jimmyjazz
Dołączył/a: październik 2010
xxx
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Forlan został wybrany najlepszym zawodnikiem Mundialu 2010. Czy to zostanie zapamiętane? Czy to mu otworzyło drogę do tych najwybitniejszych? Ten sezon ligowy ma do tyłu. Ale idąc tokiem myślenia @klitschko to nieistotne, bo przecież mundial jest co 4 lata i to właśnie on jest najważniejszy.
Copa America to to samo co Euro. W takim razie i to i to jest nieważne, LM też, liga, Copa - to wszystko jest małą bzdurą.
Nieważne że Leo od trzech sezonów gra poziom nieosiągalny dla NIKOGO innego, nieważne że przez cały sezon ligowy nie miał okresu słabszej gry (nawet gdy ten spadek formy się pojawił Argentyńczyk asystował i strzelał), ważne że przez te kilka tygodni w RPA oddał 30 strzałów na bramkę! Tylko to definiuje jego dotychczasową karierę.
0
klitschko
No jasne że łatwiej. Ale wtedy skończy Ci się jeden z Twoich pięknych argumentów. Bo Leo się w reprezentacji sprawdzi.
0
klitschko
Ty jak zawsze zwracasz uwagę tylko na połowę mojej wypowiedzi :p
I to Twoje nieśmiertelne "Chlopie mysl, to nie boli!".
Aj, klitscho, przewyższasz nas tu wszystkich swoim intelektem. Ja już nawet Twojej składni nie łapię.
0
klitschko
Jeszcze Ci się nie znudziło? 30 strzałów, zero goli, reprezentacja, brak prawej nogi, brak wzrostu, brak wolnych, kopie w publiczność, bla, bla, bla...
Pogadamy na temat "Leo w reprezentacji" pod koniec lipca, okej? Jak Argentyna zostanie mistrzem Ameryki.
Co do wypowiedzi Pele to aż się zdziwiłem że nie wymienił też siebie.
0
Dżozek
Por queee, por queee
Chłopie mówisz mi tu konstruktywnej rozmowie, a zaczynasz swoją twórczą wypowiedź tak jak zaczynasz :p I kończysz tak jak kończysz.
Zdolności aktorskie Busiego? A co mi powiesz na temat zdolności aktorskich Rooneya w ostatnim meczu z Chelsea? Pewnie nie było takowych.
Decyzje sędziowskie? Choćby ręka Vidica w polu karnym - zdjął piłkę z głowy Van Persiego w meczu z Kanonierami. Powinien wylecieć, powinien być karny. Nie było.
Tak to już jest, sędziowie mylą się w obie strony. Przypadek Tottenhamu: przegrali mecz z Chelsea przez dwa gole niebieskich których nie było, strzelili w niedzielnym meczu na Anfield gola na 0-2 z karnego którego być nie powinno.
"Jako przykład aktorstwa stawiacie Ronaldo, który akurat w meczach z Barceloną, mógł być przykładem dla wszystkich piłkarzy na boisku. Szczerze, wiem że dalej zdarza mu się symulować, ale i jak bardzo jest "koszony" przez 90 minut, a mimo to ma siły, by później sprintować przez pół boiska."
Ty sobie żartujesz? Cristiano koszony? Przeciwnik lekko go dotknie, a ten pada od razu na ziemię! To jest to koszenie? A wiesz kto jest najczęściej faulowanym zawodnikiem w lidze? Busquets. Z tym sprintem - no, faktycznie. Boski CeRe9. Dajmy mu z miejsca Złotą Piłkę, za ten jego sportowy duch walki!
"Proszę bardzo możesz wymieniać, ciekawym czy bd tego tak wiele, jak samych przychylnych decyzji na rzecz Barcelony :)"
Nie jestem pewny czy poprawnie zrozumiałem to zdanie, ale trzymaj, na zdrowie:
0
klitschko
"Sam Ronaldo nie wygra LM cuz lig hiszpanskiej. Gdyby Ronaldo gral w Barcelonie w dwoch ostatnich sezonach to zapewne mialby lepsze wyniki no chyba ze by tak oslabil Barcelone ze ta by nie mogla nic wygrac. "
Wiesz, do pomocy ma Kakę i Bezemę którzy razem kosztowali Real 100mln. A nie, czekaj! Przecież oni siedzą na łąwce! 100mln siedzi na ławce, haha.
Skoro uważasz że Cristiano miałby w Barcelonie lepsze wyniki niż w Realu (w sensie liczba goli i asyst) to albo nie oglądasz meczy Barcy, albo meczy Realu.
0
Dżozek
"Po pierwsze chciałem od razu na wstępie pogratulować wam dotarcia do finału, pomimo wszystkich kontrowersji, niedomówień i kłótni, Barcelona była lepsza od Realu. Choć lepsze, zarówno dla wizerunku Waszego ukochanego klubu, jak i chyba bardziej satysfakcjonujące dla wszystkich kibiców Barcy byłoby, gdyby to zwycięstwo było w większym stopniu zaakcentowane różnicą sportową, a nie pod względem aktorsko/decyzyjnym."
Hehehe, aż tak się boisz Barcelony? Z tego strachu przyszedłeś tutaj by wylać swoje gorące żale? Uuuu Messi nadczłowiek - przeleci nad Vidicem i Ferdinadem i strzeli bramkę uchem.
No, daj już sobie spokój. To chyba jasne że wolałbyś by Busi nie zagrał. Tak samo ja bym wolał by nie zagrał Giggs.
Czy naprawdę mam Ci zacząć wymieniać te wszelkie "pomocne dłonie" od sędziów dla MU? Howarda Webba? Ale po co? Przecież Ty doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.
0
LM ciekawie się zapowiada. Będzie Napoli, Udinese, Villareal... Brakuje mi tylko Tottrenhamu i Liverpoolu, ale jak wiadomo konkurencja w Anglii jest ogromna.
0
Taak, Cristiano wygrywał mecze dla Realu. Strzelając bramki na 3-1, 6-1 czy 4-0 :) On właśnie takimi bzdurnymi hattrickami przegonił Messiego.
I na zdrowie, niech strzela tyle bramek słabym drużynom czy w momencie kiedy ligę ma przegraną. Jestem za :D
Naprawdę są ludzie którzy uważają że za coś takiego Portugalczyk zasłużył na ZP? Szczerze, to jakoś nie mogę w to uwierzyć.
0
@k4talonczyk
Może to i dziwne, ale cholernie wzruszyłem się czytając ten artykuł.
0
@culeson
Messiego oczywiście. Coś takiego to mógł zrobić tylko on :)
0
"Naprawdę dobrze"? Chłopie, zagraliście obłędnie!
0
Niestety muszę się z Mou zgodzić. Iniesta, a taki Sneijder. Sezon ligowy Hiszpana nawet nie ma co porównywać do sezonu Holendra - tu chyba każdy się zgodzi. Z pojedynku na mundialu koniec w końcu zwycięsko wyszedł Andres, ale przecież Weasley zaprezentował się równie dobrze, tyle że nie zdobył gola w finale. Kontrargumentem dla zawodnika Interu jest jego gra od września b.r., a raczej jej brak.
Jestem całkowitym i oddanym fanem Iniesty, ale niestety jego miejsce w tej trójce jest mocno kontrowersyjne. Zlota Piłka za gola w finale i dobry start w sezonie 2010/11? Cóż, nie wiem jak do Was, ale do mnie kompletnie do nie przemawia, a Sneijder miał sezon życia i po porostu powinien zostać doceniony (miejscem w pierwszej trójce)
Najlepsze w nominacji Generała jest to, że on sam stwierdził że od 6 lat w sumie to gra na tym samym, równym poziomie :D No ale doszedł do tego mundial, tak więc kandydaturę Xaviego popieram, jednakże:
Najlepszym piłkarzem globu od, trzeba przyznać dość już długiego czasu jest Lionel Messi. Tego się nie da podważyć, temu się nie da zaprzeczyć. Skoro Złota Piłka jest nagrodą wręczaną NAJLEPSZEMU to ja już kompletnie głupieję, ręce mi opadają, nie wiem co powiedzieć, bo przecież nasz Leo jest najlepszy i każdy jest tego świadom.
Jasne, od dobrych kilkunastu lat w roku mundialu złotą piłką nagradzany jest zawodnik reprezentacji kraju, który wygrał. Tyle że może właśnie nadeszła odpowiednia chwila by to zmienić? Leo dostał Zlotą Piłkę za sezon 08/09, a przecież sezon 09/10 miał jeszcze lepszy! Iniesta ze złotą piłkę za sezon w którym dość długo borykał się z kontuzją? Za sezon który ani trochę nie zasługuje na nagrodę?
Si, Mou, niesprawiedliwe.
0
@Armandi
Choć trochę kojarzę, ponieważ regularnie oglądam mecz Arsenalu. Zarówno te z Fabregasem, jak i te bez niego i odnoszę wrażenie ze bez niego gra kanonierów nie jest tak stabilna jak z nim, toteż gdy go zabraknie Arsenal więcej straci niz może się wydawać.
Nasri - super, Wilshere - super, Song - super, i co z tego jak przegrywają z kiepskim w tym sezonie manu? Dla mnie to jest mierność - posiadanie zawodników grających na wysokim poziomie i od 5 lat nie wygrać niczego.
0
Alves, Gabi, Abidal i Maxwell. Chociaż ja to bym Fontasa zobaczył. Pytanie czy Iniesta będzie z przodu, a Keita w środku, czy może dwóch defensywnych pomocników - Busi, Maszcze i plus Xavi, czy może standardowo tyle że zamiast Leo wystąpi Bojan? Szczerze to chętniej bym zobaczył Jeffrena.
W kazdym razie, decyzja Pepa mnie całkiem ciekawi.
0
Krzyżyk na drogę
0
Ja za to mam nadzieję że Cesc będzie u nas grał przez najbliższe 5 lat. (Chociaż bez niego Arsenal już w ogóle zacznie zahaczać o... mierność.)
0
Między Messim a Maxwellem? Kto tam miał swoją szafkę wcześniej?
0
"powiedziałem mu cześć" - nie wiem czemu, ale jakoś tak mnie to rozbroiło, haha
0
Butny Arsenal będzie chciał grać swoją piłkę. I skończy się na 5:0 dla nas.
0
Cóż, po meczu Barcy trudno obejrzeć mecz ManU to jakby z czekolady wedla przerzucić się na tą marki TIP.
Ale Arsenal akurat lubię, gra piłkę kombinacyjną plus mają jeszcze Cesca, Nasriego (nie powiecie mi że ten jego przed wczorajszy lob nie był ładny) i Arszawina.
0
Ktoś tu na dole porównał Jonathana z Fabregasem. Hahahahaha.
Oglądam mecze Arsenalu i widzę w Cescie Barcę i chcę go na Camp Nou. Thiago jest za młody na pierwszy skład i - owszem zapowiada się na wielkiego gracza - ale nie chcę by się spalił. Co do Afellaya to w sumie jeszcze nie wiemy jak się u nas będzie spisywał. Fabregas natomiast odnalazłby się w try miga bo on jest po prostu "nasz". Osobiście uwielbiam jego grę i chcę by zdobywał tytuły, a nie grał w wiecznie "młodym" i niespełnionym Arsenalu.
0
Haha, taa to wszystko po to by Messi mógł zagrać z Levante;)
0
@Bluszcz
Oczywiście że za mało, ponieważ w głowie siedzi mi jeszcze mecz z Athletic, więc wybacz że nie zaczynam pisać pieśni na cześć Bojana.
0
No dobra, teraz się nie nabrałem. Ale zmyślne, zmyślne :D
0
Pep nie zaryzykuje wystwienia Ibiego z ABilbao chyba że będziemy wygrywać 5:0, więc pewnie dopiero z Deportivo będzie debiut. Szczerze, to już nie mogę się doczekać by go zobaczyć na boisku w stroju Barcy :D
0
Właśnie się oparłem chwili i nie zalogowałem się na stronie realu by nabluzgać na Mou. "Inter lepszy niż Barca" - ja pierdzielę, co za człowiek. Nawet jakby mu przedstawić suche fakty i statystyki które udowodniłyby mu że Barca jest aktualnie lepsza od Interu, który od września sięgnął dna (swoją drogą nie będę mógł patrzeć na ich nowe koszulki - najlepszy klubowy zespół roku - co za farsa), to ten i tak by mamrotał "Inter Inter". Messi zaś nie miał dobrego sezonu. No po prostu ni cholery, był beznadziejny, a w trójce znalazł się dzięki nazwisku i znajomością z Maradoną.
Grr, trzymajcie mnie. Średniowieczna ciemnota. Zero klasy. Nigdy nie nazwę go wielkim trenerem, bo na ten tytuł zasługuje tylko równie wielki człowiek. Współczuję prawdziwym, wieloletnim fanom Realu którzy teraz muszą wstydzić się za słowa Jose.
Plus trzymam kciuki za Lyon, by utarł nosa Portugalczykowi, bo 5-0 z Barcą jeszcze tego nie zrobiło.
0
Barcelończycy nie chcą wybrać się na mecz, na który ja bym poszedł bardzo, bardzo chętnie i to jeszcze za taką kasę (co to jest 10euro?).
0
Zdążyłem i rzeczywiście kiepski jest :/ Żaden tam z tego dokument. Albo mówili o jego kontrakcie z pepsim, albo właśnie o tych nieporozumieniach z Laportą w sprawie IO. Zero wywiadów. I jeszcze stare to jakieś, bo nic nie mówili o RPA. Jak się pokazywał Maradona to miałem ochote mu coś zrobić za to że zaprzepaścił szanse Argentyny na złoto i za to że przygasił nawet geniusz Messiego.
;)
0
Dziś o 18 na cyfra+sport zostanie wyeemitowany dokument (?) "Bohaterowie futbolu - Lionel Messi". Niestety, prawdopodobnie nie będę mógł go obejrzeć. Czy mógłby ktoś nagrać? Byłbym bardzo wdzięczny.