jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kaka+Benzema=100mln grzejące ławę
0
Fuera!
0
Ja chcę by został.
0
"O w dupę"-tak mi się wyrwało gdy zobaczyłem tytuł.
No to ManCity wygrywa Premiershit za rok, hehe.
0
Undertaker87
Ocenianie Cesca na podstawie tylko tego jednego meczu i tej feralnej piętki jest... kretyńskie.
Umniejszanie asyscie w finale w RPA również. Gdyby to Xavi tak zagrał to by było ach, geniusz Genrała. A że zagrał Cesc - to był przypadek, w końcu każdy by tak zagrał, itd.
Zamiast cieszyć się z tgo transferu - jak każdy zwykły kibic - to tu wszyscy na nie. Por que? Przyjdzie do nas jeden z najlepszych playmakerów w Europie! Gdyby nie nazywał się Cesc Fabregas i nie był synem marnotrawnym to wszyscy by tu skakali z radoci. A tak... Wolicie takiego Sancheza za trzy dychy (co dla mnie jest cenš miesznš)?
Farba ma dopiero 23 lata. 23 LATA. Tyle ile Messi. Pogra u nas jeszcze 10 lat. 40mln za pewny transfer, za zawodnika który będzie w stanie pocišgnšć w przyszłoci tš całš maszynerię pt. FC Barcelona to nie jest jako niesamowicie dużo. Zawodnik grajšcy na pozycji kluczowej dla systemu Barcy.
To nie jest dużo. Naprawdę.
Ile dalimy za Villę?
I czemu tak wszyscy się martwiš że Fabs będzie siedział na ławce? Lepiej wydać 30mln za Rossiego który również będzie siedział na ławce, a na dodatek będzie miał jeszcze większš konkurencję od Cesca? Kurde nie jestem w stanie załapać takiego toku mylenia.
0
Pelson
"Nie wiem, czy sam Fabregas byłby zadowolony ze swojej sytuacji w drużynie."
Czyli Ty to widzisz, a on nie?
On sobie doskonale zdaje sprawę ze swojej przyszłej-ewentualnej sytuacji w drużynie. I chce przyjć.
0
Sangria
Oni są przyjaciółmi.
0
Dzięki Ci challenger za ten artykuł!
A sam już się nie mogę doczekać pierwszego meczu z Fabsem w koszulce Blaugrany. To będzie nowa jakoć, bo mimo wszystko ten piłkarz znacznie różni się i od Xaviego i od Iniesty.
Czwórka czeka ;)
0
Wszędzie, byleby nie do Realu. Bardzo go lubię i nie chcę, by się to zmieniło :/
0
"25 milionów funtów angielskich, Bojana Krkicia oraz Thiago Alcántare"
Co za bzdura :/
0
Szkoda? Jaka szkoda. Co prawda liczyłem że może obejmie Atletico no ale Roma to całkiem niezły wybór. Powodzenia Luco :)
0
Szkoda? Jaka szkoda. Co prawda liczyłem że może obejmie Atletico no ale Roma to całkiem niezły wybór. Powodzenia Luco :)
0
Cule a meurte
Obrońcy: Gabriel Milito (Barcelona), Ezequiel Garay (Real Madryt), Nicolás Burdisso i Javier Zanetti (Inter), Nicolás Pareja i Marcos Rojo (Spartak Moskwa), Pablo Zabaleta (Manchester City) i Emiliano Insúa (Galatasaray).
Gabi i Garay którzy cały sezon grzali ławę mają wyjść w pierwszym składzie w meczu z Brazylią? :/ Ech, nie wiem, może by Messiego cofnąć, on pewnie by sobie poradził na stoperze.
0
Do Romy!
0
Takich jak on Barca może wychować mnóstwo? Co Ty sobie wyobrażasz, że chłopcy z La Masi są chodowani w jakiś inkubatorach, wstrzykuje im się DNA Barcy, a po kilku latach wychodzą jak zaprogramowani "popatrz, podaj, myśl"? I każdy jeden zostaje najlepszym playmakerem w Europie? O rajuniu...
Wyobrażacie sobie co by się działo gdyby Laporta był nadal prezesem? Tak przynajmniej te negocjacje zachodzą w zdrowej atmosferze, więc może tym razem się uda.
Cena, cena, cena... Ech. Za Rossiego Villareal chce 30 kawałków, a jak Arsenal życzy sobie o 10 więcej to już że za dużo. Popatrzcie za ile Torres został sprzedany do Chelsea. Takie są aktualnie ceny w Europie... Jeden dobry sezon napastnika a klub od razu sobie życzy Bóg wie ile kasy.
Nie śmiejcie się :p Jak Wenger straci i Fabsa i Nasriego to chcąc nie chcąc będzie musiał odbudować skład, a jego cudowny kilkuletni plan podzielony na fale pójdzie w las :p
0
Nie rozumiem dlaczego wszyscy uważają że Barcę nie dopadły kontuzje. Jak to? To jaki mieliśmy szpital w obronie w najważniejszym momencie sezonu to głowa mała.
0
Francja na lajcie? No proszę Was. Ja widziałem u nich zero zgrania z przodu co mnie z deka zmartwiło pod kątem Euro które, z takim składem i z takim trenerem, mogą wygrać. Finał Hiszpania-Francja to by było coś. Martin był zjawiskowy, nie dziwię się Wengerowi że jest gotów wyłożyć za niego 30 kawałków. Znakomity następna Cesca. Ich występ do wejścia Maloudy był takim rwaniem, a dopiero jak ten wszedł to i prostopadłe podanie od razu poszło (Szczęsny :D) i jakoś tak ktoś wreszcie zaczął łączyć tą grę. Abidal pełna profeska. On, Sagna, Evra - chyba najlepszy europejski pakiet obrońców. Może i przesadzam, ale ja mam słabość do Francuzów i tyle :p
Co do naszych to... Cóż, zmusić Francję to kopaniny to nizły wyczyn. Lewandowski jest tragiczny na szpicy. Piłki nie przyjmie, tyłem do bramki nie, w polu karnym nie, mało zwrotny. Dlaczego Smuda nie wprowadził wcześniej Brożka? Nie mam zielonego pojęcia. Błaszczykowski był świetny tylko co z tego skoro nie ma z kim grać. Dudka katastrofa. Czytałem że Piszczek ma jakiś opór przed indywidualnym kończeniem akcji tylko właśnie zawsze szuka partnera - no to w koszulce reprezentacji musi się tego oporu jak najszybciej pozbyć.
0
Sandu
Uważam że sprzedaż Keity jest równie prawdopodona co sprzedaż Iniesty, czyli... nieprawdopodobna :)
0
Sprzedaż Keity? To jakby napisać: sprzedaż Iniesty. Nie ma mowy.
0
Soriano do Romy!
A wiecie że aysystentem Luisa Enrique będzie Ivan de la Pena? Ciekawie się ta współpraca zapowiada, nie powiem...
0
Ha! I co teraz, panowie frustraci? Nadal Cesc zły, brzydki i niezdecydowany?
Swoja drogą Wenger ma przechlapane. Cesc chce uciec, Nasri chce uciec. Kto tam u licha zostanie? Jacek na razie młody i na dodatek wychowanek więc może tam jeszcze pograć.
Kiedy wywalą Wengera (nadejdzie w ogóle taki dzień?) to obiecuję zrobić coś szalonego.
0
Sandu!
Fabs do środka, Iniesta na skrzydło. O, znalazł się skrzydłowy.
0
Co do statystyk to gdzie jest monsieur@klitschko? Zawieruszył się gdzieś po finale LM jak mniemam?
0
katallonczyk
Założę się że w wyjściowym składzie będzie wychodził Di Maria. Lavezzi miał w meczu z USA genialne klepki z Leo, więc ja bym widział atak marzeń Messi-Aguero-Lavezzi.
Tyle że Aguero i Tevez to ostatni raz grali dla reprezentacji dawno temu (wiadomo dlaczego), więc naprawdę trudno obstawić wyjściowy przód Argentyny :p
A ja się przyznaje bez bicia że Argentynę polubiłem dzięki Messiemu. Ale i tak Francja już chyba zawsze będzie moim nr1 mimo że Thierry już dla niej nigdy nie zagra...
0
Różnica pomiędzy Bojanem i Jeffrenem jest taka, że pierwszy dostawał szanse, a drugi nie dostawał ich w ogóle.
Ja bym go widział na wypożyczeniu do dobrego, walczącego o coś więcej niż utrzymanie, klubu.
0
Pomyślcie jaka presja na Realu będzie w przyszłym sezonie. Już skończy się argument "drugiego sezonu" Mou czy też argument budowania drużyny.
Tak, Barca zdecydowanie będzie mogła grać na większym luzie.
0
Vamos Argentina!
0
To jak ten Messi w końcu? Gra dobrze w tej Argentynie czy może jednak nie? Strzela wszystkim (6 goli w fazie pucharowej LM) czy nie? Mija na jeden zwód 6 piłkarzy tak? To ja nie wiem, chyba nad nimi przelatuje, bo ja nie wiem jak można na jeden zwód wziąć sześciu.
Leo balansuje, wykorzystuje swój niski wzrost by niesamowicie utrzymywać równowagę... Plus lewa noga, prawa noga, genialny przegląd pola, wykańczanie akcji, końcowe podania, (Zizou ma lepsze przyjęcie? Bo był obunożny, tak?) jej teraz większość akcji Barcy zaczyna się właśnie od niego. To on dostaje piłkę w środku pola i zagrywa ją do przodu.
0
Ja już się nie mogę doczekać Napoli, Udine, Borussi i Lille :)
0
constantine16
Na serio sądzisz że nie zagra? W tym był kontuzjowany na początku i na końcu sezonu, a mimo to ma najwięcej asyst w drużynie. Widziałeś jak gra Arsenal z Fabsem i Arsenal bez Fabsa? Przepaść. Gdyby Cesca przestał dręczyć kontuzje to Kanonierzy na pewno nie zajęliby w tym sezonie 4 miejsca.
Trochę zabawnie z tą swoją wypowiedzią wypadłeś. Thiago, jakby nie patrząc, jest niewiadomą, a ma już za chwilę ciągnąć Barcę tak jak to robi Xavi, a Fabs, rozgrywający pierwsza pólka, ma już teraz grać tylko z tendencją spadkową? Ja wiem że Ty jesteś wielkim fanem Alcantary, ale nie umniejszaj przy tym umiejętnością Czesiowi( które są niepodważalne) bo to bez sensu.