Nie ma co, Suarez przyszedł w miejsce Alexisa, który był wielkim walczakiem jak na poprzedni sezon ale to Luis Suarez jest większym kozakiem. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to bardzo chętnie wysłucham argumentów ku temu?
A wiesz ile taki Suarez ustrzelił goli i do tego miał asyst, choćby w poprzednim sezonie? Jeżeli Alexis strzelając 15 bramek zaliczył niezły/dobry sezon, to co powiedzieć o Urugwajczyku, który w dodatku został uznany najlepszym piłkarzem Ligi angielskiej. Ale domyślam się, że musisz jak i część kibiców Barcelony zobaczyć jaki to efektywny napastnik :)
Wiadomo, że szacunek dla wielkiego Ronaldinho za to co zrobił, trofea i jak wysoko zawiesił poprzeczkę dla następców ale jednak to jest piłkarz, który po prostu uwielbia tańczyć. Chciałbyś widzieć Neymara i Messiego na okładkach hiszpańskich tabloidów, którzy zostali przyłapani na baletach? :)
Liczę na Luisa! Właśnie takiej osoby potrzebujemy na stanowisku trenera! Osoby, która w całości poświęci się drużynie, a co najważniejsze odda całe serce, bo on tutaj już zostawił zdrowie jako piłkarz!
Barcelona była pod presją i każdy zespoł wiedział, że chcą kupić obroncę. No i tak Barcelina wydałabpokaxną sume za pilkarza po 30 tce. Jak to był najtanszy obronca, co tu mówic o Kompanym, Silvie czy Hummelsie :)
Nieeee! Nie wierzę, że Puyol macza w tym palce! 20 mln euro za trzydziestoletniego stopera to olbrzymia kwota. Dziwi mnie, że Valencia nie chciała się pozbyc piłkarza za 10 mln, powtarzam, ze ma 30 lat i lepszy ani motorycznie ani technicznie nie bedzie.
Musi zostać! To nie jest piłkarz, który osłabia drużynę ale zawsze coś daje. Do drużyny wchodzą młodzi chłopcy i muszą mieć się od kogo uczyć, a jak nie od najlepszego rozgrywającego w historii piłki nożnej to od kogo? Xavi wcale nie musi biegać tyle co zawsze, wystarczy, że potrafi się dobrze ustawić, posłać piłkę "na nos", zagrać na klepę czy wykonać to ostatnie podanie. To jest wybitny zawodnik Barcy i nie wyobrażam sobie lepszego Pivota kiedykolwiek. Jak ktoś uważa, że jest za stary czy może za niski czy jeszcze dziwniej, bo po prostu się nam znudził, to niech zmieni drużynę, której kibicuje.
Masip ma 25 lat, małe doświadczenie i ciężko będzie kiedykolwiek być bramkarzem numer 1. Szkoda, że bramkarz który przychodzi do pierwszej kadry z drugiej klasy rozgrywkowej nie dostanie szansy na wypożyczeniu w którymś z klubów La Liga, gdzie miałby plac. Teraz ciężko określić umiejętności Jordiego, tak jak i było u Oiera, gdzie w ogóle nie dostał szansy (ciężko tu mówić o 45 min. w spotkaniu z Lechią). A z drugiej strony ciekawi mnie czy taki Oier lub Masip byłby numerem jeden w takiej Legii, gdzie świetnie spisuje się (tylko) Kuciak :)
Wspaniały ruch ze strony Barcy wypożyczając Denisa! Zapewne przyszedł w lukę po Rakitiću. A Sevilla gra ofensywną pilkę, dodają do tego, że ma kilku naprawdę dobrych zawodników z którymi bedzie mógl rywalizowac. Do tego okres wypożyczenia dwa lata, ściągający presję z zawodnika, oznaczający spokojny rozwój i rywalizację.
Naprawde świetnie, że taki klub zgodził sie ogrywać naszego zawodnika :)
Już nie przesadzaj z Adriano! Zagrał kilka słabszych spotkań (patrz jak grała drużyna) i skazujesz na wygnanie. Zauważ, że zagrał więcej tych niezłych. Zauważ również, że to jest zmiennik i to jaki uniwersalny. Irytuje mnie jak ktoś nie docenia takiej wszechstronności zawodnika. To jest lewy obrońca, prawy obrońca, środkowy obrońca i skrzydłowy! Wymień mi takiego typa w innej drużynie i do tego tak ambitnego i dynamicznego?
Ale mamy trójkę napastników! Takiego właśnie napastnika potrzebowaliśmy i to nie od wczoraj. Na pewno Luis Suarez zapewni nam więcej goli jak Alexis Sanchez.
Wielu z kibiców Barcelony już daawno przekreśliła Javiera, a tu okazuje się, że jest to bardzo solidny pomocnik! Nie bez powodu ten charakterny zawodnik został wybrany do trojki kapitanów Barcy na zbliżający się sezon :)
Okej, może nie każdemu podoba się decyzja zarządu odnośnie sprzedaży zawodnika ale nie pisz głupot, że grał fantastycznie, bo ja nie widzialem żadnego fantastycznego występu Chilijczyka w koszulce Barcy. Za ambicje jestem jemu wdzięczny i zawsze będę szanował takiego grajka.
Czyli chciałbyś, żeby Leo odszedł? Messi w takiej formie jest i tak wyrózniającym sie piłkarzem. Ale to, że dużo spacerował, to jest fakt. Ciekawi mnie czyja to wina? Wydawać sie może, że Barca została źle przygotowana do sezonu...
Zastanów się a później napisz. Dla takich jak Ty nie ma miejsca wśród kibiców FC Barcelony! Jakoś pamiętam fatalne pudła Alexisa w meczu z Getafe (przegraliśmy a Alexis nie trafił do pustej bramki z 1,5 m) i nie wiem czy pamietasz jaki to by:ł ważny mecz. Alexis w poprzednim sezonie raczej się nie wyróżniał, no może jedynie podczas nieobecności Leo.
1
Idz na strone Legii, to jest moja prośba.
4
Nie ma co, Suarez przyszedł w miejsce Alexisa, który był wielkim walczakiem jak na poprzedni sezon ale to Luis Suarez jest większym kozakiem. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to bardzo chętnie wysłucham argumentów ku temu?
0
A wiesz ile taki Suarez ustrzelił goli i do tego miał asyst, choćby w poprzednim sezonie? Jeżeli Alexis strzelając 15 bramek zaliczył niezły/dobry sezon, to co powiedzieć o Urugwajczyku, który w dodatku został uznany najlepszym piłkarzem Ligi angielskiej. Ale domyślam się, że musisz jak i część kibiców Barcelony zobaczyć jaki to efektywny napastnik :)
Pozdrawiam
0
Wiadomo, że szacunek dla wielkiego Ronaldinho za to co zrobił, trofea i jak wysoko zawiesił poprzeczkę dla następców ale jednak to jest piłkarz, który po prostu uwielbia tańczyć. Chciałbyś widzieć Neymara i Messiego na okładkach hiszpańskich tabloidów, którzy zostali przyłapani na baletach? :)
Pozdrawiam
1
Czy już ktoś wie pod jakim linkiem bedzie mozna obejrzeć mecz? Z góry dziekuje.
0
Liczę na Luisa! Właśnie takiej osoby potrzebujemy na stanowisku trenera! Osoby, która w całości poświęci się drużynie, a co najważniejsze odda całe serce, bo on tutaj już zostawił zdrowie jako piłkarz!
0
Ale precyzyjny strzał!
0
Pique-Puyol? Chyba nie pamiętasz już jak grał Pique w swojej szczytowej formie tak jak i Puyol?
4
Bardzo dobrze, że Xavi zostaje! :) Nie wiem jakie mogą być tego minusy...
0
Barcelona była pod presją i każdy zespoł wiedział, że chcą kupić obroncę. No i tak Barcelina wydałabpokaxną sume za pilkarza po 30 tce. Jak to był najtanszy obronca, co tu mówic o Kompanym, Silvie czy Hummelsie :)
1
Nieeee! Nie wierzę, że Puyol macza w tym palce! 20 mln euro za trzydziestoletniego stopera to olbrzymia kwota. Dziwi mnie, że Valencia nie chciała się pozbyc piłkarza za 10 mln, powtarzam, ze ma 30 lat i lepszy ani motorycznie ani technicznie nie bedzie.
1
Musi zostać! To nie jest piłkarz, który osłabia drużynę ale zawsze coś daje. Do drużyny wchodzą młodzi chłopcy i muszą mieć się od kogo uczyć, a jak nie od najlepszego rozgrywającego w historii piłki nożnej to od kogo? Xavi wcale nie musi biegać tyle co zawsze, wystarczy, że potrafi się dobrze ustawić, posłać piłkę "na nos", zagrać na klepę czy wykonać to ostatnie podanie. To jest wybitny zawodnik Barcy i nie wyobrażam sobie lepszego Pivota kiedykolwiek. Jak ktoś uważa, że jest za stary czy może za niski czy jeszcze dziwniej, bo po prostu się nam znudził, to niech zmieni drużynę, której kibicuje.
0
okej, podałeś niezłe atuty Kolumbijczyka ale gdzie byś jego "wepchał"?
0
Ajax, rzeczywiście mógłby być silny. Daley Blind, to pewnie byłby lepszy zawodnik niż Mathieu. Na mundialu się sprawdził!
0
Masip ma 25 lat, małe doświadczenie i ciężko będzie kiedykolwiek być bramkarzem numer 1. Szkoda, że bramkarz który przychodzi do pierwszej kadry z drugiej klasy rozgrywkowej nie dostanie szansy na wypożyczeniu w którymś z klubów La Liga, gdzie miałby plac. Teraz ciężko określić umiejętności Jordiego, tak jak i było u Oiera, gdzie w ogóle nie dostał szansy (ciężko tu mówić o 45 min. w spotkaniu z Lechią). A z drugiej strony ciekawi mnie czy taki Oier lub Masip byłby numerem jeden w takiej Legii, gdzie świetnie spisuje się (tylko) Kuciak :)
0
Ale pod jakim względem?
Pozdrawiam
0
Sądzisz, że Dongou lepszy od Bojana?
0
Dlaczego napisałeś, "dziewczynki"? Jak jesteś kibicem Barcy to na dobre i na złe!
2
Wspaniały ruch ze strony Barcy wypożyczając Denisa! Zapewne przyszedł w lukę po Rakitiću. A Sevilla gra ofensywną pilkę, dodają do tego, że ma kilku naprawdę dobrych zawodników z którymi bedzie mógl rywalizowac. Do tego okres wypożyczenia dwa lata, ściągający presję z zawodnika, oznaczający spokojny rozwój i rywalizację.
Naprawde świetnie, że taki klub zgodził sie ogrywać naszego zawodnika :)
0
bzdura! ale taką pompę, to nawet ciężko sobie wyobrazić :)
1
Już nie przesadzaj z Adriano! Zagrał kilka słabszych spotkań (patrz jak grała drużyna) i skazujesz na wygnanie. Zauważ, że zagrał więcej tych niezłych. Zauważ również, że to jest zmiennik i to jaki uniwersalny. Irytuje mnie jak ktoś nie docenia takiej wszechstronności zawodnika. To jest lewy obrońca, prawy obrońca, środkowy obrońca i skrzydłowy! Wymień mi takiego typa w innej drużynie i do tego tak ambitnego i dynamicznego?
0
Bardzo dobry transfer Villarrealu! Na pewno zwiększy siłę klubu.
0
Ale mamy trójkę napastników! Takiego właśnie napastnika potrzebowaliśmy i to nie od wczoraj. Na pewno Luis Suarez zapewni nam więcej goli jak Alexis Sanchez.
0
Wielu z kibiców Barcelony już daawno przekreśliła Javiera, a tu okazuje się, że jest to bardzo solidny pomocnik! Nie bez powodu ten charakterny zawodnik został wybrany do trojki kapitanów Barcy na zbliżający się sezon :)
0
Okej, może nie każdemu podoba się decyzja zarządu odnośnie sprzedaży zawodnika ale nie pisz głupot, że grał fantastycznie, bo ja nie widzialem żadnego fantastycznego występu Chilijczyka w koszulce Barcy. Za ambicje jestem jemu wdzięczny i zawsze będę szanował takiego grajka.
0
To nie kibicuj Barcelonie. Wiesz, że będzie w plecy, to szkoda nerwów. A Twój pseudonim chyba z niczego się nie wziął.
0
Czyli chciałbyś, żeby Leo odszedł? Messi w takiej formie jest i tak wyrózniającym sie piłkarzem. Ale to, że dużo spacerował, to jest fakt. Ciekawi mnie czyja to wina? Wydawać sie może, że Barca została źle przygotowana do sezonu...
0
Zastanów się a później napisz. Dla takich jak Ty nie ma miejsca wśród kibiców FC Barcelony! Jakoś pamiętam fatalne pudła Alexisa w meczu z Getafe (przegraliśmy a Alexis nie trafił do pustej bramki z 1,5 m) i nie wiem czy pamietasz jaki to by:ł ważny mecz. Alexis w poprzednim sezonie raczej się nie wyróżniał, no może jedynie podczas nieobecności Leo.
0
No pewnie tak. Ale tak samo to jest pewne jak to, że przed Mundialem kosztowałby kilka rubli mniej.
0
Dobry transfer! Ale trzeba pamiętać o ekonomii. Sociedad otrzymał za 31 - no letniego bramkarza aż 12 mln euro! Za rok kosztowałby pewnie 3-4 mln.