3

Fatalne zmiany w drugiej połowie i bardzo słaba gra Barcelony (II połówka)!!!

0

Stawiam na Thiago Alcantarę! Prędzej czy później musi wrócić do Barcy, stylem pasuje idealnie a piszę akurat o nim, bo Iniesta grać niestety wiecznie nie będzie. Thiago jest chyba zależny w Monacium od Pepa, watpie zeby inny szkoleniowiec stawiał na Hiszpana.

0

A gdzie można obejrzeć powtórkę meczu?
Z góry dziękuję za podpowiedź :)

1

Czy macie pomysł gdzie mógłbym obejrzeć powtórkę meczu? Bardzo mi zależy, bo nie miałem możliwości obejrzeć pierwszej połowy.
Pozdrawiam!

0

Słuszna uwaga, o której należy pamiętać w takich radosnych chwilach jak ta obecna! Pamiętam jak gra Sergiego Roberto mnie irytowała, ale widać, że Lucho zna się na swoim zawodzie wyśmienicie! :))

0

Mega ciężki mecz. Liczę na 2:1.

1

Żaden z w/w składów nie jest dobry, no chyba, że chcemy zajechań niektórych piłkarzy. Sergio Busquets jest i świetnej formie ale to nie oznacza, że powinien grać w każdym meczu. Taki zawodnik musi być dostępny na najtrudniejsze mecze. Dostępny jest zawieszony w lidze Mascherano i to on powinien zagrać na środku pomocy z Iniestą i ewentualnie Roberto. Na obronie mamy szklanego Vermaelena i Bartrę, który gra mało. A napastników mamy nie do ruszenia, bo Munir i Sandro są cieniem samego siebie. To nie ta młodzież, którą wprowadzał z rezerw Guardiola.
Stawiam 4:0!

0

Świetnie, odpocznie fizycznie Leo :) Jest moc!

0

Trzeba mieć cierpliwość do zdrowia Belga :) Najważniejsze, że Suarez może zagrać! Stawiam 3:1.

0

Gdyby Valdes był młodszy, to z pewnością van Gaal nie oddzielałby się murem od Victora, tak jak to było z De Geą na początku sezonu. Po prostu cwany Holender wie, że może liczyć na De Geę i nie szanuje Victora Valdesa!

2

Jeżeli nie po tym sezonie to po następnym Jeremy na pewno odejdzie. Sorry za pesymizm :)

0

Chyba najbardziej do Barcy pasuje gość z obrazka. Naprawdę solidnie prezentuje się w obecnym sezonie. Szkoda, że wypadł Rafinha, bo ciągle w niego wierzę!

0

Marzę o duecie Xavi - trener, Puyol - dyrektor sportowy! To sa wielkie serca do pracy, tak jak Pep i Lucho! Nikogo innego nie potrzebuję, zadnego Mourinho czy Wengera...

0

Merytoryczna odpowiedź. Podzielam wątpliwości. Dzięki ☺

0

20 mln to mało prawdopodobne, chodź Jose ma już na d sobą presję wyników, bo transfery jego nie oczarowują. Barca powinna odmładzać skład nie nie wiem czy taka kwota nie przekonałaby zarząd i trenera do transferu w zimie. Bellerin z Arsenalu, mógłby być celem numer jeden, zresztą wychował się w Barcelonie.

0

A ja się martwię, że Barca jest słabsza od Celty Vigo, która co prawda ma kilku świetnych zawodników ale nie jedenastkę. Enrique wiedział co czeka Barce, dlatego też w ostatnim meczu oszczedzał Suareza, Neymara, Inieste i wczorajszej wrocil Pique. Celta Celtą alebw europie są silniejsze drużyny i Barca na pewno potrzebuje takiego Nolito w miejsce Pedro. Brakuje w takim meczu jak cholera Xaviego, może dużo nie grał ale majac takiego asa na lawce wszystkim w Barcelonie od sprzataczki po prezesa żyło się pewniej. Do nastepnego meczu!

7

Ale ciężki mecz. Barca musi być w formie dzisiaj, żeby wygrać mecz. Atletico to nie kopciuszek ale solidny zespół, który co roku rozsądnie wypełnia luki po ubytkach. To wszystko jest dziełem Simeone!

1

Przecież po sezonie 2015/2016 możemy dokonywać transfery, nie rozumiem skąd wzięła się taka propozycja. Z całym szacunkiem dla Adriano, który był i jest przydatnym zawodnikiem ale potrzebujemy odmładzać skład, bo idziemy w skrajność. Po tym sezonie Brazylijczyk powinien dostać szansę w innym klubie i to jest chyba oczywiste.

1

Sergi Roberto to piłkarz, który grą na wypożyczeniu powinien udowodnić czy zasługuje na grę obok Sergio, Andresa czy Ivana. Nic jeszcze ten piłkarz nie pokazał a leci mu kilejny rok w kadrze Barcelony. Dla mnie nieporozumienie. Nie dużo lepiej zapowiada się Adriano, choć ten piłkarz najlepsze lata gry zdecydowanie ma już za sobą i jego odejście za rok jest tak prawdopodobne jak to, że Messi będzie nominowany do złotej piłki. Ciągle liczymy na Rafinhę, bo to według mnie dobry piłkarz z dużymi możliwościami. Barca tym meczem i jutrzejszym może udowodnić, że to ciągle drużyna na ktora nikt nie chciałby trafić w LM.

0

Sami najmadrzejsi

0

Thiago Alcantara ma chyba większy potencjał.
Pozdrawiam

0

Dzięki bardzo za podpowiedź :)
Pozdrawiam

0

Piękny mecz! O to chodzi w piłce nożnej! Jak dla mnie Pedro jest jedną nogą w Manchesterze United, widać było po zachowaniu kolegów z drużyny.
Teraz z innej beczki, czy orientuje się ktoś na jakim kanale TV będzie puszczany mecz Athletic - Barcelona 14 sierpnia? Pytam nie z lenistwa, tylko przewertowałem większość kanałów sportowych i tradycyjnych i nigdzie nie znalazłem. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Złośliwym komentarzom dziękuję.
Pozdrawiam

2

Wcześniej czytałem, że Barca z racji wpłacenia pewnej kwoty, za transfer Brazylijczyka zapłaci bodaj łącznie ok. 3,2 mln euro.
Oczywiście nie jestem nie omylny i mogę się mylić.
Pozdrawiam

0

Często właśnie bywa tak, że zespoły które wygrywają przedsezonowe sparingi są zbyt pewne siebie przed ligą i idzie jak idzie, przykład to Manchester United w zeszłym sezonie. Miejmy nadzieję, że Lucho czuwa nad przygotowaniem do sezonu!

1

Chyba za dużo gier komputerowych przekladasz na rzeczywistosc. Luis Enrique chyba wie najlepiej.
Pozdrawiam

5

Jak ten koleś uzbierał ponad 8 tys. głosów socio! Powinien przedstawić nowy projekt zarządzania La Masią, bo w przeciwnym razie będziemy kupować pilkarzy jak Real Madryt, co sezon, co przy nietrafionych zakupach będzie ponownie zwiększać nasz dług i Bartomeu bedzie po Nunesie kolejnym zapatrzonym w siebie i jedynie w swoich zwolenników dyktatorem. Co nam da jak będziemy wydawać po 60 mln na sezon, skoro nie będzie kogo wyciągać ze szkólki. Nie rozumiem prezydenta, sam jest wyksztalcony, więc powinien wiedzieć co oznacza szkoła dla człowieka i jakie ma korzyści.

0

Też byłem przeciwko temu transferowi. Ale wiadomo, że możemy się mylić, więc mam nadzieję że tak będzie. 34 mln euro dla Barcy to nie mała kwota.

0

Pamiętaj, że jest Rafinha, za którego nie trzeba płacić a dawać więcej szans, żeby poczuł swoją wartość. Arda Turan w momencie ewentualnego przejścia do Barcy skończy 29 lat. I jeszcze jedno FC Barcelona to nie studnia bez dna.
Pozdrawiam kibica

0

Wypożyczenie do Interu to i tak jak odejście z Barcelony. Oby Martin grał jak najwięcej, bo gdzie jak gdzie ale we Włoszech taktyka to nr. 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?