0

9 to już się staje standardową oceną messiego.

0

Cristiano to faktycznie zagrał na 9 przy poziomie gry reszty kolegów z zespołu :p

0

Debili to jest na pęczki, a potem my musimy słuchać ich żalów i wypocin tu, na stronie. :)

0

Miodzio! Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na boisku Thiago i Fontasa.

Tylko Nolito brak.

0

Miodzio! Już nie mogę się doczekać jak zobaczę na boisku Thiago i Fontasa.

Tylko Nolito brak.

0

Będzie trudno, jednakże tu już chyba na szczęście żaden strajk lotniczy nam nie przeszkodzi ;)

0

Tak trzymać Leo, nie schodzimy poniżej 9 ;) I, proszę państwa, kto jest najlepszym piłkarzem świata i kto najbardziej zasługuje na Złotą Piłkę? Toż to jest pytanie retoryczne! :D

0

Łał, 10 dla messiego - niesamowite.

Tyle że teraz niektórzy zaczną mu zarzucać że wybitnie potrafi grać z tylko ze słabymi zespołami (z porównaniem do takiego Xaviego). Dla mnie to bzdura, tak tylko piszę.

0

Cichym bohaterem to Xavi na pewno nie jest :p

Cała trójka jest wybitna i cała trójka powinna dostać nagrodzona. Jednakże zostanie nagrodzony tylko jeden z nich więc, moim zdaniem, powinien być to oczywiście Messi. Za genialny sezon ligowy, tytuły strzelców w obu ligach, plus chcę zauważyć ponownie że Argentyńczyk BYŁ nominowany do złotej piłki mundialu - to dla tych którzy twierdzą że Messi w RPA zagrał słabo. "Porażkę" Argentyny wiele ludzi zarzuca Messiemu, a nie Maradonie - jak to powinno być.

Jednakże - wiadomo - gdyby w tym roku złotą piłkę zdobył ktoś inny niż Hiszpan to zaraz by wszczęto bunt i pisano że to nie tak powinno być, itd. (zresztą mi to rybcia ważne by najlepszy piłkarz globu został odpowiednio nagrodzony). Także, jeżeli nie Leo, to zdecydowanie moim typem jest XAVI! Iniesta strzelił gola w finale i tego mu nie zabierzemy, jednakże to nie był jego rok ligowy i przyznanie mu tej nagrody w tym roku byłoby niesprawiedliwe.

Z drugiej strony w następnym roku już mundialu nie ma i jeżeli Leo Messi będzie czarował tak samo jak teraz to wątpię by ktokolwiek innych miał w ogóle jakiekolwiek szanse... ;)

0

piękna chwilo trwaj!

dzięki, fajnie się czytało

0

Fakt że Messi jest najlepszym piłkarzem globu jest chyba oczywisty i nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego tak jest. On powinien dostać złotą piłkę - tylko taka decyzja była właściwa i sprawiedliwa. Bez dyskucji.

Jednakże liczy się mundial, w którym to Argentyna odpadła w ćwierćfinale (nie istotne że messi był najlepszym strzelcem LM, La Liga i najlepszym graczem całego sezonu i nawet był nominowany do najlepszej 10 mundialu. Teraz w nowym sezonie zachwyca, udowadnia swą wszechstronność z porównaniem do takiego Snaijdera - głupota, wiem) przez co niestety szanse argentyńczyka zmalały. Chce się powiedzieć: jaki ten świat głupi, zresztą nawet nasza droga redakcja nie potrafi należycie go docenić.

Tak więc jest Leo, a potem jest Xavi. Może i ten nie strzelił bramki decydującej o wyniku finału, jednakże momim zdaniem miał o wiele większy wpływ na grę zarówno Hiszpanii jak Barcy w ubiegłym sezonie. Iniesta, jak pamiętamy, borykał się kontuzją. Kocham Iniestę i cenię go za wszystkie niesamowite rzeczy które robi, jednakże wg mnie to nie do niego powinna powędrować ta nagroda. Co do Leo pocieszajmy się tym że za rok mundialu nie ma, więc i te durnowate kryteria znikną. Może wtedy zostanie należycie doceniony.

Złota piłka czy złota piłka za gola w finale? Oto jest pytanie.

0

Villa nie zagrał dziś dobrze. Przegrywał pojedynki z bramkarzem - nie wyglądało to dobrze.

0

Jak to valencja nie istniała? Jak najbardziej istniała. Z tego co pamiętam mieli kilka naprawdę dobrych akcji, które musiały się zakończyć bramką, a to że się nie zakończyly to już inna sprawa.

A o kibiców to się Pep już tak nie martw :p

0

Redakcjo, tyś genialna

0

w ogóle zdążą się rozgrzać? ja pierdzielę

0

fajne te dresy mają

0

gnój jakich mało. oby zdążyli przed 20.30 bo inaczej ta cała szalona podróż będzie na marne

0

hm, takie to okrutne

0

chore to wszystko

0

chore to wszystko

0

Tak będzie lepiej, aczkolwiek szkoda że mecz się nie odbędzie.

0

nie no rafael nadal to rafael nadal. ten to dopiero miał rok :D

0

Czyli, odnośnie Messiego, on sam sobie cały czas podwyższa poprzeczkę. Idąc tym tokiem myślenia - chyba nigdy nie dostanie 10, bowiem zawsze będzie jakieś "ale" np. jedno niedokładne podanie czy słupek czy akcja w której postanowił zagrać sam zamiast po raz kolejny i kolejny, i kolejny wystawić pastelnię dla Villi czy Bojana. Nie potrafimy go docenić. W tym meczu udowodnił swoją wszechstronność i powinien dostać 10.

0

Nie no błagam, mecz Lecha z Juventusem again?

0

Fabregas jest w stanie dobrze zastąpić Xaviego ale musi juz zacząć bo za chwilę moze być już za późno.

Messi najlepszy na globie, jednakże złota piłka dla Xaviego. Zgadzam się. Snaijder teraz pokazuje że nie zasługuje na to wyróżnienie. Inter leży i płacze, a jego "10" razem z nim.

0

oby z messim wszystko okej

0

Taa już widzę odpoczywającego messiego :p

Poza tym, to co się dzieje z nolito? Strasznie mi się ten zawodnik spodobał i ogromna szkoda że nie ma dla niego miejsca.

0

Dani nie mógłby tego zrobić.

0

Końcówka bardzo, bardzo mi się podoba.

Nigdy nie przegrał w messim na playstation - czemu się więc wahamy? Bierzmy go! :D

0

Do Rosji mamy bliżej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?