0

@dawidor9 Spokojnie. Barca póki co nie jest przygotowana na rozgrywanie meczu równym i wysokim tempem. Jak dołączy do nas Dest i Garcia, to będziemy mieli zabezpieczone pozycje na kilka lat i to dopiero będzie budujące.

1

@MarekKonrad To i to.

0

Mam wątpliwości czy Emerson na obecną chwilę byłby wzmocnieniem Barcelony.

1

Największa zaleta, że nie jest porównywany z Messim. Inna presja.

0

@Naturopata Ja w takim razie liczę na oddanie Puiga a wypożyczenie Rakitica z Sevillii.

0

Nie wiem co jeszcze robi u nas Firpo.

0

Trzeba skończyć z takimi średniakami.

0

Teoretycznie przy dwóch pivotach Riqui może dostawać więcej szans ale też nie sądzę, że wypożyczenie mogłoby w czymś pomóc.

12

Niedługo może któraś Polska drużyna wybierze się na wyprzedaż do Barcelony... i będzie ich stać.

3

Pewna epoka w Barcelonie powoli się kończy.

0

Właśnie o tym zawsze pisałem! Nareszcie się tego doczekałem!

0

Aż tak jest dobry...

0

Niech czas amatorów zarządzających klubem się skończy.

0

@pichichi7 Głosowanie zarządu czy socios?

0

Czyli da się jak wielu tu już zrezygnowało jeszcze rano!

0

@mekston Słusznie.

0

@Statistics W sumie tak opcja odkupu łagodzi całą sprawę. Dobry ruch Realu. Ale Marcelo dużo słabszy i mniej pewny siebie. W obronie nie ma opcji.

0

@klemens100 Polskich rolników? Była jakaś akcja protestacyjna?

0

@Statistics Marcelo nie powinien już grać w Realu. To nie Dani Alves, gdzie Barcelona popełniła błąd sprzedając jego do Juve.

0

Eric Garcia w tym roku czy za rok z nutką niepewności ale za darmo?

6

@Statistics Super piłkarz. Real jeszcze będzie żałował sprzedaży Hakimiego i wspomnianego Reguilona, reprezentanta Hiszpanii.

1

@kuz Może my nie znamy ich zdania...

0

@wroclawianin89 Analizując występy naszych dużych, stawiam na maks remis. My jesteśmy w zupelnie innym miejscu jak większość Państw Europy. Nawet nie jesteśmy w stanie zatrzymać wyróżniających sie piłkarzy.

3

Brkuje ok. 15% Wiadomo, że ewentualne wotum nieufności nie zmieni Barcy z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc ale przynajmnirj kibicom i piłkarzom będzie lżej i pozostanie szansa na zmianę obranego kursu.

0

O nie! Wychodzi na to, że za dużo się w kadrze nie zmieni. Bieda aż piszczy w klubie. Tak jest jak wszystko podopinane na styk i noga się powinie. Latami bedziemy spłacać transfer Coutinho, Dembele i Griezmanna. Nie gorzej mógłbym zarządzać Barcą...

0

To co musi się wydarzyć, żeby zebrać tyle tysięcy podpisów. Zapewne celowa ustawa referendalna z kosmicznym terminem.

0

@HypeR Garcia sprawdził się w końcówce sezonu a Todibo nie za bardzo jest do oceny przez kontuzje.

4

Według mnie, kluczowe rozwiązanie patrząc w przyszłość jest zainwestowanie tych kilku milionów w Garcię.

0

Początek wywiadu nabiera się pewności. Koniec, to zaskakująca wypowiedź. Moje odczucia z sobotniego wieczoru.

0

Kloppa po tym sezonie czeka przebudowa drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?