Vilanovy nie ma ani w MLM ani Barcelonie B. Poza tym są tysiące piłkarzy a wymieniłeś dwóch ;) Puyol i Pique owszem, klasa sama w sobie, uwielbiam ich ale później przeciętnie.
Śmiało można napisać, że niestety Barcelona nie ma w grupach młodzieżowych utalentowanych stoperów, zresztą tak było zawsze. A o tym świadczy zakup Marlona jak i ustalanie szczegółów z młodym Urugwajczykiem. Te ruchy działaczy można ocenić na plus, ponieważ wiedzą co się dzieje w szkółkach, choć obrona obroną ale środek kuleje...
Zaryzykowalbym i postawilbym na Denisa kosztem Iniesty. Skusilbym sie posadzic na lawce Neymara i puscic Turana. Brazylijczyk zaliczyl bardzo slaby mecz z Villarreal, jego wielokrotne straty wywolywane podawaniem doslownie pod nogi rywala i dryblingi konczace odczytywaniem zamiaru przez rywala nie pomogly stwarzac sytuacji pod bramka Asenjo. Neymar gra jak typowy Brazylijczy, z nonszalancja, bez polotu i malo efektywnie. Enrique musi cos zmienic, bo kazdy wie czego moze liczyc po Neymarze i Suarezie a tylko Messi jest na tyle wielki, ze ciagle stac jego na zaskakiwanie przeciwnika.
Pod tym względem przeciwieństwo Ronaldo, ale nie oceniam na podstawie tej jednej sytuacji lecz od kiedy zacząłem oglądać Leo. Wiem, że jak się wyłoży, to znaczy, że rywal coś przeskrobał.
Dokładnie, pomoc nie funkcjonuje w Barcelonie tak jak nas do tego przyzwyczaili latami. Dzisiaj Sociedad nas zdominowal i nie mieliśmy nic do powiedzenia. Slabo w obronie i slabo w pomocy przez co napastnicy mieli wspolnie jak sie nie myle jeden celny strzal i chyba z tej skutecznosci jedynie powinnismy się cieszyć. Mimo, ze Real Madryt rowniez nic nie gra, to mega ciężki mecz za tydzien...
Mam wątpliwości czy nie pospieszono się z powrotem Alby do wyjściowego składu ale z drugiej strony wszyscy wiedzieli jaką mocną drużyną może być Manchester City. Uraz Pique, to bardzo zła wiadomość dla nas, bo Gerard jest w bardzo dobrej formie i to zdecydowanie nasz najmocniejszy punkt w tej formacji. Dobrze, że Umtiti tak świetnie wprowadza się do drużyny, bo z Mascherano może utworzyć parę stoperów na najbliższe trzy mecze. Gorzej będzie jak Sergi Roberto nie zdoła jeszcze wrócić do gry a sytuacja Vidala, to chyba skandal, ponieważ sezon niedawno się rozpoczął i można było wcześniej skreślić Aleixa tym bardziej, że w ubiegłym sezonie już klarowała się podoba sytuacja. To nam teraz poważnie komplikuje sytuację ale Lucho musiał brać to pod uwagę.
Ale to jest dobry zawodnik. Tylko patrząc jak Simeone potrafi zaszczepić w piłkarzach walkę i determinację, to jest ta wątpliwość czy Saul w Barcelonie mógłby pokazywać zbliżone umiejętności co u Argentyńczyka. Turan rok gry w piłkę ma z głowy, bo w Barcelonie idzie jemu co najwyżej przeciętnie a jest to piłkarz po trzydziestce i według mnie Barca utopiła kilkadziesiąt milionów. Przypomnę jeszcze, że Turka ściągnięto po to, żeby od razu wkomponował się w drużynę. Saul, Carassco, Correa czy Vietto, to piłkarze ściągani za nie duże pieniądze (bądź w przypadku Saula, to za grosze) a są olbrzymimi talentami, których na pewno chciałaby mieć choćby Barca!
Bardzo liczę na Luisa Suareza, który pauzował na weekend. Barca może mieć mało sytuacji, więc musi być bardzo skuteczna i skoncentrowana. Neymar i Messi po ostatnich słabszych występach muszą wziąć sprawę w swoje ręce, bo dołek może się tylko pogłębić!
Skoro wróci Denis Suarez i mamy Rafinhę, to moje zastanowienie polegałoby na sumie odstępnego. Stawiajmy na zawodników La Masia, którzy nie odbiegają poziomem od innych!
Co ten Luis odwala? Tym zachowaniem nie pasuje do, na szczęście tylko tym! Wszyscy powtarzają, że piłkarze Barcy nadmiernie sie przewracają ale gra w piłkę polega na grze a nie kopaniu się i trzeba to uszanować.
Trzeci raz dam Tobie do zrozumienia, że jak Marc - Andre ter Stegen będzie dalej ciężko pracować, to prędzej czy później będzie bronić w najlepszym klubie świata, tym bardziej, że Bravo ma już 33 lata. A jaki klub może być lepszy dla bramkarza gdzie gra nogami ma olbrzymie znaczenie...
Claudio ma 33 lata i młodszy wiadomo, nie będzie. Marc - Andre w tym roku 24 lata... Musi docenić, że gra w najlepszym klubie świata ostatniego (przynajmniej) dziesięciolecia ;)
Nie ma co ukrywać szczerości i muszę napisać, że byłby głupcem gdyby odszedł z Barcelony! Bravo co prawda jest świetny i nie daje żadnych argumentów, żeby usiąść na ławce, bo też obrona gra pewniej mając Claudio za plecami. Przynajmniej mi się tak może wydawać. Okaże się czy Ter Stegen potrafi podejmować dorosłe decyzje po zakończeniu sezonu!
Teraz każdy kibic Barcelony może śmiało i szczerze powiedzieć, że sprzedaż definitywna Pedro, to świetny ruch, mimo, że to nasz wychowanek. Widzę jego na skrzydle w Arsenalu... bądź u Guardioli w Manchesterze City ;)
Jeżeli miałby to być artykuł o Messim bądź Luisie Suarezie, to bym sie zasmiał. Ale Neymar to niezły giguś i sam nie wiem czego można się po nim spodziewać. Ale pamiętam jak Perez ustalił jeszcze z Rosellem, że oba kluby nie będą podkupowały sobie piłkarzy.
100 mln to za dużo, zresztą Barca kilka tygodni temu przestała się interesować Francuzem z właśnie takich powodów! Głowę trzeba mieć na karku, Barcelona ma dług o którym musi pamiętać!
Ja uważam, że Pep zmienił styl gry Bayernu, co choćby mówi nam o tym procentowe zdecydowane posiadanie piłki Monachijczyków a to jest wspólne dla Barcy i Bayernu :) Tak samo Bayern nigdy nie grał trójką obrońców, za Pepe tak grywa jak i w Barcelonie.
Druga sprawa, to że Lucho miał przeciętny początek ubiegłego seoznu (4 pierwsze miesiące) i wielu nerwowych kibiców nalegało na zwolnienie trenera, więc wcale nie jest tak jak piszesz, że od początku Barca gra za Enrique dobrze. Po drugie Barca za obecnego trenera nie wymienia już całej masy podań w środkowej strefie a potrafi ekspresowo przejść z linii obrony do ataku z pominięciem środka i to głównie wyróżnia Luisa Enrique.
Mają podobny styl ale nie taki sam.
0
Vilanovy nie ma ani w MLM ani Barcelonie B. Poza tym są tysiące piłkarzy a wymieniłeś dwóch ;) Puyol i Pique owszem, klasa sama w sobie, uwielbiam ich ale później przeciętnie.
0
Dokładnie! Dużo można przytoczyć.
5
Śmiało można napisać, że niestety Barcelona nie ma w grupach młodzieżowych utalentowanych stoperów, zresztą tak było zawsze. A o tym świadczy zakup Marlona jak i ustalanie szczegółów z młodym Urugwajczykiem. Te ruchy działaczy można ocenić na plus, ponieważ wiedzą co się dzieje w szkółkach, choć obrona obroną ale środek kuleje...
12
Geniusz, mój ulubiony zawodnik! Nie widziałem lepszego zawodnika na tej pozycji.
0
W innym wypadku bym się nie wypowiedział.
0
Zaryzykowalbym i postawilbym na Denisa kosztem Iniesty. Skusilbym sie posadzic na lawce Neymara i puscic Turana. Brazylijczyk zaliczyl bardzo slaby mecz z Villarreal, jego wielokrotne straty wywolywane podawaniem doslownie pod nogi rywala i dryblingi konczace odczytywaniem zamiaru przez rywala nie pomogly stwarzac sytuacji pod bramka Asenjo. Neymar gra jak typowy Brazylijczy, z nonszalancja, bez polotu i malo efektywnie. Enrique musi cos zmienic, bo kazdy wie czego moze liczyc po Neymarze i Suarezie a tylko Messi jest na tyle wielki, ze ciagle stac jego na zaskakiwanie przeciwnika.
0
Pod tym względem przeciwieństwo Ronaldo, ale nie oceniam na podstawie tej jednej sytuacji lecz od kiedy zacząłem oglądać Leo. Wiem, że jak się wyłoży, to znaczy, że rywal coś przeskrobał.
0
Dokładnie, pomoc nie funkcjonuje w Barcelonie tak jak nas do tego przyzwyczaili latami. Dzisiaj Sociedad nas zdominowal i nie mieliśmy nic do powiedzenia. Slabo w obronie i slabo w pomocy przez co napastnicy mieli wspolnie jak sie nie myle jeden celny strzal i chyba z tej skutecznosci jedynie powinnismy się cieszyć. Mimo, ze Real Madryt rowniez nic nie gra, to mega ciężki mecz za tydzien...
0
Mam wątpliwości czy nie pospieszono się z powrotem Alby do wyjściowego składu ale z drugiej strony wszyscy wiedzieli jaką mocną drużyną może być Manchester City. Uraz Pique, to bardzo zła wiadomość dla nas, bo Gerard jest w bardzo dobrej formie i to zdecydowanie nasz najmocniejszy punkt w tej formacji. Dobrze, że Umtiti tak świetnie wprowadza się do drużyny, bo z Mascherano może utworzyć parę stoperów na najbliższe trzy mecze. Gorzej będzie jak Sergi Roberto nie zdoła jeszcze wrócić do gry a sytuacja Vidala, to chyba skandal, ponieważ sezon niedawno się rozpoczął i można było wcześniej skreślić Aleixa tym bardziej, że w ubiegłym sezonie już klarowała się podoba sytuacja. To nam teraz poważnie komplikuje sytuację ale Lucho musiał brać to pod uwagę.
2
Ale to jest dobry zawodnik. Tylko patrząc jak Simeone potrafi zaszczepić w piłkarzach walkę i determinację, to jest ta wątpliwość czy Saul w Barcelonie mógłby pokazywać zbliżone umiejętności co u Argentyńczyka. Turan rok gry w piłkę ma z głowy, bo w Barcelonie idzie jemu co najwyżej przeciętnie a jest to piłkarz po trzydziestce i według mnie Barca utopiła kilkadziesiąt milionów. Przypomnę jeszcze, że Turka ściągnięto po to, żeby od razu wkomponował się w drużynę. Saul, Carassco, Correa czy Vietto, to piłkarze ściągani za nie duże pieniądze (bądź w przypadku Saula, to za grosze) a są olbrzymimi talentami, których na pewno chciałaby mieć choćby Barca!
1
Jak coś, to naszą przyszłością na prawe stronie powinien być Bellerin, póki co malo pisze się o Hiszpanie ale on ma duże możliwości...
1
Bardzo liczę na Luisa Suareza, który pauzował na weekend. Barca może mieć mało sytuacji, więc musi być bardzo skuteczna i skoncentrowana. Neymar i Messi po ostatnich słabszych występach muszą wziąć sprawę w swoje ręce, bo dołek może się tylko pogłębić!
22
Skoro wróci Denis Suarez i mamy Rafinhę, to moje zastanowienie polegałoby na sumie odstępnego. Stawiajmy na zawodników La Masia, którzy nie odbiegają poziomem od innych!
0
Co ten Luis odwala? Tym zachowaniem nie pasuje do, na szczęście tylko tym! Wszyscy powtarzają, że piłkarze Barcy nadmiernie sie przewracają ale gra w piłkę polega na grze a nie kopaniu się i trzeba to uszanować.
0
No ja Ciebie nie obraziłem i dlatego mam nadzieję, że dostaniesz bana i będziesz miał spokój z pisaniem przez jakiś czas.
Pozdrawiam
0
Wiesz, ze jesteś rodzynkiem, który ma problem ze zrozumieniemmojego przekazu? W stosunku do Ciebie, to było kilka przekazów
0
Trzeci raz dam Tobie do zrozumienia, że jak Marc - Andre ter Stegen będzie dalej ciężko pracować, to prędzej czy później będzie bronić w najlepszym klubie świata, tym bardziej, że Bravo ma już 33 lata. A jaki klub może być lepszy dla bramkarza gdzie gra nogami ma olbrzymie znaczenie...
1
Claudio ma 33 lata i młodszy wiadomo, nie będzie. Marc - Andre w tym roku 24 lata... Musi docenić, że gra w najlepszym klubie świata ostatniego (przynajmniej) dziesięciolecia ;)
9
Nie ma co ukrywać szczerości i muszę napisać, że byłby głupcem gdyby odszedł z Barcelony! Bravo co prawda jest świetny i nie daje żadnych argumentów, żeby usiąść na ławce, bo też obrona gra pewniej mając Claudio za plecami. Przynajmniej mi się tak może wydawać. Okaże się czy Ter Stegen potrafi podejmować dorosłe decyzje po zakończeniu sezonu!
0
Bardziej nazwałbym to podsycaniem emocji. Ci Panowie muszą sprawić, żeby kibic w 30 czy 60 min nie wyłączył meczu. Tyle ;)
2
Nie ma takiego słowa jak "meczy", jest za to "meczów". Za dużo ktoś tu słucha Tomka Hajty
0
Prędzej czy później trafi do nas... Dybala. To jest as!
4
Teraz każdy kibic Barcelony może śmiało i szczerze powiedzieć, że sprzedaż definitywna Pedro, to świetny ruch, mimo, że to nasz wychowanek. Widzę jego na skrzydle w Arsenalu... bądź u Guardioli w Manchesterze City ;)
0
Jeżeli miałby to być artykuł o Messim bądź Luisie Suarezie, to bym sie zasmiał. Ale Neymar to niezły giguś i sam nie wiem czego można się po nim spodziewać. Ale pamiętam jak Perez ustalił jeszcze z Rosellem, że oba kluby nie będą podkupowały sobie piłkarzy.
1
Stawiam 4:1! Athletic bardzo często strzela nam bramkę ;)
0
100 mln to za dużo, zresztą Barca kilka tygodni temu przestała się interesować Francuzem z właśnie takich powodów! Głowę trzeba mieć na karku, Barcelona ma dług o którym musi pamiętać!
2
Kto to taki? :)
0
Ja uważam, że Pep zmienił styl gry Bayernu, co choćby mówi nam o tym procentowe zdecydowane posiadanie piłki Monachijczyków a to jest wspólne dla Barcy i Bayernu :) Tak samo Bayern nigdy nie grał trójką obrońców, za Pepe tak grywa jak i w Barcelonie.
Druga sprawa, to że Lucho miał przeciętny początek ubiegłego seoznu (4 pierwsze miesiące) i wielu nerwowych kibiców nalegało na zwolnienie trenera, więc wcale nie jest tak jak piszesz, że od początku Barca gra za Enrique dobrze. Po drugie Barca za obecnego trenera nie wymienia już całej masy podań w środkowej strefie a potrafi ekspresowo przejść z linii obrony do ataku z pominięciem środka i to głównie wyróżnia Luisa Enrique.
Mają podobny styl ale nie taki sam.
Pozdrawiam!
6
A ja jako pierwsza osoba w to wątpię. Choć odrobinę szacunku dla człowieka dzięki m.in. jego pracy mogłeś sie cieszyć z wyników Barcy w roku ubiegłym.
0
Straszna menda z bramkarza!