3

Nie wiem kto w lepszej formie Ter Stegen czy Umtiti ☺ Tych dwóch Panów w najwyzszej formie i ogromną pewnością siebie, za co ich podziwiam.

0

Real jak dobrze pamiętam podobnie zaczął rok i dwa lata temu, więc może to być kwestia przygotowania na długi sezon.

1

Nie pamiętam tak beznadziejnego dyrektora sportowego. Barcelona ma taki charakter, że jutro wszyscy będą chcieli wspierać Roberta i koniec końców wyjdzie z konferencji zadowolony...

0

Jaki może być powód ściągania prawie połowy nowej kadry do Barcelony B? Są dwie opcje, zarząd nie wierzy w swoich wychowanków, którzy dali nam wszystkim cenny awans albo są za słabi na grę na zapleczu La Liga...

0

Podoba mi się taka wypowiedź! Trzymam kciuki, bo może raz widziałem Seriego w telewizji :)

6

Jeżeli to prawda, to najwyższy czas przystopować. W Atalancie jest dobry Argentyńczyk, Gomez się chyba zwie i może 40-50 mln by kosztował. A może lepiej kupić skutecznego dyrektora sportowego!

0

Słusznie! Od nich i tak będzie się wymagać sukcesów a dyrektor sportowy jest partaczem. Caly sezon mial czas zeby znaleźć następcę Iniesty.

0

Katastrofalnie rozpoczął swoją nową funkcję od stanowczego zanegowania transferu Netmara a teraz pewnie myli się w kwesti Coutinho. Musi ciezko pracowac nad zaufaniem kibiców!

0

Jestes mlody i ambitny, wolałbyś grać w filmie z nanajlepszy, zdecydowanie najbardziej utytulowanymi i najlepsza widownią za 20 tys. czy w filmie ze starajacymi sie i wyszukanymi aktorami przez bardzo bogatego chinczyka, który na siłę chce być najlepszy ale jednak nie jest puszczany w najlepszych stacjach, no ale za 30 tys? ☺ Ja to widzę tak ☺

0

Jak racjonalnie mozna wytłumaczyć odejście Neymara? Macie jakieś pomysły?

3

Naprawdę dziwne to jest, że z Barcelony odchodzi jeden z trzech najlepszych i najbardziej perspektywicznych piłkarzy. Ostatnio miałem takie odczucia po odejściu Alcantary do Bayernu. Niedużo brakuje, żeby Real nam odskoczył poziomem, bo transferami nas pobił na głowę! Asensio (!), Ceballos czy Theo o tych trzech piłkarzy Barca przegrała rywalizację a jesteśmy na etapie przejściowym w nabywaniu nowego pokolenia. Czas zmienić władzę, tych dyrektorów przez których młodzi piłkarze nie chcą kontynuować kariery w Barcelonie!

2

Chcę zeby odszedł skoro ma wątpliwości. PSG nie jest klubem w ktorym sie rozwinie ale za to będzie w ko ncu niekwestionowana gwiazdą.

1

Takiego Neymara Barcelona nie potrzebuje. Lepiej sprzedać za taka kwote i budować nowy zespół. Po prostu głównie Brazylijczycy tak sie zachowują i to nie pasuje do naszego stylu.

0

Póki co Barcelona jest beznadziejna w tym okienku transferowym. Koniec kropka!

1

Ceballos'owi raczej nie po drodze z Barcelona ☺ Kto oglada i slucha uwaznie komentatorow stacji Eleven, ten dobrze wie co mam na mysli.

0

Trzeba miec jaja i w koncu wprowadzac jakies w strukturach szkolenia. Stare utytuliwane pokolenie juz sie konczy i to jest ten moment.

0

Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak ważny jest awans dla Barcy!

0

Bellerin idealny. Wychowany w La Masia-plus, wiek-plus, przebojowy-plus. Nie oceniajcie po jednym sezonie, ktory byl jednym ze slabszych od lat (patrz liga). Przekonacie sie jeszcze, o ile przejdzie do nas.

0

Mi również rzuciło się to w oczy :) Pewnie palcówka :) Ciekawe czy pan Barbara jest tak dobry a piłkarze z Barcy B czy Juvenilu tacy przeciętni, że tyle się utrzymuje w takim klubie i na takim stanowisku.

0

Brawo za wypowiedź! Dzieki temu nie musze nic dodawać.

0

To co napiszesz o Realu Madryt :) Turan miał lepsze i oczywiście gorsze mecze. Mam wrażenie, że kiedy na niego liczyłem, to zawodził. Barcelona potrzebuje perspektywicznych zawodników. Sądziłbym, że ze sprzedaży Turka moglibyśmy ewentualnie dołożyć do Coutinho! Pozdrawiam

1

Przekonujące mogą być Twoje wnioski ale zastanawia mnie dlaczego Lucho nie zebiera jego nawet do szerokiej kadry, w tak ciężkiej sytuacji jaką ma na prawej stronie...

0

Bez takich farmazonów, że transakcja może odbyć się kosztem Alby :)

0

Swój najlepszy mecz zagrał jak dobrze pamietam zdobywajac asyste badz bramkę ale nie pamietam ktory to byl mecz. Jezeli piszemy o zmianie Gomesa, to o ile Lucho nakazal grac bezpiecznie, czyli jak gral Portugalczyk, przewazniej do tylu, to byla, to rzeczywiście dobra zmiana. Gra Barcy byla głównie chaotyczna a Gomes gra na takiej pozycji, zebym właśnie tego określenia nie używał. To jest moje zdanie.

0

Kolejny raz już Gomes daje beznadziejna zmiane...

0

Też tak myślę.

0

Na pewno musimy ściągną po sezonie zawodnika, który pociągnie środek. Mamy bardzo słabo zorganizowaną drugą linię.

0

Od kilku tygodni Sergi gra słabo. Sądzę, że z nim na prawej stronie i jednocześnie z Gomesem na środku Barca za dużo nie osiągnie. Dodam tylko, że ma duży szacunek do Sergiego Roberto!

0

Szczerze, lubię jak rywal w taki sposób tytułowy motywuje Barcę!

0

Dlatego przygotowuje sie do tego spotkania a Arabi Saudyjskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?