0

so close :P jeszcze tak nie próbowałem polecieć xD może teraz spróbuję :)

0

Obliczyłem ze miałbym 800 zł do zgarnięcia jakbym wszystko taśmą dał 22 zł po odjęciu podatku po kursie 36,42

2

Dzisiaj obstawiłem sobie 3 kupony, jak narazie dobrze idzie:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDk3ODIxMjQwMTojC2c0DTF9H9WytTs%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDk4NDU2MzEwMDqB7gKfuq3xArfL4VI%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDk3ODIwMzYwMDrS%2FL%2B7PrJkJrmhpEg%3D&kind=MAIN

Porto już wygrywa 2:0 do przerwy, Sociedad 3-0 72 min, zostały tylko Valencia i Lizbona, jakbym taką tasiemkę puscił to troche bym wygral no ale tak 4fun sobie gram żeby się nie uzależnić :P

1

Ja też mam Arsenal na kuponie :/

0

nie troluje, leża na szafce 2 flagi :P jedną zawiesiłem, a jedną dałem kumplowi.

1

Mam 2 flagi z meczu Barca-Chelsea ktoś chętny ? ^^ :D widzę, że kolega niżej oddaje :P

0

Byłem, widziałem :) Atmosfera była niesamowita, ciary na plecach :)

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDk0NTk2ODAwMDr8EbvE5eaAxDCbf2A%3D&kind=MAIN

Myślę, że wygramy 3:0, City 1:2 i Monaco na podbitkę :P zobaczymy co się wydarzy xD

0

Komu Jaga zepsuła kupon ? :) a postawiłem na Jage i Lecha bo dobre kursy były, ale ekstraklapa wiec kazdy moze wygrac z kazdym :)

0

Były już kalendarze na kwiecień ? Fajnie jakby ktoś mi podesłał, dzięki :)

0

Chyba nie zaczaiłeś o co mi chodzi :P zmieniam pytanie pod Ciebie. Czy chciałbyś aby Valverde trenował Barce przez 15-20 lat ? Nie ma za co :)

0

Takie pytanko na noc :P Czy chcielibyście żeby Valverde był naszym Fergusonem ? :P Zawsze chciałem by Guardiola nim był, a za Erneste Barca już nie gra tak porywającej piłki, czekam na wasze opinie :)

0

To był najtrudniejszy wyjazd więc remis to bardzo dobry wynik po przerwie reprezentacyjnej i patrząc na okoliczności trzeba być zadowolonym :) nawet jakby Atletico wygrało swój mecz.

8

Ja jestem wierzący a wstyd mi za Ciebie serio.

0

Raul :)

1

Najlepszy serial na netflixie ? :)

5



Barcelona 3 - 0 Bayern, jeden z najlepiej skomentowanych meczów Barcy :)

4

Piękny filmik/tekst o Leo Messim, polecam obejrzeć bo warto.

1

90 zł coś takiego :P

1

allegro :P

68

Właśnie skończyłem "budowę" Camp Nou :P Fajnie to wygląda :)
( sory za jakosc zdjecia )

https://zapodaj.net/7ef0c1f725a67.jpg.html

1

Widzę, że nie lubisz matematyki, ale jeśli mam zarabiać mniej przez to, żebym nie musiał przeliczać no to sory :P

15

i tak był tu częściej krytykowany niż chwalony podczas tych 203 meczów :P

5

1

prawda

0

Ale to nie oznacza, że w kasach są, jeśli posiadacz karnetu nie zgłosi, że go nie będzie na meczu to miejsce przepada, a wielu tamtejszych kibiców, sprawdza po prostu jaka jest pogoda na zewnątrz przed meczem i wtedy decydują czy isc czy nie. Ale na zwykłe ligowe mecze jak najbardziej bedą bilety w kasach na LM i najwazniejsze ligowe cięzko.

2

Ciekawe co Zidane mówi do nich w przerwie ? już w tym sezonie pewnie zdążył powiedzieć wszystko co mógł a oni dalej grają na ciul mać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?