0

Ja to najbardziej lubię te z 16 metra, w okienko, takie ni stąd ni zowąd.

0

ZP dla Cristiano? Już szybciej dla Rooneya.

0

Ale to nie bzdura. To fakt. Benzema będzie się marnował w Realu, jak przyjdzie do najważniejszych meczy - z Barcą - to taktyka Mou kompletnie nie będzie go brała pod uwagę. A że nie do Arsenalu to dlatego że słyszałem że Kanonierzy się na niego zasadzają, a moim zdaniem potrzebny im jest całkowicie ktoś inny.

0

Dla mnie również istotnym momentem tego sezonu był gol Messiego z Arsenalem. W sumie nie wiem czemu, ale ta chwila chyba była dla mnie najważniejsza w tym sezonie. Może dlatego że przegraliśmy u nich i trzeba było odrobić stratę? Jak Leo strzelił to dosłownie oszalałem :p

Nie manita, nie te wszystkie potyczki z Realem (cóż, za dużo ich było), nie finał, tylko właśnie ten dwumecz z Arsenalem. Przegraliśmy u nich, potem gol Leo, swojak Busquetsa... Prawdziwy futbol to był. I to jak się rzucili jak hieny na bramkę Almunii. Nawet przez sekundę nie zwątpiłem awans. Od naszych biła tak niesamowita pewność siebie, że i na mnie to wtedy przeszło ;)

0

Szkoda, że Luis nie obejmie jednak Atletico de Madrid.

0

Ładna postawa Karima.

Ale pewnie go sprzedadzą. Byle nie do Arsenalu.

0

Ja jestem fanem Nadala, tenis Federera zawsze mnie irytował (sam też gram). Rafa mi tak trochę przypomina aktualną Barcę. Mimo że pewnie straci pozycję lidera (nie mówię że my ją stracimy), to i tak dla mnie każdy zawodnik będzie przy nim wyglądał tak... niekompletnie. Hiszpan jest zajebisty.

0

Santana10

"Ten wyczyn MU zasluguje na wiekszy szacunek niz wygrana realu w pucharze hiszpanii. Bo strzelili gola po uczciwej grze."

Też już nie przesadzajmy. Gol ze spalonego, jedyny strzał na bramkę.

0

Będzie jakaś transmisja, nie?

0

Magik44

W tym roku Rooney spokojnie może znaleźć się w pierwszej trójce :) Akurat on serce zostawił wczoraj na boisku. Pozdro.

0

Evra to człowiek z klasą. Brawo.

0

Na mnie największe wrażenie w tym meczu zrobił Busquets. Można go krtykować za symulki, za teatralne upadanie, ale broń Boże za jego grę. Wczoraj był bezbłędny, z takim opanowaniem rozgrywał i zbierał piłkę w środkowej strefie boiska... Mimo że dobrze znam tego zawodnika, jak my wszyscy, to przecierałem oczy ze zdumienia.

Zawodnik meczu - Sergio Busquets.

0

Brawo, Fergie

0

Ja już wiariuję.

http://www.youtube.com/user/fcbarcelona?blend=1&ob=4#p/u/6/BhI252Zpatc

0

Oj chciałoby się być teraz w Londynie...

0

Coś mi się wydaje że z transmisjami angielskimi/polskimi/hiszpańskimi może być ciężko. Spróbuj raczej poszukać jakiejś rosyjskiej czy holenderskiej, wtedy raczej będziesz miał stały obraz, a nie pokaz slajdów. Pozdro.

0

Haha, Messi na Wembley się ogolił ;) Ale będzie mecz! Jej, jutro chciałem obejrzeć Nadala i Delpo z Djokovicem ale nie wiem, czy dam radę się skupić.

Estamos en el final! Ole! Ole!

0

Serce mi mówi Abidal i Puyol, rozum - Masche i Puyol.

0

Xavi jak najbardziej traci piłki.

0

Też jestem fanem Pepa ;)

0

Aguero albo Sanchez (jak dla mnie).

Byleby Leo mniej na jesieni grał, bo następnym razem może już nie dać rady dociągnąć drużyny do finalu LM. W lipcu będzie grał przecież dla Argentyny.

0

Oby to nie był Webb.

0

I się przestraszyłem ;)

0

A ja zrozumiałem że "pod nóż" tzn. że pójdzie do fryzjera :p

0

CR7IsNumberOne

Taa... Mam wgląd w każdej chwili. Tak na serio to gdzieś chyba o tym czytałem. Pewny nie jestem.

0

Aj, te klepki Leo z Danim. Jak sobie przypomnę całe zamieszanie z nowym kontraktem i jak to niektórzy chcieli go sprzedać... On i Messi to, według mnie, najbardziej kluczowi zawodnicy w drużynie. Chociaż po obejrzeniu tego filmiku pokazującego, że w Barcie każdy zawodnik może popisać się genialną aystą, trudno do takiego wniosku dojść.

0

Aguero chyba w kontrakcie ma zapisane że nie przejdzie do Realu czy coś takiego.

A niech się Marca podnieca, niech się kibole z realmadrid.pl podniecają, mi tam tylko śmiać się z nich chce :p

0

"Messi się dąsa", si?

0

Aguero jest zajebisty. Kupujemy jego i Fabsa i nikogo więcej juz do szczęścia nie potrzeba.

Argentyńczyk nie przejdzie do Realu, nie ma opcji.

0

klitschko

"Moim marzeniem jest, żeby ktoś wywalił tego bęcwała z tej strony. "

Przyklad obrazania mojej osoby."

Uuch, biedna Twoja osoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?