0

Pamietam jak część z Was była zdecydowana na odejście Enrique. Wiadomo, że najlrpiej gdyby wszystko wygrał ale patrząc na tabelę, kto trochę szacunku należy sie Hiszpanowi :) Pelne podsumowanie na zakończenie sezonu, bo moze wygrać wszystko jak i nic...

0

Czyli powiedział co miał powiedzieć ;)

0

Dobrze, że Lucho nigdy nie popada w huraoptymizm. Bardzo mi się to podoba w naszym trenerze. Powinien takum podejściem zarazić zawodników... no i kibiców!

2

Dokładnie. Xavi w miejsce niestety nie efektywnego Iniestę a Mathieu, który jest w niezłej dyspozycji za Mascherano.
Musimy wygrać! Czy 1:0 czy 6:5, musimy!

0

Z bramkarzami to był strzał w "10"!

0

Tak, tyle, że ten mecz musieliśmy wygrać, wiadomo z jakich powodów :) Zresztą skoro, to jest najlepsze ustawienie taktyczne, to jutro powinniśmy takie zobaczyć.

Pozdrawiam

0

Wątpię aby było to dobre rozwiązanie na tak elektryzujący mecz. Przecież PSG dobrze wiemy, że ma niezłych zmienników i nawet bez Zlatana wygrali z nami w Paryżu, no ijeszcze Pedro, który nie grał na tej pozycji.
Pozdrawiam

3

Nigdy nie widziałem bardziej ambitnego i większego walczaka w Barcelonie! Wielki Szacunek!

1

Szacunek za dystans do siebie ;)
Pozdrawiam

0

Podoba mi się gra Rakitića. Mam nadzieję, że będzie odgrywał w drużynie coraz ważniejszą rolę, bo ma strasznie dużo ambicji i dużo możliwości.

1

10 mln euro to kosztuje Sergi Roberto.

0

Mnie jego gra również nie przekonuje. Czasami jak dostaje piłkę, to myślami jest już kilka metrów dalej. Jest po prostu chaotyczny, ale oczywiście nie zmienia i nie zmieni to faktu, że to dobry zawodnik, z umiejętnościami.

0

W tabeli zawodników kontuzjowanych na głównej stronie widnieje jedynie Vermaelen. Pytanie czy Alba zdąży na mecz z Sevillą, bo to bez wątpienia jeden z 7 najtrudniejszych meczów w Primera Division?

0

Świetnie, że Xavi ma możliwość zostania w klubie na jeszcze jeden sezon! Kto zna tego zawodnika, to się ze mną zgodzi.

1

Część z kibiców chciało Xaviego sprzedać już przed sezonem. Później był najrówniej grającym pomocnikiem. Niedawno wyśmiewany był za to, że miał połakomić się na kasę Katarczyków. A on zawsze daje z siebie wszystko na boisku i wczoraj dał piękną asystę i znowu Hiszpan jest na wagę złota, patrząc na statystyki środkowej linii...a kilka lat wcześniej, był najlepszym na świecie rozgrywającym ;) Taki to już "nielubiany, Xavi"!

0

Więc sprzedajmy Brazylijczyka :) Widziałem Pedro w meczu Holandia - Hiszpania i tam było widać, że ma problem nie tylko z formą ale i zapewne z psychiką.

Miłego popołudnia.

3

Cała drużyna jest w kryzysie. Sam dobrze wiesz, że Munir był powołany do kadry Del Boqsue, więc coś ten młokos musi mieć w sobie. W poprzedniej edycji młodzieżowej ligi mistrzów, Munir był królem strzelców i to też coś musi być na rzeczy. Później powoływany do osiemnastki meczowej przez Lucho ale jak wszyscy widzieliśmy musi jeszcze poczekać na swoją kolej i walczyć o utrzymanie Barcelony B na zapleczu Primera Division. Więcej wiary, bo Barcelona to więcej niż klub a zarazem tam są tylko ludzie. My jesteśmy dzięki ciężkiej pracy setek ludzi co rok na topie, więc nie ma co się podpalać tylko wierzyć, że z Munira czy Halilovica będziemy mieli mnóstwo pożytku :)

Pozdrawiam

0

Neymar rzeczywiście nie jest w najwyższej formie ale Pedro w niej tym bardziej nie jest.

Pozdrawiam

1

Zgadza się. Dzięki za sprostowanie.

0

Czy czasem ten drugi nie odszedł w zimie do Ajaxu Amsterdam?

0

Bardzo chciałbym, żeby został jeszcze na jeden sezon...

0

No tak, ale Marc trenuje z lepszymi zawodnikami, przy ktorych musi się bardziej wykazać oraz gra przeciwko lepszym drużynom. Z drugiej strony to moja wypowiedź jest subiektywna, patrząc na to co widzi trener a ja :)

0

To, że tak dobry już bramkarz grzeje ławę w kadrze "młodzieżówki", to absurd! Marc może być naprawdę wielkim bramkarzem, na takiego sie zapowiada.

0

Kultura jest Ci absolutnie obca, więc popracuj nad sobą. Zresztą prowokacje i arogancja również. Mam nadzieje, że ktoś Cie zmotywuje do zaprzestania obrazania kibiców Barcy. Kibicem Barcy na pewno nie jesteś.
Pozdrawiam

0

Ładnie odwracasz kota ogonem :) Ale ja ciągle twierdzę, że jesteś typowym "cwaniackiem". A dlatego ponieważ, prowokujesz swoimi komentarzami. Czy to może nie było prowokujące i masz taki prowokacyjny styl bycia? Dalej. Piszesz, że nie mam pojęcia co to znaczy Pivot ale zarazem nie potrafisz wytłumaczyć na jakiej podstawie mi to zarzucasz? Czy Xavi nie jest/ nie był zawodnikiem tej pozycji czy może twierdząc, że nie widziałem lepszego grajka właśnie na tej niezwykle ważnej pozycji, nie mam racji? A pytam się na jakiej podstawie możesz podważać moje osobiste zdanie? :) I jeszcze jedno geniuszu internetu, zacznij merytorycznie odpisywać i nie pisz na priv, bo tutaj zacząłeś podważać moją opinię.

Pozdrawiam

0

Ale dlaczego tak sądzisz, coś źle napisałem, nie mogę wyrażać swojego zdania? Nie lubie jak z łatwością ocenia się człowieka nie mając ku temu powodów. Tobie to łatwo przychodzi, bo jest to proste w wykonaniu. Tyle lat kibicuję dla Barcy i nie przypominam sobie tak aroganckich kibiców. Do kibica znienawidzonej drużyny możesz się tak odzywać. Jeszcze o jedną rzecz zapytam, wiesz czym jest szacunek?

0

A Ty skąd się zerwałeś? Po czym stwierdzasz, że mogę nie wiedzieć kim jest Pivot? Pytanie do jednego i drugiego. Pamiętaj, że kibic nigdy kibica nie obraża tej samej drużyny...

1

Cwaniaczku, pamiętasz jak Xavi w przerwie Gran Derbi wręczył piłkę dla Diarry i przekazał info żeby sobie przez kwadrans pograli, skoro w meczu tak mało ją mieli przy nodze? Coś po za arogancją prezentujesz?

0

Z drugiej strony, to Barca jest aż tak dobra że nie potrzebuje piłkarzy w miejsce Xaviego czy Alvesa? Skąd ta arogancja wśród pionu odpowiedzialnego za niechęć przedłużenia czasu gry w Kataloni dla dwóch póki co istotnych graczy...

0

Wielka szkoda Xaviego, bo to moim zdaniem najwybitniejszy Pivot jakiego widzialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?