0

Ozil by do nas nie pasował

0

e, masło maślane. zawsze mówią to samo

0

Wszyscy wiedzą że Messi jest najlepszy.

Wszyscy wiedzą że Xavi powinien dostać złotą piłkę za całkoształt.

Wszyscy wiedzą że Iniesta ma sezon ligowy do tyłu, a sam w sobie mundial nie powinien być decyzyjny.

Wszyscy wiedzą że Złotą piłkę dostanie Snaijder, co mnie niesamowicie wpienia.

Talent powinien zostać nagrodzony, nie maszyna.

To się nazywa HIPOKRYZJA, moi drodzy, jeżeli piłka nie powędruje do messiego, a wszyscy i tak będą go nazywać najlepszym - bo będą.

A Snaijder drugiego takiego sezonu nie powtórzy.

0

@Tomo1989

Czy Ty w ogóle zdajesz sobie sprawę kto to jest Leo messi? to nie jest byle snaijder który notabene ma w tym roku dostać złotą piłkę, co mnie niesamowicie wpienia

jasne, że bez iniesty i xaviego barca nie funkcjonowałaby w ten sposób, w jaki funkcjonuje teraz. ale bez leo messiego tym bardziej. choćby poapatrz sobie na statystyki ostatnich meczy - praktycznie tylko leo nas nie zawodził. i villa, i pedro, i bojan są rozczarowywaniami w kwestii bramek.

leo jest taką osobą na którą zawsze, zawsze można liczyć - jest to jeden z wielu, wielu jego atutów.

0

nie zapeszajmy, moi drodzy

a messim zajebistym jest i powinien dostać złotą piłkę

0

Alves nie może od nas odejść, po prostu nie może

wierzę że barca zrobi wszystko by go zatrzymać

0

jeszcze przed chwilą alves mówił że jak grać to tylko dla barcy!

a odnośnie messiego - jasne, że jeżli barca zacznie grać słabo, bądź on zacznie grać słabo i nie będą juz go chcieli (odpukać) to odejdzie. to chyba logiczne. ale raczej nie tylko i wyłącznie w tych dwóch przypadkach. o zarobki się nie ma co martwić, bo jego pozycja w zespole jest nie do naruszenia. (zlota pilka dla messiego! :D)

ja tam wierzę w barcę, wierzę w zawodników i wierzę, że ani messi ani alves nas nie zostawią do końca swych karier. są niezastąpieni i jedyni w swoim rodzaju.

0

ufam ci, pepe

0

jesteście ludzie okrutni. co to znaczy "nie zasługuje na grę na camp nou"? to chyba jest akurat bezsprzeczne, każdy wie że cesc świetnym piłkarzem jest, który chol... by się nam przydał.

0

nie zapeszajmy, proszę was :p

0

myślę że jego wejście na boisko dnia wczorajszego nie miało głębszego znaczenia, może pep chciał by się trochę generał poruszał, wiedząc że w sobotę hiszpan nie zagra. i tyle. bardzo dobrze, xavi mistrzu zdrowiej!

0

jeju, ludzie, przecież on właśnie to powiedział, że i tak wszystko zależy od Leo : "i przekonać Leo do opuszczenia klubu".

trochę dedukcji

0

Mourinho pewnie zacząłby zmieniać Barcę, a tego byśmy nie chcieli.

0

40 mln?!

0

torres się marnuje

0

Pique jaki agent :D napastnik stoper i bramkarz w jednym :D gosciu rządzi

0

Bayern grający jak Barca? hahaha

Iniesta, moim zdaniem, niestety odpada w przedbiegach - sami wiemy jak wyglądał jego sezon ligowy.

Xabi alonso, sergio ramos, pique to jakieś jaja są, po prostu muszą nominować tą konkretną ilość piłkarzy, nie?

Niemców znam tylko mundialowych, więc za wiele powiedzieć o nich nie mogę. Poza tym, najczęściej mówi się o nich jako drużynie. Który z nich zaprezentował się najlepiej? Oezil, Klose, Podolski, schawain? Jakby nie patrząc najlepiej na tych sukcesach MŚ skorzystał mesut i kheidra. Mundial to nie wszystko, więc... to samo tyczy się forlana.

To barca gra teraz najatrakcyjniejszą piłkę na świecie, więc to ktoś od nas powinien zdobyć tytuł :D

Pozycja messiego jest niepodważalna, KAŻDY wie że argentyńczyk jest najlepszy, więc nawet jak nie zdobędzie w tym roku tej nagrody to i tak ni się nie zmieni. Jednakowoż byłaby to lekka hipokryzja, gdyby to np. snaijder wygrał, a i tak wszyscy by mówili że to nasz Leo jest najlepszy, no nie? Ale zobaczymy. Świat jest dziwny, wszystko może się zdarzyć.

No i xavi, tak za całokształt, to niezły pomysł jest :)

0

jaki idiota! jakie to szczęście że się go pozbyliśmy!

"W Barcelonie każdy może być trenerem. Każdy może prowadzić drużynę złożoną z tych 22 zawodników. Nawet dla mnie nie powinno to być trudne. "

czy też

"ponieważ kiedy robisz coś z drużyną i pójdzie ci dobrze, nie masz później motywacji,"

skąd on się w ogóle urwał?

0

heniek by nam się przydał ale heniek w formie

0

na koniec świata i jeszcze dalej! ;) jeśli chodzi o messiego i barcę

0

Messi na mundialu grał swoją piłkę

od strzelania bramek był tevez i higuain

0

może zacznijmy się modlić

0

Ta sytuacja z 69 minuty była po prostu żalosna... Co się dzieje z Alvesem?

0

to byłoby idiotyczne gdyby messi nie znalazł się ni w tej 11 najlepszych ni nie dostał złotej piłki. jak to ktoś niżej ładnie sformułował, to on ustanawia poprzeczkę. inni piłkarze mogą tylko żalować, że znaleźli się w "erze" messiego, czy też iniesty, xaviego i casillasa (którzy również powinni w tej 11 się znaleźć).

klub diego forlana to atletico madryt, które nawet nie gra w LM. no błagam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?