jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróci do nas ;)
0
nie nie nie nie nioe nie nie
coś mnie w nim zaciekawiło, ja pierdzielę ale szkoda
szlag by to wziął
0
Czyli on dziękuje babci...
Ech, skąd się tacy ludzie biorą? A dzieciakom to szczerze zazdroszczę :D
@Messi10
Dyszka może być, popieram ;)
0
Byłyby jaja gdyby Arsenal trafił nie na Barcę, ale na Real, który by z nimi przegrał i znowu by się zatrzymał na 1/8.
0
przeczytaj całość to się dowiesz
0
ciarki przechodzą... geniusz
0
Dlaczego Messi ma przyjść i odpowiedzieć na pytania za Pepa? Nie łapię
0
Przeciw,
ale jak trzeba bo są problemy z kasą to trzeba i tyle. Byleby nie z przodu.
0
nie mówię przecież że łatwo
zresztą, z realem też łatwo wcale nie miało być
0
Czy mógłby mi ktoś opowiedzieć historię Arszawina & Barcy?
0
Jakby się Perdo spóźnił to by nie strzelił bramki
0
DZIĘKI!
0
Jakbyśmy tak dokopali Interowi 8:0, ach...
0
Dziadek podobny do Andresa
0
Byleby nie Arsenal (który zresztą bardzo cenię i lubię i wolałbym byśmy starli się z nimi później).
0
Kompletnie nie podobała mi się gra Bartry. Jedyne co potrafił to cofać piłkę do kapitana Pique.
Jeffrena straaasznie szkoda. Jakoś tak na początku Bojan dostał świetną piłkę od Masche, ale się oczywiście nie zorientował - to tyle co kojarzę z występu Bożana.
0
a oto i messi rozgrzewający się
0
nie wierzę że ta bramka padła ;)
0
podoba mi się jak ten komentator angielski za każdym razem gdy pique ma piłkę nazywa go the captain pique ;D
0
Nuda. Może Messi wejdzie w drugiej połowie i trochę to wszystko ożywi.
0
co się do cholery dzieje na boisku?! ja pierniczę
0
coś działa komuś?
0
ale to było ładne od masche. gdyby tylko bożan się zorientował...
0
jakie ustawienie!
0
Zapowiada się ciekawy mecz :D
0
Dziwne te zdjęcia :p
0
Spoko, Chelsea rozgromimy w tym roku.
Dziś Messi przegania Etoo w klasyfikacji strzelców.
0
JEEE Pinto!
0
Jasne że tak uważasz panie Moratti ponieważ Inter to Twój klub, a Sneijder to Twój zawodnik.
0
m_o_z
BRAWO!
brun0
Czy można być jeszcze lepszym?