Ale czeka nas ciężki mecz! Dobrze, że pierwszy mecz gramy z Baskami u siebie, bo są piekielnie dobrzy u siebie. Mam przeczucie i częściowo też wynika to z postawy piłkarzy, że mają czyste głowy i poprzedni sezon jest już zapomniany.
Jak nie kochać takiego człowieka?! :) Wspaniała osoba i wielkim charakterem! Dodam jeszcze, że niewiele jest takich osób, które po całej karierze spędzonej w FC Barcelona, postanawia się nadal poświęcać dla nas wszystkich!
Chciałbyś 3, 4 czy 5:0? Kazdy by chciał ale trzeba znać Barce, zeby wiedzieć, że nie z każdym będziemy wygrywać do zera. Dodam, że metody treningowe Enrique są ciezsze niz śp. Tito czy Josepa. Dlatego w tym sezonie bedziemy nieco ocieżali na początku sezonu a wiecej sił powinno nam wystarczyc na finisz. Ja na przykład wiedzialem, ze w tym meczu bedzie bardzo ciężko i remis mnie by nie zdziwił. To jest dopiero początek sezonu i możesz sobie darować rozczarowujące komentarze.
Żeby było 0:1, to byłbym szczęśliwy! Barcelona się zmieniła i od razu nie będzie wygrywać 3 czy 4:1.A jeszcze jedno, to że Villarreal wydał tylko kilka milionów na transfery, to nie oznacza, że takich akurat zawodników potrzebowali a to, że po prostu nie mają kasy! Nie grasz w pucharach bądź nie przyjdzie do Ciebie szejk na szastanie pieniędzmi, to nie masz kasy.
Dobry pomysł na wypożyczenie Kameruńczyka, tym bardziej gdy jego cena musiała być niska. A tak gdy Song pokaże się na wyspach, to jego cena podskoczy, co jest niezwykle logiczne ;)
No tak, Henrique nie sprawdził się w ogóle w Barcelonie (choć to i tak za dużo powiedziane) ale na Mundial 2014 został powołany, choć murawy chyba nie powąchał. Teraz obrońca jest zawodnikiem Napoli. Co do Keirrisona, to można mieć przypuszczenia, że ten napastnik został na siłę wypchany z Brazylii, bo jak można inaczej zrozumieć ten transfer do Hiszpanii. Praktycznie tylko w Santosie strzelił 10 bramek w 27 meczach, co jest jego najlepszym wynikiem (!). Ktoś kto wtedy odpowiadał z Barcelony za transfery w Ameryce Południowej, powinien zostać zwolniony, bo płacąc łącznie 24 mln straciliśmy olbrzymie środki finansowe!
Co do Douglasa, to sądzę, że to jest zabezpieczenie się na rok 2015 (cokolwiek się wydarzy z Danim) chyba najniższym kosztem. A któryś z dwójki Montoya - Douglas, zapewne zostanie wypożyczony, aby sprawdzić pełnię możliwości skrajnych obrońców.
Widzę, że kolega jakiś sentyment do Barcy ma, bo ja za Realem Madryt nie przepadam, co jest jednoznaczne, że na ich stronach nie przesiaduję a co tu dopiero pisać o rejestrowaniu :)
No w zeszłym sezonie nie dorównał, bo prezentował się przeciętnie (ale chciałbym grać "przeciętnie" i strzelić tyle bramek), tak jak i cała drużyna. Ale skoro już zacząłeś temat formy, to sądzę, że pamiętasz jeszcze poprzednie sezony, bramki, tytuły czy samą formę Lionela? O tytułach rozpisywać się nie będę, bo jednak żyję w przekonaniu, że kibice Realu muszą pamiętać takie niezwykłe chwile jakie przezywała Barca za kadencji Josepa. A obecny sezon dla Barcy zapowiada się niezwykle ciekawie, zresztą po wczorajszym meczu, gdzie podkreślę, że rywal nie był wymagający ale to jego fatalne decyzje trenera, bo jak się gra przez ostatnie 45 minut w przewadze zawodnika i prezentuje się nawet słabiej niż przez pierwsze cztery kwadranse, to już też coś znaczy o rywalu jakim była Barca :) A czy straszenie, że Ronaldo coś udowodni Messiemu w tym sezonie, to bym się zastanowił, bo Leo wczoraj zagrał bardzo dobry mecz, a to był dopiero pierwszy oficjalny. No wybacz, ale Ronaldo za obrońcami nie wraca po stracie drużyny a macha ostentacyjnie rękami (nie tylko w tym przypadku tak fatalnie się zachowuje).
Rakitic zagrał solidnie, do tego dochodzi asysta lewą nogą. Jak na debiut, to nie macie czego się doszukiwać, bo dawał nam precyzyjne zagrania, niesamowitą walkę, no i spokoj jak na pierwszy oficjalny mecz. Raczej lepiej wyglądał jak Cesc z poprzedniego sezonu, a dodam, że jest w Barcelonie od miesiąca :)
Osobiście jestem zadowolony z tego co widziałem ;)
Świetny był wczoraj Messi! Takiemu Lionelowi, Ronaldo nigdy nie dorówna. Już się nie dziwię, że Barca nie chciała zarobic na Cuence i rozwiązała z nim kontrakt, tak jak i wypożyczenie Tello. Otoż Munir w swoim debiucie pokazał sie z naprawde dobrej strony. Naprawde zapowiada sie świetna "9"! Teraz ze spokojem musimy podejść do następnego rywala jakim jest Villarreal. To już drużyna z pomysłem na grę i kilkoma naprawde niezłymi zawodnikami. Szacunek do rywala!!!
Pytanie po co nam Reus?? Pewnie gdyby Barca skusiła Niemca, to cześć w/w chłopaków musiałaby sobie szukać klubów na wypożyczenia bądź straciłaby nadzieję na kariere w Barcelonie.
Ale byłby kabaret gdyby Reus zdecydował przenieść sie do Bayernu :) Sądzę, że to jest i tak nie ładnie czy nie honorowo ze strony mistrza Niemiec podkupowanie największych gwiazd, tymbardziej, że Bayern to zdecydowanie bogatszy klub, co więc oznacza większy nakład na SZKOLENIE MŁODYCH chłopaków! Ale skoro taki klub woli podkradać największemu wrogowi zawodników, to jak dla mnie jest to w jakimś stopniu słabosć Bawarczyków.
Nie za bardzo rozumiem. Przecież gdy grasz trzema obrońcami, to musisz mieć dodatkowo dwóch mega ofensywnych obrońców na bokach (Alba i Alves czy choćby Adriano). To już jest piątka defensorów. Oczywiście gdy grasz trzema obrońcami, to w momencie gdy atakujesz a odwrotnie gdy bronisz.
Po co nam Reus czy Cuadrado, skoro mamy niezłych skrzydłowych a w dodatku jest w kolejce do gry Deulofeu, który jest naprawdę bardzo obiecującym ofensywnym zawodnikiem. A to, że Lucho chce gotowy skład na teraz, to nie traci czasu na przygotowywanie do gry swojego wychowanka Gerarda, a stawia na trójkę Neymar - Messi - Suarez. Takie jest moje zdanie. A klub jest na tyle mądry, że teraz musi toczyć się rozwazanie kwesti prawego obrońcy, gdzie równo za rok będziemy ubożsi o tego jednego gracza. Stawiam, że klub w tym okienku kupi obrońcę i od razu wypożyczy.
Bardzo szkoda! Ale jestem przekonany, że to młodzież, która kojarzy Barcelone z wielkich sukcesów ery Pepa. Jak mozna byc takim arogantem, żeby w głupi sposób nabijać się z zawodnika drużyny której kibicujesz?
Nie pisz takich bzdur, bo Bartra musi jeszcze lata pracować, żeby dobic do Sergio. Waż słowa, bo jest to irytujące. Może jakieś pozytywy, chyba, że tylko na tyle Cię stac?
0
Oglądałem drugą połowę, gdzie Francja była lepszym zespołem. Del Bosque czeka ciężka praca, żeby wdrożyć nowych piłkarzy do zespołu.
0
Ale czeka nas ciężki mecz! Dobrze, że pierwszy mecz gramy z Baskami u siebie, bo są piekielnie dobrzy u siebie. Mam przeczucie i częściowo też wynika to z postawy piłkarzy, że mają czyste głowy i poprzedni sezon jest już zapomniany.
0
Jak nie kochać takiego człowieka?! :) Wspaniała osoba i wielkim charakterem! Dodam jeszcze, że niewiele jest takich osób, które po całej karierze spędzonej w FC Barcelona, postanawia się nadal poświęcać dla nas wszystkich!
0
Denis Suarez wypożyczony do Sevilli na dwa sezony!
0
Chciałbyś 3, 4 czy 5:0? Kazdy by chciał ale trzeba znać Barce, zeby wiedzieć, że nie z każdym będziemy wygrywać do zera. Dodam, że metody treningowe Enrique są ciezsze niz śp. Tito czy Josepa. Dlatego w tym sezonie bedziemy nieco ocieżali na początku sezonu a wiecej sił powinno nam wystarczyc na finisz. Ja na przykład wiedzialem, ze w tym meczu bedzie bardzo ciężko i remis mnie by nie zdziwił. To jest dopiero początek sezonu i możesz sobie darować rozczarowujące komentarze.
Pozdrawiam
0
A pisałem, ze z 0:1 byłbym bardzo szczęśliwy! :) To była odpowiedź na kilku kibiców śmiało stawiających na porażkę Villarreal 3:1, 4:1 etc.
0
Szczęściarz z niego!
0
Żeby było 0:1, to byłbym szczęśliwy! Barcelona się zmieniła i od razu nie będzie wygrywać 3 czy 4:1.A jeszcze jedno, to że Villarreal wydał tylko kilka milionów na transfery, to nie oznacza, że takich akurat zawodników potrzebowali a to, że po prostu nie mają kasy! Nie grasz w pucharach bądź nie przyjdzie do Ciebie szejk na szastanie pieniędzmi, to nie masz kasy.
0
Ale to będzie bardzo ciężki mecz, gdzie po ostatniej wygranej może dojść u niektórych zawodników do dekoncentracji... Tylko tego się obawiam.
0
Dobry pomysł na wypożyczenie Kameruńczyka, tym bardziej gdy jego cena musiała być niska. A tak gdy Song pokaże się na wyspach, to jego cena podskoczy, co jest niezwykle logiczne ;)
0
No tak, Henrique nie sprawdził się w ogóle w Barcelonie (choć to i tak za dużo powiedziane) ale na Mundial 2014 został powołany, choć murawy chyba nie powąchał. Teraz obrońca jest zawodnikiem Napoli. Co do Keirrisona, to można mieć przypuszczenia, że ten napastnik został na siłę wypchany z Brazylii, bo jak można inaczej zrozumieć ten transfer do Hiszpanii. Praktycznie tylko w Santosie strzelił 10 bramek w 27 meczach, co jest jego najlepszym wynikiem (!). Ktoś kto wtedy odpowiadał z Barcelony za transfery w Ameryce Południowej, powinien zostać zwolniony, bo płacąc łącznie 24 mln straciliśmy olbrzymie środki finansowe!
Co do Douglasa, to sądzę, że to jest zabezpieczenie się na rok 2015 (cokolwiek się wydarzy z Danim) chyba najniższym kosztem. A któryś z dwójki Montoya - Douglas, zapewne zostanie wypożyczony, aby sprawdzić pełnię możliwości skrajnych obrońców.
0
Liverpool tylko w trzecim koszyku. Pecha bedzie miał ten kto na nich trafi, bo to dobry zespół.
2
Szacunek! Barca potrzebuje takich zawodników z ambicjami i charakterem!
0
Dani Alves jeszcze dwa tygodnie temu miał umowę do 2015 roku, tak bynajmniej się pisało. Jak w końcu z nim jest?:)
0
Widzę, że kolega jakiś sentyment do Barcy ma, bo ja za Realem Madryt nie przepadam, co jest jednoznaczne, że na ich stronach nie przesiaduję a co tu dopiero pisać o rejestrowaniu :)
No w zeszłym sezonie nie dorównał, bo prezentował się przeciętnie (ale chciałbym grać "przeciętnie" i strzelić tyle bramek), tak jak i cała drużyna. Ale skoro już zacząłeś temat formy, to sądzę, że pamiętasz jeszcze poprzednie sezony, bramki, tytuły czy samą formę Lionela? O tytułach rozpisywać się nie będę, bo jednak żyję w przekonaniu, że kibice Realu muszą pamiętać takie niezwykłe chwile jakie przezywała Barca za kadencji Josepa. A obecny sezon dla Barcy zapowiada się niezwykle ciekawie, zresztą po wczorajszym meczu, gdzie podkreślę, że rywal nie był wymagający ale to jego fatalne decyzje trenera, bo jak się gra przez ostatnie 45 minut w przewadze zawodnika i prezentuje się nawet słabiej niż przez pierwsze cztery kwadranse, to już też coś znaczy o rywalu jakim była Barca :) A czy straszenie, że Ronaldo coś udowodni Messiemu w tym sezonie, to bym się zastanowił, bo Leo wczoraj zagrał bardzo dobry mecz, a to był dopiero pierwszy oficjalny. No wybacz, ale Ronaldo za obrońcami nie wraca po stracie drużyny a macha ostentacyjnie rękami (nie tylko w tym przypadku tak fatalnie się zachowuje).
Pozdrawiam :)
0
Rakitic zagrał solidnie, do tego dochodzi asysta lewą nogą. Jak na debiut, to nie macie czego się doszukiwać, bo dawał nam precyzyjne zagrania, niesamowitą walkę, no i spokoj jak na pierwszy oficjalny mecz. Raczej lepiej wyglądał jak Cesc z poprzedniego sezonu, a dodam, że jest w Barcelonie od miesiąca :)
Osobiście jestem zadowolony z tego co widziałem ;)
6
Świetny był wczoraj Messi! Takiemu Lionelowi, Ronaldo nigdy nie dorówna. Już się nie dziwię, że Barca nie chciała zarobic na Cuence i rozwiązała z nim kontrakt, tak jak i wypożyczenie Tello. Otoż Munir w swoim debiucie pokazał sie z naprawde dobrej strony. Naprawde zapowiada sie świetna "9"! Teraz ze spokojem musimy podejść do następnego rywala jakim jest Villarreal. To już drużyna z pomysłem na grę i kilkoma naprawde niezłymi zawodnikami. Szacunek do rywala!!!
0
Pytanie po co nam Reus?? Pewnie gdyby Barca skusiła Niemca, to cześć w/w chłopaków musiałaby sobie szukać klubów na wypożyczenia bądź straciłaby nadzieję na kariere w Barcelonie.
0
Ale byłby kabaret gdyby Reus zdecydował przenieść sie do Bayernu :) Sądzę, że to jest i tak nie ładnie czy nie honorowo ze strony mistrza Niemiec podkupowanie największych gwiazd, tymbardziej, że Bayern to zdecydowanie bogatszy klub, co więc oznacza większy nakład na SZKOLENIE MŁODYCH chłopaków! Ale skoro taki klub woli podkradać największemu wrogowi zawodników, to jak dla mnie jest to w jakimś stopniu słabosć Bawarczyków.
0
Nie za bardzo rozumiem. Przecież gdy grasz trzema obrońcami, to musisz mieć dodatkowo dwóch mega ofensywnych obrońców na bokach (Alba i Alves czy choćby Adriano). To już jest piątka defensorów. Oczywiście gdy grasz trzema obrońcami, to w momencie gdy atakujesz a odwrotnie gdy bronisz.
Pozdrawiam
0
Zabawny wpis ;D Ale to zdrowo z rana pożartować! Pozdrawiam :)
0
To drugie! Barca jest na tyle mądrym klubem, że ni będzie kumulowała w nieskończoność piłkarzy ofensywnyc. No bo gdzie miałby grać?
0
Po co nam Reus czy Cuadrado, skoro mamy niezłych skrzydłowych a w dodatku jest w kolejce do gry Deulofeu, który jest naprawdę bardzo obiecującym ofensywnym zawodnikiem. A to, że Lucho chce gotowy skład na teraz, to nie traci czasu na przygotowywanie do gry swojego wychowanka Gerarda, a stawia na trójkę Neymar - Messi - Suarez. Takie jest moje zdanie. A klub jest na tyle mądry, że teraz musi toczyć się rozwazanie kwesti prawego obrońcy, gdzie równo za rok będziemy ubożsi o tego jednego gracza. Stawiam, że klub w tym okienku kupi obrońcę i od razu wypożyczy.
Pozdrawiam
1
Pamietasz zestawienie: Abidal, Puyol, Pique, Alves?
0
Matko, taki średniej klasy obrońca będzie inkasować tyle kasy!
0
To żaden z Ciebie kibic Barcy.
0
Bardzo szkoda! Ale jestem przekonany, że to młodzież, która kojarzy Barcelone z wielkich sukcesów ery Pepa. Jak mozna byc takim arogantem, żeby w głupi sposób nabijać się z zawodnika drużyny której kibicujesz?
0
Nie pisz takich bzdur, bo Bartra musi jeszcze lata pracować, żeby dobic do Sergio. Waż słowa, bo jest to irytujące. Może jakieś pozytywy, chyba, że tylko na tyle Cię stac?
Pozdrawiam!
3
"Wakacje", to dużo powiedziane. A poza tym, jak po jednym zdjęciu potrafisz ocenić człowieka, to znaczy, że to może być zdolność :)
3
Zgadzam się w 100%! Widać, że kolega jest niezłym analitykiem, bo nie wszyscy dostrzegają tak ważne cechy.