0

Szkoda, że nie jest to artykuł o Masipie...

0

Godin to numer 1 w defensywie Atletico. Naprawdę solidny obrońca.

1

Przepraszam za arogancję, ale przecietny to jest co najwyżej Twój komentarz.

0

Bardzo dobry bramkarz.

0

Chyba oczywiste jest, że Dani Alves zostanie w Barcelonie przynajmniej do końca przyszłego sezonu. A Luis Enrique nie ma nad czym się zastanawiać, jeżeli chodzi o przyszłość Brazylijczyka.

0

Po kilku występach Mascherano na pozycji pivota, można śmiało napisać, że jest zdecydowanie w lepszej formie niż Sergio. Najważniejsze, że Javier daje drużynie więcej niż Busquets, swoją zdecydowaną grą, pewnością siebie i ogromną walecznością. Ale jak zabierzemy ze środka defensywy Argentyńczyka, to tam pozostanie kłopot, bo Pique jest daleko od swojej przyzwoitej formy a Mathieu i Bartra, to może i rozwiązanie ale ryzykowne. Chyba, że Vermealen kiedyś wyzdrowieje... :)

0

Skoro napisałem, że jesteś złośliwy, to dlaczego podważasz moje zdanie?

2

Bardzo dobra decyzja. Munir ma talent ale na razie wszystko idzie dla niego a szybko. Z drugiej strony Barca B ma kłopoty w Segunda B.

0

Powtarzam, że Montoya nie ma umiejętniści na to, ażeby grać w Barcelonie. W tym klubie mają grać zawodnicy za coś i podnosić poziom, a Martin takim grajkiem nie jest. Zreszta Stoiczkow (w naszym tlumaczeniu), określił się na temat Martina. Nie ten poziom. Wracajac do pisowni, to raczej recza oczywista jest, że nie miałem w domyśle napisać "na tramwaju" ;)

1

A jaki to ma związek z Barcelona? Przecież mądraliński nie jest to dyktando a strona klubu dla którego kibicuję. Ale dodam jeszcze, ze powinieneś napisać (...)"przynajmniej" a "bynajmniej"? Jestes typowym przemadrzałym i złośliwym Polakiem... takim jakiego najłatwiej spotkać na ulicy, tramwaju czy w pociągu.j

1

Martin nie jest to zawodnik to gry w podstawowym składzie takiego klubu jak Barcelona. Co najwyżej może być zmiennikiem Daniego, nic więcej. Jestrm przekonany, że jeżeli już zmieni klub, to na dużo słabszy piłkarsko, chyba że jako zmiennik. Cieszy bynajmniej to, że ma ambicje zeby nie siedzieć na ławce, a grać.

0

Doczytaj do końca. Wszystko jest jasno napisane.

0

Wiadomo, że dla takiego młodego bramkarza Ajax, to świetny wybór.

0

Jak Messi będzie grać tak jak wczoraj, to wrócimy do zdobywania pucharów, bo za nim pójdzie cała drużyna! Cieszę się ze słów jakie udzielił :)

1

A Ferguson to był masażysta w Manchesterze czy najwybitniejszym trenerem w ich historii? Ferguson nigdy nie miał po połowie sezonu miejsce gwarantujące grę... w drugiej lidze. Dzisiaj na całe szczęście Simeone nie miał za dużo do powiedzenia w starciu z pięknie i skutecznie grającą Barceloną :)

Pozdrawiam

0

Po takiej rozmowie można osądzić dwa warianty: jak Barca wygra z Atletico, to serial będzie ciągnął się dalej (chyba, że wygra przekonująco), gdy przegra Luis może już tylko liczyć na... nie wiem nawet co. Trener skłócony z grającą ikoną klubu, jednym z najwybitniejszych grających piłkarzy świata, i do tego fatalna atmosfera w klubie oraz kibice u których "Lucho" nie ma poparcia. Tak naprawdę, to miejsce w tabeli i tak lepsze od tego co dzieje się od kilkunastu tygodni w klubie. Na pewno to nie pomaga nikomu (ewentualnie jak to w każdych wyborach kontrkandydat obecnego prezesa może mieć jedynie łatwiej).

0

Wybory w tym roku to świetna wiadomość! Jak już obecny prezydent Bartomeu zdecydował się, że nie dokończy obecnej kadencji, to możemy się już domyślać jaki panuje chaos wewnątrz klubu.

Oby przyszły prezydent był lepszy od obecnego i dał pracować piłkarzom w zupełnym spokojem.

1

Co byłoby ciekawie? FC Barcelona to jak wiesz w pełni profesjonalny klub i takiego podejścia wymaga sie od piłkarzy. Gra w Barcelonie to powinna byc nagroda. Tu nie ma miejsca na grze przeciwko trenerowi!

Pozdrawiam

0

Ewentualny nowy prezes może nas o tyle podnieść na nogi, ponieważ wszystkie sytuacje obserwuje z zewnątrz i powinien wiedzieć jakie są potrzeby kibiców!

0

No to poznaliśmy część prawdy o sytuacji w klubie. Mamy więcej polityki niż sportu. Rzeczywiście co wiceprezes robi na stanowisku prezesa? Przecież to socio decydują kto jest na tym najwyższym stanowisku, a o Bartomeu nikt nie decydował... Co prawda jeszcze dramatu nie ma ale wszystko idzie w tym kierunku... Dzisiaj jest nadzwyczajne spotkanie zarządu i zobaczymy czy są w stanie coś zmienić bądź pobudzić.

0

Chyba musimy czekać aż za klub wezmą sie Puyol i Xavi. Nasze legendy mają sercew kształcie herbu blaugrana! Ja czekam na ten moment i wiem, że się doczekam...

0

Nie pisz bzdur, Mistrzostwo Hiszpani sami przegraliśmy, mało tego zrobiliśmy to we frajerskim stylu. Pamietam to jak dzis jak piłkarze chodzili po boisku zamiast zasuwać na 120%! To był straszny wieczór...

0

Luis Enrique nie ma wielu sposobów na grę. Tak to naprawdę brzmi. W ogóle skoro nie wystawił Neymara i Messiego, to również mógłby wyjść w 10! Mina Lucho pod koniec meczu była jednoznaczna, brak pomysłu.Dodam jeszcze, że nasz system polegający na wejściu z piłką do bramki rywala legł w gruzach. Sytuacja Neymara w II połowie powinna nam dać choćby jeden punkt, lech Brazylijczyk zamiast oddać strzał z szóstego metra wolał dalej kiwać.

0

Zero przewidywalnosci ze strony Zubizaretty. Był zawodnikiem ale nie do końca jest bystry.

1

Ja także jestem zdania, ze Xavi to najlepszy rozgrywający (6) w histori.

10

Jednak dobrze, że Zubi jest dyrektorem sportowym.
Pozdrawiam

0

Barca ma juz jedynie punkt przewagi nad strefą spadkową. Wiadomo jak odcczulibyśmy ewentualną degradację, odejsciem większości zawodników aspirujących do gry na Camp Nou. Zrspołowi bardziej brakuje charakteru niż zgrania.

0

Pedro jest niezniszczalny w Barcelonie. Cieszy gra Martina Montoi :)

0

Barca przeciwko Cordobie powinna zagrać składem z meczu przeciwko PSG oraz z takim nastawieniem ofensywnym. Musimy przygotowywać sie na granie z drużynami nastawionymi na remis, a z takimi ciężko gra się atakiem pozycyjnym w oklepanym ustawienuu taktycznym. Wiadomo jak ciężko gra się nam z zespołami broniącymi 10 zawodnikami. A już nie wspomnę i wyjazdach.

Dzisiaj 4:0.

0

Jaki De Sciglio? Był już Zambrotta. Nam jest potrzebny prawy ofensywny zawodnik.

Dodam, że właśnie zaczyna się transmisja meczu FC Porto - Benfica na nakale SportKlub :) Zobaczę na co stać tego pana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?