyć się kosztem Alby :)
0
Swój najlepszy mecz zagrał jak dobrze pamietam zdobywajac asyste badz bramkę ale nie pamietam ktory to byl mecz. Jezeli piszemy o zmianie Gomesa, to o ile Lucho nakazal grac bezpiecznie, czyli jak gral Portugalczyk, przewazniej do tylu, to byla, to rzeczywiście dobra zmiana. Gra Barcy byla głównie chaotyczna a Gomes gra na takiej pozycji, zebym właśnie tego określenia nie używał. To jest moje zdanie.
0
Kolejny raz już Gomes daje beznadziejna zmiane...
0
Też tak myślę.
0
Na pewno musimy ściągną po sezonie zawodnika, który pociągnie środek. Mamy bardzo słabo zorganizowaną drugą linię.
0
Od kilku tygodni Sergi gra słabo. Sądzę, że z nim na prawej stronie i jednocześnie z Gomesem na środku Barca za dużo nie osiągnie. Dodam tylko, że ma duży szacunek do Sergiego Roberto!
0
Szczerze, lubię jak rywal w taki sposób tytułowy motywuje Barcę!
0
Dlatego przygotowuje sie do tego spotkania a Arabi Saudyjskiej