jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złota piłka dla Leo, a jeśli dla niego nie, to dla Generała!
Mózg to Xavi, a serce to Puyol, przecież :p
0
@galopującymajor trafił w sedno. 10dla Messiego to my się chyba nigdy nie doczekamy.
0
Sorry, ale nie mogę inaczej: chyba niektórym coś na mózg padło. Messi zagrał słabo i egoistycznie? Matko święta, grał na pozycji cofniętej, rozdawał piłki Villi, brał udział w praktycznie każdej akkcji. W tym meczu był rozgrywającym, a pod koniec zapragnął sam zdobyć bramkę - wcale mu się nie dziwię. Tyle dał drużynie w tym meczu, chciał choć jednego gola samemu strzelić.
To że grał inaczej niż zazwyczaj to znaczy że słabo? Ech.
0
Kurczę no, za Fabregasa? Dzięki któremu Xavi mógłby sobie odpoczywać? Jak ktoś oglądał ostatnie meczu Arsealu to wie, że Hiszpan w formie jest. Tyle że teraz znowu go złapała kontuzja.
0
A Tobie drogi Ramosie oceniać jak mocno dostał od Ciebie Messi, do cholery jasnej! Teraz to już mnie wpienił na maksa. I nawet Leo nie przeprosił. Co za frajer. Szkoda gadać.
Pogódź się Sergio że Leo jest od Ciebie o klasę lepszy i że nigdy mu nie dorównasz. Emocje wyładuj na kimś (czymś) innym.
Co też Casillas robi w tej drużynie...
0
@nielubiebarcyy
Messi dostał żółtą kartkę.
0
Jak Złota Piłka nie powędruje do Messiego (z przyczyn których nie jestem w stanie pojąć ale trudno), to powinna właśnie znaleźć się w rękach Generała.
Dzięki Ci Xavi!
0
Nolito brak.
Mam nadzieję że pogra sobie Thiago, Adriano i Fontas.
0
Kurczę no, świetnie się do nas wpasował! :D
0
Dudek został dostrzeżony i doceniony jak widzę :D
0
@Arekfanfcb
Spoko, ona coś ma do Messiego, zawsze się tak o nim wypowiada :)
0
@durshlack
Dzięki za tyle ciepłych słów. Masz w 100% rację - to obrzucanie się błotem nawzajem jest zbędne. Niestety tak było, jest i będzie.
Życzę Ci Realu na miarę tego z dawnych lat, który będzie w stanie w meczu z Barceloną nawiązać walkę.
i... pozdrów syna ;)
0
@cramp!
Z ust mi to chłopie wyjąłeś!
A Dani musi z nami zostać.
0
A Real ciągle w budowie... jak nasze autostrady na euro.
0
Chwytała za serce ta mozaika :)
0
Cristiano popsuła się fryzurka i jakoś tak go to rozporoszyło że nie mógł grać ;p
0
Niemoc Messiego może i trwa, ale jak to jst niemoc! :D Zresztą, zobaczymy na Santiago Berbaneu. Może tam się Argentyńczyk rozkręci i wpakuje Mou trochę bramek.
0
Najlepszy na świecie sam Messi ;)
Fajnie Pep to zrobił, wszystko przemyślał, zmodyfikował trochę grę naszej Barcy (cofnięty Messi z Alvesem, Abidal z Xavim w polu karnym). Najlepszy Pepe.
0
DZIĘKI CI BARCO, T'ESTIMO JESZCZE BARDZIEJ ZA TO COŚ WCZORAJ POKAZAŁA!
RM, z Sergio Ramosem na czele, nie przyzwyczajony do takich porażek. Bardzo ceniłem tego zawodnika, bo jest jednym z lepszych obronców, ale od wczoraj przestaję go szanować. Chyba jako jedyny z Los Blancos klasę w tym meczu zachował Iker. Brawa dla niego.
Cristiano, cristiano trzeba było nie zapeszać, prawie 8:0 było mój drogi żelusiu :p Nie istniałeś w tym meczu. Szczerze mówiąc to mi cię żal. Teraz to już chyba przez długi czas nigdy nie będzie nawet śmiał porównywać go do Messiego.
A, właśnie, Messi. Król drugiej połowy. Poniewierany, kopany, podcinany. Tylko na to bylo stać Los Blancos. Aczkolwiek, ta żółta kartka była słuszna, Leoś przesadził w tej sytuacji z Carvalho. Zresztą wcale mu się nie dziwię.
Gol Jeffreno Bojanowy jest chyba najlepszym podsumowaniem tego "meczu" - symbolem upokorzenia RM. Dwóch rezerwowych, w tym jeden tuż po kontuzji nie grający przez dłuższy czas, trafiają w świątynię Casillasa. No, właśnie.
Poza tym, super tekst świetnie mi się go czytało. DZIĘKUJĘ.
0
i czuję się jeszcze bardziej pozytywnie
0
mam nadzieję że nie zagra w 1-wszym składzie
0
@kibicka_09
Dla ciebie dobra gra napastnika = zdobycie bramki? Jeżeli tak to ja nie mam pytań.
Barcelonę po części kształtuje właśnie Leo Messi, on jest jedną z jej najważniejszych części. Jeżeli Ci to przeszkadza, co mnie niezmiernie dziwi, to: a) kibicujesz barcelonie bardzo, bardzo krótko, b) lepiej zmień swój ulubiony klub bo będzie non stop poirytowana.
0
szkoda, że adriano nie udało się strzelić bramki. należała mu się.
0
jakiś taki zachwycający ten gol to nie był, taki zdobyty zespołowo
0
ta ostatnia akcja messiego, kiedy nikogo z naszych nie było w polu karnym - miodzio po prostu. on jest niezastąpiony, jedyny, itd, itd.
skąd on się urwał to ja nie wiem :p
0
@zoolwiasty
Znikaj na rm.pl!
Wygramy, wygramy - kończę również z uśmiechem
0
a) zrobili z sędziego idiotę,
b) niesportowe i, szczerze mówiać, chamskie to było,
c) reakcja luisa suareza mówi wszystko.
Poza tym, wydzieliście jak suarez ugryzł jakiegoś tam zawodnika i dostał zawieszenie? :D
0
@Katllonczyk16
Indeed
0
@fifol94
Z tego co się orientuję braki Higuaina tego sezonu są praktycznie tylko dobitką z 2 m (do bramki). Gościu potrafi się znaleźć w odpowiednim momencie o odpowiednim czasie. Skuteczność to swoją drogą, ale naprawdę ktoś taki jest dla ciebie lepszy od villi przeprowadzającego naprawdę ładne akcje z messim i strzelającego z dystansu?
0
nie ma opcji by messi nie zgrał, on nawet chce wchodzić na boisko w meczach copa del rey :)