jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PoQue-Best
Widziałeś koszulki bodajże OM Addidasa na ten sezon? Są genialne.
0
Ja też już nie kupię. Ta z tego sezonu musi mi jakoś starczyć na najbliższe 5 lat...
0
rafał20
No jeszcze żadnej zbrodni nie popełnił, ale pewnie zaraz to zrobi - zostawi papę Wengera, zostawi swych niespełnionych kolegów z Arsenal Football Club ze łzami w oczach i odejdzie do świata poważnej piłki...
Ciekawe czy jak Cześ odejdzie to cały pierwszy skład się rypnie bo Nasri, Van Persie czy Walcott też dojdą do słusznego wniosku że nic tam po nich.
Cóż... Wenger wzruszy ramionami i podkupi kolejną parkę utalentowanych 16-latków z Barcelony.
0
Nie chciał patrzeć swoim kolegom w oczy. To pewne.
0
Real kupił kolejnego obrońcę? Haha, 14 sierpnia The Special One odeleguje na boisku 8 obrońców, Xabiego, Khedirę i Ikera ;)
0
Wonderchild
Messi wyłożył ze trzy patelnie Tevezowi i Lavezziemu. Ten drugi nie potrafił nawet dośrodkować. Carlos zaś zaczął grać dopiero gdy został przesunięty na środek.
Leo mijał po 4 boliwijskich graczy by potem idealnie w tempo wyłożyć piłkę koledzę. I to nie raz, ale wiele, wiele.
Ech, gdyby Ci nieogarnięci argentyńscy nie-wiem-co-to-podanie-napastnicy wykorzystali choć jedno prostopadłe Pchły to by było "Geniusz Messiego poprowadził Argentynę do zwycięstwa", a tak jest że Messi zawiódł. Wszystko winą Messiego. To że u nas pada pewnie też.
Przekichane jest bycie najlepszym.
0
Jakieś takie pobieżne to podsumowanie.
0
Najważniejszy zawodnik w drużynie.
0
Neymar drybling ma, to prawda. Ale cóż takiego pokazał w meczu z Wenezuelą poza brakiem przyjęcia piłki?
0
Ej, na madryckiej chcą Pepe na kapitana!
0
Jak to wszyscy doskonale znają pragnienia Czesia...
Urugwaj-Peru 1:1 do przerwy. Pewnie Celestes jeszcze ustrzelą dwie bramki i wreszcie faworyt odniesie zwycięstwo. Aj ten Suarez... Uwielbiam gościa :D
0
Haha, Cule a meurte był pierwszy ;)
0
Ech, gdyby Lavezzi czy Tevez choć raz wykorzystali te prostopadłe od Messiego...
0
Ej, to nie wiecie że Real ZAWSZE jest najlepszy?
0
baros
Dla Ciebie Van Persie nie jest dobrym napastnikiem? Wg mnie jest jednym z najlepszych.
0
Haha Cesc day is today?
Pewnie nie pierwszy i nie ostatni. ;)
Ale się Roma zbroi! Już nie mogę się doczekać ich pierwszego meczu pod wodzą Lucho.
0
I o to właśnie chodzi! By ciągle rozwijać, udoskonalać, nieznacznie zmieniać system gry i nie stawać w miejscu!
Już nie mogę się doczekać nowego sezonu.
0
"Ostatnia szansa Argentyny na pokonanie Brazylii?"
Wystarczy że Argentyna dostanie ogarniętego trenera, który nie poda rozwodnionej papki tylko zorganizowaną drużynę.
0
"Nie zasługiwał"? Co to ma być? Tobie to chłopcze oceniać? Wyluzuj.
Prawda jest taka że Fabs, Samir, Walcott i pewnie zaraz Van Persie chcą odejść, więc faktycznie może znaleźć się dla niego miejsce w podstawowej 11.
0
Zobaczymy, czy rzeczywiście Milan kupi Ganso i Lamelę...
0
Milan w stanie przebudowy? Przecież tam aktualnie grają "dziadki" pościągane z innych gigantów europejskich.
Perspektywiczny to jest Liverpool.
0
A ja nie, Dani, a ja nie.
0
Messi zagrał dobrze tyle że: nie da się być w dwóch miejscach na raz, więc Batista musi zdecydować czy cofa Leo - co byłoby ogromną stratą z przodu - czy pozwala rozgrywać Banedze i wtedy Pchła musi się powstrzymać od wędrowania po pilkę tak często; no i jest jeszcze problem taki że ani Lavezzi ani Tevez ani Rojo nie potrafili wykorzystać jego podań, ale tu chyba pozostaje nadzieja w Aguero.
Di Maria najlepszy? Co za bzdura :/ Tak samo jak Tevez czy Banega wdawał się w bezsensowne dryblingi. Jedynym który podawał był Leo.
0
Myślisz, że gdyby Cristiano grał w jednej drużynie z Messim to zacząłby dostrzegać innych zawodników na boisku? :p
0
Ja tam zawsze wolałem Henry'ego :p
0
Jasne, dwójka dodatkowych sędziów rozwiązuje sprawę. Oczywiście! Gol Rooneya zaliczony, mimo spalonego, gol Messiego na Emirates niezaliczony mimo że off side'u nie było.
Rozumiem, że FIFA chciała poczekać by Leo tę pierwszą bramkę w Anglii strzelił na Wembley, w czasie finału ;)
0
I znowu deprecjonowanie umiejętności Messiego czy Cristiano. A na koniec i tak ktoś wyskoczy że Maradonie i Pelemu to nikt nie dorówna. Hej! Leoś zaraz zgarnie trzecią ZP z rzędu, a Portugalczyk dopiero co pobił rekord La Liga! Tak, we współczesnych czasach również można pisać historię.
Co do Henryego to był to mój taki pierwszy ulubiony i zawsze miałem do niego słabość, ale żeby go od razu zaliczać do grona tych największych to bez przesady...
0
Tak, tak, tak dla reformy.
Transfery Chelsea i ManCity się za rok już bezpowrotnie skończą :)
0
Dobra, Argentyna była tragiczna.
I Batista musi zdecydować: albo Messi operuje w środku, albo z przodu. Bo Pchła chciałby być i tu i tu, a tak nie da rady. Niech do cholery pozwoli rozgrywać Banedze, bo ten się do tego jak najbardziej nadaje. Aguero, Leo i Di Maria - ta trójka powinna wyjść w następnym meczu w pierwszym składzie. Tevez i Lavezzi to dwa samoluby, Aguero w sumie też zachowywał sie jakby chciał zostać cholernym zbawcą kraju. Jedynym, który podawał piłkę, był Leo.
0
Pastore, Pastore... Czy on w ogóle, przez ostatni rok, dostał jakieś minuty u Batisty?