2

Sądzicie, że to skąd pochodzi piłkarz ma znaczenie na jego karierę ? Według mnie tak. Duża liczba największych gwiazd żyła w biedzie bądź w trudnej sytuacji rodzinnej itp. Piłkarze z Afryki, Ameryki PŁD grają na boso na ulicach miasteczek, to ich hartuje i zrobią wszystko by osiągnąć sukces bo po prostu muszą. Wiedzą, że piłka to ich całe życie i nie mają nic innego tak naprawdę. A jak ojciec np w Polsce zawiezie dziecko na trening, wróci z nim, kupi nowe koreczki, pogłaska po głowie to nic z tego nie będzie. Nawet na meczu Francji, komentator mówił, że większość z graczy podstawowej "11" pochodzi z Paryskich slamsów. Widzialem, kiedyś na Facebooku wypowiedź Michniewicza na ten temat i stwierdził to samo co ja, to większość komentujących go wyśmiała, a ja uważam tak samo jak on. Co sądzicie na ten temat ? :)

0

Też nie chcą się pewnie podpalać za bardzo, to jest 1 mecz. Każdy będzie grał uważnie z tyłu nie chcąc stracić bramki.

0

ok dzięki :)

0

O dzięki za screeny :) i wszystko wyjaśnione :)

0

Witam, jest tu ktoś w fan clubie FCBP ? Chciałem się dowiedzieć kiedy będą zapisy do Fan clubu :)

0

Nie no, moim zdaniem błąd leży po stronie Bednarka, po co niby miał iść na krótki słupek jak tam chłopa nie było ? Z własnego doświadczenia wiem, że jak gość wrzuca to trzeba sobie krycia szukać, a przecież on miał dość dużo czasu na wrzutkę więc i obrońcy mogli sobie krycie złapać.

28

Dla tych uważają, że to przez Pazdana straciliśmy bramkę wrzucam zdjęcie z kryciem w polu karnym. Ten drugi komentator po 1 błędzie uwziął się na Pazdana i nawet jak zagrał dokładnie a Krychowiak się pogubił to mówił, że to błąd Pazdana. Co nie zmienia faktu, że wczoraj zagrał słabo. Linetty albo Bednarek zgubił krycie.

https://zapodaj.net/937e71117ecd8.jpg.html

1

ale wiesz o tym, że oni są po obozie przygotowawczym i są na ten moment zajechani ? Na cięzkich nogach grali to widać od razu.

0

Andruszkiewicza za co nie lubisz ? Mi sie wydaje ze madrze gada

0

Fajne :)

1

Oglądam filmik o Ronaldo i nie wiem czy się śmiać czy płakać :P

0

Nie jestem pewny, ale widać z niego starą La Masie przed stadionem.

0

Byłem, widziałem :) coś niesamowitego, sam biłem pokłony w jego stronę :)

20

Goals, assists, key passes and dribbles:

PL
Salah
De Bruyne
Ozil
Hazard

Serie A
Immobile
Luis Alberto
Gomez
Anderson

Bundesliga
Lewandowski
Muller
James
Coman

Ligue 1
Cavani
Payet/Depay
Payet
Neymar

La Liga
Messi
Messi
Messi
Messi

0

" Paweł Sokół wraca do Korony! "

"Jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy w Polsce, 18-letni Paweł Sokół wraca do Korony! Młody zawodnik podpisał z naszym klubem 3-letni kontrakt! "

"Za pierwszym razem Paweł Sokół do Korony trafił w wieku 14 lat z Rzemieślnika Pilzno, gdzie trenował też siatkówkę. W ciągu dwóch lat w Kielcach poczynił niewiarygodne postępy i dzięki temu zadebiutował w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Nie dziwi więc fakt, że zauważyli go skauci Manchesteru City. Młody golkiper został zaproszony na 10-dniowy obóz przygotowawczy zespołów U-18 i U-21, który odbywał się w Chorwacji. W sierpniu 2016 roku Paweł Sokół podpisał kontrakt z angielskim klubem.

Golkiper przez 2 lata sumiennie uczył się bramkarskiego fachu w błękitnej części Manchesteru. Wystąpił też w 21 meczach The Citizens w młodzieżowych ligach oraz w jednym spotkaniu Młodzieżowej Ligi Mistrzów do lat 19.

Paweł Sokół podpisał kontrakt z Koroną, mimo zainteresowania ze strony innych klubów w Polsce oraz uznanych marek w Europie. "

7

Nie wiem czy było ale jest filmik z Iniestą samym na Camp Nou o 1 w nocy.

0

Ma ktoś zdjęcie Iniesty siedzącego na Camp Nou w wysokiej rozdzielczości ? szukałem to znalazłem tylko jedno.

7

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos/2132124796816191/

Kiedy Messi podpisze ci się na koszulce :)

4

Nie widzialeś wcześniej ? :P

0

Polskie :) Podkarpacie ;)

0

Panowie Opel Astra vs Audi A4 B6 ( bądź inne audi wcenie ok 15k ) Jedni mówią, że lepiej kupić młodsze autko a nie kupować stare Audi z 2003 np. Szwagier znowu mówi, że już lepiej zadbane Audi niż gnijącą Astre, mówi ze ten samochód gnije w oczach :P

0

Dzięki :)

35

Dzisiaj poniedziałek, nie chciało się wstać jak zawsze do pracy po weekendzie. Niby zwykły poniedziałek a tu nagle, kierownik kazał iść do kadrowej i jeb podwyżka :) dobra nowa motywacja do pracy przez tydzień :P a później znowu to samo xD

5





Chciałoby się takiego Andresa sprzed 3/4 lat, no ale niestety Iniesta już młodszy nie będzie.

10

Ja po prostu nie znoszę Realu, utożsamiam się z Barcą a dobrze wiemy, że te dwa klubu to są najwięksi wrogowie chyba w ogóle w piłce nożnej. Ten mem w tej sytuacji nie ma sensu bo mogę dobrze życzyć wszystkim innym klubom ale nie Realowi. To czy Real wygra LM czy nie to nic nie zmienia dla naszych osiągnięć, ale kto by chciał żeby odwieczny Rywal wygrał 3 razy z rzędu LM ?

11

Żeby ten Real odpadł z Bayernem albo przegrał w finale, wszystko teraz mówią jaki to Real nie jest wielki a jak odpadną to będzie jedno wielkie 0 jeśli chodzi o ich zdobycze w tym sezonie ;) Nie możemy dać się manipulować, Barca również jest wielka, rozgrywa kapitalny sezon, bijemy rekordy w lidze. Wiadomo, w LM się zbłaźniliśmy, ale to wina Valverde, że nie dawał odpocząć kluczowym zawodnikom po przerwie reprezentacyjnej, Rakitić był już zajechany na maxa. W następnym sezonie będziemy mieli Cou w LM, Dembele może się rozkręci, Arthur przyjdzie za Inieste, może coś dokupimy. Myślę, że w następnym sezonie będziemy mieli wiele radości z gry naszego zespołu. Żeby jeszcze Valverde wyciągnął wnioski z tego sezonu i będzie git ;)

0

Witam, nie mogłem wczoraj oglądać meczu bo sam w tym czasie byłem na swoim meczu. Jak wyglądała nasza gra ? Dzięki za odpowiedź :)

2

W środę miałem ostatnie 6 zł na fortunie, po lidze europy 30 zł a po dzisiejszych meczach 72 zł :P będę miał się czym bawić przez następny tydzień :P

1

To dobrze bo dałem na Valencie :P

0

socjopata coś ten Milan nie siedzi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?