Pamietam jak część z Was była zdecydowana na odejście Enrique. Wiadomo, że najlrpiej gdyby wszystko wygrał ale patrząc na tabelę, kto trochę szacunku należy sie Hiszpanowi :) Pelne podsumowanie na zakończenie sezonu, bo moze wygrać wszystko jak i nic...
Dobrze, że Lucho nigdy nie popada w huraoptymizm. Bardzo mi się to podoba w naszym trenerze. Powinien takum podejściem zarazić zawodników... no i kibiców!
Dokładnie. Xavi w miejsce niestety nie efektywnego Iniestę a Mathieu, który jest w niezłej dyspozycji za Mascherano.
Musimy wygrać! Czy 1:0 czy 6:5, musimy!
Tak, tyle, że ten mecz musieliśmy wygrać, wiadomo z jakich powodów :) Zresztą skoro, to jest najlepsze ustawienie taktyczne, to jutro powinniśmy takie zobaczyć.
Wątpię aby było to dobre rozwiązanie na tak elektryzujący mecz. Przecież PSG dobrze wiemy, że ma niezłych zmienników i nawet bez Zlatana wygrali z nami w Paryżu, no ijeszcze Pedro, który nie grał na tej pozycji.
Pozdrawiam
Mnie jego gra również nie przekonuje. Czasami jak dostaje piłkę, to myślami jest już kilka metrów dalej. Jest po prostu chaotyczny, ale oczywiście nie zmienia i nie zmieni to faktu, że to dobry zawodnik, z umiejętnościami.
W tabeli zawodników kontuzjowanych na głównej stronie widnieje jedynie Vermaelen. Pytanie czy Alba zdąży na mecz z Sevillą, bo to bez wątpienia jeden z 7 najtrudniejszych meczów w Primera Division?
Część z kibiców chciało Xaviego sprzedać już przed sezonem. Później był najrówniej grającym pomocnikiem. Niedawno wyśmiewany był za to, że miał połakomić się na kasę Katarczyków. A on zawsze daje z siebie wszystko na boisku i wczoraj dał piękną asystę i znowu Hiszpan jest na wagę złota, patrząc na statystyki środkowej linii...a kilka lat wcześniej, był najlepszym na świecie rozgrywającym ;) Taki to już "nielubiany, Xavi"!
Więc sprzedajmy Brazylijczyka :) Widziałem Pedro w meczu Holandia - Hiszpania i tam było widać, że ma problem nie tylko z formą ale i zapewne z psychiką.
Cała drużyna jest w kryzysie. Sam dobrze wiesz, że Munir był powołany do kadry Del Boqsue, więc coś ten młokos musi mieć w sobie. W poprzedniej edycji młodzieżowej ligi mistrzów, Munir był królem strzelców i to też coś musi być na rzeczy. Później powoływany do osiemnastki meczowej przez Lucho ale jak wszyscy widzieliśmy musi jeszcze poczekać na swoją kolej i walczyć o utrzymanie Barcelony B na zapleczu Primera Division. Więcej wiary, bo Barcelona to więcej niż klub a zarazem tam są tylko ludzie. My jesteśmy dzięki ciężkiej pracy setek ludzi co rok na topie, więc nie ma co się podpalać tylko wierzyć, że z Munira czy Halilovica będziemy mieli mnóstwo pożytku :)
No tak, ale Marc trenuje z lepszymi zawodnikami, przy ktorych musi się bardziej wykazać oraz gra przeciwko lepszym drużynom. Z drugiej strony to moja wypowiedź jest subiektywna, patrząc na to co widzi trener a ja :)
Kultura jest Ci absolutnie obca, więc popracuj nad sobą. Zresztą prowokacje i arogancja również. Mam nadzieje, że ktoś Cie zmotywuje do zaprzestania obrazania kibiców Barcy. Kibicem Barcy na pewno nie jesteś.
Pozdrawiam
Ładnie odwracasz kota ogonem :) Ale ja ciągle twierdzę, że jesteś typowym "cwaniackiem". A dlatego ponieważ, prowokujesz swoimi komentarzami. Czy to może nie było prowokujące i masz taki prowokacyjny styl bycia? Dalej. Piszesz, że nie mam pojęcia co to znaczy Pivot ale zarazem nie potrafisz wytłumaczyć na jakiej podstawie mi to zarzucasz? Czy Xavi nie jest/ nie był zawodnikiem tej pozycji czy może twierdząc, że nie widziałem lepszego grajka właśnie na tej niezwykle ważnej pozycji, nie mam racji? A pytam się na jakiej podstawie możesz podważać moje osobiste zdanie? :) I jeszcze jedno geniuszu internetu, zacznij merytorycznie odpisywać i nie pisz na priv, bo tutaj zacząłeś podważać moją opinię.
Ale dlaczego tak sądzisz, coś źle napisałem, nie mogę wyrażać swojego zdania? Nie lubie jak z łatwością ocenia się człowieka nie mając ku temu powodów. Tobie to łatwo przychodzi, bo jest to proste w wykonaniu. Tyle lat kibicuję dla Barcy i nie przypominam sobie tak aroganckich kibiców. Do kibica znienawidzonej drużyny możesz się tak odzywać. Jeszcze o jedną rzecz zapytam, wiesz czym jest szacunek?
A Ty skąd się zerwałeś? Po czym stwierdzasz, że mogę nie wiedzieć kim jest Pivot? Pytanie do jednego i drugiego. Pamiętaj, że kibic nigdy kibica nie obraża tej samej drużyny...
Cwaniaczku, pamiętasz jak Xavi w przerwie Gran Derbi wręczył piłkę dla Diarry i przekazał info żeby sobie przez kwadrans pograli, skoro w meczu tak mało ją mieli przy nodze? Coś po za arogancją prezentujesz?
Z drugiej strony, to Barca jest aż tak dobra że nie potrzebuje piłkarzy w miejsce Xaviego czy Alvesa? Skąd ta arogancja wśród pionu odpowiedzialnego za niechęć przedłużenia czasu gry w Kataloni dla dwóch póki co istotnych graczy...
0
Pamietam jak część z Was była zdecydowana na odejście Enrique. Wiadomo, że najlrpiej gdyby wszystko wygrał ale patrząc na tabelę, kto trochę szacunku należy sie Hiszpanowi :) Pelne podsumowanie na zakończenie sezonu, bo moze wygrać wszystko jak i nic...
0
Czyli powiedział co miał powiedzieć ;)
0
Dobrze, że Lucho nigdy nie popada w huraoptymizm. Bardzo mi się to podoba w naszym trenerze. Powinien takum podejściem zarazić zawodników... no i kibiców!
2
Dokładnie. Xavi w miejsce niestety nie efektywnego Iniestę a Mathieu, który jest w niezłej dyspozycji za Mascherano.
Musimy wygrać! Czy 1:0 czy 6:5, musimy!
0
Z bramkarzami to był strzał w "10"!
0
Tak, tyle, że ten mecz musieliśmy wygrać, wiadomo z jakich powodów :) Zresztą skoro, to jest najlepsze ustawienie taktyczne, to jutro powinniśmy takie zobaczyć.
Pozdrawiam
0
Wątpię aby było to dobre rozwiązanie na tak elektryzujący mecz. Przecież PSG dobrze wiemy, że ma niezłych zmienników i nawet bez Zlatana wygrali z nami w Paryżu, no ijeszcze Pedro, który nie grał na tej pozycji.
Pozdrawiam
3
Nigdy nie widziałem bardziej ambitnego i większego walczaka w Barcelonie! Wielki Szacunek!
1
Szacunek za dystans do siebie ;)
Pozdrawiam
0
Podoba mi się gra Rakitića. Mam nadzieję, że będzie odgrywał w drużynie coraz ważniejszą rolę, bo ma strasznie dużo ambicji i dużo możliwości.
1
10 mln euro to kosztuje Sergi Roberto.
0
Mnie jego gra również nie przekonuje. Czasami jak dostaje piłkę, to myślami jest już kilka metrów dalej. Jest po prostu chaotyczny, ale oczywiście nie zmienia i nie zmieni to faktu, że to dobry zawodnik, z umiejętnościami.
0
W tabeli zawodników kontuzjowanych na głównej stronie widnieje jedynie Vermaelen. Pytanie czy Alba zdąży na mecz z Sevillą, bo to bez wątpienia jeden z 7 najtrudniejszych meczów w Primera Division?
0
Świetnie, że Xavi ma możliwość zostania w klubie na jeszcze jeden sezon! Kto zna tego zawodnika, to się ze mną zgodzi.
1
Część z kibiców chciało Xaviego sprzedać już przed sezonem. Później był najrówniej grającym pomocnikiem. Niedawno wyśmiewany był za to, że miał połakomić się na kasę Katarczyków. A on zawsze daje z siebie wszystko na boisku i wczoraj dał piękną asystę i znowu Hiszpan jest na wagę złota, patrząc na statystyki środkowej linii...a kilka lat wcześniej, był najlepszym na świecie rozgrywającym ;) Taki to już "nielubiany, Xavi"!
0
Więc sprzedajmy Brazylijczyka :) Widziałem Pedro w meczu Holandia - Hiszpania i tam było widać, że ma problem nie tylko z formą ale i zapewne z psychiką.
Miłego popołudnia.
3
Cała drużyna jest w kryzysie. Sam dobrze wiesz, że Munir był powołany do kadry Del Boqsue, więc coś ten młokos musi mieć w sobie. W poprzedniej edycji młodzieżowej ligi mistrzów, Munir był królem strzelców i to też coś musi być na rzeczy. Później powoływany do osiemnastki meczowej przez Lucho ale jak wszyscy widzieliśmy musi jeszcze poczekać na swoją kolej i walczyć o utrzymanie Barcelony B na zapleczu Primera Division. Więcej wiary, bo Barcelona to więcej niż klub a zarazem tam są tylko ludzie. My jesteśmy dzięki ciężkiej pracy setek ludzi co rok na topie, więc nie ma co się podpalać tylko wierzyć, że z Munira czy Halilovica będziemy mieli mnóstwo pożytku :)
Pozdrawiam
0
Neymar rzeczywiście nie jest w najwyższej formie ale Pedro w niej tym bardziej nie jest.
Pozdrawiam
1
Zgadza się. Dzięki za sprostowanie.
0
Czy czasem ten drugi nie odszedł w zimie do Ajaxu Amsterdam?
0
Bardzo chciałbym, żeby został jeszcze na jeden sezon...
0
No tak, ale Marc trenuje z lepszymi zawodnikami, przy ktorych musi się bardziej wykazać oraz gra przeciwko lepszym drużynom. Z drugiej strony to moja wypowiedź jest subiektywna, patrząc na to co widzi trener a ja :)
0
To, że tak dobry już bramkarz grzeje ławę w kadrze "młodzieżówki", to absurd! Marc może być naprawdę wielkim bramkarzem, na takiego sie zapowiada.
0
Kultura jest Ci absolutnie obca, więc popracuj nad sobą. Zresztą prowokacje i arogancja również. Mam nadzieje, że ktoś Cie zmotywuje do zaprzestania obrazania kibiców Barcy. Kibicem Barcy na pewno nie jesteś.
Pozdrawiam
0
Ładnie odwracasz kota ogonem :) Ale ja ciągle twierdzę, że jesteś typowym "cwaniackiem". A dlatego ponieważ, prowokujesz swoimi komentarzami. Czy to może nie było prowokujące i masz taki prowokacyjny styl bycia? Dalej. Piszesz, że nie mam pojęcia co to znaczy Pivot ale zarazem nie potrafisz wytłumaczyć na jakiej podstawie mi to zarzucasz? Czy Xavi nie jest/ nie był zawodnikiem tej pozycji czy może twierdząc, że nie widziałem lepszego grajka właśnie na tej niezwykle ważnej pozycji, nie mam racji? A pytam się na jakiej podstawie możesz podważać moje osobiste zdanie? :) I jeszcze jedno geniuszu internetu, zacznij merytorycznie odpisywać i nie pisz na priv, bo tutaj zacząłeś podważać moją opinię.
Pozdrawiam
0
Ale dlaczego tak sądzisz, coś źle napisałem, nie mogę wyrażać swojego zdania? Nie lubie jak z łatwością ocenia się człowieka nie mając ku temu powodów. Tobie to łatwo przychodzi, bo jest to proste w wykonaniu. Tyle lat kibicuję dla Barcy i nie przypominam sobie tak aroganckich kibiców. Do kibica znienawidzonej drużyny możesz się tak odzywać. Jeszcze o jedną rzecz zapytam, wiesz czym jest szacunek?
0
A Ty skąd się zerwałeś? Po czym stwierdzasz, że mogę nie wiedzieć kim jest Pivot? Pytanie do jednego i drugiego. Pamiętaj, że kibic nigdy kibica nie obraża tej samej drużyny...
1
Cwaniaczku, pamiętasz jak Xavi w przerwie Gran Derbi wręczył piłkę dla Diarry i przekazał info żeby sobie przez kwadrans pograli, skoro w meczu tak mało ją mieli przy nodze? Coś po za arogancją prezentujesz?
0
Z drugiej strony, to Barca jest aż tak dobra że nie potrzebuje piłkarzy w miejsce Xaviego czy Alvesa? Skąd ta arogancja wśród pionu odpowiedzialnego za niechęć przedłużenia czasu gry w Kataloni dla dwóch póki co istotnych graczy...
0
Wielka szkoda Xaviego, bo to moim zdaniem najwybitniejszy Pivot jakiego widzialem.