jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeszcze pożałujesz mesucie drogi że jednak nie trafiłeś do Barcy :D
vamos barca!
0
My też chcemy!
0
ludzie trochę luzu, nie spinajcie się tak. gdyby rzucał tym słonecznikiem w jakiegoś nieznajomego to spoko, zrozumiałeby było wasze oburzenie. ale w tym wypadku...
ja tam właśnie za takie akcje uwielbiam pique ;)
0
Bojan to powinien Messiego po nogach całować z tą bramkę.
Zauważyliście, Messi w tymi młodziakami z Barcy B wygląda na boisku na ich, jakby to ująć, przywódccę, takiego guru, tak dorośle, a przecież on u licha jest w ich wieku ;)
0
Nadszedł już czas by Masche wychodził w pierwszym składzie. Jednakże o trio Nolito-Villa-Messi chyba możemy sobie pomarzyć. I Thiago Pepuś powinien już zacząć wpuszczać.
0
szlag by to wziął
jeden z mych ulubionych
0
Thiago musi zdecydowanie więcej grać
0
ale to by była piękna bramka nolito!! ten chłopak superświetny
0
messi jak taki dobry tatuś i dla bojana i dla villi :p
0
Bojan rozczarowywuje i trzeba to przyzać. Coś mi się wydaje że Nolito zajmie jego miejsce. Zgadzam się z przedmówcami - powinniśmy go wypożyczyć.
0
ciekawe jak messi będzie współpacował z nolito. leo wskauj na boisko!
0
http://www.pirlo-tv.com/p/canal-online.html
0
messi na ławce rezerwowych :D co do bojana, to na razie baldo wypada, baldziutko przy nolito i thiago
0
piękne podanie thiago! i gabiemu trafiła się bramka :D
0
śliczna ta bramka nolito
0
śliczna ta bramka nolito
0
ciekawa wypowiedź xaviego, znaczy to ostatnie zdanie
0
@kojotFCB
Ronladinho nie mógłby grać dalej w Barcy, a Messi w jego cieniu na pewno by nie był, ponieważ Argentyńczykowi sodów do głowy nie uderzyła. Twoja wypowiedź jest sprzeczna.
Szkoda, że odejdzie z Europy. Manchester City powinien go kupić :p
0
Pisząc że Barcelonie przydałaby się nowa krew, zamiast wychowanków i wychowanków nie rozumiecie w ogóle sensu tego klubu. Do @barća_fan: taki z ciebie fan od 14 lat a w ogóle nie wierzysz w Blaugarane, piszesz że przegramy gran derbi, HAHA aleś wiarygodny.
Piszę to już nie pierwszy raz: ufam Pepowi. Wierzę w niego i w to, że podjęte przez niego decyzje są słuszne.Na pewno miał swoje powody, które nie są tu w tym artykule podane. Poza tym, za kogo miałby grać Niemiec?
0
nie, ale gorąco ;)
0
bundesliga? broń boże
0
bojan nie gra praktycznie w ogóle - jeżeli nolito też ma ambicje na bycie w barcelonie, ale nie granie w barcelonie to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko
0
ale za kogo? za pedro? chyba tylko, przecież messiego do pomocy cofać nie będziemy.
można by go wypozyczyć -
inaczej w barcy będzie grzał ławę, jak Bojan, a po co ma się marnować?
0
chyba derby hiszpanii :P
0
Messi i Mascherano graczami meczu :)
0
no i nikt nie wspomina o Mascherano który zagral dziś piękny mecz
0
@Patrys2010
Messi samolubny? Budujesz swoje zdanie o nim na podstawie jednej akcji w której to zamiast podać do nadbiegającego iniesty strzelił sam? a nie zauważyłeś jak przez pół pierwszej połowy szukał villi, by ten wreszcie strzelił ? no proszę cię
messi błyszczy i jest o klasę wyżej od cristiano (błagam nie nazywajmy tego bufona ronaldem) ponieważ między innymi potrafi grać zespołowo.
wcale się mu nie dziwię, wszystkim na około podaje niesamowite piłki a ci nie mogą tego wykorzystać
ZŁOTA PIŁKA DLA MESSIEGO - kto tego nie widzi, ten ślepy
0
genialny mecz messiego, podawał, strzelał, szukał cały czas villi, był wszędzie, ostatnie 10 minut to brak skuteczności - prawda.
i jak ktoś taki ma nie dostać złotej piłki?
kółeczka xaviego na śrdoku były czadowe
0
dobrze pep powiedział :D
0
dobrze pep powiedział :D