jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też się pytam: co ma Fabs do Busquetsa? Sergio ma zapewnione miejsce w pierwszym składzie w każdym meczu, więc zastanawianie się czy Czesiu zacznie grać na jego pozycji jest głupotą.
0
Co by było bez Daniego... Skrzydłowy, rozgrywający i obrońca w jednym. Niesamowity piłkarz.
0
matiago
Komentatorzy zajmują się dostrzeganiem tylko negatywów w grze Messiego. To jest nieporozumienie. Na temat dryblingów już napisałem co sądzę. I nie ma klapek na oczach, zdaje sobie sprawę że w meczu z Kolumbią w drugiej połowie "10" nie była w stanie wygrać pojedynku 1 na 1.
Tak, to nie jest turniej Argentyny i Messiego. Tyle że Leo na spółkę z Romero są najlepsi. To przykre wieszać psy na kimś, kto jako jedyny próbuje coś zrobić na boisku.
0
Dobrzyk.J
Podstawowa różnica pomiędzy grą Sancheza i grą Messiego podczas tego turnieju jest taka, że podania Argentyńczyka dochodzą do partnerów i Ci następnie ich nie wykorzystują, a podania Alexisa nie dochodzą, przez co ma tyle strat i w sumie co z tego że próbuje grać niekonwencjonalnie.
Gdyby nie ten bezsensowny drybling Messiego, to gra Argentyny opierała się na podaniach w środku pola pomiedzy Baengą i Cambiasso, bo Ci nie potrafią mu podać na czystą pozycję.
Tak sobie myślę że ten cały Iwański musi być zapyziałym madridistą, bo nie dostrzegać pozytywów w grze Leo, a same negatywy, to tylko te typy potrafią.
0
"Na pewno Sanchez nie jest pierwszoplanową postacią. To nie Messi. On szuka gry z partnerami, nie drybluje dwóch, trzech zawodników"
WTF??!! Panie Iwański? Może ktoś mi wytłumaczyć co on, za przeproszeniem, pier*oli, bo ja jakoś tak nie potrafię go zrozumieć.
0
bronx
"Typowe francuskie niezdecydowanie"
?
0
Te Wengerowe "fale" czyli taki Benio czy Denilson okazały się klapą. Miały przecież poprowadzić Arsenal do mistrza! Taki plan był. Kolejne części układanki czyli Nasri i Fabs chcą uciec. Oj, nie wyszło Francuzowi.
Tak się zastanawiam, czy gdyby Arsenal nie zakwalifikował się do LM to Wenger zostałby zwolniony...
0
Bielsa w Bilbao?! Skubaniec. Znudziło mu się trenowanie reperezentacji?
Aj, mógłby zaopiekować się podopiecznymi Batisty w trybie natychmiastowym ;)
0
Bardzo bym się chciał dowiedzieć, co Cesc sobie myślał podpisując nowy kontrakt.
0
gurales
Haha nie, nie o tą
;)
0
Jak po roku Pep nie weźmie go do pierwszego składu to pewnie odejdzie...
0
VV-Dani-Iniesta-Pedro-GOL
Pamiętacie? VV pokazał wtedy jak cholernie wyjątkowym bramkarzem jest.
0
tzard
Ja mam nadzieję że po poniedziałku nie uśmieję się, aż tak, czytając Twoje komentarze, ponieważ nie będziesz miał powodu by je pisać w takim tonie. Pozdro :p
0
Pedrito to najważniejszy zawodnik. Dla mnie jest kluczowy i nie mam pojęcia jakim cudem Alexis miałby zabrać mu miejsce w podstawowym składzie.
0
Jak Batista wystawi w poniedziałek taki sam skład jak w dwóch poprzednich meczach to zacznę mordować.
0
W tym całym bajzlu najbardziej ucierpi Leo.
0
Ktoś policzył może ile Lavezzi prostopadłych Messiego zmarnował w tych dwóch meczach? Ale ile Tevez? Aguero? Ech, szkoda gadać.
0
To wiecie że The Sun ma podsłuch w szatni Kanonierów? :p
0
Czy żaden dziennikarz nie wpadł na pomysł by na konfie zapytać Batistę czemu nie stawia na Pastore?
0
iniesta2010
Trochę mnie poniosło. Gabi i tak w całym bloku defensywy był najlepszy, na spółkę z Masche. Jakby Masche nie było, to Kolumbia nie miałaby pięciu setek, a tak z dziesięć.
0
Po ostatnim meczu, Gabi, nie chce mi się na Ciebie patrzeć ani tym bardziej czytać. Piękna asysta.
0
Matko jedyna, co za bzdura.
0
Po meczu byłem smutny, ale teraz, po przeczytaniu powyższego, jestem wk*rwiony.
Mecz nie wyszedł Messiemu? I co, panie Batista, jak mecz nie wyszedł nawet Messiemu tzn. że Pańska reprezentacja osiągnęła totalne dno, nie?
Ja się teraz autentycznie zacząłem obawiać się że te całe zasrane Copa zniszczy psychikę Leo. Te obrazki z końcówki meczu... Widzieliście kiedyś takiego Messiego? Myślami był w innym świecie. Wyglądało to tak, jakby jedyny przejmował się tym co się aktulne dzieje z reprezentacją.
Na poniedziałkowy mecz nie może wyjść Lavezzi (Di Maria na lewej flance), Banega (pewnie Gago, skoro Pastore nie dostał jeszcze nawet minuty. Banega jest mistrzem w rozgrwaniu piłki :D Po prostu podaje do stojącego dwa metry w bok Leo! Spryciarz), Tevez nie jest skrzydłowym więc powinien albo zejść do środka, albo zejść z boiska i za niego Huguain. Messi na prawą. Wtedy drużyna obierze taktykę "wszystkie piłki na prawą stronę". I już nawet mnie to nie bawi.
Batista jednakże to tchórz, więc pewnie możemy sobie pomarzyć o gruntownych zmianach w składzie. Don't cry for me Agrentina...
0
Serce mnie boli, Leo, ale obawiam się, że nic z tego nie będzie...
0
Jeszcze Alexis i Cesc i jesteśmy w domu.
0
"Jego serce należy do Santosu"? Pewnie do czasu aż Romek wyłoży te 40 kawałków.
0
Tylko jeśli będzie opcja pierwokupu. Albo wypożyczyć.
0
Sanchez powiedział TAK tylko dla Barcy więc chyba o ten transfer nie ma co się martwić, to kwestia czasu.
0
Lamela w Romie! Nie miał przypadkiem przejść do Milanu?
0
Tak się cieszyłem, że liga się w tym roku wcześniej zaczyna, bo w sierpniu będę w Barcelonie, a oni mają jako pierwszą wyjazdówkę. Co za beznadzieja...