4

Chyba już czas ściągnąć de Ligt'a, bo Gerard już układa sobie przyszłość a powinien być skoncentrowany maksymalnie na każdym następnym meczu. Tylko dzięki temu utrzyma najwyższą formę i nie będzie już popełniał regularnie co jakiś czas serię katastrofalnych błędów. Za tych dwóch Holendrów warto dać 100, a nawet 120 mln!

0

Jego wypowiedzi bywają zaskakujące, a w prasie mówi się na to dyplimatyczne :) Ousmane musi zacząć się zmieniać.

0

Sezon jak żaden inny! Każdy zespół z czołówki może w przegrać... z każdym ???? Oby dzisiaj Barca była skoncentrowana!

3

Ernesto sam nie chciał dać odpocząć Ivanowi, to teraz ma problem na 3 tygodnie. Kolejny trener boi się rotować.

3

Brawo! Mimo, że zagrał tylko kilknanaścue minut, to był to przekonujący występ. Valverde nie ma wyjścia, musi dać kolejną szansę gościowi ☺ ... to jest też dobra wiadomość do Dembele, który najwyraźniej potrzebuje takiej motywacji.

0

Ale jednak był nawet przez ten krótki okres bardziej agresywny i aktywny od choćby niestety słabego tego dnia Coutinho. Sprawdziłem z ciekawości notę w centrum meczowym i srednia ocena, to "6" Vidala. A wiadomo, że bardziej znasz się ode mnie na pilce, normalne :)

1

Czasami Barcelonie po prostu brakuje jaj a takiem pokazuje na boisku Vidal! Nawet teoretycznie najsilniejszy skład może nie wystarczyć ale na szczęście Rayo się cofnęło i najwyraźniej zapomnieli, że grają z FCB a nie ogórkami.

1

Martwi mnie brak pewności siebie i swobody u Coutinho. Nie ma Messiego, więc liczylem, że weźmie ciężar na siebie. A podobnie jak z Sevillą, grał zachowawczo.

0

Po prostu brawo za poczucie chumoru i jeszcze szczerość ;D Oglądałem Krzyśka bodaj rok temu w "Turbokozaku" i tetaz mam do niego jednak dystans :) Typowa "9"! :D

3

Polecam Paco Alcacera do obserwacji ;) W tych czasach, to Andrzej Niedzielan, Grzegorz Piechna czy Ebi Smolarek również byliby bacznie obserwowani :) Trochę żartobliwie napisałem ale chyba lepiej jak takich piłkarzy chociaż raz Barca zaobserwuje.

0

Wybacz, że odpowiadam pytaniem na pytanie ale czy przypominasz sobie sytuację jaką podałem jako przykład z Kloppem? :))

1

Obecnie różni przepaść Paco a Munira! Ciężko obecnie uwierzyć, że Paco, który tak świetnie spisuje się w bundeslidze i zaliczyl występy w kadrze z golami nie znalazł uznania jako rezerwowy napastnik w Barcelonie... Nie wiem jakie wytlumaczenia moga mnie przekonać ale pewnie niedługo Barca będzie się rozglądać za nowym zmiennikiem dla Suareza.

0

Dramat co ten piłkarz miał i ma kontuzji w karierze. Ciekawi mnie obecnie jedna rzecz, czy Ci piłkarze mają niski poziom bólu, że występuje aż tyle kontuzji, zresztą jak to odniósł się Klopp do Sturidge'a, któremu rok temu zarzucił właśnie taki przypadek...

0

Vermaelen gdyby nie był szklany, to spokojnie mógłby grać w jakimś liczącym się europejskim klubie, a tak to musi to być jego ostatni sezon w Barcelonie, bo nawet jako rezerwowy musi być w każdej sytuacji przygotowany na taką awaryjna sytuację jaka mamy obecnie.

7

Co to jest 23 mln euro ???? liverpool jakiegoś Ingsa sprzedał za bodaj 40 mln euto...

0

Stawiam na 1:1 i patrząc na obecną formę Barcy byłby to dobry wynik.

7

A kto zrefunduje rekonstrukcje tatuaż herbu, który mam na nodze? ????

0

Nie ma się co się oszukiwać, słaby mecz Bercelony w pierwszej połowie. Żadnej dobrej sytuacji. Messi odpoczywał w tygodniu jak i na razie w meczu. Jedziemy po zwycięstwo!

0

A właśnie po 3 meczach mogę napisać, że Dembele poczuł sie pewniej u boku Messiego. Widać w nim ogromny potencjał, ale też musi szybko wejść na najwyższy poziom, bo bardzo słabą formę Luisa Suareza trzeba uzupełniać.

0

W meczach przedsezonowych a zwłaszcza z Romą młodzi zawodnicy kompletnie nie radzili sobie zwlaszcza w defensywie. Tutaj widać ewidentnie brak utalentowanych zawodników mogących ocierac sie o szeroką kadrę pierwszego zespołu.

0

Ja odważę się na stwierdzenie, że bardzo słabo wygląda na początku sezonu. Jest bardzo malo dynamiczny zapewne przez nadwagę, bo na tle kolegów z drużyny nie wygląda jak rasowy strzelec. Nie bez powodu bardzo chciała Griezmana...

1

No ok, ale w meczach stawkę Rafinha niewidoczny. Najblizszy przyklad, superpuchar. Nie wiem czy on nie ma blokady u boku lepszych od siebie...

0

Nie bez powodu Barca bardzo chciała Griezmana, Luis Suarez według mnie najlepsze momenty formy ma juz zdecydowanie za soba. Żenujący był jego wczorajszy wystep ale na szczęście Barca jest na tyle mocna, że bez snajpera jest w stanie wygrać! Ostatni sezon Luisa na 9, a biore na wzgląd ubiegly sezon i nie tylko.

7

A więc głównie Pimiencie zawdzięczamy pozostanie kilku mlodych piłkarzy w klubie. Dla niego głównie szacun!

0

Barcelona jak już interesowała się Miną, to musiała wiedzieć o tym, że będzie to piłkarz spoza UE. A co dopiero gdy finansowała transfer ☺ Także Barca mogła zaklepać transfer aby żaden rywal nie podkupił niezłego Kolumbijczyka, a że wiedziała o niskich kosztach transferu, to musiał odejść na dobrej marży i do klubu, który w żaden sposób nie zaszkodzi nam ☺ Tak należy czytać ruch Barcelony.

0

Xavi bedzie jeszcze lepszy od Pepa, to jest moje marzenie!

16

Upokorzenie jest to również dla Barcelony.Roma jest maksymalnie przecietna.

0

A ja od poczatku nic w nim nie widzialem. Choc to nie znaczy moze, ze jestem madry ale za to nie najlepiej swiadczy o Bartomeu.

1

Nie ma przyszłości dla Gerarda w FC Barcelona, niestety. Póki nie wróci Dembele, to Barca na pewno nie puści swojego wychowanka, to jest chyba oczywiste.

0

Przecież mógł pójść do Manchesteru City za większe pieniądze i tym faktem moglbym wymusić na Barcelonie jeszcze większą sumę. Według mnie nie mozna miec pretensji do Messiego za taki kontrakt, bo wiadomo, ze jet lepszy od Ronaldo i Neymara a oni zarabiali od niego więcej. To jest dogmat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?