Bardzo słaba druga połowa. Barca sama sobie jest winna porażce. Czterech gości w środku a w drugiej połowie sami tworzymy sobie pressing i zasłużenie przegrywamy. Real przeciętny a my po prostu słabi. Zawiało dzisiaj Ernesto Valverde z końcówki. Widać, że coach nie ma jeszcze wystarczającego wpływu nad zespołem.
Mistrzem w sprzedawaniu, to Barcelona na pewno nie jest. Z drugiej strony Rafinha idzie za nie wielką kwotę, a Denis którego pozbyliśmy się jest jedynie rezerwowym. Wychodzi na to, że ceny wahają się ku normie :)
Żałosne jest jak Messi został potraktowany w końcówce meczu przez sędziów. Rozumiem, że główny nie widział ale żeby VAR nie miał odwagi szepnąć do ucha. Przegrali z presją. Podobna sytuacja z faulem Sergio Ramosa w meczu z Osasuną. Faul na czerwoną kartkę a nie było nawet przewinienia.
@FDJ Wiesz co, otwórz szerzech horyzonty. Czym Ty chcesz zaskoczyć Kloppa? Ok, może LM to dla nich nie to samo co PL, ale ta drużyna jest głodna sukcesów i w swojej grze niesamowicie wyrachowana. Rakiticem, który gra dwie na trzy piłki do tyłu a i tak ma plac? Barca ma najsłabszy sezon od lat, do tego wychodzą konflikty między dyrekcją a zawodnikami, fala ciężkich urazów ofensywnych graczy i przedwczesna rezygnacja z Pereza. Nikt nie jest w stanie nad tym zapanować, a już na pewno nie w tym sezonie będziemy walczyć o LM. Ja stawiam, że z Napoli będzie równie ciężko co z każdą inną drużyną. Na wyjazdach gramy słabo od sierpnia, a Ty żyjesz nadzieję, że nagle się obudzimy, bo piłkarze dojdą do wniosku, że z wypaleniem poczekajmy do następnego sezonu i damy radę z niedoświadczonym Fatim, w przeciętnej formie Antonim, a rywale zapomną o tym, że każdy nasz zawodnik od momentu przyjęcia półki szuka już Leo na boisku. W sumie, to już zaczynam wierzyć, że żartowałeś z tą wiarą :)
@Black_Wolf_95 Jaką Ligę Mistrzów? Tam są najlepsze drużyny Europy z Liverpoolem na czele. Drużyna z Wysp jest nie do zatrzymania, przynajmniej nie przez nas.
Beznadziejna jest Barcelona od kilku lat na rynku transferowym. Ousmane dozna za kilka tygodni kontuzji i leżymy... chyba, że przejdziemy na dwóch napastników i przeorganizujemy ustawienie w dwóch liniach. Nie ma co ukrywać, z taką kadrą ofensywnych zawodników Setien może bać się o pracę po sezonie. Moje zdanie.
Ciągle sądzę, że w klubie panuje chaos. Otwarcie powinno się powiedzieć, że klub pracuje nad przebudową jedenastki i szuka najlepszego rozwiązania. A tu kibice mają nie wiadomo jakie oczekiwania. Do tego obietnice wygrywania pucharów, kompletnie bez sensu.
1
Bardzo słaba druga połowa. Barca sama sobie jest winna porażce. Czterech gości w środku a w drugiej połowie sami tworzymy sobie pressing i zasłużenie przegrywamy. Real przeciętny a my po prostu słabi. Zawiało dzisiaj Ernesto Valverde z końcówki. Widać, że coach nie ma jeszcze wystarczającego wpływu nad zespołem.
0
Dokładnie wystarczy dać z siebie wszystko, żeby awansować. Od czasu do czasu tego brakuje drużynie.
2
Trochę małostkowe. Oby w każdym męczy chciał być lepszy.
1
@ShawnC Czyli bez ryzyka zostajemy przy pewnych podaniach do boku i tyłu. W sumie przy prowadzeniu, to dobry ruch.
1
@dawo17 dlaczego Ivan? Nie rozumiem.
1
Oby nie sprawdziły się prognozy z zachowawczym Rakicicem...
0
Największy kryzys w Barcelonie od wygrania wyborów przez Rosella.
0
Co tam się dzieje!
3
Styl „Rakiticiowy". Kolejny "wielki" jego mecz.
0
@POLAK12345 Chcesz napisać coś pozytywnego o Rakitic za ten sezon? Serio przyznajmniej próbuje :)
7
Najbardziej bezużyteczny piłkarz tego sezonu. Pan podaj do tyłu.
1
Mistrzem w sprzedawaniu, to Barcelona na pewno nie jest. Z drugiej strony Rafinha idzie za nie wielką kwotę, a Denis którego pozbyliśmy się jest jedynie rezerwowym. Wychodzi na to, że ceny wahają się ku normie :)
22
Żałosne jest jak Messi został potraktowany w końcówce meczu przez sędziów. Rozumiem, że główny nie widział ale żeby VAR nie miał odwagi szepnąć do ucha. Przegrali z presją. Podobna sytuacja z faulem Sergio Ramosa w meczu z Osasuną. Faul na czerwoną kartkę a nie było nawet przewinienia.
0
Ciekawe kiedy będzie mogli zobaczyć Barcelonę w swojej wyjściowej formie. Wczorajszy mecz Beyer - Borussia, to póki co marzenie :)
1
Człowiek odpowiedzialny za opinię powinien chociaż na chwilę zapaść się pod ziemię.
0
Jaki wywiad. To samo co poprzedni DS i to samo co przyszły.
0
@FDJ Wiesz co, otwórz szerzech horyzonty. Czym Ty chcesz zaskoczyć Kloppa? Ok, może LM to dla nich nie to samo co PL, ale ta drużyna jest głodna sukcesów i w swojej grze niesamowicie wyrachowana. Rakiticem, który gra dwie na trzy piłki do tyłu a i tak ma plac? Barca ma najsłabszy sezon od lat, do tego wychodzą konflikty między dyrekcją a zawodnikami, fala ciężkich urazów ofensywnych graczy i przedwczesna rezygnacja z Pereza. Nikt nie jest w stanie nad tym zapanować, a już na pewno nie w tym sezonie będziemy walczyć o LM. Ja stawiam, że z Napoli będzie równie ciężko co z każdą inną drużyną. Na wyjazdach gramy słabo od sierpnia, a Ty żyjesz nadzieję, że nagle się obudzimy, bo piłkarze dojdą do wniosku, że z wypaleniem poczekajmy do następnego sezonu i damy radę z niedoświadczonym Fatim, w przeciętnej formie Antonim, a rywale zapomną o tym, że każdy nasz zawodnik od momentu przyjęcia półki szuka już Leo na boisku. W sumie, to już zaczynam wierzyć, że żartowałeś z tą wiarą :)
1
@FDJ Powtarzam, Liverpool jest nie do zatrzymania na obecną chwilę. Nie pomyliłem się w przekazie swoich myśli :)
0
@Black_Wolf_95 Jaką Ligę Mistrzów? Tam są najlepsze drużyny Europy z Liverpoolem na czele. Drużyna z Wysp jest nie do zatrzymania, przynajmniej nie przez nas.
1
Słabo zaczął. Mawiam ja: Nieświadomie wsiadł na tego wspominanego byka.
9
Nie wiem jak oni mogą wierzyć w wygranie LM. W La Ligę także zaczynam wątpić. Nie radzimy sobie z Athletic a chcemy być najlepsi w Europie. To bajki!
5
@krzak82 Nie wiem po co pchasz się tu z polityką.
0
Przypomniały mi się wiążące słowa z dawnej reklamy Atlasa "Najważniejsze, to jest zaprawa". Tak odnośnie Naszego klubu.
1
@Morfik Nie kierowałbym się tu emocjami.
4
Połowa chaosu! Co to za poziom! Ivan Rakitic nie nadaje się już do Barcelony. On już nic nie wniesie. W każdym meczu przeważają zagrania do tyłu.
0
Wreszcie coś się ruszy.
9
Kolejny Douglas? Może ktoś zabrał głos w sprawie?
3
Ciekawe ilu jeszcze piłkarzy oświeci nas kontaktami z Barceloną :)
0
Beznadziejna jest Barcelona od kilku lat na rynku transferowym. Ousmane dozna za kilka tygodni kontuzji i leżymy... chyba, że przejdziemy na dwóch napastników i przeorganizujemy ustawienie w dwóch liniach. Nie ma co ukrywać, z taką kadrą ofensywnych zawodników Setien może bać się o pracę po sezonie. Moje zdanie.
0
Ciągle sądzę, że w klubie panuje chaos. Otwarcie powinno się powiedzieć, że klub pracuje nad przebudową jedenastki i szuka najlepszego rozwiązania. A tu kibice mają nie wiadomo jakie oczekiwania. Do tego obietnice wygrywania pucharów, kompletnie bez sensu.