Nie zgadzam sie, bo nie zawsze daje z siebie wszystko. A mecz ze slabeuszami, ktore przegrywalismy i w cale nie bylismy lepsi? Albo klamie albo drwi z Barcelony, osadzajac, ze ma slabe umiejetnosci...
Jak taki jak Ty ciągle będzie wierzył w odrodzenie Alexisa, to dalej będziemy podążać ze skrajności w skrajność. Ja chcę oglądać lepszych zawodników w Barcelonie od Chilijczyka. Zapomniałeś, że nie każdy piłkarz sprawdzi się w Barcelonie czy nie pamiętasz sytuacji wybitnego piłkarza Zlatana, który u nas był cieniem samego siebie. A osobiście wolę wierzyć w talent Deulofeu niż kupować kolejnego kota w worku. My zawsze będziemy opierać się na wychowankach. I to, że Tobie się to nie podoba, nikogo w Barcelonie, to nie obchodzi :)
Ale Alexis miał wystarczająco dużo minut rozegranych, żeby mieć lepszy bilans bramkowy. Według mnie, ten napastnik nie sprawdził się w Barcelonie. Dużo strat w meczach, tyle samo nie wykorzystywanych sytuacji bramkowych, nieprzemyślane zagrania. Ale nie zmienia faktu, że to bardzo ambitny zawodnik, lecz co nam z tego skoro gra na jakieś 75%-80% swoich umiejętności. Przyćmiony jest zapewne takimi gigantami jak Iniesta, Xavi czy Messi. Jestem przekonany, iż Deulofeu da drużynie więcej niż Chilijczyk.
Cierpliwy chłopak :) Tyle już lat szuka szansy na zaistnienie w innym klubie, a tu jak na razie nigdzie nie odegrał kluczowej roli. W zasadzie teraz przydałby nam się taki Bojan. Mamy niezłe skrzydła (Co do Alexisa, to w Barcelonie gra na 3/4 swoich możliwości) i byłby niezłą alternatywą dla Messiego na "9".
Ale skąd Ty możesz wiedzieć jaki oni mają talent, skoro jeszcze nie zaistnieli w Barcelonie? Wiadomo, że prędko nie zbudujemy takiej ekipy, z takim kręgosłupem jak z Valdesem, Xavim, Iniestą czy Puyolem ale powtórzę, że Barcelona zawsze będzie stawiać na wychowanków, bo taka jest filozofia i też nas nie stać na kupowanie regularnie zawodników najwyższego poziomu. Mam nadzieję, że w przyszłym i następnych kolejno sezonach kopara Ci opadnie jak Barca wejdzie na swoje obroty i piłkarze, których krytykujesz na start będą przyczyniać się do ważnych wygranych.
A dlaczego mam w to nie wierzyć? Marc jest młodym chłopakiem, który zagrał do tej pory w kilku naprawdę ważnych meczach, nie ważne póki co, że popełnił kilka błędów. Tak naprawdę ważne jest to, że zdobył niezbędne doświadczenie do tego, żeby w przyszłości strzec się tego. Carles też nie miał aż tak wielkiego talentu jak się wielu wydaje. Ten niesamowity człowiek i piłkarz bazował na ambicji (!) i treningach. On był i będzie zawsze najbardziej ambitnym piłkarzem Barcy. A po Twoim rozumowaniu wnioskuję, że Barca powinna kupować mega dobrych stoperów co za tym idzie tak samo drogich, bo po co taki wychowanek, który naprawdę może być niezłym stoperem za kilka lat. A gdyby Xavi nie był cierpliwy, to po tym 26 roku życia kariera pewnie nie nabrałaby takiego tempa, bo skorzystałby z oferty AC Milan...
Barcelona jest tak wielka, bo bazuje na wychowankach! Nie jesteśmy tak bogaci jak choćby Real Madryt, ażeby bić systematycznie rekordy transferów. Po co nam Alexis, który ma duży talent ale w Barcelonie tego nie okazuje i raczej nigdy nie ukaże, bo jest w cieniu kilku innych wychowanków. Lepiej wyciągnąć z Evertonu Deulofeu, który na pewno będzie prezentował wyższy poziom od Chilijczyka. Tak samo jest z Rafinhą...
Zastanawia mnie dlaczego Francesc grał tak mało na swojej nominalnej pozycji, jaką jest pivot. Na klasycznej "9" zwyczajnie tracił na wartości.
Uogólniając, ja w Fabsie nigdy nie dostrzegałem wybitnego zawodnika, szczególnie jak grał w Arsenalu. On nigdy nie będzie lepszy niż Xavi czy Iniesta. Ale z drugiej strony czy sprzedać Katalończyka, to ciężki temat, bo jest w dobrym wieku i według mnie powinniśmy dostać trenera, który zaoferuje coś nowego Barcelonie.
Słaby wystep Barcy. Znowu bez ambicji w drugiej połowie i tak to się musiało skończyc. Dla mnie Sanchez jest do odstrzału, gosć po prostu męczy się w Barcelonie i prawie nic nie daje klubowi. Ja jego postawę na boisku nazywam łamaga. Często sie przewraca bez powodu, cz€sto traci w beznadziejny sposób pilke i nie jest kreatywny. Zresztą drugi sezon Cesca również nie jest wybitny, choć sporo lepszy od Chilijczyka. Musi przyjść trener, który zaoferuje coś nowego Barcelonie.
Tak powiedział, zgadza się. Jeżeli grałeś kiedyś w piłkę, to powinieneś wiedzieć, że zawodnik podczas meczu nie zastanawia się nad poziomem rywala lecz myśli nad sobą co zmienić co ulepszyć. Xavi na końcu powiedział, że będzie musiał raz jeszcze obejrzeć przegrany dwumecz.
Więc jaki jest sens Twojego pobytu na największej stronie zagorzałych kibiców FC Barcelona? :) Nie zgodzę się z Tobą także co do osoby Xavi'ego, jeżeli chodzi o jego pozaboiskowe wypowiedzi. To jest skromny i rodzinny człowiek i to jego różni od wielu wyżelowanych, wysolaryzowanych i aroganckich gwiazd, jest po prostu sobą.
Już chyba zapomniałeś jak sikałeś kiedy Xavi prowadził nas do tylu tytułów. Gdy tylu typów stresował swoją obecnością na środku pola, wykonywał przerzuty na przysłowiowego nosa, dogrywał wspaniałe piłki dla Kluiverta, Rivaldo, Ronaldinho, Eto`o, Henry`ego czy Messiego, gdy swoimi skutecznymi podaniami dyrygował tempo gry co w zasadzie robi do dziś ale ja już kolejnemu arogantowi powtarzam, że takich zawodników docenia się gdy są sukcesy, a to jest największa postać środka pola od kilkudziesięciu lat. To jest dogmat, chłopaki.
W obecnym sezonie zdecydowanie wyróżniający sie bramkarz, a o to jest niezwykle ciężko, w dodatku patrząc na młody wiek Belga. Dla mnie osobiście numer 1 na rynku. Ma chyba wszystko, żey być wybitnym bramkarzem. Ale artykuł i tak mało realny.
Moim największym oczekiwaniem w stosunku do Barcelony jest to, żeby Carles Puyol, nasz największy wojownik został w sztabie przyszłego (ewentualnego) trenera. A w przyszłości Puyol i Xavi prowadzili Barcę do wielkich sukcesów! Są to piłkarze wybitni tak samo jak osobowościowo :)
Przesadziłeś z porównaniem do Rayo czy Levante, widać, że nie doceniasz potencjału naszych piłkarzy, którzy nawet siedzą na ławce. Ale pewnie wiesz lepiej od Zubizaretty, bo on przedłużył z młodym Hiszpanem kontrakt do 2018 roku, skądś to się musiało wziąć. Pamiętaj, że Puyol jak zaczynał grać u van Gaal'a, to też niczym wielkim poza ambicją się nie wyróżniał. Dobrze, że nie masz żadnego wpływu na przyszłość zawodników, bo pewnie nikt poza Iniestą czy Messim nie grałby już w Barcelonie :)
Guardiola jak mało kto zna potencjał swoich byłych podopiecznych. "Wziął sobie" Thiago i jest jednym z najlepszych środkowych Bayernu. Sądzę, że i z Martina zrobiłby niezłego obrońcę.
Wydawać się może, że tymi ruchami wskazuje sztabie Barcelony, że Ci nie doceniają swoich młodych wychowanków.
Zastanawia mnie czy za podobne pieniądze nie korzystniej byłoby kupić Mangalę, który jest naprawdę świetnym obrońcą. Kto jego widział, to musi mieć wątpliwości.
Dopóki prezesem Barcelony nie zostanie któryś z piłkarzy/wychowankow naszej pieknej ery, to zawsze będą jakieś machlojki! Nie wierzę takze Bartomeu, który jak sam mówi jest bardzo podobny do swojego poprzednika.
0
Nie zgadzam sie, bo nie zawsze daje z siebie wszystko. A mecz ze slabeuszami, ktore przegrywalismy i w cale nie bylismy lepsi? Albo klamie albo drwi z Barcelony, osadzajac, ze ma slabe umiejetnosci...
0
Jak taki jak Ty ciągle będzie wierzył w odrodzenie Alexisa, to dalej będziemy podążać ze skrajności w skrajność. Ja chcę oglądać lepszych zawodników w Barcelonie od Chilijczyka. Zapomniałeś, że nie każdy piłkarz sprawdzi się w Barcelonie czy nie pamiętasz sytuacji wybitnego piłkarza Zlatana, który u nas był cieniem samego siebie. A osobiście wolę wierzyć w talent Deulofeu niż kupować kolejnego kota w worku. My zawsze będziemy opierać się na wychowankach. I to, że Tobie się to nie podoba, nikogo w Barcelonie, to nie obchodzi :)
0
Ale Alexis miał wystarczająco dużo minut rozegranych, żeby mieć lepszy bilans bramkowy. Według mnie, ten napastnik nie sprawdził się w Barcelonie. Dużo strat w meczach, tyle samo nie wykorzystywanych sytuacji bramkowych, nieprzemyślane zagrania. Ale nie zmienia faktu, że to bardzo ambitny zawodnik, lecz co nam z tego skoro gra na jakieś 75%-80% swoich umiejętności. Przyćmiony jest zapewne takimi gigantami jak Iniesta, Xavi czy Messi. Jestem przekonany, iż Deulofeu da drużynie więcej niż Chilijczyk.
0
Cierpliwy chłopak :) Tyle już lat szuka szansy na zaistnienie w innym klubie, a tu jak na razie nigdzie nie odegrał kluczowej roli. W zasadzie teraz przydałby nam się taki Bojan. Mamy niezłe skrzydła (Co do Alexisa, to w Barcelonie gra na 3/4 swoich możliwości) i byłby niezłą alternatywą dla Messiego na "9".
0
Martino, to jest trener Barcelony.
0
Ale skąd Ty możesz wiedzieć jaki oni mają talent, skoro jeszcze nie zaistnieli w Barcelonie? Wiadomo, że prędko nie zbudujemy takiej ekipy, z takim kręgosłupem jak z Valdesem, Xavim, Iniestą czy Puyolem ale powtórzę, że Barcelona zawsze będzie stawiać na wychowanków, bo taka jest filozofia i też nas nie stać na kupowanie regularnie zawodników najwyższego poziomu. Mam nadzieję, że w przyszłym i następnych kolejno sezonach kopara Ci opadnie jak Barca wejdzie na swoje obroty i piłkarze, których krytykujesz na start będą przyczyniać się do ważnych wygranych.
1
Najważniejsze jest, to że Messi ciągle wiąże swoją przyszłość z Barceloną!
0
A dlaczego mam w to nie wierzyć? Marc jest młodym chłopakiem, który zagrał do tej pory w kilku naprawdę ważnych meczach, nie ważne póki co, że popełnił kilka błędów. Tak naprawdę ważne jest to, że zdobył niezbędne doświadczenie do tego, żeby w przyszłości strzec się tego. Carles też nie miał aż tak wielkiego talentu jak się wielu wydaje. Ten niesamowity człowiek i piłkarz bazował na ambicji (!) i treningach. On był i będzie zawsze najbardziej ambitnym piłkarzem Barcy. A po Twoim rozumowaniu wnioskuję, że Barca powinna kupować mega dobrych stoperów co za tym idzie tak samo drogich, bo po co taki wychowanek, który naprawdę może być niezłym stoperem za kilka lat. A gdyby Xavi nie był cierpliwy, to po tym 26 roku życia kariera pewnie nie nabrałaby takiego tempa, bo skorzystałby z oferty AC Milan...
Barcelona jest tak wielka, bo bazuje na wychowankach! Nie jesteśmy tak bogaci jak choćby Real Madryt, ażeby bić systematycznie rekordy transferów. Po co nam Alexis, który ma duży talent ale w Barcelonie tego nie okazuje i raczej nigdy nie ukaże, bo jest w cieniu kilku innych wychowanków. Lepiej wyciągnąć z Evertonu Deulofeu, który na pewno będzie prezentował wyższy poziom od Chilijczyka. Tak samo jest z Rafinhą...
0
Zastanawia mnie dlaczego Francesc grał tak mało na swojej nominalnej pozycji, jaką jest pivot. Na klasycznej "9" zwyczajnie tracił na wartości.
Uogólniając, ja w Fabsie nigdy nie dostrzegałem wybitnego zawodnika, szczególnie jak grał w Arsenalu. On nigdy nie będzie lepszy niż Xavi czy Iniesta. Ale z drugiej strony czy sprzedać Katalończyka, to ciężki temat, bo jest w dobrym wieku i według mnie powinniśmy dostać trenera, który zaoferuje coś nowego Barcelonie.
0
Prowokować :)
0
Słaby wystep Barcy. Znowu bez ambicji w drugiej połowie i tak to się musiało skończyc. Dla mnie Sanchez jest do odstrzału, gosć po prostu męczy się w Barcelonie i prawie nic nie daje klubowi. Ja jego postawę na boisku nazywam łamaga. Często sie przewraca bez powodu, cz€sto traci w beznadziejny sposób pilke i nie jest kreatywny. Zresztą drugi sezon Cesca również nie jest wybitny, choć sporo lepszy od Chilijczyka. Musi przyjść trener, który zaoferuje coś nowego Barcelonie.
0
Tak powiedział, zgadza się. Jeżeli grałeś kiedyś w piłkę, to powinieneś wiedzieć, że zawodnik podczas meczu nie zastanawia się nad poziomem rywala lecz myśli nad sobą co zmienić co ulepszyć. Xavi na końcu powiedział, że będzie musiał raz jeszcze obejrzeć przegrany dwumecz.
0
Więc jaki jest sens Twojego pobytu na największej stronie zagorzałych kibiców FC Barcelona? :) Nie zgodzę się z Tobą także co do osoby Xavi'ego, jeżeli chodzi o jego pozaboiskowe wypowiedzi. To jest skromny i rodzinny człowiek i to jego różni od wielu wyżelowanych, wysolaryzowanych i aroganckich gwiazd, jest po prostu sobą.
0
Zastanów się zanim coś napiszesz.
0
Już chyba zapomniałeś jak sikałeś kiedy Xavi prowadził nas do tylu tytułów. Gdy tylu typów stresował swoją obecnością na środku pola, wykonywał przerzuty na przysłowiowego nosa, dogrywał wspaniałe piłki dla Kluiverta, Rivaldo, Ronaldinho, Eto`o, Henry`ego czy Messiego, gdy swoimi skutecznymi podaniami dyrygował tempo gry co w zasadzie robi do dziś ale ja już kolejnemu arogantowi powtarzam, że takich zawodników docenia się gdy są sukcesy, a to jest największa postać środka pola od kilkudziesięciu lat. To jest dogmat, chłopaki.
0
W obecnym sezonie zdecydowanie wyróżniający sie bramkarz, a o to jest niezwykle ciężko, w dodatku patrząc na młody wiek Belga. Dla mnie osobiście numer 1 na rynku. Ma chyba wszystko, żey być wybitnym bramkarzem. Ale artykuł i tak mało realny.
0
Właśnie, że nie rozumiesz.
3
Moim największym oczekiwaniem w stosunku do Barcelony jest to, żeby Carles Puyol, nasz największy wojownik został w sztabie przyszłego (ewentualnego) trenera. A w przyszłości Puyol i Xavi prowadzili Barcę do wielkich sukcesów! Są to piłkarze wybitni tak samo jak osobowościowo :)
0
Przesadziłeś z porównaniem do Rayo czy Levante, widać, że nie doceniasz potencjału naszych piłkarzy, którzy nawet siedzą na ławce. Ale pewnie wiesz lepiej od Zubizaretty, bo on przedłużył z młodym Hiszpanem kontrakt do 2018 roku, skądś to się musiało wziąć. Pamiętaj, że Puyol jak zaczynał grać u van Gaal'a, to też niczym wielkim poza ambicją się nie wyróżniał. Dobrze, że nie masz żadnego wpływu na przyszłość zawodników, bo pewnie nikt poza Iniestą czy Messim nie grałby już w Barcelonie :)
4
Guardiola jak mało kto zna potencjał swoich byłych podopiecznych. "Wziął sobie" Thiago i jest jednym z najlepszych środkowych Bayernu. Sądzę, że i z Martina zrobiłby niezłego obrońcę.
Wydawać się może, że tymi ruchami wskazuje sztabie Barcelony, że Ci nie doceniają swoich młodych wychowanków.
0
Alcantara też był za słaby, bo grał bardzo rzadko?
1
Przepraszam za wprowadzanie w błąd, Adria Vilanova walczy o kadrę U-17.
7
Zobaczcie jak takich ludzi opanowanych i spokojnych jest mało w świecie piłki nożnej. To był wyjątkowy człowiek. To miał być nasz trener na lata.
0
Jak się nie mylę, to jest rocznik Adria Vilanovy, który nie został powołany.
0
Zastanawia mnie czy za podobne pieniądze nie korzystniej byłoby kupić Mangalę, który jest naprawdę świetnym obrońcą. Kto jego widział, to musi mieć wątpliwości.
3
tak :)
0
Doczytaj artykuł do końca bądź ze zrozumieniem.
Pozdrawiam
5
Idź na stronę swojego wielkiego klubu. Niepotrzebnie mącisz.
0
Wyluzuj. Patrz na jaki temat jest artykuł.
0
Dopóki prezesem Barcelony nie zostanie któryś z piłkarzy/wychowankow naszej pieknej ery, to zawsze będą jakieś machlojki! Nie wierzę takze Bartomeu, który jak sam mówi jest bardzo podobny do swojego poprzednika.