Dzisiaj światowe gazety proponują transfer Fabregasa do Chelsea :)
A jutro będzie transfer Xaviego do Manchesteru Utd!
...pojutrze jeszcze mi nic głupiego nie przychodzi do głowy :)
Pamiętajcie, że wraca do nas niezły zakończonego sezonu Rafinha Alcantara.
Xavi, to najlepszy rozgrywający w historii. Jest to moja obiektywna opinia, oparta na całej karierze Hernandeza a nie na dzisiejszej porannej dyspozycji.
Raczej przesadzileś z ta radykalną ocena. Mimo, że Cesc nie gra wybitnie i nigdy nie bedzie najlepsz na świecie, to i tak Koke nie możemy oceniać po jednym sezonie, że jest lepszy od Fabsa, który zagrał milion spotkań w Premier League itd
Gówniarz czy może nie gówniarz heh Tyle Cie to powinno interesować :) Najpierw naucz się odnosić z szacunkiem, to wtedy też będziesz szanowany. Jak już wcześniej zaznaczyłem robisz z siebie wielkiego przemadrzalca i takiego samego znawca pilki, ale to tak nie do końca jest. Co do Alexisa, to nie oceniaj jego na pidstawie dzisuejszego meczu tylko całego sezonu.
Ej, mistrzu, to Ty także pohamuj swoje emocje i nie jestem dla Ciebie żadnym cwanie nazwanym "starym". Co się dziwisz, sam nie szanujesz drugiego człowieka, to on Cie tez nigdy nie będzie szanował :)
Odnośnie tego co naskrobałeś, to nie mam zamiaru się wypowiadać, bo jestem obiektywny czy to do Barcelony czy do innych drużyn.
Rzeczywiście, zabrakło Carvajala. Ten młodzian jak się nie zmarnuje w Realu, to będzie za dwa lata podczas Euro pierwszym prawym obrońcą. Tak samo Thiago Alcantara, który gdyby nie kontuzja, to mógłby zastapić nawet Xaviego. Wydawać się mogło, że Negredo, to pewniak do wyjazdu.
Guardiola prędzej czy później wróci do Barcelony, on ma krew Katalońską. Ale uwierz mi, nie wróci póki FC Barceloną będą rządzić ludzie Rosella. Koniec, kropka.
Ktoś tu dobrze napisał, że Carlesa użyją jako karty przetargowej. Z drugiej strony Carles ma bardzo duże poważanie wśród rywali, drużyn piłkarskich. Z tego co pamiętam, to był jedynym piłkarzem Barcy szanowany przez stronę z Madrytu.
Świetnie! Carles ma duży potencjał, ponieważ to niezwykle ambitna postać. Tak naprawdę, to najważniejsze jest to, że nasz najlepszy Kapitan, zostaje w klubie... i to obojętnie w jakiej postaci! :)
Gdy Sergio Aguero przechodził do City w 2011 roku, to Real Madryt również był zainteresowany Luisem Suarezem? I czy w 2012 także byli zainteresowani Urugwajczykiem?
Przypominam, że nie jesteśmy Bayernem Monachium, PSG, Manchesterem City ani Realem Madryt, żebyśmy mogli sobie pozwolić negocjowanie oferty od jakichś 50 mln. Dla nas liczy się każdy rubel. Wiadomo, że uciekł nam już Luiz, który według mnie był idealnym wzmocnieniem drużyny ale tam też PSG przebiłby naszą ofertę. Aguero zawodnik świetny ale skoro Real musiał obejść się smakiem, to bez ingerencji Sergio nie mamy szans, żeby wzmocnić się Argentyńczykiem.
Transfer rzeczywiście mało realny. Sergio to młody i bardzo dobry zawodnik (Messi to świetny zawodnik, dla jasności). Gra w klubie, który zdobył Premier League, bardzo bogatym klubie. Jednak Anglia ma silniejszą ligę. I co najważniejsze jest zapewne bardzo drogi. City zapłacił za niego 44 mln, więc pewnie oczekiwaliby nawet 60-70 mln. Ale najważniejsze w tym temacie jest pytanie, dlaczego Manchester City miałby się zgodzić na sprzedaż Argentyńczyka? Chyba nie dla kasy :)
Rakitić zaliczył świetny sezon ale to nie zmenia faktu, że u nas mógłby mieć problem z odnalezieniem się. Do tego dochodzi niezły i mlody Rafinha i to tego niekonwekcjonalnego ofensywnego pomocnika powinnismy obstawiać na konkurenta dla Andresa czy Fabregasa. Wierzę, że Luis bedzie stawiał na swojego byłego podopiecznego. Barca to jednak specyficzny klub. A i nie wierzę, że Tello może jeszcze zrobic kariere.
Alexis może i był najlepszy ale w Udinese Calcio. Coś Ci się chyba pomyliło, ziomuś. Przeczytaj artykuł dodany wczoraj podsumowujący pracę Martino w Hiszpanii i wyciągając z tego wnioski dowiesz się czy "darmozjadom" się nie chciało grać czy inny czynnik(i) był tego powodem. Dupa a nie kibic Barcelony z Ciebie. Dla takich jak Ty liczą się tylko tytuły i wspaniała gra. A tak naprawdę, to trzeba się liczyć z tymi chłopakami, którzy w większości już zdobyli wszystko co było do zdobycia. Teraz potrzebna jest przebudowa a w zasadzie odświeżenie kadry. Ale Ty tego nie rozumiesz i potrafisz z niezwykłą lekkością obrazić piłkarzy, którzy przez ostatnich kilka lat dokonali rzeczy niezwykłych. Cierpliwości i spokoju życzę.
1
Dzisiaj światowe gazety proponują transfer Fabregasa do Chelsea :)
A jutro będzie transfer Xaviego do Manchesteru Utd!
...pojutrze jeszcze mi nic głupiego nie przychodzi do głowy :)
Pamiętajcie, że wraca do nas niezły zakończonego sezonu Rafinha Alcantara.
0
Xavi, to najlepszy rozgrywający w historii. Jest to moja obiektywna opinia, oparta na całej karierze Hernandeza a nie na dzisiejszej porannej dyspozycji.
0
Ok, ale Ty pisz, bo jesteś wielkim znawcą. Higuain, Lewandowski? Oni są słabi? Zastanów się, bo chyba nie myślisz co pisesz :)
0
Może inaczej, zobaczymy co da Mundial, na który pojechali razem :)
0
Raczej przesadzileś z ta radykalną ocena. Mimo, że Cesc nie gra wybitnie i nigdy nie bedzie najlepsz na świecie, to i tak Koke nie możemy oceniać po jednym sezonie, że jest lepszy od Fabsa, który zagrał milion spotkań w Premier League itd
0
Gówniarz czy może nie gówniarz heh Tyle Cie to powinno interesować :) Najpierw naucz się odnosić z szacunkiem, to wtedy też będziesz szanowany. Jak już wcześniej zaznaczyłem robisz z siebie wielkiego przemadrzalca i takiego samego znawca pilki, ale to tak nie do końca jest. Co do Alexisa, to nie oceniaj jego na pidstawie dzisuejszego meczu tylko całego sezonu.
0
Ej, mistrzu, to Ty także pohamuj swoje emocje i nie jestem dla Ciebie żadnym cwanie nazwanym "starym". Co się dziwisz, sam nie szanujesz drugiego człowieka, to on Cie tez nigdy nie będzie szanował :)
Odnośnie tego co naskrobałeś, to nie mam zamiaru się wypowiadać, bo jestem obiektywny czy to do Barcelony czy do innych drużyn.
0
Rzeczywiście, zabrakło Carvajala. Ten młodzian jak się nie zmarnuje w Realu, to będzie za dwa lata podczas Euro pierwszym prawym obrońcą. Tak samo Thiago Alcantara, który gdyby nie kontuzja, to mógłby zastapić nawet Xaviego. Wydawać się mogło, że Negredo, to pewniak do wyjazdu.
0
Zapomniałem ziomuś, że Ty się znasz lepiej :) A te nazwiska sobie wymyślałem. Nic kompletnie nie znaczą. Nie obrażaj się ;)
0
Od Torresa, to chyba lepszy i Robak.
0
Czytaj uważnie i zachowuj spokój :)
0
Zgadza się. Suarez chyba w najwyższej formie.
0
Przeczytaj wszystkie komentarze, pod tym do którego sam się odniosłeś a poznasz moją zagadkę ;)
Pozdrawiam.
0
Kolego kibicu, pozycja nie miała dla mnie znaczenia. To bylo jedynie odznaczenie 10 lepszych na chwile obecną od Alexisa :)
Pozdrawiam.
0
1. Messi
2. Ronaldo
3. Zlatan
4. Van Persie
5. Neymar
6. Costa
7. Lewandowski
8. Falcao
9. Rooney
10. Higuain
Alexis Sanchez, bardzo dobry zawodnik ale ma jeszcze dużoo do udowodnienia. A na pewno jeden z najbardziej ambitnych napastników.
3
Coś sie chyba pomyliło, Pani.
1
Tu masz racje piszac o uprzejmości, bo rzadko się to zdarza na tym portalu, ale to chyba wina słabego sezonu Barcy ;] Milego dnia, Mistrzowie!
0
Też mam taką nadzieję :)
0
Guardiola prędzej czy później wróci do Barcelony, on ma krew Katalońską. Ale uwierz mi, nie wróci póki FC Barceloną będą rządzić ludzie Rosella. Koniec, kropka.
1
Ktoś tu dobrze napisał, że Carlesa użyją jako karty przetargowej. Z drugiej strony Carles ma bardzo duże poważanie wśród rywali, drużyn piłkarskich. Z tego co pamiętam, to był jedynym piłkarzem Barcy szanowany przez stronę z Madrytu.
1
Świetnie! Carles ma duży potencjał, ponieważ to niezwykle ambitna postać. Tak naprawdę, to najważniejsze jest to, że nasz najlepszy Kapitan, zostaje w klubie... i to obojętnie w jakiej postaci! :)
0
Gdy Sergio Aguero przechodził do City w 2011 roku, to Real Madryt również był zainteresowany Luisem Suarezem? I czy w 2012 także byli zainteresowani Urugwajczykiem?
0
Przypominam, że nie jesteśmy Bayernem Monachium, PSG, Manchesterem City ani Realem Madryt, żebyśmy mogli sobie pozwolić negocjowanie oferty od jakichś 50 mln. Dla nas liczy się każdy rubel. Wiadomo, że uciekł nam już Luiz, który według mnie był idealnym wzmocnieniem drużyny ale tam też PSG przebiłby naszą ofertę. Aguero zawodnik świetny ale skoro Real musiał obejść się smakiem, to bez ingerencji Sergio nie mamy szans, żeby wzmocnić się Argentyńczykiem.
0
Transfer rzeczywiście mało realny. Sergio to młody i bardzo dobry zawodnik (Messi to świetny zawodnik, dla jasności). Gra w klubie, który zdobył Premier League, bardzo bogatym klubie. Jednak Anglia ma silniejszą ligę. I co najważniejsze jest zapewne bardzo drogi. City zapłacił za niego 44 mln, więc pewnie oczekiwaliby nawet 60-70 mln. Ale najważniejsze w tym temacie jest pytanie, dlaczego Manchester City miałby się zgodzić na sprzedaż Argentyńczyka? Chyba nie dla kasy :)
0
Rakitić zaliczył świetny sezon ale to nie zmenia faktu, że u nas mógłby mieć problem z odnalezieniem się. Do tego dochodzi niezły i mlody Rafinha i to tego niekonwekcjonalnego ofensywnego pomocnika powinnismy obstawiać na konkurenta dla Andresa czy Fabregasa. Wierzę, że Luis bedzie stawiał na swojego byłego podopiecznego. Barca to jednak specyficzny klub. A i nie wierzę, że Tello może jeszcze zrobic kariere.
0
Obawiam się, że przy takich działaniach Andoniego, to tylko Hummels i Arboleda zostaną nam na rynku.
0
W ogóle nie rozumiem sensu tego wymyślonego transferu.
2
Co to za porównanie? W ogóle nie trafiłeś z odniesieniem.
0
To chyba nie jest zawodnik na Barcę.
2
Alexis może i był najlepszy ale w Udinese Calcio. Coś Ci się chyba pomyliło, ziomuś. Przeczytaj artykuł dodany wczoraj podsumowujący pracę Martino w Hiszpanii i wyciągając z tego wnioski dowiesz się czy "darmozjadom" się nie chciało grać czy inny czynnik(i) był tego powodem. Dupa a nie kibic Barcelony z Ciebie. Dla takich jak Ty liczą się tylko tytuły i wspaniała gra. A tak naprawdę, to trzeba się liczyć z tymi chłopakami, którzy w większości już zdobyli wszystko co było do zdobycia. Teraz potrzebna jest przebudowa a w zasadzie odświeżenie kadry. Ale Ty tego nie rozumiesz i potrafisz z niezwykłą lekkością obrazić piłkarzy, którzy przez ostatnich kilka lat dokonali rzeczy niezwykłych. Cierpliwości i spokoju życzę.