0

Barcelona na stojaka z dwoma zrywami przez 30 minut. Tak się gra jak prowadzi się 4:0 i gra się w przewadze.

0

po prostu Barcelona gra słabo i to nie pierwszy mecz i tyle. Mam nadzieję, że Lucho ma głowe na karku...

0

Jak widzę komentarze obok not zawodników, to sądzę, że mam prawo sądzić, że Barcelonie zaczyna brakować charakteru. Co to znaczy, że zawodnik dostosował się poziomem do kolegów? Jak wchodzi taki Sergi, to nawet gdy nie jest technicznym piłkarzem, to musi zasuwać na wślizgach cały mecz! Gość z jajami, to na chwilę obecną Javier Mascherano, niewiadomo dlaczego nie gra z zielonym plastronem na ręce...

0

Kompletnie nie licza się stwierdzenia pt. wnpoprzednim sezonie byly sukcesy, gdyby nie slupek Neymara, to trzy razy wygralibysmy z Realem czy. LIGA PRAWIE WYGRANA(!), a przeciez ligebprzegralismy w fatalnym stylu, ja bylem alamany po tym co widzialem w ostatnim meczu! Nie oceniaj Lucho po 9 kolejkach ligowych, bo to nie ladnie. Jak sie nie podoba to nie kibicuj Barcelonie.

0

Ale środek pola. Luis tym składem na pewno ryzykuje wynik meczu. Ale tak mozemy wrócić na szczyt! Od Xaviego dzisiaj dużo zależy. Dodam jeszcze, że Pedro ma duży kredyt zaufania u Lucho :)

0

Nie dziwię się młodemu, że chce grać w Primera Division! Zapewne jak Barcelona nie zagwarantuje Adamie miejsca w pierwszej kadrze, to będzie chciał się ogrywać w innym klubie. Nie ma co, musimy się pożegnać z Tello i Krkiciem. Pedro to też zagadka ale skoro gra u Luisa, to musi w nim coś widzieć, choć to dla wielu kibiców zawodnik nie efektywny, o czym mówią statystyki. Nie ma co ukrywać ale nie ma miejsca w Barcelonie dla trójki podobnych zawodników jak Deulofeu, Adama i Pedro.

0

Na całe szczęście nie ma w składzie Pedro. Hiszpan jest bez formy i raczej po wskoczeniu do gry Suareza pożegna się z grą w pierwszym składzie. Zauważcie, że ani Luis ani dziennikarze nie widzą miejsca w składzie dla Mascherano jako defensywny pomocnik, a Sergio gra chyba z Messim najczęściej. Dodam tylko, że na Mundialu Javier grał naprawdę znakomicie na tej pozycji.

Stawiam na 0:2!

0

Na pewno to kluczowa postać w PSG! Bez Szweda zespół z Paryża nie może sobie na zbyt wiele pozwolic.

0

Zgodzę się w większości, bo to fakty. Ale dopiero okaże się czy tych liderów nie będziemy mieli za dużo (oby nie!). Filozofia Barcy polega na opieraniu składu na wychowankach i tak musi zostać, bo młodzi gracze kolejny rok są w czubie Primera Division B, co oznacza fantastyczne szkolenie młodzieży na wschodzie Hiszpanii. Ja nie neguje co do pozostania w Barcelonie Pedro czy Adriano, bo wiem, że na tych zawodnikach można polegać, wie o tym co najważniejsze Luis. Ale Sergi Roberto albo nie może się przełamać albo po prostu jak każdy młody zawodnik potrzebuje gry, żeby pokazać swoje umiejętności (patrz Rafinha). Wiadomo, że w Barcelonie jeżeli nie dojdzie do poważnych kontuzji, to Sergi nie będzie otrzymywać zbyt wielu szans. Na jego pozycji jest przecież Xavi i Rakitić. Za rok, dwa będzie też Halilović i Samper, bo młodzi na pewno mogą dać więcej drużynie aniżeli Sergi. No obym się mylił, bo pamiętam jak Xavi Hernandez wchodził do Barcy...

2

Nie widzę niczego nadzwyczajnego w grze Sergi Roberto... Nie wiem czy nie powinien zostać wypożyczony. Trzeba pochwalić Luisa Enrique za odwagę przy ustalaniu składu, Liga Mistrzów, to Liga Mistrzów!

0

Sądzę, że Ancelotti po sezonie może stracić pracę, a Real będzie chciał sięgnąć właśnie po Martineza. Chyba, że Zidane jest już w kolejce...

2

Naprawdę miał ciężkie zadanie! To była misja w stylu Mourinho, który lubi takie ciężkie zadania. Ale szacunek dla Argentyńczyka.

0

Zgadzam się z Tobą! Przez większość kariery obserwowałem jego grę i to najlepszy hiszpański rozgrywający. Nie interesują mnie sprzeciwy kibiców z krótką pamiecią. Koleją rzeczy jest bycie trenerem Xaviego...

1

Porażka Pereza sprzedając Ozila a teraz w najlepszej formie Di Marię. Nie wspomnę już o Alonso, od którego Kroos mógłby się jeszcze dużo nauczyć. A Atletico niesamowicie groźne. To jest świetnie ułożony zespół!

5

Świetne wypowiedzi, Luisa! Podoba mi się to, że na ławę potrafi posadzić i Pique i Neymara i do gry wstawić młodych piłkarzy! Dobrze, że już Tello, Cuenca czy Afellay nie blokuja miejsca Munirowi czy Sandro! To jest odwaga! w taki sposób daleko możemy zajść, a takim trenerem! A pamiętajcie, że to Valverde był numer 1 na liście!

0

fantastycznie! gra barcy w głównej mierze zależna od dyspozycji leo. Widać lekkość Messiego a w szczególności Neymara przy dwóch bramkach :)

0

Dopóki Barca będzie przyładała bezcenną wagę do pracy z młodziezą, dopoty zawsze będziemy w gronie najlepszych drużyn świata!

0

Skoro to taki świetny trener, to niech sobie wychowa takich zawodników bądź zmieni sztab w poszczególnych kategoriach młodzieżowych!

0

Teraz może i Barca ma taki okres, że potrzebuje piłkarza do uzupełnienia składu, gdzie w drużynie rezerw takiego nie ma ale to jest przeciez od czasu do czasu. Przecież mamy znakomitych wychowanków i w momencie najwiekszych sukcesów nie dokonywaliśmy jakichś mega wzmocnień. A jak powstawało madryckie Galacticos?

0

Ok zgadzam się, ale mam wątpliwości czy James, to znakomity piłkarz. Kiedyś po kilkunastu meczach, to i Ebi Smilarek był znakimity :)

0

Pewnie, ze pamietam Lizarazu ale nie mowa o ewerytowanym piłkarzu :)

0

Czyli kupujemy bez sensu według Ciebie? Alves zwrócił się w rok.

0

Geniusze nie geniusze, szacunek się należy dla klubu któremu kibicujsz. Co do transferów niewypałów i przep£aconych, do Realu nie mamy co się porównywać. A teraz klub zrobił małą rewolucję i czy teraz sądzisz, że nie powinni kupić Suareza czy może jak sezon nie pójdzie po naszej myśli, to zarząd obrzucisz pomyjami? Barca jak już napisałem uzupełnia skład transferami a szkielet oparty na wychowankach, przeciwnie do Realu, którego nie widzę żeby ktoś krytykował za transfery. Dla mnie, wieloletniego kibica, najważniejsze jest opieranie składu o wychowanków i dobieranie zawodników z zewnątrz (drogie transfery ciężko bronić). Zresztą tak oznajmił Zubi, bo taka polityka Fc Barcelony. Nikt Was nie zmusza do kibicowania. A i Laporte z Bilbao, to nie Baski, a Francuz, choć to jedyny taki wyjątek

Pozdrawiam

0

Czy masz wątpliwości co do tego kto wychowuje, stawia na młodzież a uzupełnia skład Dwoma piłkarzami, którzy kosztowali nas kupę kasy, a do tego kto kupuje za krocie, później uzupełnia skład jednym, dwoma bądź maks trzema wychowankami? Też nie pochwalam wydawania fortuny za piłkarzy ale akurat Luis Suarez, to zawodnik pasujący do naszego ofensywnego stylu gry, nie bojący się odpowiedzialności.

0

Ten chłopak już jest wiodącą postacią w Sevilli a co dopiero jak się rozwinie! Chyba następca Iniesty, do tego dochodzą dwaj młodzi i także już niesamowicie się zapowiadający Samper i Halilović. Fajnie, że jest na kogo liczyć, bo wiadome jest, że są następcy, co innego na przykład w Realu, który musi sprowadzać piłkarzy za krocie.

3

Tak myślałem, gdy przeszedł Alonso do Bayernu, to dlaczego Xaviego nie próbował ścignąc Josep! A tu jednak Xavi był przed Xabim :) Wielki szacun dla naszego mistrza, że nie zdecydował sie nas zostawić! Uwielbiam tego Pana!

0

Nie doceniasz Athletic...

0

Z Rafinhii będziemy mieli wiele pożytku, wystarczy, że Luis Enrique jego dobrze zna i daje szansę, to już musi coś znaczyć. I pamiętajcie, że chłopak ma dopiero 21 lat i sporo czasu na wejście na stałe do jedenastki Barcelony. Więcej optymizmu!

0

A jak graja kluby prowadzone prze Mourinho? I czy jego sens polega na atrakcyjnym footbalu, ktory jest nieodziwny w Katalonii?

0

Według lekarzy FC Barcelona, Messi nie zagra w najbliższym meczu z Athletic. Ponoć uraz jest nieco groźniejszy niż początkowo przypuszczano. Źródło onet.pl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?