0

No jasne, Wy tu wszyscy dostrzegacie coś, czego nie dostrzega Pep. Brawo, jeżeli sądzicie że Mister chce go ściągnąć by grzał ławę.

Od dłuuugiego czasu to Cesc jest dla niego piorytetem transferowym, piorytetem na końcowe minuty w meczach CdR.

Skoro Pepowi tak na nim zależy tzn. że ma jakiś powód, no nie? To nie jest jakieś tam widzimisie "bo Xavi za stary".

Thiago, Thiago, Thiago... już widzę tego ukochanego Thiago w środku pola w meczu z zabukowanym Realem. Albo z Chelsea w LM.

Jak na razie Thiago ma do Cesca ho ho ho i w sumie niewiadomo jak się rozwinie (patrz np. Bojan). A tutaj od razu widzi się w nim drugiego Generała. Cesc jest młody (rocznik Messiego) i każdy rozsądny człowiek wolałby mieć jego, niż młodzika Alcantare.

0

20mln? Hahaha, w tym roku światek transferowy stanął na głowie

0

Dziś Messiego to już nawet shotgunem nie da rady zatrzymać ;)

0

Wenger nie będzie budował druzyny na 19-latku który po 2 latach czmychnie do Barcelony. Jestem przekonany że na taki układ nie pójdzie. Swoją drogą to Arsenalowi potrzebny jest ktoś z doświadczeniem, a nie mało ograny młodzik.

0

Widzę że nie tylko ja mam dość tych Xaviowych "Byliśmy lepsi" po przegranych meczach.

0

Kojarzy ktoś tą konferencję? W czasie tego spotkania z Juventusem Leo był zjawiskowy :



Ciekawe co Capello mógł powiedzieć na temat 17-latka wkręcającego w ziemię jego obronę ;)

0

Messi na 90%? Messi na 100%. Bo jak nie on to niby kto?

0

To była przesada.

0

Armandi

A Henry to przypadkiem nie z tego powodu odszedł z Arsenalu? :) A Mascherano?

Wątpię by tu ktokolwiek wierzył w piękne hasła Cesca tęskniącego za domem, pozostawionego serca w Barcelonie i tego typu takie tam :p

0

Skoro Pepowi tak na Cescie zależy to znaczy że ma na niego jakiś pomysł, no nie? Nie ściągnie go by ten grzał ławę i wchodził na końcowe 10 minut.

Mascherano też nie miał szans na grę w pierwszym składzie. I zagrał 90 minut w finale Champions Legue. W meczu z MU widzieliśmy jak gra wypoczęta Barcelona. Z Cescem będzie więcej rotacji w środku. A te jego prostopadłe podania... Tutaj to nawet nie ma co się rozpisywać bo każdy wie jak Fabs gra.

Na tą chwilę tak naprawdę mamy 2 rozgrywających. A szykuje się walka na kilku frontach. Gdy zabraknie Xaviego, albo Iniesta będzie pod formą to zacznie się panika. Albo jeżeli Pedro i Villa będą znowu na przełomie wiosny grali piach, to Pep nie będzie musiał na nich stawiać (bo nie będzie miał wyboru)tylko da im odpocząć, ponieważ będzie Czesiek, który zastąpi Iniestę w środku by ten mógł przejść na skrzydło... Jej, nie rozumiem ciągłego zadawania pytania "Po co on nam?".

Co do Thiago to prawda że jego ojciec powiedział że jeżeli Barca ściągnie Cesca to jego syn odejdzie? Dobre sobie. Śmieszne ultimatum. Jak na razie Thiago jest dla Barcelony nikim ważnym, tylko aspirującym wychowankiem. Dla Barcy trzeba chcieć grać za wszelką cenę. A skoro Alcantara przyjmuje taką postawę to do widzenia... Także: czy to prawda?

0

30mln to śmieszna cena.

0

To że Keita zostanie to oczywistość.

0

Naprawdę ojciec Alcantary powiedział że jeżeli przyjdzie Cesc to jego syn odejdzie? A co to przepraszam ma być? On uważa że kim jego syn u licha jest? Bzdurne ultimatum.

Jak Thiago nie chce grać dla Barcy to do widzenia.

0

kacperfcb

Staram się regularnie oglądać mecze Kanonierów.

I ten słaby gość ma na koncie najwięcej asyst w lidze (razem z Cescem), a przecież nie dostał w tym sezonie zbyt wielu minut.

0

Swoją drogą Arszavina za niską cenę to bym chciał. Nie przeszkadza mu bycie rezerwowym, a jak wchodzi to jest w stanie zasystować czy strzelić bramkę, nie opierdziela się w defensywie.

0

Thiago to żaden argument. Już widzę 1/8 z Arsenalem i Iniestę, który nie może grać ze względu na kartki i Xaviego, który ma problemy z achillesami. Kto wtedy zagra w środku? Keita i Thiago, yeaah! Teraz jest gadka "Mamy Thiago", a wtedy będzie gadka że Thiago brak doświadczenia, że sobie nie poradzi, itd. czyli jedna wielka panika.

Prawda jest taka że ledwo co daliśmy w tym sezonie radę, co mecz to inny skład w obronie. Jeżeli w następnym mamy walczyć z Realem na każdym polu, to nie może się zdarzyć taki burdel w linii pomocy, jaki zdarzył się w linii obrony. A ten burdel zaczyna się w momencie kiedy ze skałdu wypada Iniesta bądź Xavi. Co, jeżeli zabraknie ich przez dłuższy okres czasu, bądź na te najważniejsze spotkania?

Matko święta, co jeżeli zabraknie Messiego?

Transfer Cesca jest cholerną koniecznością.

0

Ja jestem zadowolony, oby ten transfer nie doszedł do skutku (gdzie i za kogo miałby on grać kiedy na pozycję śrdkowego napastnika mamy trzech chętnych?). 30mln? Dobre sobie. Tyle to za Cesca pewnie zaoferują.

0

Niech sobie Cristiano będzie najlepszym piłkarzem teraz. Mi wystarczy że Leo jest najlepszym piłkarzem w historii.

0

Teraz zostanie już tylko dwóch Argentyńczyków. Chyba że przyjdzie Kun.

0

No, psychiczne zmęczenie to on zdecydowanie odczuwał.

0

No jak to, w razie absencji Xaviego i Iniesty w środku pola zagra super-ultra-wszechstronnie-kreatywny monsieur Keita!

0

W tym sezonie częściej występował na dość nietypowej dla niego pozycji stopera.

W reprezentacji gra przecież na tej pozycji.

0

Tak, to jest głupi news. Zauważ że ze Sportu, który jest przecież kataloński. Głupkowate wczuwanie się w osobę Cesca. "W końcu Cesc w całej sytuacji się pogubił i trafił w ślepy zaułek" - co to za tekst?

Czekam na jakieś konkrety, a nie takie srutututu, i tak od dwóch miesięcy.

0

Porto się nie zabukuje, dogrywki nie będzie. Jeżeli stracą Falcao i Hulka to stracą wszelkie argumenty by nas pokonać.

0

Głupi news.

A za transferem jestem jak najbardziej.

0

Haha, szybciej chyba by Pato Milan sprzedał niż jego :p

0

Marzy mi się Kun w Barcelonie... Ale z drugiej strony uwielbiam tego zawodnika i nie chciałbym go widzieć jako grzejącego ławę piątego zmiennika :/ Chociaż może z nim Pep by zaczął robić większe rotacje w skłądzie? Żeby nie było już takiej sytuacji że na przełomie lutego i marca całą drużynę ciągnie jeden zawodnik -Leo.

Rossi - nie, Sanchez, Fabs, Kun - si si si!

0

TAK! Tevez i Aguero są na liście. Wreszcie Batista odpuścił. Cambiasso i Zanetti to będą dwa serca tej drużyny.

0

Ale poważne wakacyjne transfery muszą być. By Ci najistotniejsi mogli odpocząć przed najważniejszymi spoatkaniami. Jak grają wypoczęci pokazali nam w sobotę.

Cesc i Aguero - moje marzenie

0

Trzymam za Ciebie kciuki, Nolito :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?