jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mourato, hehe
0
Wszyscy znający się na piłce zachwycają się właśnie Pique, drogi klitschko. Pudło więc.
0
No, ładnie Bojan padłeś w polu karnym. Na pewno Ci to załatwiło ławkę na przyszły sezon w Barcelonie.
0
Kluczem będzie Puyol. On zawsze jest kluczem. Wyszedł w pierwszym składzie na półfinał z Realem, a miałby nie wyjść na finał z MU? Po pierwsze to nielogiczne, po drugie - Tarzan ławki w tak ważnym meczu nigdy by Pepowi nie wybaczył. Nie ma opcji. Zwłaszcza gdy jest gotowy by zagrać.
Ja nadal myślę że wyjdziemy w składzie galowym, a w 60 minucie Abidala zmieni Masche.
0
Najprawdopodobniej sezon 2011/12 bedzie ostatnim sezonem Guardioli na lawce trenerskiej Dumy Katalonii. Ciekawe gdzie nastepnie zawita Pep, być może obejmie fotel trenera reprezentacji Kataru.
0
Ta cena jest chora. Fabs w ogóle nie grał w tym sezonie.
0
Wywalczył rzut karny? Raczej wysymulował.
0
lukkaszek6
"Po tym jak Messi wyprzedzil Ronaldo w pewnym momencie w strzelcach, krzyczeliscie ze Messi jest Bogiem i yacyeliscie ynow wzyzwac Ronaldo. Teraz jak Ronaldo ustanowił rekord wszechczasów, szybko zmieniliscie zdanie. zaczeliscie pisac ze messi sobie odpuscil ze musi sil nabrac przed finalem i wogole ze miano krola strzelcow jest nie wazne. "
Weź popatrz sobie jakim składem wychodziła Barca w ostatnich meczach. Gratulacje dla Cristiano, ale gole w meczach o pietruszkę nic nie znaczą, więc trudno je wynosić pod niebiosa.
"PO 1. Messi sobie odpuscil w momencie kiedy Ronaldo zaczal mu odjezdzac a tak naprawde messi byl bez formy."
Hehe, ciekawe po czym to wnioskujesz? Po tym jak strzelił Wam przepiękną bramkę w półfinale, czy może po meczu z Osasuną gdzie wszyscy grali na stojącą podając sobie piłkę w śrdoku pola? :p Do momentu półfinału Leo miał więcej bramek na koncie. Czekaj, czekaj, to może oznacza że Cristiano nie trafił z formą na najważniejsze mecze sezonu? Odzyskał ją dopiero gdy przegrał na obu frontach? Taaak, na pewno.
"PO 2. skoro musi nabrac sil to jest to wina przygotowania fizycznego do sezonu. jakos inni wytrzymuja(spojrzmy na lige angielska.)"
Jesteś idiotą. Popatrzmy na PL. Proszę bardzo. Poaptrzmy na ławki czołowych drużyn, popatrzmy na to ile minut grali poszczególni zawodnicy w MU. Taki Giggs na przykład, oszczędzany na najważniejsze mecze. W Barcelonie czegoś takiego nie było, bo była za krótka ławka, dlatego wiosenne wyniki nie prezentują się tak jak te jesienne. Poza tym, po co Leo ma grać w meczach o pietruszkę? Po co, skoro może grać młodzież by nabrać doświadczenia?
"PO 3. zauwazylem ze trofeum krola strzelcow jest nie wazne kiedy nie zdobywa go ktos z Barcelony."
To jest dodatek. Miło jakby Leo je zdobył, ale jak się nie udało to trudno. I tak wszyscy wolą puchary.
"Ludzie i "z jednej i z drugiem strony": TROCHE OBIEKTYWIZMU! bo te wszytskie teksty wasze i " prawie kibiców Realu" sa bez sensu. tak napawde zygac juz mi sie chce jak to wszystko czytam.
Tak wiem zaraz polowa fanow messiego i tiki taki bedzie chcial mnie spalic na stosie."
Wymagasz obiektywizmu, kiedy sam nie jesteś obiektywny, dzieciaku.
"PS. W CdR w pierwszej polowie gdzie Barça oddawala miliony podan nie oddala przy tym zadnego strzalu. "
So?
"W 1 meczu LM do czasu watpliwej kartki dla pepe messi nie istnial. oczywiscie tak trzeba przyzna c jego 2 bramka byla fantastyczna."
Obejrzyj sobie jeszcze raz pierwszą połowę i wtedy mi napisz że nie istniał. Nie istniał bo nie strzelił gola? Miodzio tok rozumowania.
"Uwazacie ze kazdy powinien pozwalac Barcelonie grac w tiki take a potem dac im strzelic bramke. NIE. niektorzy sie potrafia przeciwstawic, i od razu zostaja zwyzywani. przypomne ze druzyna ktora gra autobusem strzelila ponad 100 bbramek w calym sezonie i to tylko w lidze hiszpanskiej."
Znowu co z tego? Liga jest nasza, to my gramy w finale LM. Jak Ci się podoba styl Realu to okej. Dla mnie gra z kontry zawsze była oznaką tchórzostwa. Chowanie się we własnym polu karnym, a potem długa piłka na skrzydło. Skoro to Ty w zupełności akceptujesz to w porządku. Ja tam wolałem Real z przed półroku, wtedy nawet przyjemnie się ich oglądało, praktycznie co tydzień to robiłem. Po meczach z Barcą grają gównianą piłkę z kontry i patrzeć się na to nie da. Mou poszedł po najmniejszej linii oporu i w sumie ciekawe jak Blancos będą grali w następnym sezonie. Nadal taką gównianą piłkę, zgarną tryplet, Mou powie do widzenia i co wtedy zostanie? Real w rozsypce. Perez podjął kretyńską decyzję zatrudniając Mou, najgorszą z możliwych. Ja wiem, Ty mi zaraz napiszesz że w końcu półfinał LM, puchar, że to sukces, itd.itd. Ale pogadajmy za 1,5 roku, jak Mou odejdzie do swojej Anglii. Moze wtedy przynasz mi rację.
PS 2. jeszzce sprawa nieuznanej bramki Pipity w 2 meczu LM. Caly pilkarski swiat, kazda gazeta europejska powiedziala ze byl to gol prawidlowy. Patrzac rozsadkiem kazdy kibic tak powiedzial. W tamtym meczu real gral otwarta pilke. jezeli nie uznali by tej brajmki Barcelonie w odwrotnej sytuacji, chcielibyscie zarznac sedziego jak swinie.
Koniec tematu.
0
Cristiano ma otrzymać ZP za to że nastrzelał się bramek w momencie kiedy liga była już przegrana i nie musiał oszczędzać się na finał Champions Legue? Przypominam, że do półfinału Messi miał więcej bramek na koncie.
Ja wiem że fani Realu w jakiś tam sposób muszą się pocieszać, no ale bez przesady. Trochę logiki w tym co piszecie. Naprawdę gole na 4-1 czy 6-0 nie mają kompletnie żadnego znaczenia. Są takim dodatkiem dla zawodnika, dla kibiców, ale nie głównym powodem do zgarnięcia tytułu najlepszego piłkarza na świecie.
CdR to trofeum, no jasne, ale to tylko puchar Hiszpanii. Nic więcej. ManC też zgarnął takie trofeum no i co? Pokonał w półfinale odwiecznego rywala no i co? Wcale jakoś tak głośno o tym nie jest, tylko dlatego że to ManC, a nie galaktyczny Real Madryt. Inter też pewnie zgarnie to trofeum, ale będzie to tylko i wyłącznie trofeum pocieszenia, bo na głównym froncie przegrał z Milanem.
Zaraz ktoś mi wyrzuci że gdyby to Barca zgarnęła to trofeum to bym inaczej o nim pisał. Nieprawda. Liga, Champions, Copa. Taka jest kolejność i tyle.
0
Berlusconi dawno temu powiedział że chce by jego Milan grał tak jak Real - zawsze do przodu, zawsze ofensywnie.
Teraz wyrażenie "grać jak Real" oznacza chowanie się we własnym polu karnym, nie podjęcie wyzwania, frustrację, kopanie, agresję. Nawet polscy postronni komentatorzy mówią o "antyfutbolu" odnośnie stylu gry zaprezentowanej całem swiatu z meczach z Barcą. To nie jest wyrażenie wymyślone przez cules.
Życzę Ci @Fanie_Realu byś doczekał się takigo Realu jak ten z początku wieku. Ale to na pewno nie za czasów The Special One.
0
Wreszcie jakieś konkrety!
FABREGAS! Dla mnie transfer idealny, ale nie będę się potwrzał bo ile można pisać o tym samym? :p
Si si si Cesc
0
klitschko
No jasne że jest świetnie zapowiadającym się zawodnikiem - w końcu gra w Bundeslidze, drugiej najlepszej lidze na świecie.
Ja bym go nie chciał. Na środek to tylko Fabs. Pewnie wyląduje w Realu, oni jakoś zaczęli lubować się w kupowaniu Niemców...
0
No i na pewno doda coś o symulkach ;)
W tych statystykach Angel też jest lepszy, hehe.
0
Chłopaki, po cholerę wdajecie się w dyskusje z naszym największym mędrcem na stronie? Zapomnieliście że on zawsze ma rację? :p
0
Milan kupił Pato bodajże za 20mln więc teraz pewnie chciałby za niego ze trzy razy więcej. Ja bym chciał młodego, skromnego, a nie jakąś cholerną gwiazdeczkę okrzykniętą trzecim czy dziesiątym już Messim, którego życiem prywatnym prasa interesuje się bardziej niż jego życiem piłkarskim :/
0
zxcvbnmasdqwe
"zostawcie nasze koszulki - terroryści !
tak właśnie myśli większość motłochu, który mieni się być kibicami Barcy."
Mi jest po prostu przykro. Przykro że tradycja klubu została złamana (tak tak unicef już wcześniej, wiem), przykro że od sierpnia będę oglądać moich ulubionych piłkarzy biegających w tym tandetnym pseudo nowoczesnym świństwie, przykro że koszulki będą bardziej obklejone od koszulek innych gigantów europejskich (unicef+qatar).
Ty masz do tego obojętny stosunek - ja tak nie potrafię. I jak czytam "Teraz musimy tylko wygrać Ligę Mistrzów!" z ust.. no właśnie, to od razu się denerwuję. Kwestia pewnie kilku meczy i czlowiek się przyzwyczai ale na razie widok Pedrito w Qatar na piersi mnie osłabia. Pocieszenie jest takie że za rok znowu będą nowe koszulki - co prawda nadal katarskie, ale może już z ładnym, skromnym wzorem.
A niech tylko Rosell spróbuje z Qatar Foundation Stadium to zaczne zabijać.
0
"Teraz musimy tylko wygrać Ligę Mistrzów!"
"Chcę jednak zaznaczyć, że logo Fundacji Kataru to dopiero początek historycznego porozumienia."
:(
0
W drugiej części sezonu MU mecze z "gigantami" PL albo przegrywało albo remisowało. Porażka z Liverpoolem, Chelsea, Arsenalem; remis z Tottenhamem. Wszystko na wyjeździe.
0
Ja bym chciał gola Leo.
Valdes na pewno będzie musiał się wykazać. Piquś też będzie miał niezłą zabawę z upilnowaniem Chicharito. Oby to był piękny finał.
0
thomas
Kup sobie w oficjalnym sklepie Barcy. Kota w worku na pewno Ci nie przyślą. Ja w tym roku kupiłem w ten sposób koszulkę Messiego i zniżka była z racji tego że dostał złotą piłkę :D
0
No, bardzo ładnie Pepe stanąłeś Messiemu na stopę w CdR. Nawet bardzo ładnie.
0
Koszulka z tego sezonu już na zawsze w moim sercu.
Czy one sa takie obcisłe? Jakie mają np. w Chelsea czy Liverpoolu?
0
Walczyć jak równy z równym? Nie chcąc grać w futbol? Chowając się we własnym polu karnym? Kopiąc, deptając? Dobre sobie.
0
damian09
Strzeli Leo z rzutu wolnego :p
0
Teraz finał LM będzie już bez Etoo... Dziwnie tak jakoś.
0
Takie słowa z ust Ikera są niestety przykre.
0
Masche nie wygryzie Busiego ze składu. Nie ma nawet takiej opcji. Uwielbiam Argentyńczyka i jest on jednym z moich ulubionych zawodników, ale... Nie ma takiej opcji.
Czyli wychodzimy w galowym składzie, w 60 minucie Abidala zmienia Mascherano, Puyol schodzi na lewą flankę, a w 70 minucie (mam nadzieję) na boisku, za Pedro, zamelduje się Ibi.
0
Stosunki bardzo dobre, a jednak nie życzył swoim kolegom z reprezentacji wygranej ;)
Teraz czekamy aż Villa się wypowie w podobnym tonie.
0
constatine16
Ja też jestem za tym by Bojan od nas odeszedł. Fabs do nas, młody do Arsenalu. Oni tam potrzebują napastnika, a Wenger ma przecież cudowną rękę do dzieci.
Ale pewnie skończy się tak że Bojan zostanie, a odejdzie Jeffren :/
0
Dżozek
"I vice versa. Decyzje sędziowskie? Choćby nieuznany gol dla Realu w ost meczu :)"
Nie zauważyłeś że Cristiano zahaczył o nogi Masche? Uniemożliwił mu dalszy bieg. Powinien być wolny dla Realu, to wszystko.
Udowodniłem Ci że nie istnieje coś takiego jak pomoc sędziowska. Pewnie, że kartka Pepe ułatwiła Barcelonie zadanie. Byłbym hipokrytą gdyby uważał inaczej. Tak samo Realowi pomogło czerwo Croucha. Itd., itd...
Pewne decyzje sędziów na korzyść Barcelony są kontrowersyjne, ale równie kontrowersyjne są te na jej niekorzyść (patrz filmik który Ci podesłałem)! Powtarzanie jak jakąś mantrę że Barcelona jest tu gdzie jest dzięki arbitrom jest jedną wielką bzdurą dla każdego kto choć trochę w tym futbolu siedzi. Ty mi wyglądasz na taką osobę. Sam siebie więc oszukujesz czy o co tu chodzi?
Argumenty masz zabójcze. "Co powiem? Powiem, że Roo przegrałby w rozdaniu oscarów mimo wszystko :) "Panie i Panowie, to pierwsza nominacja i pierwsza nagroda Sergio Busquets'a"."
A ja Ci powiem że Busi takiego Di Marii (7 karnych podyktowanych dla Realu dzięki niemu) czy Cristiano się nie ima. I możemy tak w kółko. Sergio bronić nie będę, bo uwielbiam jego grę, a nie cierpię jego zachowania w niektórych meczach. Także gadaj sobie na niego ile chcesz - mnie to nie rusza. Jak widzę jego "My face hurts" to od razu ciśnienie mi się podnosi :)
Incydent z Alvesem - nie uważasz że on się cholernie przestraszył? A Pepe go chyba jednak dotknął. Co do noszy to chyba taka jest procedura boiskowa, nie?