Gdybym nie widział nigdy Ardy a oceniał po przeczytanym artykule, to pewnie napisałbym coś typu "Brać!". Zdecydowanie i uparcie stawiałbym na Rafinhę, ma olbrzymi potencjał i w końcu przyjdzie na niego kolej. Sam Enrique najlepiej wie jakie możliwości ma Brazylijczyk.
Laporta miał swoje za uszami. Pamiętam jak po zmianie prezydenta wyszlo, że Joan i jego elita potrafili za wyjazd na mecz wydać kilkaset tysięcy euro, oczywiście jako dietę dla administracji klubu. Tomi się bardzo nie podoba, bo nazywa się to deufradacją finansów, finansów które można przeznaczać na inwestycje czy choćby kolejne zmniejszanie długu Barcy. Może i alternatywa nieco wygórowana ale zawsze to coś. Z drugiej strony stolika mamy Rosella i Batromeu, którzy najprawdopodobnie działali nielegalnie, ściągając Neymara oraz młodych piłkarzy spoza Europy do klubu. Barca, to klub który musi być czysty i przykładny dlatych mniejszych klubów pod względem szkolenia mlodzieży i odnoszenia z nimi sukcesów. Wiadomo, że La Masia obecnie i nie od wczoraj nie funkcjonuje tak jak powinna ale tu jest wina glównie po stronie obecnego prezydenta jak i Sandro, którzy ustawiali swoich ludzi w klubie jak i wspomnianych rocznikach. Główna kwestia, to znalezienie programu do szkoły piłkarskiej i jego wdrażanie, bo bez wychowanków prędzej czy później może nam zabraknąć paliwa.
Nie ma ani słowa o wygranej Champions League Young w sezonue 2013/2014.
Artykuł mnie przekonuje aby Bartomeu zakończył prace w Barcelonie, tylko musi byc osoba, która nie obieca wygranie LM czy PD a weźmue się za system w La Masii i powróci do naszej słynnej filozofi.
Szacunek do Abidala powinien mieć każdy kibic Barcy, ale to nie oznacza, że skoro ma kontakt koleżeński z Pogbą, to musi być dyrektorem sportowych największego klubu świata. Doświadczenie to podstawa na takim stopniu, zresztą w niedawnym wywiadzie Carles Puyol dał do zrozumienia, że początek mojego zdania to fakt.
Po cholere!? Na młodych powinnyśmy stawiać, bo ta wieża babel może się zawalić... 35 mln za turka, to dużo, ale i tak przynajmniej mi sie podoba sie ten transfer.
Mistrz! Nigdy nie widziałem lepszego piłkarza na rozegraniu! Moj ulubiony zawodnik! Zawsze będę pamiętał jego fenomenalne zagrania na centymetry, nadawanie odpowiedniego tempa dla najlepszej Barcy w historii, 96% dokładnych podań podczas kluczowych meczów, spokój na boisku, bycie dobrym i skromnym człowiekiem oraz mamie za sprzeciw transferowi do Milanu!
Oby nie było jakiegoś nerwowego ruchu ze strony Barcy i nie oglosił transferu (jak dla mnie plotki) Sergio Ramosa! Pewnie niektórym podoba się Ramos ale nie uważam jego za zawidnika, który podniósłby poziom gry obronnej. Tak, nie uwazam Sergio za bardzo dobrego obrońcę. Tu nie ma co się zastanawiać!
Suarez posiada umiejętność kontrolowania piłki oraz jej bardzo krótkie prowadzenie przy nodze, to mi przypomina Andresa Iniestę. Co innego Deulofeu. Skoro, to prawda, że chce odejść, to nikt nie powinien za nim płakać. Jeżeli zawodnik nie sprawdzi się w drużynie z której sprowadziliśmy tylu dobrych grajków, to musi mieć problem Gerard sam ze sobą.
Profesjonalnie to się nazywa defraudacji środków finansowych. Za to m.in. Laporta nie jest prezesem. Fatalna amatorka klubu. Ameryka Poludniowa to nasz problem od kilku lat.
Jeżeli już tak wiekszość szuka alternatyw za tego Pogbe, to proszę sobię przypomnieć, że Barcelona miała olbrzymi talent w postaci Thiago Alcantary i nie potrafiliśmy spełnić jego oczekiwań czy jak ktoś woli dać się rozwinąć Brazylijskiemu Hiszpanowi. Dla mnie, to kozak i nie powinno być dywagacji, że jak się nie sprawdzi, to będziemy musieli sprzedać za kilkakrotnie mniejszą kwotę, bo on na pewno bysię sprawdzil i to z oczywistych kibicowi powodów.
Ciekawe jakby wyglądało referendum dot. zakupu Pogby za podobnie wysoką kwotę. Dla mnie klikunastukrotnie zawyżona kwota powiedzmy, że spekulacyjna, bo tak naprawdę nie wiemy jakie padną sumy.
10 milionów euro za piłkarza w czasach klubów rządzonych przez szejków, to jest dosłownie kropla w morzu! A Aleix Vidal został w ubiegłym tygodniu powołany przez Del Bosque do szerokiej kadry Hiszpanii :) Fajnie, że nie odbiegamy od sprowadzania piłkarzy z Hiszpanii, a jeszcze lepiej jak to jest piłkarz ze wschodu.
Jeżeli piszemy o pozycji środkowy pomocnik czyli tzw. PS, to dla mnie także jest to najlepszy zawodnik na tej pozycji, przynajmniej jakiego widziałem pre 20 lat.
Xavi = szacunek!
Żebyśmy jeszcze mogli kogoś kupić w jego miejsce, to można ryzykować, bo szanse na wkomponowanie się do składu to 50% na 50%, ale nie ma o czym pisać, bo Brazylijczyk w obecnej formie jest nie do zastąpienia zawodnikiem z obecnej kadry czy drugiej drużyny Barcy. Barca musi podpisać z Danim kontrakt, zawodnik, który jest przyjacielem Messiego wprowadza dobrą atmosferę w drużynie.
Dzisiejsza odpowiedź odnośnie poinformowania o swojej przyszłości po zakończeniu sezonu, to podobnie jak z Guardiolą, bo niby dlaczego miałby teraz nie mówić, że np. "mam tu jeszcze dużo do wygrania czy zrobienia"? Budzi to na pewno niepokój... Wielki wkład Lucho i jego sztabu!
Oczywiście szanuję Twoje zdanie. Widziałem kilkakrotnie młodego Niemca w tym roku i napiszę tak, mam nadzieję, że zagra w wyjściowym składzie przeciwko Barcelonie, bo Bayern póki co ma lepszych zawodników do pierwszej jedenastki. W ogóle mnie nie przekonuje Gotze, zresztą niedawno Sammer powiedzial, że właśnie Gotze zaakceptował rolę zmiennika w Bayernie. Z drugiej strony coś musi mieć skoro trafił do Bayernu Monachium. Szacunek.
Fajna i merytoryczna odpowiedź! Dodam tylko, że przez słynne już i "chwilowe kryzysy" trzeba umieć przejść a nam to się udało i przy odrobinie szczęścia możemy zakończyć sezon z tarczą :) Wiadome jest, że drużyny a konkretnie zawodnicy, to nie maszyny i musimy liczyć na słabsze chwile. Tak jak też napisałeś, Enrique chciał podporządkować pod siebie wszystkich zawodników a w tak zasłużonym klubie, to jest niezmiernie ciężkie jak nie niemożliwe.
0
Gdybym nie widział nigdy Ardy a oceniał po przeczytanym artykule, to pewnie napisałbym coś typu "Brać!". Zdecydowanie i uparcie stawiałbym na Rafinhę, ma olbrzymi potencjał i w końcu przyjdzie na niego kolej. Sam Enrique najlepiej wie jakie możliwości ma Brazylijczyk.
0
Laporta miał swoje za uszami. Pamiętam jak po zmianie prezydenta wyszlo, że Joan i jego elita potrafili za wyjazd na mecz wydać kilkaset tysięcy euro, oczywiście jako dietę dla administracji klubu. Tomi się bardzo nie podoba, bo nazywa się to deufradacją finansów, finansów które można przeznaczać na inwestycje czy choćby kolejne zmniejszanie długu Barcy. Może i alternatywa nieco wygórowana ale zawsze to coś. Z drugiej strony stolika mamy Rosella i Batromeu, którzy najprawdopodobnie działali nielegalnie, ściągając Neymara oraz młodych piłkarzy spoza Europy do klubu. Barca, to klub który musi być czysty i przykładny dlatych mniejszych klubów pod względem szkolenia mlodzieży i odnoszenia z nimi sukcesów. Wiadomo, że La Masia obecnie i nie od wczoraj nie funkcjonuje tak jak powinna ale tu jest wina glównie po stronie obecnego prezydenta jak i Sandro, którzy ustawiali swoich ludzi w klubie jak i wspomnianych rocznikach. Główna kwestia, to znalezienie programu do szkoły piłkarskiej i jego wdrażanie, bo bez wychowanków prędzej czy później może nam zabraknąć paliwa.
0
Nie ma ani słowa o wygranej Champions League Young w sezonue 2013/2014.
Artykuł mnie przekonuje aby Bartomeu zakończył prace w Barcelonie, tylko musi byc osoba, która nie obieca wygranie LM czy PD a weźmue się za system w La Masii i powróci do naszej słynnej filozofi.
0
Szacunek do Abidala powinien mieć każdy kibic Barcy, ale to nie oznacza, że skoro ma kontakt koleżeński z Pogbą, to musi być dyrektorem sportowych największego klubu świata. Doświadczenie to podstawa na takim stopniu, zresztą w niedawnym wywiadzie Carles Puyol dał do zrozumienia, że początek mojego zdania to fakt.
0
Po cholere!? Na młodych powinnyśmy stawiać, bo ta wieża babel może się zawalić... 35 mln za turka, to dużo, ale i tak przynajmniej mi sie podoba sie ten transfer.
0
Mistrz! Nigdy nie widziałem lepszego piłkarza na rozegraniu! Moj ulubiony zawodnik! Zawsze będę pamiętał jego fenomenalne zagrania na centymetry, nadawanie odpowiedniego tempa dla najlepszej Barcy w historii, 96% dokładnych podań podczas kluczowych meczów, spokój na boisku, bycie dobrym i skromnym człowiekiem oraz mamie za sprzeciw transferowi do Milanu!
11
A po co nam Turan na ławce. To nie jest, nie był i nie powinien być zawodnik dla Barcy.
Pozdrawiam
1
Nie wziąłbym Pogby do Barcelony, gdyby to zależało ode mnie. I to nie wyłącznie z przyczyn ekonomicznych.
0
Na to wygląda, że miałby pełnić funkcję odpowiedzialną m.in. za transfery. Zgadzam się co to Twoich wątpliwości.
0
Oby nie było jakiegoś nerwowego ruchu ze strony Barcy i nie oglosił transferu (jak dla mnie plotki) Sergio Ramosa! Pewnie niektórym podoba się Ramos ale nie uważam jego za zawidnika, który podniósłby poziom gry obronnej. Tak, nie uwazam Sergio za bardzo dobrego obrońcę. Tu nie ma co się zastanawiać!
1
Suarez posiada umiejętność kontrolowania piłki oraz jej bardzo krótkie prowadzenie przy nodze, to mi przypomina Andresa Iniestę. Co innego Deulofeu. Skoro, to prawda, że chce odejść, to nikt nie powinien za nim płakać. Jeżeli zawodnik nie sprawdzi się w drużynie z której sprowadziliśmy tylu dobrych grajków, to musi mieć problem Gerard sam ze sobą.
0
Profesjonalnie to się nazywa defraudacji środków finansowych. Za to m.in. Laporta nie jest prezesem. Fatalna amatorka klubu. Ameryka Poludniowa to nasz problem od kilku lat.
2
Obecnie piłkarz na pewno nie na Barcelonę. Dobrze pamiętam historię Bojana...
0
Jeżeli już tak wiekszość szuka alternatyw za tego Pogbe, to proszę sobię przypomnieć, że Barcelona miała olbrzymi talent w postaci Thiago Alcantary i nie potrafiliśmy spełnić jego oczekiwań czy jak ktoś woli dać się rozwinąć Brazylijskiemu Hiszpanowi. Dla mnie, to kozak i nie powinno być dywagacji, że jak się nie sprawdzi, to będziemy musieli sprzedać za kilkakrotnie mniejszą kwotę, bo on na pewno bysię sprawdzil i to z oczywistych kibicowi powodów.
0
Ciekawe jakby wyglądało referendum dot. zakupu Pogby za podobnie wysoką kwotę. Dla mnie klikunastukrotnie zawyżona kwota powiedzmy, że spekulacyjna, bo tak naprawdę nie wiemy jakie padną sumy.
0
Ileż to osób na tym portalu chciało sprzedać Gerarda. Filar jeszcze na kilka lat jak i kilka pucharów! W Barcę zawsze trzeba wierzyć!
1
10 milionów euro za piłkarza w czasach klubów rządzonych przez szejków, to jest dosłownie kropla w morzu! A Aleix Vidal został w ubiegłym tygodniu powołany przez Del Bosque do szerokiej kadry Hiszpanii :) Fajnie, że nie odbiegamy od sprowadzania piłkarzy z Hiszpanii, a jeszcze lepiej jak to jest piłkarz ze wschodu.
0
PS - Pomocnik Środkowy, PP - Prawy Pomocnik.
Pozdrawiam
0
No właśnie a Neymar, to nie grał w dopiero co zakończonym sezonie!
0
Jeżeli piszemy o pozycji środkowy pomocnik czyli tzw. PS, to dla mnie także jest to najlepszy zawodnik na tej pozycji, przynajmniej jakiego widziałem pre 20 lat.
Xavi = szacunek!
1
Żebyśmy jeszcze mogli kogoś kupić w jego miejsce, to można ryzykować, bo szanse na wkomponowanie się do składu to 50% na 50%, ale nie ma o czym pisać, bo Brazylijczyk w obecnej formie jest nie do zastąpienia zawodnikiem z obecnej kadry czy drugiej drużyny Barcy. Barca musi podpisać z Danim kontrakt, zawodnik, który jest przyjacielem Messiego wprowadza dobrą atmosferę w drużynie.
4
Dzisiejsza odpowiedź odnośnie poinformowania o swojej przyszłości po zakończeniu sezonu, to podobnie jak z Guardiolą, bo niby dlaczego miałby teraz nie mówić, że np. "mam tu jeszcze dużo do wygrania czy zrobienia"? Budzi to na pewno niepokój... Wielki wkład Lucho i jego sztabu!
0
To, że był dobrym piłkarzem nie znaczy, że musi znać sie na piłce.
0
Stawiam na 3:1.
56
Bardzo bym chciał jeszcze jeden sezon Xaviego...
0
Kiedy Ci zawodnicy mają odpocząć...
0
Oczywiście szanuję Twoje zdanie. Widziałem kilkakrotnie młodego Niemca w tym roku i napiszę tak, mam nadzieję, że zagra w wyjściowym składzie przeciwko Barcelonie, bo Bayern póki co ma lepszych zawodników do pierwszej jedenastki. W ogóle mnie nie przekonuje Gotze, zresztą niedawno Sammer powiedzial, że właśnie Gotze zaakceptował rolę zmiennika w Bayernie. Z drugiej strony coś musi mieć skoro trafił do Bayernu Monachium. Szacunek.
0
Gotze, to na pewno nie jest swietny zawodnik. Ma jeszcze dużo do udowodnienia.
Pozdrawiam
1
Miał wyjątkowe podejście do sportu. Niesamowicie spokojny trener. Choroba niepozwolila Tito pracy chyba do końca kariery w Barcelonie.
Szacunek!
1
Fajna i merytoryczna odpowiedź! Dodam tylko, że przez słynne już i "chwilowe kryzysy" trzeba umieć przejść a nam to się udało i przy odrobinie szczęścia możemy zakończyć sezon z tarczą :) Wiadome jest, że drużyny a konkretnie zawodnicy, to nie maszyny i musimy liczyć na słabsze chwile. Tak jak też napisałeś, Enrique chciał podporządkować pod siebie wszystkich zawodników a w tak zasłużonym klubie, to jest niezmiernie ciężkie jak nie niemożliwe.
Szacunek i pozdrawiam