Tak, ale PSG tez dobrze wie jak my gramy, wiec to dziala w dwie strony.i jeszcze jedno, wygrali z nami mecz u siebie grając bez tego, którego boi suę każda drużyna, czyli Ibrahimovicia. Z Chelsea w decydującym meczu i to w Londynie 3/4 meczu grali bez znanego już Zlatana, więc widać, że o sile świadczy kolektyw.
Pozdrawiam :)
Barca jest w takim gazie, że gdyby Aguero poprawnie wykonal rzut karny, to zadzialaloby to jak plachta na byka! Niemiec już jest bardzo dobrym bramkarzem a przyszlosc przed nim!
Na dzień dzisiejszy Vermaelen nie jest potrzebny drużynie, bo niby przez jego powrót ma grać jeszcze mniej bądź wcale Marc Bartra, który jest najbardziej obiecujacym z wszystkuch środkowych obrońców jakich Barcelona ma w pierwszej i drugiej kadrze.
Jeżeli Khedira jeszcze nie myśli o emeryturze a zależy mu na grze, to pewnie wybierze Dortmund. Zorc spóźnił się kilkanaście miesięcy jeżeli mówimy o Ter Stegenie :) Jak tak duży klub nie potrafił dostrzec tak dobrego i perspektywicznego bramkarza. Tym bardziej, że Marc-Andre grywał przeciwko Borussii i to nie raz i nie dwa... Będzie to świetny bramkarz. Pamiętam ile czasu Valdesowi zajęło opanowanie gry nogami na najwyższym poziomie, Niemiec dbał o ten aspekt zapewne od początku kariery...
Tak właśnie napisałem. Napisałem też, że Barcelona ma zakaz transferowy (do 1 stycznia 2016 roku), więc ciężko byłoby teraz rozmawiać z zawodnikami, których można kupić za 11 miesięcy. Przez taki okres wszystko może się wydarzyć, zwłaszcza w piłce nożnej i to na tak wysokim pułapie finansowym i sportowym.
Jaka walka :) Według prawa, z zawodnikiem można prowadzić rozmowy nie wcześniej jak 6 miesięcy przed końcem kontraktu. Dodatkowo Barcelona ma kulę u nogi w postaci zakazu transferowego na rok, więc dyrektorzy i prezesi mogą jedynie liczyć, że zawodnik domyśli się, że Barcelona może jego chcieć... a jak w artykule jest napisane, Barcelona nie jest jedyna na rynku.
Świetnie się wczoraj rozprawili z Baskami! Mecz naprawdę był świetny (ale jeszcze nie idealny). Sam komentator podsumowując spotkanie, stwierdził, że Baskowie mimo tak wysokiego wyniku zagrali na 100% swoich możliwości. Ja się z tym zgodzę. Gdybyśmy mieli wczoraj słabszy dzien, to mogłoby się to dla nas źle skończyć
Słusznie. Zrobił naprawdę dużo dobrego ale jednak jego czas już się skonczył. Dodam, że Barca B ma niezłych młodzianów, ale już pozycje w tabeli, złą...
Kto jest trenerem Barcy? Kto codziennie trenuje chlopakow? Kto wie jakie mają wyniki wydolnościowe? Kto wie w jakiej są kondycji fizycznej i psychicznej?
Nie ma co przypuszczac, gdy Messi i Neymar zagrają na 100% a Suarezowi w koncu wyjdzie kilka akcji, to możemy być spokojni o wygraną. Bardzo ciężki mecz przed nami. Stawiam na 1:3.
Wszyscy czekają, aż Luis Suarez przypomni sobie jak się strzela bramki, a wtedy możemy mieć najefektywniejszych napastników! Tyle lat potrzebowaliśmy właśnie takiej "9"...
Osobiście nie chciałbym, żeby Barcelona kupowała młodych piłkarzy Realu Madryt. A Real zachowuje się bardzo sprytnie kupując czy interesując się młodymi piłkarzami, co do których ceny nie będzie, podbijać Blaugrana z jasnych względów. Czas najwyższy ażeby jakaś perła ze szkółki wychodziła na salony, bo Messi wiecznie grać nie będzie.
0
Jak czegos nie wiesz, badz masz watpliwosci to nie pisz, bo irytujesz swoimi farmazonami... "kibicu"!
0
Piłkarz z charakterem! Bardzo ciężki mecz z Celta.
0
Wystarczy w niedzielę 1:0!
0
Tak, ale PSG tez dobrze wie jak my gramy, wiec to dziala w dwie strony.i jeszcze jedno, wygrali z nami mecz u siebie grając bez tego, którego boi suę każda drużyna, czyli Ibrahimovicia. Z Chelsea w decydującym meczu i to w Londynie 3/4 meczu grali bez znanego już Zlatana, więc widać, że o sile świadczy kolektyw.
Pozdrawiam :)
0
Przesadzasz z tym celowym eliminowaniem hiszpańskich drużyn. Pozdrawiam
0
Barca jest w takim gazie, że gdyby Aguero poprawnie wykonal rzut karny, to zadzialaloby to jak plachta na byka! Niemiec już jest bardzo dobrym bramkarzem a przyszlosc przed nim!
6
W meczu z Realem Madtyt, Bailly zagral jak profesor. Niezla kadre ma nasz rywal do tego barfzo dobrego trenera.
0
Sergi Roberto. Z pozostałą częścią zdania zgadzam się.
Pozdrawiam
2
Słuszna decyzja Francuza. Jak w klubie będzie wszystko poukładane, to myślę, że przyda się Eric.
6
Na dzień dzisiejszy Vermaelen nie jest potrzebny drużynie, bo niby przez jego powrót ma grać jeszcze mniej bądź wcale Marc Bartra, który jest najbardziej obiecujacym z wszystkuch środkowych obrońców jakich Barcelona ma w pierwszej i drugiej kadrze.
0
Marc ma duże możliwości, żeby za rok, dwa zostać naszym podstawowym obrońcą!
0
Montoya jest przecietnym zawodnikiem. Barcelona musi o tym pamiętać i nie obniżać tym sposobem lotów.
0
Jeżeli Khedira jeszcze nie myśli o emeryturze a zależy mu na grze, to pewnie wybierze Dortmund. Zorc spóźnił się kilkanaście miesięcy jeżeli mówimy o Ter Stegenie :) Jak tak duży klub nie potrafił dostrzec tak dobrego i perspektywicznego bramkarza. Tym bardziej, że Marc-Andre grywał przeciwko Borussii i to nie raz i nie dwa... Będzie to świetny bramkarz. Pamiętam ile czasu Valdesowi zajęło opanowanie gry nogami na najwyższym poziomie, Niemiec dbał o ten aspekt zapewne od początku kariery...
0
Juventus Turyn kojarzy mi się z taktyką oraz grą do ostatniej sekundy.
0
Tak właśnie napisałem. Napisałem też, że Barcelona ma zakaz transferowy (do 1 stycznia 2016 roku), więc ciężko byłoby teraz rozmawiać z zawodnikami, których można kupić za 11 miesięcy. Przez taki okres wszystko może się wydarzyć, zwłaszcza w piłce nożnej i to na tak wysokim pułapie finansowym i sportowym.
0
Jaka walka :) Według prawa, z zawodnikiem można prowadzić rozmowy nie wcześniej jak 6 miesięcy przed końcem kontraktu. Dodatkowo Barcelona ma kulę u nogi w postaci zakazu transferowego na rok, więc dyrektorzy i prezesi mogą jedynie liczyć, że zawodnik domyśli się, że Barcelona może jego chcieć... a jak w artykule jest napisane, Barcelona nie jest jedyna na rynku.
0
Świetnie się wczoraj rozprawili z Baskami! Mecz naprawdę był świetny (ale jeszcze nie idealny). Sam komentator podsumowując spotkanie, stwierdził, że Baskowie mimo tak wysokiego wyniku zagrali na 100% swoich możliwości. Ja się z tym zgodzę. Gdybyśmy mieli wczoraj słabszy dzien, to mogłoby się to dla nas źle skończyć
0
Słusznie. Zrobił naprawdę dużo dobrego ale jednak jego czas już się skonczył. Dodam, że Barca B ma niezłych młodzianów, ale już pozycje w tabeli, złą...
5
Wreszcie gra caly zespol, a nie liczymy jedynie na Leo. Co do Argentynczyka, to jest w wysmienitej formie ;)
0
Barcelona to inny świat. Spoko. Pozdrawiam. Mes que un club
0
A po czym sądzisz, że nie grałem w piłkę? :) Czy gra w dawnej III lidze też się liczy?
0
Kto jest trenerem Barcy? Kto codziennie trenuje chlopakow? Kto wie jakie mają wyniki wydolnościowe? Kto wie w jakiej są kondycji fizycznej i psychicznej?
0
Nie ma co przypuszczac, gdy Messi i Neymar zagrają na 100% a Suarezowi w koncu wyjdzie kilka akcji, to możemy być spokojni o wygraną. Bardzo ciężki mecz przed nami. Stawiam na 1:3.
0
Wszyscy czekają, aż Luis Suarez przypomni sobie jak się strzela bramki, a wtedy możemy mieć najefektywniejszych napastników! Tyle lat potrzebowaliśmy właśnie takiej "9"...
0
Ostatnimi tygodniami, nasz coach dosyć cynicznie wypowiada się na temat środowiska politycznego. Jakby miał do kogoś, o coś pretensje
0
dobry wybór! Co my możemy wiedzieć o DNA Barcelony. Chyba część z Was zapomniała dlaczego Barca jest tak odmienna od innych klubów.
0
Znasz zadania Iniesty na boisku? A i z Elche nie gramy. Pozdrawiam
0
Iniesta juz nie gra w Barcelonie?
0
Osobiście nie chciałbym, żeby Barcelona kupowała młodych piłkarzy Realu Madryt. A Real zachowuje się bardzo sprytnie kupując czy interesując się młodymi piłkarzami, co do których ceny nie będzie, podbijać Blaugrana z jasnych względów. Czas najwyższy ażeby jakaś perła ze szkółki wychodziła na salony, bo Messi wiecznie grać nie będzie.
1
Jedyne co jest pewne w najbliższej kolejce, to to, ze Ramos dostanie kartke przeciwko Sociedad.