Mam wrażenie, że w Barcelonie zmieniło się myślenie koordynatorów ds. piłki młodzieżowej oraz trenerów. Wcześniej gdy młody zawodnik wyróżniał się umiejętnościami czy to statystykami, to był pchany "piętro wyżej", a teraz w przypadku nawet Adamy czy szczególnie Munira El Haddadi, taki piłkarz głównie jest trzymany w gronie zawodników rezerwowych, oczywiście przy każdej możliwej szansie ją wykorzystuje. W taki sposób straciliśmy w ubiegłym roky Sanabrię, który zresztą w Sassuolo nie potrafił przebić się do szerokiej 21 - no osobowej kadry meczowej. Miejmy nadzieję, że wśród piłkarzy nie powtórzy się podobna sytuacja.
Pewnie, że musi zostać Xavi! Zawodnik ciągle gra na dobrym poziomie i jego doświadczenie jest niezwykle duże. Niewielu piłkarzy obecnie grających na świecie ma takie doświadczenie jak właśnie Xavi Hernandez! Samo to, że został powołany na Mistrzostwa Świata, o czymś świadczy. Widzę, że głównie Xaviego kibice obarczają za słaby sezon Barcelony, a to są kompletne bzdury. Jak ktoś nie wie o czym i o kim pisze, to niech się lepiej nie wypowiada. Tak samo Messi zagrał przeciętny sezon jak i wielu piłkarzy.
Też tak sądzę. Chilijczyk ma duże możliwości ale Barcelonie daje najwyzej 80%. Co warte podkreślenia jest to bardzo ambitny zawodnik, gdzie nie o wszystkich piłkarzach Barcelony mogę to napisać. Według mnie, powinien to byc znak rozpoznawczy FC Barcelona!
W zakupie środkowego obrońcy nie ma lepszego doradcy jak sam Carles Puyol! Nim i Enrique powinniśmy się sugerować. Niedługo pojawi sie kolejna absurdalna informacja ale tym razem opcja ściągnięcia Arboledy!
Dla mnie idealnym obrońcą był David Luiz ale Andoni stwierdził, że nie pasuje do Barcy. Zresztą dla szejka 50 mln, to jak dla mnie w biedronce powiedzieć kasjerce, że jak nie ma 2 gr. to nie musi oddawać.
Masakra ile w tych czasach kosztuje obrońca/zawodnik, który wystarczy, że rozegra dobry sezon a do tego jest młodym chłopakiem! To chyba precedens klubów finansowanych przez szejków. Nie może przyjść do nas jednakowo Laporte z Marqinhosem. Mam nadzieję, że pomysł Mathieu to jedynie jeden z 80% wymysłów dziennikarzy.
Wielki szacunek do Samuela, bo to był jeden z najlepszych napastników w historii piłki kopanej ale jednak neine dla tej ploty. Że Barcelona dorwała taką kosę, to świetne!
A na jakiej podstawie to stwierdzasz u zawodnika 19 i 21 letniego? Komplatnie się z Tobą nie zgadzam i mam nadzieję, że w Barcelonie pracują ludzie bardziej optymistycznie nastawieni do futbolu.
Nie doceniasz Xaviego, ale skąd możesz wiedzieć na czym polega gra na pozycji Pivota. Niektórzy kibice Barcelony są okropni. Chyba zapomnieli na co stać Xaviego i spółkę.
0
Zgadza się, Xavi był i jest wyjątkowy! Koke nigdy jemu nie dorówna nawet do pięt. Ale oczywiście należy się szacunek piłkarzowi Atletico.
0
Mam wrażenie, że w Barcelonie zmieniło się myślenie koordynatorów ds. piłki młodzieżowej oraz trenerów. Wcześniej gdy młody zawodnik wyróżniał się umiejętnościami czy to statystykami, to był pchany "piętro wyżej", a teraz w przypadku nawet Adamy czy szczególnie Munira El Haddadi, taki piłkarz głównie jest trzymany w gronie zawodników rezerwowych, oczywiście przy każdej możliwej szansie ją wykorzystuje. W taki sposób straciliśmy w ubiegłym roky Sanabrię, który zresztą w Sassuolo nie potrafił przebić się do szerokiej 21 - no osobowej kadry meczowej. Miejmy nadzieję, że wśród piłkarzy nie powtórzy się podobna sytuacja.
2
A w jakiej jedenastce sezonu jest El Haddadi? Popraw mnie jeżeli się mylę.
0
Ale Koke nie jest na sprzedaż. A Reus, to raczej nie Pivot.
3
Jesteśmy w czarnej dupie!
0
Słucham? Ciężko mi zrozumieć o co Ci chodzi :)
0
z tego co napisałeś, to śmiało stwierdzam, że nie znasz się na tym co napisałeś. Jeszcze będziesz bił brawo Xaviemu!
0
Nie znam takiego stopera jak Reus.
2
Zrozum, że to jest mózg zespołu! Nowi piłkarze mają się od niego uczyć. To jest piłkarz, który dyktuje tempo drużynie, co jest niezwykle ciężkie.
1
Pewnie, że musi zostać Xavi! Zawodnik ciągle gra na dobrym poziomie i jego doświadczenie jest niezwykle duże. Niewielu piłkarzy obecnie grających na świecie ma takie doświadczenie jak właśnie Xavi Hernandez! Samo to, że został powołany na Mistrzostwa Świata, o czymś świadczy. Widzę, że głównie Xaviego kibice obarczają za słaby sezon Barcelony, a to są kompletne bzdury. Jak ktoś nie wie o czym i o kim pisze, to niech się lepiej nie wypowiada. Tak samo Messi zagrał przeciętny sezon jak i wielu piłkarzy.
5
Czyli brakująca pozycja Franka Lamparda. W takim razie cisnąć jak najwięcej od "Anglików", skoro Cesc nie czuje się najlepiej w Barcelonie.
Pamietajcie, że w Barcelonie nikt nikogo nie trzyma i nie będzie trzymać na siłę.
0
Możliwe, że i pasuje na takiego wolnego zawodnika, czyli "9" ale jak pamiętam, to Alexis najlepiej czuje się na skrzydle móc rywalizować 1v1.
1
Też tak sądzę. Chilijczyk ma duże możliwości ale Barcelonie daje najwyzej 80%. Co warte podkreślenia jest to bardzo ambitny zawodnik, gdzie nie o wszystkich piłkarzach Barcelony mogę to napisać. Według mnie, powinien to byc znak rozpoznawczy FC Barcelona!
0
Widzę konkretne argumenty. To się może podobać.
Pozdrawiam.
0
W zakupie środkowego obrońcy nie ma lepszego doradcy jak sam Carles Puyol! Nim i Enrique powinniśmy się sugerować. Niedługo pojawi sie kolejna absurdalna informacja ale tym razem opcja ściągnięcia Arboledy!
1
I to tylko ewentualnie.
0
Wydaje mi się, czy rzeczywiście znudził Ci sie Xavi jako piłkarz Barcelony?
0
No przecież mówił dla jednej z gazet, że ma oferty z Barcelony, Realu i bodaj Atletico, że rozpatrzy oferty po zakończeniu Mundialu.
0
Jakiego filozofa?
0
Pamiętasz Dmytro Chygrynskiego? Wiesz jak jemu idzie Szachtarze Donieck?
0
Dla mnie idealnym obrońcą był David Luiz ale Andoni stwierdził, że nie pasuje do Barcy. Zresztą dla szejka 50 mln, to jak dla mnie w biedronce powiedzieć kasjerce, że jak nie ma 2 gr. to nie musi oddawać.
1
Masakra ile w tych czasach kosztuje obrońca/zawodnik, który wystarczy, że rozegra dobry sezon a do tego jest młodym chłopakiem! To chyba precedens klubów finansowanych przez szejków. Nie może przyjść do nas jednakowo Laporte z Marqinhosem. Mam nadzieję, że pomysł Mathieu to jedynie jeden z 80% wymysłów dziennikarzy.
0
Wielki szacunek do Samuela, bo to był jeden z najlepszych napastników w historii piłki kopanej ale jednak neine dla tej ploty. Że Barcelona dorwała taką kosę, to świetne!
0
Brednie! Stawiam, że sam nie wierzysz co piszesz i nie skomentuję. Oczywiście bez urazy.
Pozdrawiam
2
A na jakiej podstawie to stwierdzasz u zawodnika 19 i 21 letniego? Komplatnie się z Tobą nie zgadzam i mam nadzieję, że w Barcelonie pracują ludzie bardziej optymistycznie nastawieni do futbolu.
0
Sądzisz, że jest bezproduktywny?
0
Fabregas nie zaliczył swojego pobytu w Barcelonie do udanych, więc jak ciężko byłoby sprzedać za cenę 45-50 mln.
0
Nie doceniasz Xaviego. Nie zdobył żadnego tytułu, to sądzić możesz, że masz takie prawo.
0
Nie doceniasz Xaviego, ale skąd możesz wiedzieć na czym polega gra na pozycji Pivota. Niektórzy kibice Barcelony są okropni. Chyba zapomnieli na co stać Xaviego i spółkę.
0
Sądzisz, że Cesc jest wart aż tak dużych pieniędzy? Mimo wszystko nie rozumiem decyzji Barcelony. Żeby jeszcze była jakaś alternatywa za Hiszpana...