0

Witam, orientuje się ktoś z was czy mogę legalnie zaprojektować, wyprodukować t-shirt ze wzorem dla kibica np : FC Barcelony ? tzn może bez loga Barcy tylko jakiś tam napis Barca itp albo coś w tym stylu. Czy to jest nielegalne ?

3

Mam rozwiązanie tej dyskusji, a więc oto ono. e-sport nie równa się sport i e-sport nie chce stać się sportem. To są dwie różne od siebie rzeczy, dlatego jest " e " przed wyrazem sport. Mam wrażenie, że ludzie którzy nie lubią e-sportu myślą, że e-sport chce się wcisnąć do świata sportu a to nie prawda. Esport żyje własnym życiem, żył długo wcześniej gdy nikt jeszcze o nim w mediach nie mówił. To sport tradycyjny chce na siłę obniżyć wartość e-sportu bo widzi jak szybo rozwija się ten rynek.

0

Uwaga odpalam stream :D

3

wyjdźmy z ukrycia :D

0

0

Widze na flashscore ze Halilovic wszedl w 76 min i w 76 min od razu żółtko za nadmierną ostrość :D

11

Nie wiem dlaczego ale uważam, że transfer Griezmanna jest nam nie potrzebny. Co za dużo to nie zdrowo, mamy Coutinho, ewentualnie sprzedać Paco i kupić młodego napastnika, żeby zastąpił w przyszłości Suareza.

1

Mam tak samo :)

0

haha :D

1

Chodzi o to, że ma czas jeszcze żeby się spłacić, musi od razu w 1 sezonie strzelić 20 bramek i zaliczyć 10 asyst ?

0

Jak można wgl pomyślec, że podawał ? :P sory ale od początku było widać, że strzelał.

2

uf obstawilem na zwycięstwo Barcy, PSG, i Sportingu L. , siadło i z 17 zł wygralem 32 zł xD dopiero zaczynam ale widać mam szczęscie początkującego i w 3-4 dni z 50 zł zrobiłem 90, byle do przodu :D

1

a może 0-0 ? angielskie hity czesto sie tak konczą xDD

1

Fajny kupon, ja dopiero zaczynam wiec stawiam ostrożnie :) ale fajny kupon, pochwal sie jutro czy ci siadło xD

0

zastanawiam sie nad Bilbao z Espanyolem, grają na wyjeździe ale coś czuje ze wygrają a kurs 2.8

0

zastanawiam sie wlasnie :P patrze, patrze i nie moge znalesc fajnego meczu :/

0

dokładnie xD

1

skoro ma nie grac to po co ma być na ławce ? Co wy tacy niecierpliwi ? :D

1

haha i wygrałem :)

0

no to liczę na 1 kontrę dla gości zakończoną bramką i obronę Częstochowy xD

0

Jak wygląda mecz Realu ? kto przeważa ? Postawilem sobie 2 zł na zwycięstwo żółtej łodzi podwodnej :P do wygrania 20 zł xD

0

zauwazylem to na żywo i się zastanawiałem czy ktoś to wgl wyłapie :D

0

Brawo Leganes, postawilem na nich po kursie 5 :D

1

Miło sobie powspominać, szkoda, że Argentyna nie wygrała w finale z Niemcami :/

ale radość po zwycięstwie w karnych niesamowita

0

Witam, właśnie wpłaciłem pierwsze 50 zł na Fortune. Jakieś rady jakie mecze obstawiać a jakie nie ? :P z komentarzy z La Rambli wiem, że ekstraklasy sie nie obstawia :D mam nadzieje ze szybko tej kasy nie przewale :P

0

ogólnie miał pecha do drużyn, bo został wypożyczony do drużyn które walczyły o utrzymanie i nie stawiały na młodego pomocnika.

0

Działa wam Steam ? bo mi wyskakuje komunikat, że nie udało się połączyć z siecią steam

edit: ok zalogowalo za 10 próbą

1

Ale jemu chodzi o właścicieli klubu. Właścicielem M.City czy PSG są szejkowie. U nas właścicielami klubu są socios. Przecież PSG czy City tez bierze hajs za reklame na koszulkach. Za darmo nikt nam nie płacił tylko za reklamę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?