@dawidor9 Spokojnie. Barca póki co nie jest przygotowana na rozgrywanie meczu równym i wysokim tempem. Jak dołączy do nas Dest i Garcia, to będziemy mieli zabezpieczone pozycje na kilka lat i to dopiero będzie budujące.
@wroclawianin89 Analizując występy naszych dużych, stawiam na maks remis. My jesteśmy w zupelnie innym miejscu jak większość Państw Europy. Nawet nie jesteśmy w stanie zatrzymać wyróżniających sie piłkarzy.
Brkuje ok. 15% Wiadomo, że ewentualne wotum nieufności nie zmieni Barcy z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc ale przynajmnirj kibicom i piłkarzom będzie lżej i pozostanie szansa na zmianę obranego kursu.
O nie! Wychodzi na to, że za dużo się w kadrze nie zmieni. Bieda aż piszczy w klubie. Tak jest jak wszystko podopinane na styk i noga się powinie. Latami bedziemy spłacać transfer Coutinho, Dembele i Griezmanna. Nie gorzej mógłbym zarządzać Barcą...
0
@dawidor9 Spokojnie. Barca póki co nie jest przygotowana na rozgrywanie meczu równym i wysokim tempem. Jak dołączy do nas Dest i Garcia, to będziemy mieli zabezpieczone pozycje na kilka lat i to dopiero będzie budujące.
1
@MarekKonrad To i to.
0
Mam wątpliwości czy Emerson na obecną chwilę byłby wzmocnieniem Barcelony.
1
Największa zaleta, że nie jest porównywany z Messim. Inna presja.
0
@Naturopata Ja w takim razie liczę na oddanie Puiga a wypożyczenie Rakitica z Sevillii.
0
Nie wiem co jeszcze robi u nas Firpo.
0
Trzeba skończyć z takimi średniakami.
0
Teoretycznie przy dwóch pivotach Riqui może dostawać więcej szans ale też nie sądzę, że wypożyczenie mogłoby w czymś pomóc.
12
Niedługo może któraś Polska drużyna wybierze się na wyprzedaż do Barcelony... i będzie ich stać.
3
Pewna epoka w Barcelonie powoli się kończy.
0
Właśnie o tym zawsze pisałem! Nareszcie się tego doczekałem!
0
Aż tak jest dobry...
0
Niech czas amatorów zarządzających klubem się skończy.
0
@pichichi7 Głosowanie zarządu czy socios?
0
Czyli da się jak wielu tu już zrezygnowało jeszcze rano!
0
@mekston Słusznie.
0
@Statistics W sumie tak opcja odkupu łagodzi całą sprawę. Dobry ruch Realu. Ale Marcelo dużo słabszy i mniej pewny siebie. W obronie nie ma opcji.
0
@klemens100 Polskich rolników? Była jakaś akcja protestacyjna?
0
@Statistics Marcelo nie powinien już grać w Realu. To nie Dani Alves, gdzie Barcelona popełniła błąd sprzedając jego do Juve.
0
Eric Garcia w tym roku czy za rok z nutką niepewności ale za darmo?
6
@Statistics Super piłkarz. Real jeszcze będzie żałował sprzedaży Hakimiego i wspomnianego Reguilona, reprezentanta Hiszpanii.
1
@kuz Może my nie znamy ich zdania...
0
@wroclawianin89 Analizując występy naszych dużych, stawiam na maks remis. My jesteśmy w zupelnie innym miejscu jak większość Państw Europy. Nawet nie jesteśmy w stanie zatrzymać wyróżniających sie piłkarzy.
3
Brkuje ok. 15% Wiadomo, że ewentualne wotum nieufności nie zmieni Barcy z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc ale przynajmnirj kibicom i piłkarzom będzie lżej i pozostanie szansa na zmianę obranego kursu.
0
O nie! Wychodzi na to, że za dużo się w kadrze nie zmieni. Bieda aż piszczy w klubie. Tak jest jak wszystko podopinane na styk i noga się powinie. Latami bedziemy spłacać transfer Coutinho, Dembele i Griezmanna. Nie gorzej mógłbym zarządzać Barcą...
0
To co musi się wydarzyć, żeby zebrać tyle tysięcy podpisów. Zapewne celowa ustawa referendalna z kosmicznym terminem.
0
@HypeR Garcia sprawdził się w końcówce sezonu a Todibo nie za bardzo jest do oceny przez kontuzje.
4
Według mnie, kluczowe rozwiązanie patrząc w przyszłość jest zainwestowanie tych kilku milionów w Garcię.
0
Początek wywiadu nabiera się pewności. Koniec, to zaskakująca wypowiedź. Moje odczucia z sobotniego wieczoru.
0
Kloppa po tym sezonie czeka przebudowa drużyny.