0

Witam, skąd mogę pobrać zdjęcia z meczu Barcy w jakości Full HD ?

0

on jest na wypozyczeniu ? bo myslalem ze gra dalej w B

0

Ogląda ktoś tu La Liga Loca ? Przecież tego nie da się oglądać, prowadzący seplenią strasznie i mówią takie oczywiste rzeczy, marna podróbka english breakfast i misji futbol. Oczy i uszy mnie bolą jak to oglądam :P ale oczywiście jak ktoś lubi niech ogląda po prostu wyraziłem swoje zdanie :)

0

a ja krzyknąłem przed strzałem " lobik " i faktycznie tak wykonczyl akcje :P

5

Po fakcie każdy mądry :P Myślę, że każdy wie jaki potencjał ma Suarez i ze w każdym meczu daje z siebie 100 % ale to 1 mecz w sezonie w którym tak zagrał :)

0

Ja już książkę mam :) kupiłem w przedsprzedaży i mi wysłali :) już jest na półce :)

2

Z ostatniej chwili:
Socio odrzucili projekt prezydenta Bartomeu. Nie będzie zmiany herbu!!!

źrodło: Viscaelbarca.com.pl fanpage na FB

2

A ten znowu to samo.

1

nie marudź :P

19

Samuel Eto i Xavi grają przeciwko sobie w meczu ligi katarskiej, drużyna Xaviego wygrywa 4:1, Eto strzelił na 3:1 a Xavi na 4:1 :) jest 73 min.

0

Kownacki nie strzelił karnego w doliczonym przy stanie 0:0 :/

23

Pożegnalny film Stali Rzeszów dla Krystiana Popieli, który zginął w wypadku samochodowym. Bardzo wzruszający film. Miał zaledwie 20 lat, tyle co ja :/

https://www.facebook.com/StalRzeszow/videos/468271320325729/

4

Witam, tak w sumie z opóźnieniem, ale chciałem się pochwalić pierwszym samochodem :P Audi a3 8p , 1.9 tdi , sportback, czarny lakier. Mam go od niedzieli i jestem naprawdę zadowolony. Dzisiaj pierwsze mycie i odkurzanie. A wy jakie mieliście pierwsze autka ? :P

1

HAhaha wlasnie widzialem ta asyste, gosc nie trafil do pustej i mu sie piłka odbiła od pięty i Mario dobił :P

0

Witam, oglądał ktoś Juve ? jak zagrał Ronaldo ?

0

Z tym ostatnim zestawieniem to moim zdaniem przesadziłeś, no ale z całą resztą się zgadzam :)

0

2007 po przyjściu mojego ulubionego piłkarza Thierrego Henry :) 1 koszulka to wlasnie jego jeszcze jak był w Arsenalu, przerzuciłem się na Barce i tak zostało xD

0

270 zł na zgodafc.pl z rabatem 10 %

0

może i tak zrobię, a resztę koszulek powieszę w szafie :P

4

Właśnie doszła mi koszulka Barcy na ten sezon :)

https://zapodaj.net/e4cc29d31460f.jpg.html

Ma ktoś może pomysł jak powiesić koszulki w pokoju ? bo mam ich trochę, a leżą w szafce złożone i się tylko gniotą i niszczą w ten sposób. Myślałem nad jakims dodatkowym karniszem ale może ma ktoś lepszy pomysł, tak żeby powiesić parę na raz.

8

Jeśli ktoś chce pomóc to brat kumpla z drużyny piłkarskiej ma raka. Nie ważne ile, ważna jest chęć pomocy i dobry uczynek. Dzięki

https://pomagam.pl/ZlotyMati?utm_source=messenger&utm_medium=invitation

4

Daruj sobie takie komentarze, dzięki.

0

Ma ktoś może kod rabatowy do sklepu Zgoda FC ? znalazlem u youtubera KOZASPORT na 10 % moze macie lepszy ? :)

0

Działa wam Youtube ?

2

Mój ulubiony piłkarz :)

0

W sumie o tym nie pomyslalem,

0

Jaki skład na Fantasy Premier lig ? :D i jest moze jakas liga fcbarca ?

mój skład :

Begovic

Lovren - Bertrand - Jones - Ake

Sane - Eriksen - Pogba - Kante

Lukaku - Kane

rezerwa : Fabianski - Perez - Malone - Masuaku

13

Oglądałem filmik o Messim " best solo goals " i z czystej ciekawości wpisałem ten sam tytuł tylko z Ronaldo w roli głównej. Trochę się uśmiałem, zobaczcie sami te rajdy, jak on mijał przeciwników... :P



dla porównania bramki Messiego

7



Reakcje na Messiego w poprzednim sezonie :P fajny filmik

1

Ale ja nie pisałem, że wszyscy w Polsce mają dostatek, podałem tylko przykład. Błaszczykowski jest przykładem takiego piłkarza, trudna sytuacja rodzinna pewnie wpłyneła na niego i to w dużym stopniu. Widziałem zdjęcie Alvesa w swoim starym " domu " w Brazylii, wszędzie pleśń, smród. Odwiedził swój stary dom i napisał, że nigdy nie zapomni skąd pochodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?