Pedri dostał od redakcji arogancką 7. Chłopak był wszędzie, z przodu stylu i obydwu boków. Do tego asysta i bramka. Największy błąd redakcji od kiedy analizuję. Chyba za wiek ta ocena. Araujo również zagrał naprawdę solidnie ale kolejny raz 6. Jakoś czuję się pewnie jak podchodzi do rywala albo odwrotnie, tak jak i w rozegraniu.
Widzę poniżej spore zastrzeżenia do kilku ocen, z którymi ciężko się nie zgodzić.
@barteggg08 Tata chorował i miał różne fazy choroby. To, że Wy jeżeli mieliście wirusa i przechodziliście bezobjaowow nie znaczy, że można lekceważyć życie osób zarażonych. Przypomnę, że nawet cwaniacy przenoszą wirusa, więc możesz kogoś bliskiego zarazić :) To, że kolegami nie jesteśmy chyba wiesz?
@kingorbit Chodziło o cos innego. Sondowano, że kupimy Martineza. I to byłby bardzo dobry ruch z kilku względów. Nie wiem czy zasadne jest tłumaczenie się, że gdybyśmy mieli Luisa, to byśmy byli na samej górze. Jak analizowałem, to mamy świetnego bramkarza, bardzo dobrych bocznych obrońców, solidnego młodego Araujo, progresywnego De Jonga, super Pedriego i Fatiego, nieprzewidywalnego Dembele i mózg Messiego. To nie jest źle, niedawno mówiło się i pisało, że nie mamy godnej młodzieży ale nie do końca tak jest. Jak zaczną być zgraną drużyną i trzymać się w szatni razem, to zobaczymy zespół walczący o mistrza.
Umtiti chyba wrócił do gabinetów. Matheus, to zawodnik pod marketing. Nie łapie się do pierwszej jedenastki rezerw, a tutaj na siłę szukają jemu miejsca na papierze.
@Mixtape Kolejne manipulacje. Jak zabierasz głos w sprawie, to powinieneś przeczytać o CIT i PIT. Odrobione lekcje? Nie możesz być podatny i oparty w 100%na internecie, bo kiedyś skoczysz z mostu itp.
Ja pierniczę, Firpo w drugiej połowie stratę przeplatał ze spalonymi w ofensywie. Bardzo niepewny. Ocena jedna z najwyższych w zespole, to chyba tylko za pierwszą połowę. W takim razie Alba jest oceniany z innej puli.
2
Pedri dostał od redakcji arogancką 7. Chłopak był wszędzie, z przodu stylu i obydwu boków. Do tego asysta i bramka. Największy błąd redakcji od kiedy analizuję. Chyba za wiek ta ocena. Araujo również zagrał naprawdę solidnie ale kolejny raz 6. Jakoś czuję się pewnie jak podchodzi do rywala albo odwrotnie, tak jak i w rozegraniu.
Widzę poniżej spore zastrzeżenia do kilku ocen, z którymi ciężko się nie zgodzić.
0
Diego Costa za darmo w Barcelonie do czerwca?
0
@barteggg08 Tata chorował i miał różne fazy choroby. To, że Wy jeżeli mieliście wirusa i przechodziliście bezobjaowow nie znaczy, że można lekceważyć życie osób zarażonych. Przypomnę, że nawet cwaniacy przenoszą wirusa, więc możesz kogoś bliskiego zarazić :) To, że kolegami nie jesteśmy chyba wiesz?
1
@barteggg08 Nie chorowałeś.
0
Takie tabelki każdy może regularnie tworzyć. Kozłowski z Pogoni Szczecin widniał w FIFIA, a tutaj brak. Poglądowe dane :)
1
@Szakalaka12369 Nie ma możliwość na taki ruch Laporty :) Po części socios jego zdymisjonowali.
1
@kingorbit Chodziło o cos innego. Sondowano, że kupimy Martineza. I to byłby bardzo dobry ruch z kilku względów. Nie wiem czy zasadne jest tłumaczenie się, że gdybyśmy mieli Luisa, to byśmy byli na samej górze. Jak analizowałem, to mamy świetnego bramkarza, bardzo dobrych bocznych obrońców, solidnego młodego Araujo, progresywnego De Jonga, super Pedriego i Fatiego, nieprzewidywalnego Dembele i mózg Messiego. To nie jest źle, niedawno mówiło się i pisało, że nie mamy godnej młodzieży ale nie do końca tak jest. Jak zaczną być zgraną drużyną i trzymać się w szatni razem, to zobaczymy zespół walczący o mistrza.
0
Brawo, teraz walczyć! Po 3 punkty ekipo ciągle dojrzewająca!
0
@ShinobiQWE Zagrali adekwatnie do swojej pozycji :)
0
@ShinobiQWE A które oni mają miejsce?
0
@Przemek2323 A co napiszesz o Gazecie Wyborczej?
0
@BarcaInfo Chyba nie przypadkiem w kolejnym klubie nie może zakotwiczyć.
2
To jest dla nas istotniejszy piłkarz jak nawet De Jong. Perła którą najwięksi niedowiarkowie docenią za kilka lat.
0
Umtiti chyba wrócił do gabinetów. Matheus, to zawodnik pod marketing. Nie łapie się do pierwszej jedenastki rezerw, a tutaj na siłę szukają jemu miejsca na papierze.
0
Ja się cieszę, że młodzi będą musieli dostawać więcej szans! Nic już z Brazylijczyka nie wyciśniemy. Skryte olbrzymie umiejętności.
8
Dobry z niego gracz. Wie co kibic Barcy chce usłyszeć.
1
@Mixtape Kolejne manipulacje. Jak zabierasz głos w sprawie, to powinieneś przeczytać o CIT i PIT. Odrobione lekcje? Nie możesz być podatny i oparty w 100%na internecie, bo kiedyś skoczysz z mostu itp.
0
@svensonFCB Zupełnie się z Tobą zgadzam. Obecnie chcemy być "nowocześni" czyli Europejscy.
0
@ShawnC To ja jestem zbyt wymagający i oczekuję zawodników zbliżonych do Alby itp.
0
@Rewolucja123 Piszesz o 100% szansie napastnika. Absolutnie się nie zgadzam. Nie wińmy bramkarza za każdą sytuację.
3
Ja pierniczę, Firpo w drugiej połowie stratę przeplatał ze spalonymi w ofensywie. Bardzo niepewny. Ocena jedna z najwyższych w zespole, to chyba tylko za pierwszą połowę. W takim razie Alba jest oceniany z innej puli.
0
@Rudi35 Chyba każda rozsądna istota chce normalnosci. Tutaj ego i poglądy trzeba odstawić na bok.
0
Najważniejsze, to przyjście Erica. Nie tak istotne czy za kilka dni czy w lipcu. Nie mamy kasy, to cud, że taki perspektywiczny stoper chce do nas.
1
Jak ustawił piłkę widać było olbrzymi stres i niepewność.
0
@DonAndrzejos Zadyszka, tak jak pozostali giganci w Europie.
0
Bardzo słaby zawodnik.
2
Symbolicznie. Czym nas jeszcze będzie próbował zaskoczyć Font...
0
@Bykunn Doczytałem informację, że może dowiemy się czy Leo zostanie po sezonie.
0
@SonBarcaGoku Nie umiem. I marudzenia nauczę się od Ciebie. Nie podoba się, to nie czytaj. Chyba to najjaśniejszy i najrozsądniejszy wniosek.
2
Fajny wywiad dla prawdziwego kibica. Dla tego, którego interesuje wszystko związane z przyszłością Barcelonki :)