Długo obstawałem przy Ernesto ale wczoraj wbił sobie gwóźdź do trumny. Nie ma stylu, nie ma wyników i nie ma drużyny. Nic więcej już nie wniesie do drużyny.
Zgadzam się z większością kibiców na forum, odpuścić sprawę skoro nie stać nas na transfer, a Francuzi nie chcą zejść z ceny. Szczerze, to myślałem, że Neymar pomoże przy transferze wygłaszajac jakąś deklarację do gry w Barcelonie. On jednak sądził, że ma za dużo do stracenia, bo Real wtedy by odpuścił i przy nieudanej próbie Barcy zostałby we Francji. I tak nic mu to nie dało. Taka moja interpretacja :)
Co za szklany piłkarz. Z transferami ofensywnych piłkarzy jest jakaś udręka. Jak Leo nie zagra z Betisem, to będziemy podchodzić z piłką do 30 m bramki rywala i ją oddawać.
Zapewne wielu z nas ma już dosyć sagi z Neymarem. Za to że zarząd ma podcięte skrzydła z finansami czy to, ze sam Brazylijczyk nie może się zdecydować czego chce. Ale z tyłu głowy siedzi nadzieja na ten błysk Neymara na boisku i w końcu podniesienia przez kibiców piersi przed nos :)
Semedo i Dembele, to nieporozumienie. W dalszej kolejności to Roberto i Aleña. Tych czterech piłkarzy przyczyniło się do porażki. Z takim prawym obrońcą, Valverde będzie musiał trząść majtkami. A był to wyciągnięcia Cancelo, z którym łatwiej byłoby wszystkim w Barcelonie.
@buldog Twierdzę, że nie jestem Twoim kolegą, tak jak i w drugą stronę :) Pozaczepiaj kogoś innego, szkoda mi już czasu na pisanie z Tobą o głupotach. Takich kibiców zaczepiających raczej tutaj jest dostatek i są mało przydatni. Zajmij się czymś konstruktywnym :) ...ile podpowiedzi na lepsze wykorzystanie czasu ;) Trzymaj się!
@MarioVeB! Mam nadzieję, że nie będziemy później pisali przez lata, że wystarczyło dać jemu 1,8 mln rocznie i mielibyśmy gwiazdę. Taki jest rynek z klubami prowadzonymi przez szejkow i innych gwiazd interesów.
Nikt chyba tego co się dzieje w Barcelonie nie kontroluje. Trzeba zmienić osoby nieudolnie, który przyłożyły rękę do odejścia Simonsa i młodego Japończyka. Do tego klub kłamię, że nie miało kontaktu z Neymara, na którego też nie ma kasy. Smutno jest czytać takie wiadomości będąc kibicem Barcy.
@khris Nie przesadzaj z tym Suarezem :) Ma swoje lata i dobrze w klubie o tym wiedzą. To już nie ten sam zawodnik co 2-3 sezony temu. To tak najdelikatniej, bo zasłużył się klubowi i nie chcę być źle odebrany. Antoine nie przychodzi na żadną ławkę, proste.
0
Jakaś masakracja.
0
Dobrze, że nasz trzeci prawy obrońca Wague jest w kadrze meczowej.
2
Żenujące występy Firpo i Griezmana. Pozostali słabo i bardzo słabo. Ernesto już się nie wybroni, gwarantuję.
4
Długo obstawałem przy Ernesto ale wczoraj wbił sobie gwóźdź do trumny. Nie ma stylu, nie ma wyników i nie ma drużyny. Nic więcej już nie wniesie do drużyny.
14
Po prostu nie da się tego oglądać. Nikt nie wie co ma grać. Ta drużyna nie powinna nazywać się Barceloną w I połowie...
0
Ciekawe w ilu jeszcze meczach LM będziemy tak cierpieć. Ciężko po tym meczu wysuwac jakieś pozytywy.
1
Zastanawia mnie, że został uznany za zbyt słabego, żeby być zamiennikiem Suareza... a teraz obawiamy się jego formy strzeleckiej.
0
Ostatni sezon Luisa w Barcelonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo za odwagę!
3
W sam raz na Real. Zwolnilo się miejsce po Ronaldo, także jest coraz bliżej transferu.
1
Zgadzam się z większością kibiców na forum, odpuścić sprawę skoro nie stać nas na transfer, a Francuzi nie chcą zejść z ceny. Szczerze, to myślałem, że Neymar pomoże przy transferze wygłaszajac jakąś deklarację do gry w Barcelonie. On jednak sądził, że ma za dużo do stracenia, bo Real wtedy by odpuścił i przy nieudanej próbie Barcy zostałby we Francji. I tak nic mu to nie dało. Taka moja interpretacja :)
2
Co za szklany piłkarz. Z transferami ofensywnych piłkarzy jest jakaś udręka. Jak Leo nie zagra z Betisem, to będziemy podchodzić z piłką do 30 m bramki rywala i ją oddawać.
0
Zapewne wielu z nas ma już dosyć sagi z Neymarem. Za to że zarząd ma podcięte skrzydła z finansami czy to, ze sam Brazylijczyk nie może się zdecydować czego chce. Ale z tyłu głowy siedzi nadzieja na ten błysk Neymara na boisku i w końcu podniesienia przez kibiców piersi przed nos :)
2
Semedo i Dembele, to nieporozumienie. W dalszej kolejności to Roberto i Aleña. Tych czterech piłkarzy przyczyniło się do porażki. Z takim prawym obrońcą, Valverde będzie musiał trząść majtkami. A był to wyciągnięcia Cancelo, z którym łatwiej byłoby wszystkim w Barcelonie.
0
@buldog Twierdzę, że nie jestem Twoim kolegą, tak jak i w drugą stronę :) Pozaczepiaj kogoś innego, szkoda mi już czasu na pisanie z Tobą o głupotach. Takich kibiców zaczepiających raczej tutaj jest dostatek i są mało przydatni. Zajmij się czymś konstruktywnym :) ...ile podpowiedzi na lepsze wykorzystanie czasu ;) Trzymaj się!
0
@buldog Po co ta złośliwość? Wychodzi na to, że Twój komentarz był tak zbędny jak i mój. Czyż nie, mądraliński?
5
Akurat on ma czas na adaptację. Stawiam, że w przyszłości ma być to następca Jordiego.
1
Co to, to nie :D Samuel musi nie przepadac za Leo ;)
0
Jest trend żeby ściągać piłkarzy znających stan footballu i to jest zasadny ruch! Na pewno nie dzieje się dobrze w szkółce.
1
Wydatki tak nam rosną, w sumie nie tylko nam ale tylko progresja przychodów może nas uratować od spadniecia ze stolka.
0
@MarioVeB!
Mam nadzieję, że nie będziemy później pisali przez lata, że wystarczyło dać jemu 1,8 mln rocznie i mielibyśmy gwiazdę. Taki jest rynek z klubami prowadzonymi przez szejkow i innych gwiazd interesów.
1
Nikt chyba tego co się dzieje w Barcelonie nie kontroluje. Trzeba zmienić osoby nieudolnie, który przyłożyły rękę do odejścia Simonsa i młodego Japończyka. Do tego klub kłamię, że nie miało kontaktu z Neymara, na którego też nie ma kasy. Smutno jest czytać takie wiadomości będąc kibicem Barcy.
0
Szkoda, że przegraliśmy z taką słaba Chelsea. Choć wynik jest drugorzędny.
0
Yeah! O to chodzi!
1
Nie, bo jest mało rozsądny i... Brazylijczykiem, co w sumie często idzie w parze.
0
W tym sezonie musimy grać z jajami, co macie zrozumieć przede wszystkim z poszanowaniem rywala i walką! Dla wielu będzie to ostatni sezon.
0
@khris
Bardzo prawdopodobne.
0
@khris Nie przesadzaj z tym Suarezem :) Ma swoje lata i dobrze w klubie o tym wiedzą. To już nie ten sam zawodnik co 2-3 sezony temu. To tak najdelikatniej, bo zasłużył się klubowi i nie chcę być źle odebrany. Antoine nie przychodzi na żadną ławkę, proste.
0
@maroon Guardiola wskoczył od razu w duże buty, jak mnie pamięć nie myli. Nie liczę meczów z Tito na wioskach.