iniesta98
Dołączył/a: styczeń 2011
Pilzno
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Przecież mówił, że to nie jest taka kwota...
0
Gdzie obejrzę Argentynę ? :)
9
@Redakcja
Pisałem o tym może już rok temu i teraz też to napiszę. Na samym dole strony jest część poświęcona Barcy w social mediach, a tam widnieją wpisy Ivana Rakiticia i Deulofeu. Fajnie, że jest coś takiego no ale albo to aktualizować albo usunąć całkiem :P
0
@DanielOOL wszystko może byłoby inaczej gdyby nie rozluźnili obostrzeń na czas wyborów. i wtedy miałoby to sens tak wcześnie zamykać szkoły.
0
@matirix20 alphonso davies
0
@MESSIah16 Kiełbasa wyborcza robi swoje. Myślenie typu " Pis dał, PO nie dało" i tak lepszy Pis niż Po ale naprawdę denerwuje mnie, że ludzie wybierają tylko między tymi dwoma partiami :) nie jestem mega zagłębiony w polityce ale oddam swój głos na Bosaka :)
6
Witam użytkowników :) Zrobiłem filmik o Leo Messim po długiej przerwie ( 2.5 roku ) Podsyłam wam go do oceny :) Jeśli się spodoba to dajcie zielonego, dawno tego nie robiłem i sam jestem ciekaw waszej opinii. Mam nadzieję, że odbiór będzie pozytywny. Pozdrawiam serdecznie.
0
Moim zdaniem powinien grać dużo więcej niż dotychczas, problem jest taki, że jak zagramy trójką Arthur, Busi, De Jong, to zabraknie gościa od zapierdala... a chyba w obecnej piłce ktoś musi taki być w zespole w środku pola :) Probowaliśmy grać bez Busiego to chyba średnio to wychodziło choć większość ludzi tutaj popierała sadzanie Sergio na ławce.
0
@SonBarcaGoku po co był nam ten Braithwaite, nie mam nic do niego ale tylko będzie zabierał minuty Fatiemu :(
3
Łapcie nutkę na noc :P edit: macie coś w podobnym stylu to mozecie podesłać :)
0
Ile macie dni w serwisie ? ja chyba mam dość dużo ale na pewno znają się jacyś weterani tej strony xD pochwalcie się :) ja mam 3388 dni :)
4
Co sądzicie o Semedo ? dla mnie jest mocno średni, za bezpiecznie gra. Dośrodkowania górą ma bardzo słabe. Dla mnie taki Adriano dawał dużo więcej niż on. Może jakby zagrał sezon od deski do deski może by załapał ale spodziewałem się po nim więcej. Miał jedynie przebłyski, może to wina trenerów.
0
@IronSanHybrid szczerze mówiąc nie wiem gdzie to kumpel nagrywał xD Bo to nie u niego na podwórku xd
0
@BarcaInfo takie pisanie jest bez sensu, bo tak ja Real miał szczęscie jeśli chodzi o sędziowanie, to nasz dwumecz z Chelsea też był mocno kontrowersyjny i prawdę mówiąc to powinniśmy odpaść wtedy w półfinale. Choć jeśli chodzi o grę to Barca Guardioli dużo lepsza od Realu Zidana xd ( i parę razy sędziowie nas okradli rzecz jasna, dwumecz z Interem np)
0
Witam, kumpel otworzył kanał na Youtube, typowo piłkarski :) i serio to mój kumpel nie ja xD z tego co widzę, będą tam typowo piłkarskie ćwiczenia, ale nie tylko. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam :)
link do filmiku " Środkowy pomocnik 6-8-10 " :)
1
Fajne te satelity były :)
0
@BarcaInfo Byłem na tym meczu, atmosfera na stadionie bardzo dobra :)
1
@Thierry_Henry mnie to nie obchodzi jakie on ma statystyki w lidze portugalskiej, mnie obchodzi co robi się z wychowankami, również pozdrawiam.
67
Wywalić Carlesa Pereza, kupić noname'a za 31 milionów.... Co oni robią z tym klubem
0
@Uukasz_93 mi podobnie jak u @Veb1233 bardzo przyjemnie się gra, ostatnio gralem w fife 18 i szybko mi sie znudzila :)
25
Messi jak gra słabo to przynajmniej to wie. Po strzeleniu bramki, zwykła cieszynka nawet nie zaczął biec gdzieś do narożnika. A taki Ronaldo po katastrofalnej grze strzela na 5-0 z karnego to leci jak po*ebany do narożnika i robi tą swoją cieszynkę. Takie spostrzeżenie na dzisiaj mam xD
1
@patricq130413 ja mam note 7 juz z 2/3 miesiace i hula jak nowy, w tej cenie najlepszy
0
@Grzesior667 Teraz to ładnie poleciałeś xD
0
To będę starał się wtedy zarobić 40 tys :P aż tak źle chyba nie będzie. Jeśli tak, ludzie wyjdą na ulicę i będzie wojna domowa i obalenie władzy :P
2
Nigdy na temat polityki się nie wypowiadałem bo średnio się interesuję, ale teraz to zrobię. Uwaga... PIS / Po - jedno zło. Tyle w temacie, wola zająć się na własnym samodoskonaleniu, iść na siłownię, poczytać coś, rozwijać się. Może to jest trochę nie "patriotyczne" ale wole się skupić na sobie niż na tym na co mam niewielki wpływ. Dziękuję, dobranoc.
1
@Buba13 Jest o 9:10 w niedzielę, moze nie zobaczę wyniku ;p
0
@Buba13 właśnie chciałem jeszcze tego samego dnia zobaczyć bo teraz jest taki natłok informacji ze łatwo zobaczyć wynik meczu a ja wole oglądać nie wiedząc :P spróbuje nagrać na TV nigdy tego nie robiłem xD
0
Wie ktoś gdzie obejrze powtórke dzisiejszego meczu? patrzylem na program Canal + i nsport i nie widze zeby była zaplanowana na dzisiaj :(
0
@kenneth99 dla mnie to już jest aptekarstwo :P
0
Gdzie obejrzę dzisiejszy mecz Barcy ? sprawdzałem w terminarzu i nie ma żadnej informacji ;)