0

@dorkizos Nie wystarczy zachowanie wystrzelonego człowieka na balkonie z flagą LGBT udającego małpę czy może dosadnie parodiującego uczestników marszu? O tym zapomnielismy czy traktujemy jako odosobniony przypadek?

0

Pytanie czy Barcelona jest w stanie zagrać z Bayernem dwie równe i dobre połowy. Głównie stąd bierze się takie człapanie drużyny.

2

Pytanie czy Barcelona jest w stanie zagrać dwie równe i dobre połowy. Dawno tego nie widzieliśmy i głównie stąd tak człapiemy.

0

Jakoś nie wyobrażam sobie, że władze klubu są w stanie ściągnąć zawodnika do siebie. Dla mnie, to ostatnimi laty jest nieudolnictwo. A tak, żeby zawiało optymizmen, to bardzo by nam się przydał i w przyszłym sezonie mógłby zmienić Pique.

1

@VamosRakieta City potrzebuje mocnego stopera!

0

@barcelonaLM Zakładam, że to nie ostatni w tym meczu.

0

Kto z Was wie do kiedy ma kontrakt?

0

@Przemo91 Zawsze tak można napisać. Tak samo mówiło się o finansowaniu programu 500 plus. Ponoć Minister finansów otwarcie powiedział, że nie ma takich środków. Poparł to sam Premier. Okazało się, że są środki i wypłacane zawsze terminowo. Jak nie będziemy walczyć o swoje, to nie odzyskamy tego co nam należne. Wiadomo, że dla opozycjonistów lepiej, żeby rząd nie miał się czym chwalić.

0

Zgadzam się ze złym sposobem transferu. Co miałby zrobić, żeby zostać w Barcelonie i dostawać szanse? Ciężki temat. W obecnych czasach nie liczy się cierpliwość.

0

@FCMichalo@FCMichalo @NeroTFP Niestety ale też tak czuję.

0

@kamilop Jak Alabę i Garcię? :) Przecież Barcelona ma problemy finansowe i priorytetem jest Lautaro. To nie manager :) Pozdrawiam.

0

@adi7adi8 Serio mam nadzieję, że nam zależy. A teraz ciężkie pytanie do Ciebie. Chciałbyś, żebyśmy dostali?

0

@Filek25 Jak z każdej? Rzuty karne i wykańczanie akcji kolegów, to nie z każdej :)

3

@Przemo91 To kim jest Korwin :)) W sumie mieszkamy w Polsce i jesteśmy Polakami, więc wypadałoby otrzymać należne nam pieniądze. Szkoda Wam Niemców czy wolicie poczekać aż KO przejmie władze i przeprosi sąsiadów za ingerencję?

0

@Chwytliwy Wyborcy opozycyjnej KO za to uznają jedynie swoją partię do której PiS nie można nawet zbliżyć. Tylko skąd te 6 przegrane wybory :)

0

@Robertbarca34 Jedna z tych rzeczy której dopuszczenie do sprzedaży dla każdego jest absurdem. Kawa ma podobne działanie i jest zdrowsza. To tak najkrócej jak mogłem.

0

@mkord To pomyśl sobie co musi dziać się w opozycji.

0

@Chwytliwy Widać, że lubisz fantazjować :) Chcesz jakiś link o Komorowskim za który będziesz się uśmiechać?

1

Transfer nie w stylu Barcelony. Prędzej przyjdzie jakiś Brazylijczyk czy Kolumbijczyk... na sezon i karuzelę transferową.

0

@Statistics Piszesz o zmarłym tragicznie Prezydencie?

0

@deyna2018 Może nie jest to Poznań, Kraków czy Wrocław ale miasto rozwija się. Ale chyba lepiej byłoby zapytać turystę, który był :)

2

Szklarz. Słowo irytacja przyświeca mi Ousmane.

0

@DaPi Ty tak napisałeś. Ja zasugerowałem co innego.

0

@DaPi Państwo dba w ten sposób o swoich pracowników. Tak samo w Panstwowych urzędach. Czyż nie mam racji? A co innego już ich funkcjonowanie.

1

@tobiasson92 Czy to nie są też słowa przewodniczącego KO Posła Budki? Chyba są w podobnej sytuacji.

0

Jeżeli można mieć marzenia dotyczące tylko piłki nożnej, to chciałbym Erica znowu w Barcelonie. Wchodzi za Pique, który mentalnie chyba jest już gdzieś indziej. Baaardzo poirytowaly mnie jego zachowania w ostatnich kolejkach. Machanie rękami, pokazywanie jakiś prowokujących gestów do sędziów czy kibiców. Tego nie można przyporządkować do piłkarza Barcelony, dodatkowo irytując już poirytuwanych niekiedy kibiców. Ale bardzo ciężko wyobrazić sobie odejście jego od Guardioli, który daje jemu coraz więcej szans.

0

Wreszcie! Takie ruchu muszą pokazać nieudolności i przekonać socios.

1

@AllBundy Van Dijk pyta jak może dostać się na listę?

5

Dostałem niedawno pytanie. Czy będąc ponownie młodym chłopakiem, zakochałbyś się w obecnej Barcelonie? Dobre pytanie dla tych z dystansem ;)

1

@Ramaj77 Jak pisałem, to nie było, serio. Ale dwa pola na ławce były wolne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?