iniesta98
Dołączył/a: styczeń 2011
Pilzno
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, jaki zegarek polecacie do 500 zł ? chciałbym taki "pół" elegancki, żeby był na imprezę i gdy wychodze do znajomych, taki uniwersalny że tak powiem :P nie za poważny bo mam 21 lat i nie chce zegarka dla już starszych gości :P ja osobiście mam 2 propozycje, jak ktoś ma coś lepszego śmiało piszcie :P również znawcy co kupują zegarki za 10 tys. też możecie pisać ^^
1 opcja: https://www.ceneo.pl/66582293;pla?se=N-8VRfpM3_KT_zdkFAPlU_UL_WUc7rQs&gclid=Cj0KCQiA5NPjBRDDARIsAM9X1GIn4m4BpYeBlFvm7m_PWbMHHGj1-lCvHDZW39RVs0l4WuJ85SgNm6AaAvtBEALw_wcB#tab=click
2 opcja ( tańsza ) https://www.ceneo.pl/15099325
1
kopytka, mniam! :D
7
Sernik tylko bez rodzynek panie :D
1
Chyba tak, pamiętam że trochę wkurzony byłem, że Suarez grał na początku na skrzydle a Messi w środku. Później się zamienili i skończyło się trypletem :D
0
lepiej dzień po meczu jak masz taką możliwość, przed meczem zwiedzanie może być troszkę ograniczone przez wlaśnie ten mecz, i jeszcze jest to El Clasico to tym bardziej.
53
tak tylko po co Roberto łapie go tymi rękami ? sędzia nie widzi jakiej siły on używa, dla mnie karny.
0
i Lille strzeliło na 4-0 w 90+ a mialem 2-3 gole na kuponie, ech :/
4
Ja tam wole Nadala, co z tego ze jest za Realem, jego styl gry jakoś bardziej mi się podoba, te jego podkręcone piłki :) ale i tak najlepszy Federer
0
Ta bo Jeffrén był mega talentem.... a jakoś Pep dawał mu szansę nawet w El Clasico i strzelił bramkę, nie mówię o Tello czy Cuenca, również grali w ważnych meczach i to w 1 składzie. Pep ma jaja stawiać na młodych i tyle, potrafi z nich wykrzesać maksa. w La Masii dalej jest dobre pokolenie jak ty to określasz tylko trzeba dać im szansę.
0
Carles Perez dzisiaj 3 bramki w meczu z Sabadell, a mogl on byc 2 napastnikiem zamiast Boatenga :/ Guardiola na pewno juz by go brał na ławkę, chłop ma 20 lat to juz trzeba zacząc grać w poważnej lidze, a nie segunda B :/
0
Kumpel mojego kolegi :P
0
skład idealny według mnie :)
9
Nie no ale bez przesady, taki zawodnik musi nauczyć się wygrywać takie pojedynki w inny sposób, umiejętnie "przestawić" przeciwnika albo wyprzedzić, wiadomo, że nie będzie wygrywał "głowy" z 15 cm wyższym przeciwnikiem. Myślę, że o to mu chodziło. Po prostu musi nabrać doświadczenia we wszystkim :P
9
no środkowy pomocnik musi to umieć co w tym dziwnego ?
0
wysłałem na pw
1
Właśnie obejrzałem " Take The Ball. Pass The Ball " i muszę powiedzieć, że miałem duże szczęście oglądać tak grającą Barce. Dla mnie jedna z najlepszych drużyn w historii. film trwa prawie 2 godziny a mi to zleciało jakbym oglądał dopiero 15 min, były ciarki i oczy się szkliły w niektórych momentach :) Super film!
34
Niech obłoży kapustą i będzie git :)
1
Masz zielonego! :D
0
Witam, otóż w piątek na imprezie poznałem dziewczynę, znaczy było już późno koło 3 w nocy i siedziała sama, gdy inni z jej stolika bawili się na parkiecie. Zagadałem do niej czemu tak sama siedzi i wgl. chwile pogadaliśmy, okazało się, że czeka na transport, wiec długo nie gadaliśmy bo już musiała jechać. Powiem wam szczerze, że dawno nie spotykalem się z dziewczynami ani nie pisze z żadną, może przez to, że z jedną dość długo kręciłem i później nie wyszlo. Teraz nie wiem czy pisać do niej na FB żeby się spotkać i lepiej poznać. Gadałem z nią dosłownie parę minut, co sądzicie, napisac do niej ? ( śmieszne komentarze lajkuje! bo na pewno takie będą )
0
Stary myślałem, że napiszesz , że ten sąsiad umarł, że życie jest niesprawiedliwe, a ja dzisiaj dowiedziałem się, że brat kumpla z drużyny piłkarskiej zmarł na raka. Wiedziałem, że jest ciężko chory ale dzisiaj w godzinach wieczornych zmarł, doceń to co masz gościu!
9
Można powiedzieć, że to zwykła bramka Messiego, ale to na jak małej przestrzeni wykiwał kilku przeciwników jest niewiarygodne, jak byłem młodszy to takich bramek nie doceniałem bo myślałem, że to normalne. Normalne ale tylko dla Messiego ;) myślę, że po zakończeniu kariery nie będzie wątpliwości kto był lepszy Messi czy Cristiano.
1
http://messivsronaldo.net
Fajna stronka żeby sobie porównać statystyki Messiego i Ronaldo :P z tego co widzę na bieżąco jest aktualizowana :)
1
Genialny filmik o Don Andresie, jak ktoś ma chwilkę czasu polecam obejrzeć :)
1
Wraca! :)
0
To jest reklama stadionowa bo zdjęcie jest ze stadionu tylko przyciemnione xD
9
Siema, zrobiłem kalendarz na grudzień, jest to mój pierwszy kalendarz więc proszę o wyrozumiałość i szczerą opinię. Jak już będzie bliżej grudnia może zrobię drugi. Dzięki i pozdrawiam :P
https://zapodaj.net/images/909597b1c2757.png
0
Jest tu ktoś kto robi kalendarze i wrzuca tutaj ? chciałbym też spróbować swoich sił ale nie wiem skąd pobrać zdjęcia z meczów w jakości Full HD i nie otagowane. Z góry dzięki za pomoc :P
0
i ten zawstydzony Leo gdy reporterka dziękuje mu za wywiad na końcu filmiku, jak tu nie lubić tego gościa ? :)
7
Widać większość tutaj krytykuje trenera, że nie ma jaj i boi się straty kolejnych bramek. Ale to właśnie przez Pique, Rakitic dostał czerwoną kartkę i już było pozamiatane. Takie rozwiązanie można stosować jak rywal nie wychodzi wgl do przodu, a Betis wykorzystywał każdą taką okazję do wyjścia z kontrą. Przy autobusie ok ale nie z tak grającym Betisem.
0
Jutro jest 100 rocznica odzyskania niepodleglosci przez Polskę i jutro też gra Barca. Nie wiem czy wiecie ale katalończyków nazywa się też "Polakami" , fajnie jakby były jakieś akcenty na meczu odnoście Polski i niepodległości :P