No chyba dopóki ten gość będzie grzebać w nosie na ławce, to Neuer będzie pewniakiem. Uparciuch jeden! Manuel popisał się z Liverpoolem w tak ważnym fragmencie meczu ale on chyba musi grać zawsze...
Przyjdzie taki czas, że będzie trzeba wrócić do wychowanków. Niedługo skończy się kupowanie takich piłkarzy za takie krocie jak Coutinho czy Dembele. Gwarantuję!
Wiadomo, że nikt z klubu oficjalnie nie odważy się sktytykowac Luisa Suareza, ale trzeba pamiętać, że nie widzę Luisa w przyszłym sezonie na tzw. "9". Fajnie, że w lidze strzela, jest bardzo ambitny, ma swój agresywny styl ale daje nam już zdecydowanie mniej.
Słabo prezentuje się ten Coutinho. To miał być piłkarz kompletny, ogromne wsparcie dla Leo a wychodzi na piłkarza bojacego się własnego cienia, oddajacego mnóstwo piłek do tyłu.
Pytanie czy Barca postawi wszystkie siły na rewanż czy może Ci sami zawodnicy dostaną drugą szansę a trener skupi się na tych większych pucharach i lidze. Dla mnie Malcom powinien dostać szansę tak jak i Murillo z Alenią. W sumie, to pod nieobecność Dembele ciężko bedzie nie wystawić Brazylijczyka, tego z mniejszym doświadczeniem ;)
Jak w ogóle może taka decyzja zapaść u władz. Bądź teraz młodym piłkarzem Barcelony i wierz w swoją szansę. Po takich słowach może odechcieć się grać młodym. Ja cierpliwie czekam na czasy Xaviego, Iniesty czy Pique u sterów. Oni widzieli i zdobyli tyle, że majtki się nie zatrzęsą przed jakimś prezesem czy kimkolwiek tam. Taki mam kierunek.
Ciężko to napisać ale od dłuższego czasu jesteśmy nieudoli w sprzedaży zawodników. Munir i tak miał być do sprzedaży... ale za rozsądne pieniądze. Niby dobry i milion ale nas wykiwał, a w sumie to Ernesto. Nie po to się wygrywa rywalizację z Paco, żeby nie dostawać prawie w ogóle szans a jak już dostaje, to ma decydować o zwycięstwie. Jak ma to robić jak jest kompletnie nie ograny... Sevilla jako mały klub zrobiła świetny interes#
Chyba De Ligt jest dla nas za drogi i na przykładzie Umtitiego warto śledzić zawodnika z mniejszą presją na przyszłość. Zbliżamy się szybko do wymiany pokoleniowej i taki młody stoper musi się już teraz uczyć od m.in. Pique. Jak nie zareagujemy na to, to spotkają nas chude lata. W obecnej chwili w klubie liczy się wynik na tu i teraz, bo nikt nie odważy się zaryzykować grą młodymi, a jestem świadomy, że nie będzie już tak jak 8-10 lat temu ale stawiać trzeba.
Ale szklany zawodnik! Nie ma możliwosci, żeby jakikolwiek trener sciagajac Thomasa mógł na niego postawić. Zdrowie już dawno zabroniło Belgowi uprawiania tego sportu.
Jego obecność w kadrze Barcelony spowodowana jest bycie wychowankiem. Nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby zawodnik, który nie ma statystyk mógłby mieć jakieś atuty.
No mi też ciężko to sobie wyobrazić. Ale zwężenie kadry poprzez sprzedaż Alcacera, Denisa, Andre Gomesa czy Rafinhii, pokrylaby myślę ponad połowę środków za Holendrów, a do tego rozluzniloby kwoty na kontrakty. Jasne, że łatwo pisać komentarze ale Barca już nie może działać z transferami na dziś, a inwestować w przyszłość, bo się pogubi(ła). Myślę, że dla chcącego nic trudnego.
Mi również wydawało się, że de Jong nie grał jakiegoś bardzo dobrego meczu przeciwko Bayernowi. To nie zmienia faktu, że ta dwójka jest nie do sklonowania przez żadnych innych Europejczyków, oczywiście przynajmniek na razie. Barcelonie urosła poważnie metryka wieku i musimy zrobić wszystko, żeby ich ściągnąć, nawet za 140 mln, czyli zadłużając się.
Grając w Villarreal wcale nie był spektakularny. W Barcelonie może nie otrzymuje za dużo minut ale jak już ma szansę, to nie wnosi nic do zespołu. Mecz z ogórkami w Pucharze Króla się nie liczy, a nawet w kolejnym meczu z rzędu, czyli niedawno w derbach znowu zawiódł. Z całą pewnością akurat w FC Barcelona kariery nie zrobi... może w innym klubie.
Czas najwyższy zagrać mecz na wzmocnienie się mentalnie, bo ostatnio jak na Barcelonę (bardzo ważne) idzie nam ciężko z przeciwnikami a gra wygląda mało efektywnie. Stawiam na 3:0!
Z pocałowaniem ręki dać szansę na regularną grę, gdziekolwiek. Nie pamiętam dwóch dobrych meczów Denisa w Barcelonie, a przez bycie w szerokiej kadrze blokuje miejsce dla na przykład Riqui Piqui. Nic nam z Suareza tak na prawdę. Nawet Alenii należą się szansę, bo już Ci piłkarze nie mają miejsca w kadrze a jakoś udowadniać przydatność powinni.
0
No na pewno, zresztą każdy mecz jest ciężki.
0
No chyba dopóki ten gość będzie grzebać w nosie na ławce, to Neuer będzie pewniakiem. Uparciuch jeden! Manuel popisał się z Liverpoolem w tak ważnym fragmencie meczu ale on chyba musi grać zawsze...
2
Liczę na Juventus!
0
Przyjdzie taki czas, że będzie trzeba wrócić do wychowanków. Niedługo skończy się kupowanie takich piłkarzy za takie krocie jak Coutinho czy Dembele.
Gwarantuję!
0
Wiadomo, że nikt z klubu oficjalnie nie odważy się sktytykowac Luisa Suareza, ale trzeba pamiętać, że nie widzę Luisa w przyszłym sezonie na tzw. "9". Fajnie, że w lidze strzela, jest bardzo ambitny, ma swój agresywny styl ale daje nam już zdecydowanie mniej.
0
...czyli Radiot zamelduje się u nas.
0
Świetny występ Nelsona! Przyćmil Modrica, Juniora i Marcelo, swoją techniką. zawodnik meczu.
0
Nie ma informacji o kwocie "litościowej" dla Toulouse'y, która oczywiście wymusiła zakładam kwote ok. miliona euro. Eric działa aż miło ;)
4
Słabo prezentuje się ten Coutinho. To miał być piłkarz kompletny, ogromne wsparcie dla Leo a wychodzi na piłkarza bojacego się własnego cienia, oddajacego mnóstwo piłek do tyłu.
0
Pytanie czy Barca postawi wszystkie siły na rewanż czy może Ci sami zawodnicy dostaną drugą szansę a trener skupi się na tych większych pucharach i lidze. Dla mnie Malcom powinien dostać szansę tak jak i Murillo z Alenią. W sumie, to pod nieobecność Dembele ciężko bedzie nie wystawić Brazylijczyka, tego z mniejszym doświadczeniem ;)
0
Ciekawe co myśli "góra" Barcy czytając taki wywiad z lekką szpilką ale jakże zasadną...
0
Będziecie tego później żałować!
0
Dokładnie, a czy to jest sportowe podejście do zaistniałej sytuacji i czy to jest normalna sytuacja?
35
Jak w ogóle może taka decyzja zapaść u władz. Bądź teraz młodym piłkarzem Barcelony i wierz w swoją szansę. Po takich słowach może odechcieć się grać młodym. Ja cierpliwie czekam na czasy Xaviego, Iniesty czy Pique u sterów. Oni widzieli i zdobyli tyle, że majtki się nie zatrzęsą przed jakimś prezesem czy kimkolwiek tam. Taki mam kierunek.
0
Ciężko to napisać ale od dłuższego czasu jesteśmy nieudoli w sprzedaży zawodników. Munir i tak miał być do sprzedaży... ale za rozsądne pieniądze. Niby dobry i milion ale nas wykiwał, a w sumie to Ernesto. Nie po to się wygrywa rywalizację z Paco, żeby nie dostawać prawie w ogóle szans a jak już dostaje, to ma decydować o zwycięstwie. Jak ma to robić jak jest kompletnie nie ograny... Sevilla jako mały klub zrobiła świetny interes#
0
Zapomnijmy o nim. Bargzo mało pożytku mieliśmy z Belga. Z Kompanym to wyjatkowa para stoperów ;)
2
Przyszłość Barcelony!
1
Klub sam się zapętlił. Glupotą jest rozwiazywanie kontraktu, chociaż milion euro za wczesniejszy transfer "wyłudzić".
1
Chyba De Ligt jest dla nas za drogi i na przykładzie Umtitiego warto śledzić zawodnika z mniejszą presją na przyszłość. Zbliżamy się szybko do wymiany pokoleniowej i taki młody stoper musi się już teraz uczyć od m.in. Pique. Jak nie zareagujemy na to, to spotkają nas chude lata. W obecnej chwili w klubie liczy się wynik na tu i teraz, bo nikt nie odważy się zaryzykować grą młodymi, a jestem świadomy, że nie będzie już tak jak 8-10 lat temu ale stawiać trzeba.
2
Sztuczny twór szejka, w którym nie chce grać najlepszy wychowanek, to jest absurd.
3
Ale szklany zawodnik! Nie ma możliwosci, żeby jakikolwiek trener sciagajac Thomasa mógł na niego postawić. Zdrowie już dawno zabroniło Belgowi uprawiania tego sportu.
1
Jego obecność w kadrze Barcelony spowodowana jest bycie wychowankiem. Nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby zawodnik, który nie ma statystyk mógłby mieć jakieś atuty.
0
No mi też ciężko to sobie wyobrazić. Ale zwężenie kadry poprzez sprzedaż Alcacera, Denisa, Andre Gomesa czy Rafinhii, pokrylaby myślę ponad połowę środków za Holendrów, a do tego rozluzniloby kwoty na kontrakty. Jasne, że łatwo pisać komentarze ale Barca już nie może działać z transferami na dziś, a inwestować w przyszłość, bo się pogubi(ła). Myślę, że dla chcącego nic trudnego.
0
Mi również wydawało się, że de Jong nie grał jakiegoś bardzo dobrego meczu przeciwko Bayernowi. To nie zmienia faktu, że ta dwójka jest nie do sklonowania przez żadnych innych Europejczyków, oczywiście przynajmniek na razie. Barcelonie urosła poważnie metryka wieku i musimy zrobić wszystko, żeby ich ściągnąć, nawet za 140 mln, czyli zadłużając się.
10
Grając w Villarreal wcale nie był spektakularny. W Barcelonie może nie otrzymuje za dużo minut ale jak już ma szansę, to nie wnosi nic do zespołu. Mecz z ogórkami w Pucharze Króla się nie liczy, a nawet w kolejnym meczu z rzędu, czyli niedawno w derbach znowu zawiódł. Z całą pewnością akurat w FC Barcelona kariery nie zrobi... może w innym klubie.
2
I tak lepszy Tottenham niż Inter. Przecież w fazie pucharowej Włosi najprawdopodobniej z nikim by sobie nie poradzili...
1
Bzdury napisałeś i chyba nie do końca wiesz co to znaczy być profesjonalistą. W sumie tak samo jak Francuz...
3
Kibice Barcelony są mega wymagający, i dodam jeszcze, że nie od dziś.
0
Czas najwyższy zagrać mecz na wzmocnienie się mentalnie, bo ostatnio jak na Barcelonę (bardzo ważne) idzie nam ciężko z przeciwnikami a gra wygląda mało efektywnie. Stawiam na 3:0!
1
Z pocałowaniem ręki dać szansę na regularną grę, gdziekolwiek. Nie pamiętam dwóch dobrych meczów Denisa w Barcelonie, a przez bycie w szerokiej kadrze blokuje miejsce dla na przykład Riqui Piqui. Nic nam z Suareza tak na prawdę. Nawet Alenii należą się szansę, bo już Ci piłkarze nie mają miejsca w kadrze a jakoś udowadniać przydatność powinni.