0

Szacunek! Jak się patrzy co do powiedzenia miał Martino, to ciężko uwierzyć, że mogliśmy coś osiągnć.

0

Też się obawiam marazmu Lionela, a co za tym idzie i trenerów.

0

W całym tym zamieszaniu chodzi o to, że Alexis Sanchez nie daje Barcelonie 100% możliwości. Według mnie spowodowane jest to byciem w cieniu Leo. Messiego nie przeskoczyłby przez następne kilka lat. Ale jest to tak ambitny zawodnik, że poradziłby sobie na boku obrony!

0

No chyba okej

0

Może to zmobilizuje dyrektora sportowego do jeszcze skuteczniejszego działania! Nie od dziś wiadomo, że coś jest na rzeczy. Na Suareza są ogromne pieniądze ale na Mangalę, Kompanego, Benatie itd juz nie hdo końca...

0

Co to jest 30 mln. Pierwotnie miał kosztować ok. 64 mln!

0

No chyba oczywiste, że to przenośnia heh

0

Nie wiem jak taki zawodnik może być blokowany na obronie! Gość we Fiorentinie sie "udusi".

0

Kibicu Realu. Ale nie możesz tak uogólniać, bo jako kibic Barcelony w ogole nic mnie nie laczy z Twoimi oskarżeniami. A ja w kontrze mogę Ci napisać, że Twoj nick na tej stronie jest prowokujący. I coTy na to, dorosły człowieku?

1

Czy Alexis jest bardzo zadowolony z gry w Barcelonie, to wydaje mi sie, ze az tak wesolo to nie jest i nie bylo ale wszystko przed nami. Z drugiej strony nie wierze, ze przyjdzie Suarez, Alexis zostanie i bedzie rezerwowym. Wiec cos tu sie nie zgadza. Cieszyc na pewno moze "nowa miotla" w postaci Luisa Enrique! Pamietajmy, ze Valverde nie podjal rekawic , a teraz stracil jeszcze Herrere.

3

Ile to klubów marzy, ażeby mieć tak niezłego i uniwersalnego ofensywnego obrońcę jakim jest właśnie Brazylijczyk, Adriano! Nie będę już wspominał o różnicy umiejętności.

0

Dałbym jeszcze ostatnią szansę Krkiciowi na wypożyczenie do ligi hiszpańskiej.

0

Przypominam, że w przypadku gdy Mascherano przedłużył kontrakt, to będziemy potrzebować jednego środkowego obrońcy. Chyba, że Luis widzi w nim zmiennika Busquetsa, bo tak też to można rozpatrywać.

1

To byłby dobry i solidny transfe ale znowu w grę wchodzą olbrzymie sumy. Choć Toni akurat takich pieniędzy może być warty.

2

Nadal nie wierzę w takie rozwiązanie sprawy. A z drugiej strony Suarez przypomina mi Eto'o!

0

Jak mam rozumieć "ogranego w la liga"?

0

Popieram! Bardzo dużo złych wyborów podają kibice Barcelony. To nie jest Manager czy FIFA.

0

Wierzę, że Xavi by podołał! Genialny piłkarz! Dla mnie najlepszy rozgrywający na świecie. A to, że teraz zwala się winę głównie na niego, to brak szacunku ze strony kibiców.

0

Świetnym obrońcą jest Mangala, miałem okazje sie o tym kilkakrotnue przekonać! Ale szkofa, ze jest wyceniany na tak duuużą sumę kasy :/ Cały rynek transferowy popsuły klubu finansowane przez szajków, gdyby nie to, to do Barcy trafialiby najlepsi zawodnicy. Ale niestety kupujemy zawodnika, który nic nie wniesie od siebie do gry i w tym wieku już nie możemy liczyc na rozwinięcie Francuza. Jak dla mnie dramatyczna decyzja!

1

Taki jest właśnie pesymizm u przeciętnego kibica Barcelony ostatnimi czasy.
Wszystko na "nie". Nawet sobie nie wyobrażacie jak inne kluby zazdroszcza nam tylu i takich wychowanków, tyle mniej oszczedności czy inwestowanie we własne podwórko. A skad wiesz, że Bartra się nie sprawdzi? Przecież on nie miał wcale gorszego sezonu od Pique. A zapytaj się starszych kolegów jak Carles Puyol czy Xavi zaczynali? Tego już albo rzeczywiście nie pamiętacie albo nie chcecie pamiętać.
Pozdrawiam tych co wierzą w Barcę!!!

0

Ej, a Bale, Ronaldo, Beckham, Zidane, Pepe, Samuel, Woodgate?

0

Szkoda dla niego czasu na siedzenie w Barcelonie. On może jeszcze pograć.

2

Ale tu nie chodzi o to czy zarząd powinien zając się innym typem zawodnika a o to, że to jest kolejna plota :) Przecież w ubiegłym roku kupiliśmy Neymara na skrzydło, za sporą sumę. Mamy Messiego na pozycji "10" - "9", a na prawej stronie pewnie Luis postawi na bardzo dobrego na Mundialu, Alexisa. Po za tym do Barcy wraca Deulofeu i jest jeszcze w zanadrzu Pedro. Co istotne również pozostaje młodzież z Barcelona B, która inaczej jak w zakończonym sezonie powinna dostawać więcej szans od trenera.

Luis Suarez jak nie w tym sezonie, to w następnym trafi do Realu Madryt. Choć jeżeli strzeli jeszcze kilka bramek a Urugwaj pokaże się z niezłej strony (co jest jednoznaczne), to w tym Real tradycyjnie sięgnie głęboko do... banku po kasę. Zresztą z tego słynie ten większy klub z Madrytu.

0

Zgadza sie, mieliśy idealnego następcę Xaviego, czyli Thiago Alcantarę. Według mnie to była kopia starszego kolegi. Ale przez własną głupotę i wiarę w to, że era Barcelonu nigdy się nie skończy, straciliśmy piłkarza, który dawałby spokój dla kilku milionów kibiców Barcy, zarząd, trenerów po sprzątaczki i kierowców autobusów. Teraz nie musielibyśmy martwić się czy uda się wyciągnąć takiego Koke za kilkadziesiąt milionów, bo odejście Thiago odczuje nawet taki budżet FC Barcelony. Zawsze Barcelona wydawała mi sie klubem prowadzonym bardzo mądrze i z olbrzymim rozsądkiem!

1

W znacznej większości jesteście tu bardzo aroganccy i jeszcze bardziej złośliwi. Ciekawe kim Wy jesteście, skoro macie prawo wyciągać tak daleko idące wnioski? Trzeba doceniać takich wybitnych graczy, bo nagle z rękawa nam nie wyskoczy drugi taki czy takich gość. Ciekawe czy zdajecie sobię sprawę z tego, że pozbyliśmy się środka pomocy, od którego wielu młodych zawodników mogło by się ciągle uczyć.

Jeszcze jedno, nikt mi nie wmówi, że zarząd jest solidny, działa na maksimum możliwości i możemy spać spokojnie. Po prostu w Barcelonie bywało lepiej, pisząc delikatnie.

0

Sam jesteś słaby, stary i drewniany, leszczu! Takich mistrzów chłopaki, którzy prowadzą tą stronę powinni kasować, bo ta strona jest za solidna, żeby taki manipulant obrażał i nie doceniał takich wybitnych piłkarzy! Przecież oni nie robią Tobieb po złości grając w Barcelonie, oni tylko mają w sercu ten klub i cały czas grają na wysokim poziomie, co oznacza te wszystkie trofea!

Żalosny jesteś, manipulancie! Nie pisz nic tu więcej

0

Naucz sie docenuać wybitnych zawodników. Nie codziennie zdarza się, że tacy trzej piłkarze grają w Barcie. Takich kibiców z krótką pamięcią jak Ty powinni usuwać z tej strony. Mnie interesuje jako wiernego kibica tak samo co dał taki gigant jak Xavi czy Puyol Barcelonie

11

Nie chodzi tu o to, że odejdzie leganda a o to, że zostaniemy w środku bez doświadczenia. Obserwuję grę Xaviego od kiedy zacząłem kibicować Barcelonie i zobaczycie, że będziemy żałować ewentualnego odejścia "Generała"!

0

Wypożycznie Tello byłoby wspaniałą rzeczą!

0

Oglądałem jedynie pierwszą połowę i rzeczywiście Leo zagrał słabe trzy kwadreanse. Praktycznie same straty. Widać, że potrzebuje pewności siebie i spokoju! Ogólnie przeciętna Argentyna jak nie słaba ale może dlatego, że Bośnia i Hercegowina prezentowała się o dziwo dobrze. Niezła drużyna i już nie dziwię się dlaczego jest na Mundialu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?