0

A wiesz jaki jest wniosek po moim komentarzu? Może Ci nakreślę, że Dani Alves mimo wieku, to dobry obrońca, który potrzebuje jeszcze większej motywacji do gry. Zapomniałeś jakie ma możliwości i ile razy sikałeś po jego ostatnim podaniu? Oczywiście pamiętam irytujące wrzutki Daniego w ostatnim sezonie ale także pamiętam jego bardzo istotne asysty w bardzo waznych meczach. A Marquinhos to młody piłkarz na którego tak naprawdę nie postawiono przez pierwszy rok w PSG, więc sądzę, że dodając Daniego do transferu rodaka, to brak szacunku dla zasłużonego obrońcy Barcy.

1

No właśnie, nigdy nie był najważniejszym zawodnikiem. Czy bierzesz pod uwagę, że Alexis większość bramek strzelił z dobitek bądź do pustej bramki. Oglądałem jakieś 90% meczów Barcy i mogę potwierdzić, że to wielki walczak ale także, to ze miał dużo, dużo strat i jeszcze więcej nieprzemyślanych zagrań. My nie potrzebujemy zawodnika, który nie może przez dwa lata znaleźć formy, my potrzebujemy zawodnika, który będzie wzmocnieniem, bo przez takie myślenie jak Ty zapadliśmy w przeciętność. Deulofeu to jest nasza przyszłość.

0

Widzę kolejny arogant i najmądrzejszy kibic :)

2

Dla mnie Chilijczyk zagrał ostatni sezon bardzo przeciętnie jak nie słabo, choć zdaję sobie sprawę jak wielki ma potencjał. Pytanie czy on kiedyś odpali?

0

Paranoja! To tak jest jak chce się pozyskać piłkarza na siłę. Młody Brazylijczyk nie dorasta Daniemu do pięt. Szkoda patrzeć na to jak takiego wielkiego piłkarza jak Alves dorzuca się do zmniejszenia sumy transferu przyszłego nabytku.

0

Więc "może przebywać" czy "przebywa"? :) Ktoś tu się pogubił.

0

Raczej się z Tobą nie zgodzę.

0

Nie dowierzam, że przegapiliśmy transfer Davida Luiza! Według mnie Andoni nie jest dobrym dyrektorem sportowym. Zobaczcie co wyprawiał na rynku Txiki...

0

Wspaniale! :))

2

Lewandowski dostał na start w Bayernie 11 mln euro. Jest to trzeci najwyższy kontrakt w Monachium. Z drugiej strony, to sytuacja ciągnie się po triumfach Barcy przez ostatnich pięć lat. Przedłużane są kontrakty z najlepszymi zawodnikami przez co mają gwarantowane olbrzymie sumy. Domyślam się, że masz na myśli Messiego,m który ma na stole kontrakt na 20 mln euro (plus 5 mln za ewentualne sukcesy drużynowe i osobiste) a dzisiaj w jednym z dwóch, trzech najważniejszym meczu sezonu nie pokazuje kompletnie nic, stojąc w 80 min. przyglądając jak Atletico naciera bądź idzie kontra po swoich stratach traci piłkę! Nie taką Barcę chcemy oglądać! Zdajecie sobie sprawę, że Lionel miał w sezonie najwięcej strat!

0

0

Zgadzam się! Z jednej strony poprzez takie wypowiedzi (wiadomo nie od dziś, że nie jest wybitnym filozofem) bierze kibiców Barcy za gamoni! Nie można tak mydlić oczu jak to robi Dyrektor Sportowy jednego z największych klubów na świecie!

0

Ten człowiek albo mówi co chcieliby usłyszeć wszyscy kibice, których ma za durni albo oglądał kolejny już raz inny mecz. Kto w ogóle pyta jego o zdanie!?

0

Gdy oglądałem mecz Barcy w pubie, to zastanowiła mnie jedna rzecz, otóż skąd Atletico Madryt ma tyle kibiców. Szybko wyszło szydło z worka, to kibice Realu, zawistni, którzy byli niezmiernie szczęśliwi po ostatnim gwizdku jakby to ich Real wygrał ligę, a prawda nie jest już taka kolorowa. Ligę wygrał rywal z tego samego miasta a wicemistrzem została drużyna uznawana za największego wroga, FC Barcelona. Wiadomo, że mecz był jak cała druga część sezonu słaba. Dzisiaj nasi piłkarze nie dali nam powodów do zachwytu bądź choćby emocji. A tak naprawdę zastanawia mnie skąd bierze się aż taka złośliwość u kibiców Realu Madryt. Przecież ten wielki klub zajął trzecie miejsce w lidze od lat zdominowanej przez... dwie drużyny.

Jeżeli mam coś napisać o meczu, to muszę już, nie na Bartomeu, nie na Messim, nie na Alexisie ale na całej Barcelonie. Nikt mi nie napisze, że w klubie jest dobrze i ktoś czuwa nad tak wielkim klubem, który przez ostatnie pięć lat zdominował światowy futbol...

Niesamowicie ciężko jest oglądać tak słabą Barcę jak tą dzisiaj i może ogólnie z końcówki sezonu.

0

Oby było tak jak mówi Brazylijczyk, bo tyle było już zapowiedzi walki i tak na zapowiedziach się kończyło.

3

"Prawda jest taka, że Martino nie ma prawa ani złego slowa powiedziec o Barcelonie czy zarządzie."
A napisz mi skąd możesz wiedzieć jak funkcjonowała szatnia Barcelony? A może plotki o tym, że Argentyńczyk nie miał za dużo do powiedzenia w szatni są faktem?

0

Szacunek.

21

Mamy dla kogo wygrać w sobotę! I to nie jest jedynie Carles...

0

dzięki, misiu

0

Ja również! To mogłoby dodać blasku drużynie, która bardzo szanuje swojego wodza!

0

Poczekaj chwilę. Miałem ten sam przypadek? A teraz ja mam pytanie. Ma ktoś wersję PL pożegnania Carlesa?

0

Jak teraz się zgłasza typa do banowania? Pytam, ponieważ jest tu sporo osób niepotrzebnych (czyt. prowokujących?.

1

Wydaje się wręcz przeciwnie, że Luiz idealnie do nas pasuje.
To już nie wiem kto może do nas trafić! Inigo? Laporte? Benatia? Mangala? ...Wilusz? Z tych wszystkich stoperów David Luiz ma największe doświadczenie.

Z drugiej strony wydawać się może, że cena 40 mln może być zbyt wysoka jak na Barcelonę, biorąc pod uwagę, że to nie ma być jedyny transfer Blaugrana. Może to są zagrywki dyrekcji, ażeby niechciany zawodnik przez Mourinho, "stracił" na wartości...

1

Przepraszam za błąd. Oczywiście obydwa mecze Atletico Madryt dzieli tydzień.

1

Znowu Adama i Munir wchodzą z ławki. Oby nie zniechęciło to młodych i utalentowanych zawodników do podzielenia losu Sanabrii, który to ma olbrzymi problem do załapania się do kadry meczowej 22 zawodników Sassuolo. A już nie chciałem wspominać, że jest to zawodnik Romy...

1

Na co postawi Simeone? Na Primera Division czy Champions League? Bo nie chce mi się wierzyć, że po tak ciężkim sezonie jego drużyna jest w stanie wytrzymać fizycznie dwa koszmarnie ciężkie mecze na przełomie 4 dni.

0

Zawsze liczyłem, że wyrośnie z niego dobry bramkarz, a wyrósł bardzo dobry, jeden z najlepszych na świecie. Wielka szkoda, że Victor odchodzi, bo zostały przed nim wspaniałe lata kariery. Wielu było, którzy patrzyli na niego z olbrzymim pesymizmem kiedy to wrzucał sobie piłkę za plecy czy podawał rywalowi piłkę pod nogi. To były niezwykłe ciężkie lata dla Victora, a także dla nas kibiców. Ale on wytrzymał tę niezwykłą presję i stanął na samym szczycie. Dla mnie to świetny bramkarz, który przez te lata nauczył się grać niezwykle dobrze nogami, co dla wielu bramkarzy jest to problem i problemem pozostanie. On to opanował niemal, że do perfekcji, jak na pozycję, którą zajmował.

Nie ma co ukrywać, jeden z naszych najlepszych zawodników w historii odchodzi i przed przyszłym bramkarzem niesamowicie ciężki chleb.

0

A skąd się bierze ta złośliwość mądry człowieku? Zawsze piszę o tym co widziałem i czego jestem pewien. Weź coś na uspokojenie, bo to, że jesteś kolejnym najmądrzejszym kibicem, to już zdąrzyłem się przekonać ;)

0

Tak samo jak nikogo nie interesuje, że Ty chcesz kupować drogich, co za tym zazwyczaj idzie niezlych zawodników. W gry żadne nie gram i nie zamierzam. A jeżeli z mojego poprzedniego komentarza nie potrafisz wyciągnąć wniosku, to raczej z Tobą jest problem. Tam wszystko napisałem wyraźnie i jasno, no ale najwyraźniej nie dla wszystkich :) A to, że jesteś najmądrzejszy na świecie czy tam w internecie, to też wiem, bo to jest jednoznaczne z byciem anonimowym :)

0

I moim. Nie wiem jak mozne raki zawodnik nie interesować Andoniego? Po mundialu jego cena i wartosc wzrosna do takiej ceny, ze na rynku zostana tylko kluby szejkow...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?