0

jeszcze pożałujesz mesucie drogi że jednak nie trafiłeś do Barcy :D

vamos barca!

0

My też chcemy!

0

ludzie trochę luzu, nie spinajcie się tak. gdyby rzucał tym słonecznikiem w jakiegoś nieznajomego to spoko, zrozumiałeby było wasze oburzenie. ale w tym wypadku...

ja tam właśnie za takie akcje uwielbiam pique ;)

0

Bojan to powinien Messiego po nogach całować z tą bramkę.

Zauważyliście, Messi w tymi młodziakami z Barcy B wygląda na boisku na ich, jakby to ująć, przywódccę, takiego guru, tak dorośle, a przecież on u licha jest w ich wieku ;)

0

Nadszedł już czas by Masche wychodził w pierwszym składzie. Jednakże o trio Nolito-Villa-Messi chyba możemy sobie pomarzyć. I Thiago Pepuś powinien już zacząć wpuszczać.

0

szlag by to wziął

jeden z mych ulubionych

0

Thiago musi zdecydowanie więcej grać

0

ale to by była piękna bramka nolito!! ten chłopak superświetny

0

messi jak taki dobry tatuś i dla bojana i dla villi :p

0

Bojan rozczarowywuje i trzeba to przyzać. Coś mi się wydaje że Nolito zajmie jego miejsce. Zgadzam się z przedmówcami - powinniśmy go wypożyczyć.

0

ciekawe jak messi będzie współpacował z nolito. leo wskauj na boisko!

0

messi na ławce rezerwowych :D co do bojana, to na razie baldo wypada, baldziutko przy nolito i thiago

0

piękne podanie thiago! i gabiemu trafiła się bramka :D

0

śliczna ta bramka nolito

0

śliczna ta bramka nolito

0

ciekawa wypowiedź xaviego, znaczy to ostatnie zdanie

0

@kojotFCB

Ronladinho nie mógłby grać dalej w Barcy, a Messi w jego cieniu na pewno by nie był, ponieważ Argentyńczykowi sodów do głowy nie uderzyła. Twoja wypowiedź jest sprzeczna.

Szkoda, że odejdzie z Europy. Manchester City powinien go kupić :p

0

Pisząc że Barcelonie przydałaby się nowa krew, zamiast wychowanków i wychowanków nie rozumiecie w ogóle sensu tego klubu. Do @barća_fan: taki z ciebie fan od 14 lat a w ogóle nie wierzysz w Blaugarane, piszesz że przegramy gran derbi, HAHA aleś wiarygodny.

Piszę to już nie pierwszy raz: ufam Pepowi. Wierzę w niego i w to, że podjęte przez niego decyzje są słuszne.Na pewno miał swoje powody, które nie są tu w tym artykule podane. Poza tym, za kogo miałby grać Niemiec?

0

nie, ale gorąco ;)

0

bundesliga? broń boże

0

bojan nie gra praktycznie w ogóle - jeżeli nolito też ma ambicje na bycie w barcelonie, ale nie granie w barcelonie to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko

0

ale za kogo? za pedro? chyba tylko, przecież messiego do pomocy cofać nie będziemy.

można by go wypozyczyć -

inaczej w barcy będzie grzał ławę, jak Bojan, a po co ma się marnować?

0

chyba derby hiszpanii :P

0

Messi i Mascherano graczami meczu :)

0

no i nikt nie wspomina o Mascherano który zagral dziś piękny mecz

0

@Patrys2010

Messi samolubny? Budujesz swoje zdanie o nim na podstawie jednej akcji w której to zamiast podać do nadbiegającego iniesty strzelił sam? a nie zauważyłeś jak przez pół pierwszej połowy szukał villi, by ten wreszcie strzelił ? no proszę cię

messi błyszczy i jest o klasę wyżej od cristiano (błagam nie nazywajmy tego bufona ronaldem) ponieważ między innymi potrafi grać zespołowo.

wcale się mu nie dziwię, wszystkim na około podaje niesamowite piłki a ci nie mogą tego wykorzystać

ZŁOTA PIŁKA DLA MESSIEGO - kto tego nie widzi, ten ślepy

0

genialny mecz messiego, podawał, strzelał, szukał cały czas villi, był wszędzie, ostatnie 10 minut to brak skuteczności - prawda.

i jak ktoś taki ma nie dostać złotej piłki?

kółeczka xaviego na śrdoku były czadowe

0

dobrze pep powiedział :D

0

dobrze pep powiedział :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?