jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kubot to mistrz :D Czy wreszcie, wreszcie będzie komu w tym tenisie kibicować?
No i gdzie ta cudowna Premiershit?
I co w tym zestwieniu robi Schwainuś?
0
Ech, i po co oni tam...
0
To jest śmieszne - oferować tyle samo za młodzika z Udinese co za Fabsa z Arsenalu.
Po co właściwie Barca złożyła tą ofertę? Wiadomo było że odrzucą.
0
Oj, Leo, Leo... Co my z Tobą mamy ;)
0
Najpierw że Alexis chce do Barcy, że wszystko jest praktycznie gotowe, że zainteresowany już przyjechał do Hiszpanii, a teraz okazuje się że jednak jest mu rybka czy trafi do nas czy do szejków.
Przez tydzień nie będę korzystał w internetu, w następny piątek wejdę na stronę i pewnie zobaczę news: Sanchez coraz bliżej.
0
Teraz każdego pytają jaki jest Leo na treningu ;)
0
Cesc>Rossi+Sanchez
0
22 sierpnia? YEAAAHHH pójdę, pójdę :D O Superpuchar pozostaje w sferze marzeń - bilety zaczynają się od 300 euro.
0
Jeffren w Romie będzie grał, znajdzie się pod opieką Lucho, a kiedyś może wróci... On potrzebuje minut, a w Barcelonie ich niestety nie dostanie. Lubię go i tak jak jeszcze kilka tygodni temu nie chciałem, by odszedł, tak teraz życzę mu tego życzę.
0
Nie wie ktoś którego sierpnia będzie w tym roku rozgrywany mecz o Puchar Gampera?
0
Spokojnie, za rok wchodzi nowa ustawa i skończą się Torresy za 60mln i inne Carolle za 40.
Santos niech lepiej sprzedaje tego swojego Neymara do Chelsea czy Realu już teraz, bo przecież za rok już może nie dostać za niego 40 kawałków. Do czego to doszło? Bachor z Ameryki, jedna wielka niewiadoma, a i tak znajdzie się w Europie klub gotowy wyłożyć za niego tyle kasy ile za nalepszego strzelca reprezentacji Hiszpanii. Ech...
0
Ciekawe czy Real zacznie wreszcie odnosić sukcesy już za czasów boskiego CeRe7 w Madrycie, czy jednak po jego odejściu... Hm.
0
Aguero zmarnuje się idąc do Realu... Ja to marzę by przeszedł do Liverpoolu ale to niemożliwe. Może do Arsenalu? Im by się przydał taki ktoś regularnie trafiający do siatki.
Ja stanowczo bardziej wolę Argentynę z Leo, Kuniem, Lavezzim, Tevezem, Masche, Zanettim niż Hiszpanię. W sumie nie wiem czemu - przecież dla La Roja gra połowa Barcy (?). Uwielbiam jeszcze Francję której kibicuję jakoś tak od zawsze.
0
http://www.ole.com.ar/seleccion/pueblo-contento_3_502779735.html
Jak Messi podał tą piłkę? Niby znamy go wszyscy na wylot, a on i tak cały czas zaskakuje.
Z Leo, z Kuniem, z Lavezzim i z Tevezem Argentyna ma najlepszy atak na świecie. Gwiazdki z Realu w osobie Higuina i Angela mało potrzebne ;)
0
Barcelona92
Proszę Cię, Kuń ma drybling wyśmienity.
Tak mi się teraz przypomniało że Orłowski zawsze powtarza że Aguero to taki Messi tyle że gra w słabszym klubie :p Już nie mogę się doczekać by zobaczyć Argentyńczyka w jakimś większym klubie, zdobywającego bramki w LM. Byleby nie dla Blancos.
0
Wygląda na to że mają świetnych kibiców :)
0
Ech, co to będzie jak Pep odejdzie...
0
Dobre sobie z Villą, hehe :p
0
Jeżeli ten transfer ma wykluczyć transfer Cesca to ja jestem na nie.
Piszecie że Sanchez będzie zmiennikiem Villi. Kim w takim razie będzie Ibi? Przecież dla niego tzw. "taryfa ulgowa" kończy się wraz z przyjściem sierpnia i niedopuszczalne będzie już to wiosenne "nieogarnięcie" Ibiego na boisku. W takim razie co z Holendrem?
0
No, ja też będę oglądał Romę od czasu do czasu.
0
Żebyście się z tym czekaniem nie przeliczyli, heh
0
Ale bełkot.
0
Boti, boti, boti...
0
Ma przyjść by grzać ławę? Po co? Młody jest, niech gra.
0
Roma to świetna sprawa dla Bojana.
0
messi199
Rossi ma być pierwszym zmiennikiem Leo? A nie Villa?
0
Eee tam, Wembley straci swoją magię jak finały LM będą tam tak często rozgrywane.
A kiedy na CN? ;)
0
Ronaldinhoo
Dlaczego?
0
Messi po prostu czekał na ten najważniejszy mecz by wreszcie strzelić w Anglii ;)
0
messi109
Chyba właśnie tylko jako zmiennik Alvesa :p Albo Puyola ewentualnie.
Tak na serio to Rossi gra na szpicy, a u nas ta pozycja jest obsadzona najlepiej na świecie, więc...