0

@kikiriki

Weź pod uwagę że Xavi grał od pierwszej minuty, a Leo wszedł na ostatnie pół godziny. Hiszpan miał o wiele więcej czasu na wykazanie się. Niższa ocena Villi jest całkowicie słuszna, bo z tego co przypominam sobie, to Messi chociaż "coś robił" na tym boisku, zaś Davida jakby w ogóle tam nie było. Wyjściową oceną jest 5, tak więc moim zdaniem odpowiednio 5 i 6 są okej.

Najgorszy był Bojan i Adriano. Ten pierwszy - kompletnie brak zgrania z zespołem, ten drugi - nawet nie potrafił dośrodkować. Tragedia, tragedia.

0

AAA ja się nabrałem ;) Serce stanęło na 30 sekund ;) Haha

0

Btw, Chelsea właśnie dostała 3:1 od Arsenalu, a Fabregas zaliczył miodzio asystę przy golu Walcotta.

0

Mało przyjemna rzecz, ta rwa kulszowa :/

0

Dla mnie nr1 2010r. wśród hiszpańskich sportowców jest Nadal. Niesamowity sezon.

0

Jak Rosell i to sknoci to go zamorduję.

0

Iniesta z Messim mają fajne podpisy

0

Xavi tańszy od Iniesty ;) Puyol jest bezcenny.

0

@Hering

Jako że jestem oczywistym fanem Barcy i talentu Messiego nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić z tobą w 100%. Świetnie piszesz. Przyjemnie przeczytać coś madrego i na dodatek napisanego zgodnie z zasadami polskiej składnii i ortografii. Pozdrawiam.

0

No, David, szykuj się na swoj pierwszy finał LM :D Oby.

0

Właśnie skończyłem oglądać I połowę meczu Argentyna-Niemcy i nie jestem w stanie pojąć toku rozumowania kogoś, kto uważa że Messi odnotował słaby występ na mundialu. Chłopak dwoił się troił podczas tych 45 minut, cofał się pod swoją bramkę, rozgrywał, podawał, prawe skrzydło, lewe, środek. Naprawdę nie wiem co więcej mógł tam zdziałać.

Obrona Argentyny leżała, Niemcy robili co chcieli mieli tyle wolnego pola że szkoda gadać. Sam w sobie Messi grał całym swoim sercem.

Zresztą za*ebiście szkoda mi tego meczu, bo kibicowałem Argentynie. Drugiej połowy nie obejrzę, nie dam rady przełknąć tych pozostałych trzech goli.

Jak to dobrze że Xavi i spółka wykopali Niemców z mundialu ;)

0

oby Twoje życzenie się spełniło, Leo

+6 pucharów

0

real nie zloży mu oferty

0

Haha dla dobra drużyny nie nie indywidualnie to może Cristiano gra - ale tylko na treningach ;D

"Po prostu najlepszy piłkarz" - i jak tu walczyć z taką argumentacją?

0

@Bykunn

a żeś teraz dowalił. schodzisz na poziom obrażania się nazwzajem, moje gratulacje.

na szczęście, na szczęście pieniądze od telewizji zostaną zredukowane i może, może liga się wyrówna, bo cholera valencja, sevilla czy a. madryt to świetne drużyny odnoszące sukcesy na arenie międzynarodowej, a za przeproszeniem gnojone we własnej lidzie. tak więc na przestrzeni lat decyzja rosela okaże się słuszna, a wszyscy anty będą musieli swe słowa odpukać. no chyba że wolicie sprzedać któraś z naszych pereł.

0

"a co powiesz o tym, że Rosell od razu usunął Cuyffa ze stanowiska honorowego prezydenta?"

i to jest klucz do tej całej wypowiedzi johana

0

"Mi wystarcza, że ludzie we wszystkich sondach wybrali mnie do zdobycia Złotej Piłki".

Nie podoba mi się to zdanie. jakby sugerował że wybór najlepszego piłkarza sezonu nie był sprawiedliwy.

Zdjęcie mocne ;)

0

O nie nie nie nie nie nie, jak Ty panie Johanie uważasz że poprzez umieszczenie reklamy na koszulce Barca stanie się ZWYCZAJNA(w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu) to tu chyba jest jakiś bład w pańskim toku myślenia.

Jeśli to pomoże klubowi, a wierzę że Rosell działa dla dobra Barcy, to jestem za, niż jakbyśmy mieli za dwa lata sprzedać Messiego, czy nawet pilkarzy Barcy B - wychowanków!

Szczerze, to Cruyff przyjął postawę niewłaściwą, a powinien - neutralną. Czy nie wie że jego artykuły są czytane na całym świecie i że ludzie mocno sugerują się jego zdaniem w budowaniu swojego? Dla mnie powinien wypowiedzieć się w sposób "plusy i minusy". Ale cóż, stalo się, niech nakręca cules przeciwko Roselowi. Może aż tak bardzo się wku*wił, że nie potrafił inaczej.

0

@taths1

dla mnie messi również mial dobry mundial. fakt że nie strzelił bramki może i działa na jego niekorzyść, ale byl sercem tej drużyny, dal z siebie co mógł. winny jest maradona, którego taktyka "wszystkie piłki do messiego" jak wiemy nie powiodła się. argentyna powinna w tym roku wygrać Ms, ale trudno, zdobędzie ten tytuł za 4 lata. Messi swoją drogą był w 10 najlepszych zawodnikóm mundialu. Ma za sobą genialny sezon ligowy, jeszcze lepszy od poprzedniego. Ten zapowiada się na jeszcze lepszy (czy to w ogóle możliwe?). Argentyńczyk jest bombą i nikt mnie nigdy piłkarsko nie zaczarował jak on. Jest najlepszy i powinien otrzymać Złotą Piłkę która jest przecież nagrodą dla najlepszego piłkarza sezonu, a nie dla piłkarza który strzelił gola w finale MS.

Pierdzielę tak od 2 miesięcyi nic to nie zmieni, ponieważ od wielu, wielu lat w roku mundialu złotą piłka przyznawana jest zawodnikowi kraju który wygrał mundial- sytuacja z 2006 i ronaldinho.

Tak więc wolę by pilkę dostał xavi, który jak sam mówi gra na tym samym poziomie od wielu, wielu lat ;) i pewnie będzie trochę jeszcze tak grał. Co nie zmienia faktu że czarodziejem futbolu jest Leo Messi, który jak to Baptista ładnie ostatnio ujął - nie musi niczego udowadniać i który, jestem pewien, w 2011 roku wygra z argentyną Mistrzostwa Ameryki.

pozdrawiam,

0

@Santana

już jest

0

i co z tego skoro zawsze będzie w cieniu Ikera? szkoda, bo Valdes to naprawdę wybitny bramkarz. to mniej więcej jak sytuacja Cristiano - Messi.

0

coś ten motor napędowy interu trochę oklapł

0

Messi jest najlepszy i ten sezon miał genialny - z wyjątkiem mundialu. Tak więc:

1 Xavi

2 Messi

3 Iniesta

0

messi to spec od rzeczy niemożliwych więc prawdopodobnie na mecz z levante uda mu zdążyć - aczkolwiek to jeszcze nie potwierdzone.

leo, tyś najlepszy, dla mnie dostałeś tą nieszczęsna złotą piłkę! a w 2011 poprowadzisz Argentynę do tytułu mistrz ameryki

wesołych świąt

0

Alves zepnij się do licha i podpisz ten kontrakt

0

jak dla mnie umieszczanie reklamy na koszulce jest samą w sobie komerchą

0

to że Pep zna się na piłce to jedno, a to że niektóre jego decyzje mogą nam się nie podobać to drugie.

0

przepraszam, ale kim Ty w ogóle człowieku jesteś?

0

@barca27

jakie dać odpocząć? przecież zaraz święta i wolne. rozumiem gdyby to był mecz pomiędzy jednym spotkaniem ligowym, a durgim. no ale w takim wypadku to naprawdę nie jestem w stanie pojąć dlaczego messi, busi i villa nie grali od początku.

0

hala madid? - niech będzie

w rewanżu pokażemy im "prawdziwą" twarz aktualnej Barcy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?