0

To będzie następny trener Barcelony po Valverde, o ile trener utrzyma się do 2021 roku, a wtedy któryś z kandydatów na nowego prezydenta będzie chciał wprowadzić Xaviego na ławkę trenerską. Czekam na to.

1

Również mam wątpliwości ku profesjonalizmowi w klubie. Na pewno przyda się oddech po tej ostatniej kadencji Bartomeu.

0

Gdzie ta Barcelona wyróżniającą się profesjonalizmem i skromnością? Bartomeu przewodzi kłamstwem.

0

Czyli czego? ;) Aż się chce zapytać.

0

Kogo trzeba teraz sprzedać, Coutinho czy Dembele?

6

Do niczego dobrego ten zarząd nie doprowadzi już Barcelony. Mało profesjonalnie, to wygląda.

0

Niczym Erazm z Rotterdam :)

0

Wstyd, że jego jedenastka zadecydowała! Wszystko przemawiało za jego doświadczeniem, a tu wtopy. Ciekawe czy klub w ogóle rozgląda się za jego następcą, powinien i to nie ze względu na karnego :)

10

Cardoner, to ten co oficjalnie powiedział, że Neymar na pewno nie odejdzie do PSG. Pamiętam to jak dzisiaj. Oceny jego decyzji nie muszę wysunąć :)

0

Marca jest madrycka i oni dobrych zamiarów w stosunku do nas nie mają.

0

25 mln euro, to musi on być naprawdę słaby.

0

Jemu chodzi najprawdopodobniej o zapewnienie gry w pierwszym składzie. Taka otrzymałby w PSG i Juventusie, nie jestem pewny czy w Barcelonie. Dobrą opcją byłby również Liverpool. Oczywiście nie zmienia faktu minimalizowanie gry z najlepszymi wybierając opcje francuską.

0

Co to jest 30 baniek :D Nawet na Everton, to żadne wielkie pieniądze!

1

Jego czas w Barcelonie minął, identycznie jak Denisowi. Potrzebujemy wzmocnień a nie uzupełnień kadry, aż chce mi się krzyczeć! :)

1

Nie wierzę, że trafi do nas. On chyba jeszcze sam nie wie czego chce. Rok temu mówił, o zdobyciu LM z Atletico, a tłumaczył to tym, że zdobycie z tym klubem pucharu to coś wyjątkowego. Teraz pewnie myśli o tym samym ale z PSG i walenie bramek przecietniakom i slabeuszom we Francji.

0

Świetny transfer! Napisze krótko, zawodnik ma ogromny potencjał, trzeba to wykorzystać!

0

@Bogan
Na pewno siedzi ale część z nich grała w tylu meczach o stawkę, że powinni ciągnąć resztę. Zastanawia mnie ten Arthur, porównuje się jego do Xaviego ale do pięt póki co nie dorasta. Ma za mało liczb, a Busquets jest od tego, żeby ich nie mieć ale za to przeprowadzać grę z pierwszej do drugiej linii. Pomoc słaba, fakt.

3

Nigdy nie widziałem tak bezradnej Barcy, z doświadczeniem blamażu sprzed roku. Gdyby była to młoda drużyna, to media pisałyby o braku doświadczenia, a tak to jest za stara ekipa. Dla mnie powtarzam zabrakło tak wielkiej utytułowanej marce po prostu jaj. Nie było momentu kiedy chcielibyśmy zabrać piłkę wcale nie grającej wielkiego meczu drużynie Liverpoolu. W polskiej ekstraklasie redaktorzy kazaliby zająć się prokuraturze meczem, z posądzeniem o korupcję. Tak to też mozna byłoby interpretować.

1

Samedo nie jest piłkarzem najwyższej klasy i takimi piłkarzami, którzy każdy mecz mogą mieć inny mamy uzupełniony skład. Dla mnie nie ma najmniejszej opcji, żeby nie pozbyć się piłkarza, który po prostu nie chce u nas grać. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Wague pokazał, że jest odważny i jak rzeczywiście tak jest, to ta cecha różni jego od kolegów z Barcy B, a za razem pozwala pokazać się na Camp Nou. Ja liczę na transfer de Ligt, bo on pokaże drużynie jak się gra z jajami!

0

Pisałem już kilkakrotnie, że brakuje nam gościa z jajami... o Puyolu, to już w ogóle nie piszę, bo takiego drugiego wojownika nie ma! De Ligt ma duże predyspozycje.

0

Jakby jakimś szczęściem Tottenham wygrał, to kto tam byłby faworytem :)

0

@betonito Chyba nie zaprzeczysz, że Cucurelli nie pomogło wypożyczenie? Po to tam tam poszedł, żeby się rozwinąć, zrobił to i to też był cel Barcelony. Alba jest po trzydziestce, także może młody piłkarz ma szansę być w niedalekiej przyszłości jego następcą... Kto wie? W takim wypadku, wypożyczenie może i coś dało Barcelonie :)

0

@Piotr777 @patryk @Avatarr Zaraz zaraz. Proszę kulturalnie napisać gdzie wyczułeś w moim komentarzu spięcie? Może i ironi nie wyczułem ale absolutnie nie uniosłem się, zresztą przecież nie masz podstaw, żeby tak sądzić :) Ja Ciebie nie obraziłem i nie siej fermentu. Zajmij się może merytoryką, bez sensu w ogóle taka zaczepka :) I jeszcze jedna prośba, to jest strona kibiców Barcelony, a część ludzi zachowuje się jak kibice wrogiej drużyny, mowa tu o Was, a dotyczy przesmiewczych tekstów.

0

@Avatarr No tu się nie zgodzę, bo zawodnik godny szans, a na pewno nie drewno. Co do Ivana, to po pierwsze jest po trzydziestce, a po drugie jak to napisał redaktor Stanowski, Rakitic stał się na kole mameją. Musimy się rozwijać i potrzebujemy kogoś z jajcami. Środek pola przegrywalismy w drugiej części sezonu.

0

Ile Barcelona mogłaby na nim zarobić, to jest pytanie ;) Stawiam, że jest szansa na odzyskanie 40 baniek.

0

@normasubiektywna Proszę. Postawiłem pod wątpliwość szkolenie i zarządzanie akademią.

0

@normasubiektywna Co wyjaśnić?

0

Dokładnie, w wieku 20 lat taki zawodnik powinien być w pierwszym zespole, a w razie bardzo małych szans na występy, winien ogrywac się... niczym ambitny Cucurella. W sumie skoro ciągle wierzy się w  rozwój Rafinii i Denisa w Barcelonie, to rzeczywiście Oriol ma jeszcze kilka lat na otrzymywanie szans (!). Wydawać się może, że poziom młodych piłkarzy zahamował bądź ludzi odpowiedzialnych za dyrektorowanie w akademi pogonić.

1

Jeżeli chodzi o napastnika, to na początku sezonu było widać, że Luis potrzebuje zamiennika, bo nie gwarantuje tej samej jakości co w poprzednich latach, no a co dopiero w nadchodzącym, tu najlepiej przyszłościowego kozaka, bo to nas nie ominie. Na Rakiticiu rzeczywiście można zarobić, a lepszy już nie będzie i de Jong nie przychodzi grzać ławki. Tacy piłkarze jak Rafinha czy Denis, to nie poziom Barcelony. Oni mieli może jeden, dwa mecze po których można było się przebudzić z drzemki i szerzej otworzyć oczy, a tak to zawodnicy bez statystyk, najkrócej. Szkoda, że taki Digne odszedł, bo w Evertonie nie gra się w pierwszym składzie dla jaj, a tak to raczej Cucurella nie otrzyma zaufania Ernesto. Luis Filipe nie pomoże odmładzic kadry, choć na dwa sezony mógłby się przydać. W środku musi być gość z jajami (nie żadna mameja!), bo tam po prostu oddajemy grę, a Sergio nie miał dobrego sezonu, a wręcz był czasami elektryczny jak Piast Gliwice w ostatnim meczu. Na Alenę wydaje mi się, że można liczyć, chłopak nabierze pewności siebie i jeszcze będzie ciągnął grę. Jeszcze Coutinho, miał 1,5 roku, żeby pokazał coś z Liverpoolu i niestety ma blokadę, do tego, to zawodnik bez charakteru wojownika, taka mameja, która można wyzwać, kopnąć, a on się nie zbuntuje. Gość według mnie potrzebuje takiego Klopp, od którego dostanie z rąsi w plecy przed meczem! Cierpliwości powinniśmy już być nauczenie po litowaniu się nad Gomesem. Przebudowa i jeszcze raz przebudowa, choć takiej swobody jak konkurent ze stolicy na pewno nie mamy. Liczę na współpracę trenera (tu też jedno oczywiste pytanie...) z Abidalem, bo tak możemy wyeliminować takie byki jak Boateng czy Murillo.

0

@Naker Obecny sezon mieli najgorszy od 17 lat i do tego takie historie jak strata Ronaldo, przebudowana kadra już ma wpływ na kryzys, a według mnie w przyszłym sezonie może być podobnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?