iniesta98
Dołączył/a: styczeń 2011
Pilzno
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Było tutaj dużo dyskusji o Ronaldo i jego ego. Każdy tutaj wie, że Messi jest lepszy od niego. Fani Ronaldo próbują bronić się statystykami. W tym filmiku jest różnica między Messim a Ronaldo.
3
Są powody dla których kibice nie lubią Ronaldo. Symulki, arogancja, kopanie przeciwników (nie raz mu się zdarzyło), nie cieszył się z bramki Bale'a gdy sam wcześniej nie strzelił. Dużo tego jest. Messi pomimo tych wszystkich sukcesów jest normalnym, skromnym człowiekiem, który nie uważa się za najlepszego. Ma normalną rodzinę. To go w sumie wyróżnia na tle innych wielkich.
1
Pamiętacie piłkarzy jakich ośmieszył Messi i później było dużo memów z tego ? na szybko przypominam sobie teraz Courtois, z Bayernem Boateng ;P
0
Derby to derby, jak zlekceważą to spotkanie to kibice pewnie pożegnają ich gwizdami ;)
0
Witam poda ktoś linka do skrótu meczu z Chelsea z angielskim komentarzem ?
0
Witam, ma ktoś skrót meczu z Chelsea z angielskim komentarzem ?
1
Było jakieś info na temat oprawy na mecz z Chelsea ? Jak myślicie będzie jakaś ? :P
1
Po to tam jadę :P Jak narazie mam dobry bilans, 6-0 z Getafe i 3-1 z Arsenalem ;)
22
Nie wydaje mi się, żeby zagrał z Chelsea od początku, za często zdarza mu się tracić piłkę w głupi sposób nawet na własnej połowie. A Chelsea tylko na to będzie czekać.
0
No ja tylko jutro idę to zleci, wtorek pociąg do Wawy o 5:30, wylot po 17 do Barcelony i później czas się zatrzymuje w przepięknej Barcelonie ;)
2
ale dlaczego ciągle tłumaczysz o co ci chodziło, przecież wiem... nam wszystkim chodzi o to, że popełniłeś błąd podczas tłumaczenia i tyle. Jak już coś piszesz to pisz żeby można było to zrozumieć.
1
Każdy wie o co ci chodziło ale nie z 1 wpisu, ja też po pierwszym wpisie zrobiłem minę jak kot zrający na pustyni i dopiero czytając komentarze niżej zaczaiłem o co chodzi ;)
0
Tak oglądałem przed chwilą filmiki z Arthurem na Youtube i powiem szczerze szału nie ma. No nic trzeba będzie zobaczyć go podczas całego meczu ;)
0
wydaje mi się, że otoczenie, jakich kumpli mamy w szkole czy sąsiadów. Jak trafisz na sebixów w klasie to pewnie będziesz robił to co oni, a znowu oni są sebixami bo w domu jest nieciekawa sytuacja, ojciec matke bije czy cos takiego albo chleje wóde :P wszystko ma swoją genezę xD
0
Widzimy się ;)
edit: a na jakiej trybunie masz miejsce ? tak z ciekawości :P ja mam Lateral 2 ( 2 balkon na długości boiska, zastanawialem sie czy nie wziac te najniższe miejsca, ale stwierdzilem, że lepiej będzie mecz oglądac z troszkę wyższej perspektywy )
0
Jak myślicie kupić sobie puzzle 3d Camp Nou ? Fajnie będzie mieć na półce stadion Barcy, a po przebudowie trzeba będzie kupić drugie :P
0
dzieki
0
WIe ktoś dlaczego drużyna Faze ( cs:go ) ma herb Legi Warszawa na koszulce ? jakaś współpraca czy cos ? :P
0
Tak
1
Real już nie ma szans na mistrzostwo i się podłożył espanyolowi...
3
Kurde wszedłem na flashscore..... i gol dla realu, na co ja tam wchodze to ja nie wiem! :/
1
no rzeczywiście odpowiedź na luzie :D
10
Pobierz z internetu ^^
29
Dla mnie mimo tych sukcesów Stocha, Małysz zawsze będzie jednak wyżej. Może dlatego, że jak Małysz kończył karierę miałem 13 lat, więc skakał przez całe moje dzieciństwo.
praktycznie co roku płacze przy tym pożegnalnym filmie :P ale nie tylko ja ;)
0
Ta, babcia mu pomogła wejść na szczyt... też czytałem jego biografie i wiem, że go babcia zaprowadziła na boisko, czytaj ze zrozumieniem. Później to mogła mu pomóc tylko z nieba.
1
Tak sobie myślałem dzisiaj rano w robocie, że Ronaldinho pomógł Messiemu wejść na szczyt. Analogiczną sytuację mamy z Małyszem i Stochem. Małysz zapoczątkował skoki w Polsce, dzięki niemu teraz mamy taką reprezentację. Tak samo Roni zrobił z Barcy wielki klub i później widzieliśmy i widzimy nadal tego efekty :) Taka rozkmina w robocie hehe napiszcie co o tym sądzicie :P
0
Ale gola w finale MŚ w 2014 strzeli :)
10
Zacząłem robić swój kącik Barcy w pokoju. Pewnie skończy się na tym, że cały pokój będzie urządzony pod Barcę :P
Zdj, sory za slaba jakość :P
https://zapodaj.net/d376dee690c4b.jpg.html
Myślę, nad zamontowaniem jakiegoś karnisza żeby powiesić na nim wszystkie koszulki Barcy jakie mam xD
1
Znacie jakiś fajny film ? Lubie sci-fi , fantasy, ale mogą być inne tylko bardzo dobre :P Nie jestem kinomaniakiem ale dzisiaj naszła mnie ochota xD
0
A piszesz to serio czy tak o ? :D