iniesta98
Dołączył/a: styczeń 2011
Pilzno
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, orientuje się ktoś z was czy mogę legalnie zaprojektować, wyprodukować t-shirt ze wzorem dla kibica np : FC Barcelony ? tzn może bez loga Barcy tylko jakiś tam napis Barca itp albo coś w tym stylu. Czy to jest nielegalne ?
3
Mam rozwiązanie tej dyskusji, a więc oto ono. e-sport nie równa się sport i e-sport nie chce stać się sportem. To są dwie różne od siebie rzeczy, dlatego jest " e " przed wyrazem sport. Mam wrażenie, że ludzie którzy nie lubią e-sportu myślą, że e-sport chce się wcisnąć do świata sportu a to nie prawda. Esport żyje własnym życiem, żył długo wcześniej gdy nikt jeszcze o nim w mediach nie mówił. To sport tradycyjny chce na siłę obniżyć wartość e-sportu bo widzi jak szybo rozwija się ten rynek.
0
Uwaga odpalam stream :D
3
wyjdźmy z ukrycia :D
0
0
Widze na flashscore ze Halilovic wszedl w 76 min i w 76 min od razu żółtko za nadmierną ostrość :D
11
Nie wiem dlaczego ale uważam, że transfer Griezmanna jest nam nie potrzebny. Co za dużo to nie zdrowo, mamy Coutinho, ewentualnie sprzedać Paco i kupić młodego napastnika, żeby zastąpił w przyszłości Suareza.
1
Mam tak samo :)
0
haha :D
1
Chodzi o to, że ma czas jeszcze żeby się spłacić, musi od razu w 1 sezonie strzelić 20 bramek i zaliczyć 10 asyst ?
0
Jak można wgl pomyślec, że podawał ? :P sory ale od początku było widać, że strzelał.
2
uf obstawilem na zwycięstwo Barcy, PSG, i Sportingu L. , siadło i z 17 zł wygralem 32 zł xD dopiero zaczynam ale widać mam szczęscie początkującego i w 3-4 dni z 50 zł zrobiłem 90, byle do przodu :D
1
a może 0-0 ? angielskie hity czesto sie tak konczą xDD
1
Fajny kupon, ja dopiero zaczynam wiec stawiam ostrożnie :) ale fajny kupon, pochwal sie jutro czy ci siadło xD
0
zastanawiam sie nad Bilbao z Espanyolem, grają na wyjeździe ale coś czuje ze wygrają a kurs 2.8
0
zastanawiam sie wlasnie :P patrze, patrze i nie moge znalesc fajnego meczu :/
0
dokładnie xD
0
Dwa kupony dzisiaj do przodu :)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDEyODMwMzYwMDpSoT%2FiZS6f2jueNmU%3D&kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDA5NzcyMTkwMDr17DBaejjmAGu6y60%3D&kind=MAIN
Na jutro macie jakieś " pewniaczki " :D
1
skoro ma nie grac to po co ma być na ławce ? Co wy tacy niecierpliwi ? :D
15
2 zł na Villarreal i 20 zł wygrane xD ez
edit: link
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDEyODMwMzYwMDpSoT%2FiZS6f2jueNmU%3D&kind=MAIN
1
haha i wygrałem :)
0
no to liczę na 1 kontrę dla gości zakończoną bramką i obronę Częstochowy xD
0
Jak wygląda mecz Realu ? kto przeważa ? Postawilem sobie 2 zł na zwycięstwo żółtej łodzi podwodnej :P do wygrania 20 zł xD
0
zauwazylem to na żywo i się zastanawiałem czy ktoś to wgl wyłapie :D
0
Brawo Leganes, postawilem na nich po kursie 5 :D
1
Miło sobie powspominać, szkoda, że Argentyna nie wygrała w finale z Niemcami :/
ale radość po zwycięstwie w karnych niesamowita
0
Witam, właśnie wpłaciłem pierwsze 50 zł na Fortune. Jakieś rady jakie mecze obstawiać a jakie nie ? :P z komentarzy z La Rambli wiem, że ekstraklasy sie nie obstawia :D mam nadzieje ze szybko tej kasy nie przewale :P
0
ogólnie miał pecha do drużyn, bo został wypożyczony do drużyn które walczyły o utrzymanie i nie stawiały na młodego pomocnika.
0
Działa wam Steam ? bo mi wyskakuje komunikat, że nie udało się połączyć z siecią steam
edit: ok zalogowalo za 10 próbą
1
Ale jemu chodzi o właścicieli klubu. Właścicielem M.City czy PSG są szejkowie. U nas właścicielami klubu są socios. Przecież PSG czy City tez bierze hajs za reklame na koszulkach. Za darmo nikt nam nie płacił tylko za reklamę.